X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzik gratulacje! :) wstaw zdjecie testu! A w ktorym to dpo test zrobiony?

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Gonix Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie znowu sytuacja jak ta sprzed miesiąca. W dzień spodziewanej taki bladzioch, że wydawało mi się, że wmówiłam sobie, że go widzę, dzień po już bladzioch, że mój uwierzył, że nie jetem wariatką. dziś 3 dzień od spodziewanej chcę iśc na betę i w drodze do dostałam @@@@@ :((((((((((((((((((

    Drugi raz !

    3cs
    2cs z inofem

  • Mała-90 Koleżanka
    Postów: 48 27

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również przechodzę na grudniowy wątek. Niestety dzisiaj @ przyszła. Może na święta będzie prezent :-) bardzo na to liczę. Gratuluje wszystkim, którym się udało, za resztę trzymam mocno kciuki :-)

    Katja11, bertha lubią tę wiadomość

    m3sx3e3kct2ziiqy.png
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaki mamy grudniowy wątek? Jak zatytułowany?

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świąteczne testowanie (grudzień) - pierwszy wątek na stronie :) zapraszamy :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna, i jak??? testowalas dzisiaj?

    kaha lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • madzik07 Koleżanka
    Postów: 47 45

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha test robilam 12dpo.niestety nie wiem jak sie wstawia zdjecie...dalam na swoje profilowe

    monika1991 lubi tę wiadomość

    ep7weak.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez czekam na wiesci od Innej, bo nam cos znikla. I Aann daj znac po wizycie u lekarza!!

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzik07 wrote:
    Bertha test robilam 12dpo.niestety nie wiem jak sie wstawia zdjecie...dalam na swoje profilowe
    Tu wstawić bezpośrednio sie nie da, wiec wrzucamy np na naforum.zapodaj.net i podajemy linka który po wrzuceniu sie generuje

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • aann26 Przyjaciółka
    Postów: 129 32

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje, ze beta dzis 437 (przedwczoraj 152). Macica rozpulchniona, endometrium "szerokie",jajniki "czyste". Ale na usg Kropka nie widac. Dodam, ze usg jest stare.

    bertha, channah lubią tę wiadomość

    s8w4j9c.png
  • Katja11 Przyjaciółka
    Postów: 122 46

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej girls. Nasze serduszko bije. Na 14.07 mamy termin. Pozdrawiam - wycofuje sie chyba z forum.

    kaha, bertha lubią tę wiadomość

    f2w33e3k0yyvbxsq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aann26 wrote:
    Melduje, ze beta dzis 437 (przedwczoraj 152). Macica rozpulchniona, endometrium "szerokie",jajniki "czyste". Ale na usg Kropka nie widac. Dodam, ze usg jest stare.
    Aann, spokojnie. Widocznie za wczesnie ta wizyta byla, ale beta ladna :) za jakies 2-3tyg bedzie juz serduszko bilo. Trzymam za Was kciuki <3
    Katja super! Spokojnych 9 miesiecy :)

    Katja11 lubi tę wiadomość

  • aann26 Przyjaciółka
    Postów: 129 32

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Aann, spokojnie. Widocznie za wczesnie ta wizyta byla, ale beta ladna :) za jakies 2-3tyg bedzie juz serduszko bilo. Trzymam za Was kciuki <3
    Katja super! Spokojnych 9 miesiecy :)

    Na wizyte poszlam tak wczesnie ze wzgledu na ostatnie poronienie. Teraz dostalam duphaston + wizyta u endo.
    Kropek skoro urosl to musi tam byc :) bardzo nie przejmuje sie tym, ze go nie widac bo tak jak pisalam tam usg jest stare i male. Czasem jak sie cos dzieje to kieruja na usg na oddzial. Beta chyba ladnie przyrosla? Jajniki czyste tzn, ze Kropek chyba dobrze zagniezdzony. :)

    s8w4j9c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzik07 wrote:
    Witam.Z mezem staramy sie juz rok..testow juz wykonalam to nie chce liczyc...co miesiac mialam nadzieje ze uda sie,alepozniej pozniej bylo rozczarowanie.w cyklpazdzierpazdziernikazilamludzilam sie zbytnio nadzieja bo w okreplodnychplodnych tyudaloaz udalo nam sie kochac...w sumie wykres temperatur z tegbylyklu byl. nie wiele inny od poprzednich.wczoraj z rana przypomnialam sobie ze w szafce mam jeden test ciazowy..oczywiscie postanowilam go zrobic.test wykonalam nie z porannego moczu bo tak mi sie chcialo sikac z rana ze nawet nie zdarzylabym go wyciagnac..jakie bylo moje zdziwienie gdy na tescie pojawily sie 2 kreski :-).udalo sie w cyklu w ktorym najmniej myslalam czy sie uda
    A którego dnia cyklu byl magiczny jeden raz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aann26 wrote:
    Na wizyte poszlam tak wczesnie ze wzgledu na ostatnie poronienie. Teraz dostalam duphaston + wizyta u endo.
    Kropek skoro urosl to musi tam byc :) bardzo nie przejmuje sie tym, ze go nie widac bo tak jak pisalam tam usg jest stare i male. Czasem jak sie cos dzieje to kieruja na usg na oddzial. Beta chyba ladnie przyrosla? Jajniki czyste tzn, ze Kropek chyba dobrze zagniezdzony. :)
    Rozumiem, tez jestem po poronieniu i bede chciala jak najwczesniej z lekarzem pogadac jakie badani ewentualnie co brac, zeby fasolka sie dobrze rozwijala. Trzymam kciuki za Ciebie mocno! :)

  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aann26 wrote:
    Melduje, ze beta dzis 437 (przedwczoraj 152). Macica rozpulchniona, endometrium "szerokie",jajniki "czyste". Ale na usg Kropka nie widac. Dodam, ze usg jest stare.
    Super wiadomość. Beta bardzo ładnie przyrasta:) Gratulacje i spokojnych 9 miesięcy.

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
  • madzik07 Koleżanka
    Postów: 47 45

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika 18dc był celny strzał..19mialam bóle lewego jajnika a 20dc dostalam dosc silnego bólu po prawej stronie,przez godzine zwijalam sie z bólu.od 21dc sluz juz mialam kremowy.

    ep7weak.png
  • aann26 Przyjaciółka
    Postów: 129 32

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justa. wrote:
    Super wiadomość. Beta bardzo ładnie przyrasta:) Gratulacje i spokojnych 9 miesięcy.

    Dziekuje :*

    s8w4j9c.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aann i katja, super wiadomości z wizyt! :) gratulacje!

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • aann26 Przyjaciółka
    Postów: 129 32

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pamietacie jeszcze to forum i mnie? Trafilam wczoraj z krwawieniem do szpitala,na usg nie widac nigdzie nic... leze z podejrzeniem ciazy poza macicznej. Plyn widoczny w zatoce douglasa, hcg 650...
    Niestety nie udalo sie.

    s8w4j9c.png
‹‹ 142 143 144 145 146
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ