X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dooti wrote:
    Najchętniej to już bym poleciała sikać ale wiem że to bez sensu :P


    z ciekawości zapytama z jakiego wyniku zaczęłaś zbijanie tarczycy? Jakie masz dawki ?:)

  • Dooti Autorytet
    Postów: 1331 1435

    Wysłany: 31 października 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    z ciekawości zapytama z jakiego wyniku zaczęłaś zbijanie tarczycy? Jakie masz dawki ?:)
    3,8 taki był pierwszy ja zbadałam tarczycę ok 3 lat temu. Jak tylko nie biorę leków to zawsze jest ok. 4. Ostatni wynik po dawce 25-50 na zmianę (tzn. poniedziałek 25, wtorek 50, środa 25 itd.) to 2,6, rewelacji nie ma ale źle też nie jest :)

    Nasz cud ANTOŚ <3 24.06.2018 (33tc +2) 52cm, 2200g
    atdcanliaa6igbwu.png
    trombofilia-niedobór białka S, dodatnie ANA
    Aniołki 06.2016 9tc, 12.2016 9tc , 03.2017 9tc
    "Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego" ŁK 1,37
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia ja aż ledwo chodzę... aaaa

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 31 października 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy już dziewczyny testujecie, a mi dopiero dziś test owu pokazał na tyle ciemną kreskę, że uzaję go za dodatni. Także zaczynam starania na maxa ;) owu powinna być jutro. Trzymajcie kciuki!

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 31 października 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Wy już dziewczyny testujecie, a mi dopiero dziś test owu pokazał na tyle ciemną kreskę, że uzaję go za dodatni. Także zaczynam starania na maxa ;) owu powinna być jutro. Trzymajcie kciuki!
    Owocnych starań ;)

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Mnie biust zaczął bolec juz 3-4dpo. Nigdy ale to przenigdy wcześniej ani pozniej nie miałam tak wcześnie bolu piersi. Jak zaczął mnie wtedy biust bolec to przez chwile pomyslałam ze chyba cos sie dzieje, ale potem odrzuciłam ta myśl i dopiero pozneij zdałam sobie sprawę ze jednak miałam racje. Reszta objawów pojawiła sie juz po zagnieżdżeniu. Ok 5dni przed spodziewana @ zaczęło mnie strasznie odrzucać od dymu papierosowego i pojawil sie bardzo gesty biały sluz z bardzo dużej ilości jak nigdy. Niestety tydzień po zobaczeniu 2 kresek i po becie 56 poroniłam.

    W czasie kiedy starałam się o pierwsze dziecko przez 2 cykle miałam wszystkie możliwe objawy. W 3, który się udał, nie miałam ŻADNYCH. Zrobiłam test w dniu @ i to jeszcze popołudniu i wtedy zobaczyłam 2 kreski :) W 2 ciąży zrobiłam betę w 25dc i była dodatnia. Jednak w 3 (biochemicznej w sierpniu) czułam się inaczej od samej owulacji. I teraz też tak jest. Jednak nigdy nie miałam na początku śluzu. Pojawił się dopiero po terminach @. Teraz nawet piersi mnie nie bolą. Jedynie ciągnie i kłuje w podbrzuszu i chodzę częściej siku. Ale boję się, że to może jakieś zapalenie :/ Pewnie w środę wszystkiego się dowiem..

    P.S. Trzymam kciuki za wszystkie testujące &&&

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 31 października 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczkaa87 wrote:
    W czasie kiedy starałam się o pierwsze dziecko przez 2 cykle miałam wszystkie możliwe objawy. W 3, który się udał, nie miałam ŻADNYCH. Zrobiłam test w dniu @ i to jeszcze popołudniu i wtedy zobaczyłam 2 kreski :) W 2 ciąży zrobiłam betę w 25dc i była dodatnia. Jednak w 3 (biochemicznej w sierpniu) czułam się inaczej od samej owulacji. I teraz też tak jest. Jednak nigdy nie miałam na początku śluzu. Pojawił się dopiero po terminach @. Teraz nawet piersi mnie nie bolą. Jedynie ciągnie i kłuje w podbrzuszu i chodzę częściej siku. Ale boję się, że to może jakieś zapalenie :/ Pewnie w środę wszystkiego się dowiem..

    P.S. Trzymam kciuki za wszystkie testujące &&&
    To powiem Ci ze mam nadzieje ze u mnie tez tak bedzie. Mam za sobą tylko jedna ciaze i to stracona i cały czas chodzi za mną myśli czy jak zajdę w drugą ciaze to czy objawy będę miała takie same jak wtedy. Z jednej strony byłoby fajnie bo szybko sie pojawiły i szybko sie zorientowałam ze cos sie dzieje z drugiej strony wtedy ciaze straciłam wiec wolałabym zeby druga ciąża inaczej przebiegała :) to co napisałaś daje mi nadzieje ze brak jakichkolwiek objawów moze mieć zbawienne skutki ;) jestem teraz w 6dpo (po inseminacji) i nie czuje jak na razie nic oprócz standardowego ciągnięcia w jajnikach i macicy. Biorę po raz pierwszy dupka i spodziewałam ze po nim jakiś dziwnych objawów, ale rownież jak na razie cisza. Zobaczymy czy cos sie z tego urodzi :) jak na razie nie pozostaje nic innego tylko czekać do 8.11 kiedy to ide na betę do kliniki :)

    Klara Wysocka lubi tę wiadomość

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • mycha89 Autorytet
    Postów: 349 433

    Wysłany: 1 listopada 2016, 03:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny. przeskoczyłam z października. jest 3 w nocy właśnie zaczęłam 26dzień cyklu, i dostałam boleści i okres. nie plamienie jak miesiac temu. żywa krew. I teraz albo dostałam okres już na 26dniu albo to krwawienie implantacyjne, ale śmieszne jest to,że na początku tego cyklu zapisałam w notatkach,że właśnie tego dnia 26dc czyli 12dpo miałam krwawienie implantacyjne z synkiem 3 lata temu. i co? i jest 3 w nocy ja krwawię. jeszcze się nie cieszę, bo może okres przyszedł tak szybko... Czy to możliwe,że miałam cykle regularne 28dni teraz 25 tylko, poprzedni spóźnił mi się 4 dni, to ten przyszełby szybciej 3dni i lutealna wyszła 12 zamiast ok16? Jutro święto a ja testu nie mam:( chyba poszukam apteki dużurującej w innym mieście;D a jeśłi się udało to kurde drugi chłopak:P?! ja chciałam do pary;p specjalnie wcześniej odliczaliśmy 1 się nie udało bo wyszło 7 dni przed owu, drugi raz się nie udało bo 5dni przed owu. A w tym cyklu mi się skróciło, że wyszło 1 dzień PO owu (owu wyznaczone wyłącznie wg szczytu śluzu i otwartości szyjki. i na nastęny dzień spadek śłuzu i <3 i dwa dni po szczycie już krem był.) czyli 14dc (ostatnio były w 17dc..)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2016, 03:27



    Marcel <3
    relg2n0asfzml2iz.png>

    03.08.2017 <3
    w57vyx8d6u4jt6s0.png
  • mycha89 Autorytet
    Postów: 349 433

    Wysłany: 1 listopada 2016, 03:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    A mnie co chwile łapią mega bóle podbrzusza chyba @ nadchodzi z mega siłą :(

    Miałam takie w pierwszej ciąży! testujesz?!



    Marcel <3
    relg2n0asfzml2iz.png>

    03.08.2017 <3
    w57vyx8d6u4jt6s0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2016, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha89 wrote:
    Miałam takie w pierwszej ciąży! testujesz?!

    Juz testowałam oczywiście negatyw wiec dzis juz testu nie powtarzam. Ale co dziwne na ten moment bóle ustały. Niech juz ta @przylezie, chce juz zacząć nowy cykl

  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 1 listopada 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc :) napisalam posta ale wyskoczylo same czesc wiec zaczynam od nowa :P
    I ja dolacze do Was na listopadowe testowanie. Aktualnie to moj 4dpo i od dzisiaj zaczynam brac luteine. @ powinna przyjsc do mnie 13.11. Nie nastawiam sir pozytywnie do tego cyklu moze przez to ze to 16/17cs z OF a ogolnie 3 rok staran a moze i dluzej. Mam nadzieje ze szybko mi zleci czas oczekiwania przy Was ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2016, 08:31

    l22nhdgen92nqanl.png
  • Dooti Autorytet
    Postów: 1331 1435

    Wysłany: 1 listopada 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie chyba coś jest na rzeczy ale nie chcę się nakręcać. Wrzucę fotkę jak wrócę do domu bo zaraz wychodzę ☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2016, 08:48

    Wojcinka, Klara Wysocka lubią tę wiadomość

    Nasz cud ANTOŚ <3 24.06.2018 (33tc +2) 52cm, 2200g
    atdcanliaa6igbwu.png
    trombofilia-niedobór białka S, dodatnie ANA
    Aniołki 06.2016 9tc, 12.2016 9tc , 03.2017 9tc
    "Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego" ŁK 1,37
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 1 listopada 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anga1989 - witamy i życzymy powodzenia :)

    Dooti - no to będziemy się teraz niecierpliwić :)

    A u mnie chyba pora pogodzić się kolejnym straconym cyklem - wczoraj 6 dpo po <3 pojawiło się kilka niteczek krwi :(

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 1 listopada 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer86- z tego co wiem to w 6dpo moze byc implantacja wiec glowa do gory :) a kiedy termin @ masz?

    l22nhdgen92nqanl.png
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 1 listopada 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dzień dobry...
    Z racji ,że mieszkam w UK nie jest mi dane iść z rodziną na cmentarz tylko do pracy. Tutaj dzień jak codzień niestety...
    Ale zapalam choć wirtualnego znicz :(


    graphics-candles-885621.jpg

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 1 listopada 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dooti wrote:
    Dziewczyny u mnie chyba coś jest na rzeczy ale nie chcę się nakręcać. Wrzucę fotkę jak wrócę do domu bo zaraz wychodzę ☺
    Czekam, czekam i kciuki trzymam ;)

    Summer może to faktycznie zagnieždżenie...

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 1 listopada 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anga1989 wrote:
    Czesc :) napisalam posta ale wyskoczylo same czesc wiec zaczynam od nowa :P
    I ja dolacze do Was na listopadowe testowanie. Aktualnie to moj 4dpo i od dzisiaj zaczynam brac luteine. @ powinna przyjsc do mnie 13.11. Nie nastawiam sir pozytywnie do tego cyklu moze przez to ze to 16/17cs z OF a ogolnie 3 rok staran a moze i dluzej. Mam nadzieje ze szybko mi zleci czas oczekiwania przy Was ;)
    A czy jak tak długo sie juz staracie, przechodziłas juz jakies badania albo twój maz dlaczego wam sie nie udaje? Próbowaliście jakiesgos wspomagania?

  • Szyszuunia Znajoma
    Postów: 30 9

    Wysłany: 1 listopada 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety już nie mam co testować mimo iż i miałam bóle jak na @ przed spodziewanai ogólne rozbicie to moja "przyjaciółka" i tak przyszła wręcz co do minuty bo o 24:23... nic teraz pozostaje z nową siłą zacząć kolejny cykl:) Trzymam za was kciuki musi sie przecież udać..:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2016, 09:45

    4cs
    problem z nasieniem M.
    iqcregz2a5bsax3w.png
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 1 listopada 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszunia tule mocno

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2016, 09:49

    Szyszuunia lubi tę wiadomość

  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 1 listopada 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia - tak, ja mam ogolnie brac CLO, luteine i Inofolic. Ale ze mi sie CLO skonczylo ( bralam go dwa cykle w ktorych minelismy sie z moim) yo w tym cyklu probujemy bez. Niestety nie mieszkamy razem, jestesmy zareczeni i przez to nie mamy zbytnio szans aby sie codziennie spotykac

    l22nhdgen92nqanl.png
‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ