X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Szyszuunia Znajoma
    Postów: 30 9

    Wysłany: 1 listopada 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Ptysia od razu lepiej :)))

    4cs
    problem z nasieniem M.
    iqcregz2a5bsax3w.png
  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 1 listopada 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszunia - przykro mi bardzo bo wiem jak to jest ale pamietaj, ze nowy cykl to nowe mozliwosci ;)

    l22nhdgen92nqanl.png
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 1 listopada 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszunia, A który to cykl starań?

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 1 listopada 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anga1989 wrote:
    Summer86- z tego co wiem to w 6dpo moze byc implantacja wiec glowa do gory :) a kiedy termin @ masz?

    Ciężko powiedzieć, bo ten cykl dosć nietypowy, jeśli wierzyć USG owu była szybciej niż zwykle bo w 10 dc, wg temp. w 12 dc. Do 10.11 @ powinna się zjawić.
    A jak u Was wygląda dotychczasowe leczenie?

    Szyszunia, trzymam kciuki za nowy cykl! Oby był tym szczęśliwym.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 1 listopada 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie to wszystko zaczelo sie w zeszlym roku gdy @ spozniala mi sie a cykl trwal 66dni. Robilam badania na ktorych wyszlo ze mam niski progesteron, stad branie luteiny po owu. Zmienialam lekarzy jak rekawiczki az w koncu trafilam na aktualna ginke ktora sobie chwale. Ona po monitoringu moich cykli stwierdzila brak owulacji i przepisala branie CLO. W najblizszych dniach wybieram sie do niej po recepte. No chyba ze w tym cyklu zdarzy sie cud i nie bede go juz potrzebowac

    l22nhdgen92nqanl.png
  • Katja11 Przyjaciółka
    Postów: 122 46

    Wysłany: 1 listopada 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ptysia ja aż ledwo chodzę... aaaa
    Nie czytam watku od poczatku listopadowego, widzimy sie i tutaj :) kiedy testujesz lub czy moge gratulowac ? :) ps bylam na poprawce brwi perm ;p polepszyl sie mi humorek :)

    f2w33e3k0yyvbxsq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ! U mnie niby negatyw, choc ja twierdzę, ze cos tam jest. Mąż nic nie widzi

  • Katja11 Przyjaciółka
    Postów: 122 46

    Wysłany: 1 listopada 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pokazuj koniecznie zdjecie !:) u mnie 8dpo. W tym cyklu jakos sie trzymam zeby nie testowac. . Najpredzej w sobote. Termin @ na poniedzialek - wg ovufrienda.

    f2w33e3k0yyvbxsq.png
  • Szyszuunia Znajoma
    Postów: 30 9

    Wysłany: 1 listopada 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dopero pierwszy wiec nie ma się co załamywać, jedyne co to wiecie człowiek sobie myśli że chyba sie coś dzieje a później jak w zegarku dostaje @ i bęc, ale już pozytywnie nastawiam się na kolejny cykl i do dzieła. A po za tym w ostatnim mieliśmy sporo stresów wiec prawdopodobnie sami sobie zapracowaliśmy na to.:) Ja też jestem taką osobą że czasem za bardzo się nastawiam a później mi przykro ale trzeba myśleć pozytywnie:)

    4cs
    problem z nasieniem M.
    iqcregz2a5bsax3w.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 1 listopada 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    Hej ! U mnie niby negatyw, choc ja twierdzę, ze cos tam jest. Mąż nic nie widzi

    Dokładnie ;) czekamy niecierpliwie na zdjęcie ;)

    U mnie Katja też 8 dpo i myślę czy w sobotę nie zatestować pierwszy raz. OF wyznaczył mi właśnie na sobotę @, ale no nie wiem. Ostatnio chyba przy zmęczeniu tak mi różni się +/- 1 dzień. Zobaczymy. Może w niedzielę.

    Zastanawiam się nad swoją temperaturą. Mam takie ząbki, bo 37,2 następny dzień 37,4 i tak na zmianę. Czy to jest ok? To mój pierwszy cykl z mierzeniem.

    Katja11 lubi tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 1 listopada 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    Hej ! U mnie niby negatyw, choc ja twierdzę, ze cos tam jest. Mąż nic nie widzi
    No i jeszcze nam się niepochwaliłaś??? Dawaj fotkę i my Ci już powiemy prawdę ;)

    Szyszunia następny cykl to już będzie Ten!!!

    Szyszuunia lubi tę wiadomość

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • Szyszuunia Znajoma
    Postów: 30 9

    Wysłany: 1 listopada 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też tak myśle następny to bedzie ten :D

    4cs
    problem z nasieniem M.
    iqcregz2a5bsax3w.png
  • MrsKiss Autorytet
    Postów: 462 408

    Wysłany: 1 listopada 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączę może jako ta także w 8 dpo :) @ wyznaczona na niedzielę, nie wiem czy ustalać sobie jakiś dzień testowania czy na razie olać sprawę... w poprzednim cyklu zrobiłam test chyba na 3 dni przed @ i wydawało mi się, że widzę cień kreski, byłam taka zadowolona, ale małpiszon przyszedł i o...

    Katja11 lubi tę wiadomość

    lJ4Sp2.png
    tDtKp2.png
  • Szyszuunia Znajoma
    Postów: 30 9

    Wysłany: 1 listopada 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    Hej ! U mnie niby negatyw, choc ja twierdzę, ze cos tam jest. Mąż nic nie widzi
    pokazuj pokazuj :D napewno coś tam znajdziemy :D

    4cs
    problem z nasieniem M.
    iqcregz2a5bsax3w.png
  • Szyszuunia Znajoma
    Postów: 30 9

    Wysłany: 1 listopada 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MrsKiss wrote:
    Dołączę może jako ta także w 8 dpo :) @ wyznaczona na niedzielę, nie wiem czy ustalać sobie jakiś dzień testowania czy na razie olać sprawę... w poprzednim cyklu zrobiłam test chyba na 3 dni przed @ i wydawało mi się, że widzę cień kreski, byłam taka zadowolona, ale małpiszon przyszedł i o...
    Chyba najlepiej właśnie na dzień spodziewanej @ :)

    4cs
    problem z nasieniem M.
    iqcregz2a5bsax3w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A macie, chociaż na zdjęciu to juz calkiem nic nie widać. Możliwe, ze mam omamy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/1d726c37b6859.jpg.html

  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 1 listopada 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciezko cos zauwazyc ale jak powiekszylam foto to tez mi cos tam widnialo. Zrob bete albo ponow test za kilka dni :)

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    l22nhdgen92nqanl.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 1 listopada 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Anga1989 - witamy i życzymy powodzenia :)

    Dooti - no to będziemy się teraz niecierpliwić :)

    A u mnie chyba pora pogodzić się kolejnym straconym cyklem - wczoraj 6 dpo po <3 pojawiło się kilka niteczek krwi :(
    Słońce nitka krwi na tym etapie na pewno w żadnym stopniu nie oznacza straconego cyklu :) moze to być choć oczywiście nie musi implantacja zarodka. Do @ jeszcze daleko wiec nawet nie myśl jeszcze o spisywaniu tego cyklu na straty.

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 1 listopada 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    A macie, chociaż na zdjęciu to juz calkiem nic nie widać. Możliwe, ze mam omamy
    Który to dzien po owu? Przepraszam ale ja nie wierze w cienie cienia :/ na teście zawsze cos tam widać jak sie baaardzo mocno przyjrzysz bo ta druga kreska zawsze tam jest tylko niewidoczna na pierwszy rzut oka. Weź nowy test i spójrz pod światło zobaczysz ze czekam tam sobie ukryta druga kreska :) nie pisze tego zeby Cię zdołować, ale moim zdaniem ten test jest negatywny. Kto wie moze jeszcze za wcześnie na testowanie wiec wcale nie mowię ze na pewno ciazy nie ma, ale ten konkretny test to negatyw.

    zubii, Klara Wysocka lubią tę wiadomość

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ