X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 14 listopada 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałaś któraś w trakcie owu i po cały czas wzdęty brzuch i ból pleców oraz taki jakby ból menstruacyjny?

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Ataga12 Przyjaciółka
    Postów: 64 50

    Wysłany: 14 listopada 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz mam dosc....test w piatek negatyw a @ dalej nie ma. Niech szybko przychodzi i spada bo szkoda czasu na taki dlugi cykl :) Kupilam dzis test i jak sie nic nadal nie zmieni to moze zrobie w czwartek

    Termin porodu - 28 wrzesnia 2017r. :)
    4cs = pozytywny test :)
    1cs- ciąźa biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    Miałaś któraś w trakcie owu i po cały czas wzdęty brzuch i ból pleców oraz taki jakby ból menstruacyjny?
    To już sprawa indywidualna, już nie możesz się doczekać? :D Ja chyba jestem w trakcie lub jeden dzień po owulce, i tak ogólnie to sama nie wiem, ten cykl jest jakiś inny. Zawsze czułam owulację taki typowy ból z odbicia a w tym cyklu nic, może mam bezowulacyjny ? Hmmm.... W każdym bądź razie nie pozostaje nam nic innego jak czekanie.

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 14 listopada 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brychra i bertha szkoda, że się nie udało! Trzeba zacisnąć zęby i włączyć dalej! Sciskam mocno!

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 14 listopada 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    To już sprawa indywidualna, już nie możesz się doczekać? :D Ja chyba jestem w trakcie lub jeden dzień po owulce, i tak ogólnie to sama nie wiem, ten cykl jest jakiś inny. Zawsze czułam owulację taki typowy ból z odbicia a w tym cyklu nic, może mam bezowulacyjny ? Hmmm.... W każdym bądź razie nie pozostaje nam nic innego jak czekanie.

    nie czekam bo czuję że nic nie będzie, takie przeczucie ale wkurza mnie to już bo to ciągnie sie parę miesiecy, od owulacji tak mniej wiecej do jakiegoś tygodnia nie mam życia. brzuch jakbym w 5 miesiącu już była, wzdęcia i ogólnie uczucie pełności oraz mega ból pleców nad tyłkiem zaraz a czasami mi niedobrze... wiec wiem że to nie objawy ciąży bo dopiero 2 cykl się staramy :)

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Brychra i bertha szkoda, że się nie udało! Trzeba zacisnąć zęby i włączyć dalej! Sciskam mocno!

    poprostu będziecie musiały dobra nowine oglosic w grudniowym watku:) przy okazji świat :)

    malka, bertha lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 ja po owulacji miałam długo jakby ból owulacyjny, w dniu @ kuło mnie w podbrzuszu mocno i tak dwa dni, teraz mam cały czas wrażenie że zaraz dostane @ a tu nic ostatnio miałam jak by plamienie i byłam pewna że to @ i ubrałam się w podpaske ;) po tym incydencie nic :/ czekam do poniedziałku jak nic się nie zmieni idę do lekarza :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brycha i bertha ściskam Was mocno ! A byłam pewna że Wam się uda :( bo macie takie ładne wykresy, a mój taki pokręcony i nie wiadomo o co chodzi :/ więc chyba kolej na mnie, aż coś się wyjśni co u mnie się dzieje tym razem :/

    bertha lubi tę wiadomość

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 14 listopada 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Czym to się w ogóle różni? :D

    Hormon hcg składa się z dwóch podjednostek: Alfa i beta. Zwykle oznacza się podjednostke beta bo jest swoista dla tego hormonu, podjednostka alfa jest podobna do innych hormonów np. TSH. W diagnostyce ciąży oznacza się też całość hormonu (czyli obie podjednostki razem - hcg total). Badanie to jest rownoważne dla badania podjednostki beta w ciąży. Ale przy różnych schorzeniach, np kosmówczaku, w różnych badaniach prenatalnych czy nowotworach narządów rozrodczych u mężczyzn ważne jest żeby oznaczać podjednostke beta a nie całość hormonu. Taka jest różnica. Także dla diagnostyki wczesnej ciąży nie ma znaczenia czy oznacza się hcg total czy podjednostkę beta hcg.

    Uff ale się rozpisalam..

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • madziura12 Przyjaciółka
    Postów: 100 71

    Wysłany: 14 listopada 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ech u mnie chyba nic z tego nie bedzie dzisiejsza beta 13dpo 105
    11dpo była 84 także straciłam nadzieję

    Starania od 05.2016
    AMH 0,2
    10.11.2016 ciąża biochemiczna
    4 IUI - nieudane :(
    2021 powrót po przerwie
    29.03 stymulacja do IVF i zero komórek
    08. 2021 Zmiana kliniki na Krakovi
    09.2021 punkcja i transfer
    10.2021 mamy swoje szczęście ❤️
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 14 listopada 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ataga12 wrote:
    Juz mam dosc....test w piatek negatyw a @ dalej nie ma. Niech szybko przychodzi i spada bo szkoda czasu na taki dlugi cykl :) Kupilam dzis test i jak sie nic nadal nie zmieni to moze zrobie w czwartek


    Dopiero w czwartek? Ja bym nie wytrzymała tyle czasu! Jakby mi sie @ spozniała to bym testowała już!

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 14 listopada 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziura12 wrote:
    ech u mnie chyba nic z tego nie bedzie dzisiejsza beta 13dpo 105
    11dpo była 84 także straciłam nadzieję

    No niestety szału nie ma z tym przyrostem, ale jeszcze się nie martw na zapas. I tak będziesz pewnie musiała znowu sprawdzic za 48h więc liczę że ruszy! Oby!

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Mania25 Autorytet
    Postów: 862 801

    Wysłany: 14 listopada 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziura na tym forum spotkałam się z postem, w którym dziewczyna pisała że dopiero 2. i 3. badanie bety dało dobry przyrost. Ciąża zakończyła się szcześliwie. :)


    Dostałam wyniki dzisiejszych badań (14dpo):
    Progesteron 41,28 ng/ml Norma dla I trymestru 11,22-90
    bHCG 337,8 mlU/ml Normy 5 tydzień ciąży 217 - 7138

    W środę kolejne badanie :) Zobaczymy czy przyrost jest ok.
    Czy badanie progesteronu wystarczy wykonać raz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2016, 20:03

    malka lubi tę wiadomość

    aaVJp2.png
    SYbyp2.png


  • Ataga12 Przyjaciółka
    Postów: 64 50

    Wysłany: 14 listopada 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Dopiero w czwartek? Ja bym nie wytrzymała tyle czasu! Jakby mi sie @ spozniała to bym testowała już!

    Hehe w przeciwienstwie chyba do wiekszosci dziewczyn ja nie lubie testowac i odwlekam ile sie da :) czuje ze i tak bedzie jedna kreska i nie chce rozczarowania :/

    Termin porodu - 28 wrzesnia 2017r. :)
    4cs = pozytywny test :)
    1cs- ciąźa biochemiczna
  • madziura12 Przyjaciółka
    Postów: 100 71

    Wysłany: 14 listopada 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myśliciele jest sens jutro robic bete nie wiem jak dotrwam do srody :(

    Starania od 05.2016
    AMH 0,2
    10.11.2016 ciąża biochemiczna
    4 IUI - nieudane :(
    2021 powrót po przerwie
    29.03 stymulacja do IVF i zero komórek
    08. 2021 Zmiana kliniki na Krakovi
    09.2021 punkcja i transfer
    10.2021 mamy swoje szczęście ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ataga 12 :
    ,,Hehe w przeciwienstwie chyba do wiekszosci dziewczyn ja nie lubie testowac i odwlekam ile sie da :) czuje ze i tak bedzie jedna kreska i nie chce rozczarowania :/ ,,
    Witaj w klubie kochana ;) ja też odwlekam :) ale myślę że jak do poniedziałku jednak nie dostanę @ to będę musiała wybrać się do lekarza :/

    babel_2016 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ataga12 wrote:
    Hehe w przeciwienstwie chyba do wiekszosci dziewczyn ja nie lubie testowac i odwlekam ile sie da :) czuje ze i tak bedzie jedna kreska i nie chce rozczarowania :/
    są plusy- oszczędzisz na testach, bo nie zdarzysz zrobić 50 testów przed tam :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziura 12 - wybacz że pytam a w którym dniu cyklu teraz Jesteś ???

  • Ataga12 Przyjaciółka
    Postów: 64 50

    Wysłany: 14 listopada 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    są plusy- oszczędzisz na testach, bo nie zdarzysz zrobić 50 testów przed tam :p

    Tez fakt :)

    Termin porodu - 28 wrzesnia 2017r. :)
    4cs = pozytywny test :)
    1cs- ciąźa biochemiczna
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 14 listopada 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania25 wrote:
    Madziura na tym forum spotkałam się z postem, w którym dziewczyna pisała że dopiero 2. i 3. badanie bety dało dobry przyrost. Ciąża zakończyła się szcześliwie. :)


    Dostałam wyniki dzisiejszych badań (14dpo):
    Progesteron 41,28 ng/ml Norma dla I trymestru 11,22-90
    bHCG 337,8 mlU/ml Normy 5 tydzień ciąży 217 - 7138

    W środę kolejne badanie :) Zobaczymy czy przyrost jest ok.
    Czy badanie progesteronu wystarczy wykonać raz?

    Mania to są świetne wyniki, zarówno progesteron i bHCG świetne wartości:) Gratuluję!

    Mania25 lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ