X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • beatka_c Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 8 listopada 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Dziewczyny jak to w końcu jest z tym śluzem bo już sama nie wiem. Jak podcieram to jest ciągnący żółty, a w środku jak włożę palec to jest dużo takiego kremowo-wodnistego.
    Zawsze bierze się pod uwagę sluz z okolic szyjki macicy więc w twoim wypadku będzie to ten kremowy

    35l, starania o pierwszego bobaska, niedrożny lewy jajowodów,makroprolaktemia, niedoczynność tarczycy, laparohisteroskopia-wszystko ok
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 8 listopada 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Zostaję w szpitalu. :/ Jutro histeroskopia, bo mój mięśniak w przeciągu 2 miesiecy urósł z 6 do 11cm. Także wesoło...
    O kurde :/ trzymaj sie Inna! Mam nadzieje ze bedą Cie tam dobrze traktowali :*

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 8 listopada 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle pozytywnych testów i ani jednego wiruska dla nas :( oj dziewczyny wysyłać wiejski dalej co by cały wątek pozarazac !

    Nie wiem czy przypadkiem wczoraj nie miałam owu ;) jutro sie okaże ale bym była happy gdyby się to potwierdziło i testowanie szybciej :) także proszę o kciuki żeby i jutro tempka była wysoko.

    Anga1989, Ewi28 lubią tę wiadomość

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 8 listopada 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anga1989 wrote:
    Tu jest mój wczorajszy test nordtest czułość 10

    2ab9677b6713360cmed.jpg

    Super! Wcale nie cień tylko normalna kreska :)

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 8 listopada 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justya85 wrote:
    W ten sam dzien mamy ostatnia@ I owulka chyba tak samo. Kiedy testujesz? Bo ja juz nie wytrzymalam ale jedna krecha...
    Ja idę na bete 11.11 bo potem długi weekend a w poniedziałek do pracy. Najgorsze 2 dni.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 8 listopada 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beatka_c wrote:
    To ja dziewczyny tak jak Wy ostatnia @15/10 ale ja testuje pierwszy raz 11/11
    Masz jakieś przeczucia ? Bo ja na pewno zonk jak przez ostatnie 10 lat :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2016, 14:21

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • beatka_c Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 8 listopada 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Masz jakieś przeczucia ? Bo ja na pewno zonk jak przez ostatnie 10 lat :(
    Oprocz bolu piersi zadnych objawow takze nie nastawiam sie

    35l, starania o pierwszego bobaska, niedrożny lewy jajowodów,makroprolaktemia, niedoczynność tarczycy, laparohisteroskopia-wszystko ok
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 8 listopada 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja idę na bete 11.11 bo potem długi weekend a w poniedziałek do pracy. Najgorsze 2 dni.
    No ciągnie się niemiłosiernie... nie chce się nakręcać ale mam kilka objawów innych niż w tamtych cyklach. np piersi mnie bolą inaczej, nie tak jak zwykle całe jak kamienie tylko troszkę sutki i tyle...albo to jest tak że teraz na siłe szukam czegoś:)ja już testowałam, jednak pewnie za wcześnie no i jedna kreska, zakupiłam jeszcze dzisiaj w rosmanie nowe testy i pewnie czwartek zatestuje (albo jutro jak nie wytrzymam) A Ty idziesz w czwartek czy w piątek na bete?w piątek nie pozamykane?

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 8 listopada 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nie ale dziś mi strasznie zimno choć w domu mam ciepło od tyg czuje się jakaś napąpowana trochę szybciej niż normalnie ale to zrzucam winę na wszystkie hormony które musze brać by mieć owulacje.
    Chyba tutaj jestem staraczką z najdłuższym stażem. Nic bardzie pesymistycznego :(

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 8 listopada 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje roztargnie ;) w czwartek idę czyli 10.11

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 8 listopada 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja sie juz oficjalnie żegnam z listopadem i uciekam na grudzień, zaczęłam plamić jutro najpóźniej przyjdzie @ :( 1IUI nieudana , za 2 tyg kolejne podejście...

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 8 listopada 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower, kochana, a co jest przyczyną, ze tak długo sie staracie? Jesli oczywiscie można spytać? I odrazu nasuwa mi sie pytanie czy nie próbowałaś jakiegoś wspomagania typu in vitro lub inseminacji?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2016, 14:32

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 8 listopada 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Flower, kochana, a co jest przyczyną, ze tak długo sie staracie? Jesli oczywiscie można spytać? I odrazu nasuwa mi sie pytanie czy nie próbowałaś jakiegoś wspomagania typu in vitro lub inseminacji?

    Praktycznie większość badań miałam wykonane po hsg ( jeśli nazywy nie przekreciłam) mam jajowody drożne, test na wrogość śluzu ok, hormony bez szału ale ok, dopiero po letrozolu mam owulacje. Od 3 mies leczę się w klinice niepłodności i jak na razie brak diagnozy w czym problem. W styczniu mam mieć laparoskopie później 3 kolejne próby naturalne jeśli to nie pomoże to zostaje in vitro.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2016, 14:43

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 8 listopada 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku czyli niby wszystko Ok ale jednak cos i nie wiadomo co:( a laparoskopię na co robią? Czy masz na myśli histeroskopia? Kurczę ja słyszałam o czyms takim ze dziewczyna miała, ze z immunologia cos, ze jej organizm traktuje zarodek jak wroga i go zwalcza, moze w tym kierunku zrob sobie badania tylko nie wiem jak sie to dokładnie nazywa.

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 8 listopada 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Ojejku czyli niby wszystko Ok ale jednak cos i nie wiadomo co:( a laparoskopię na co robią? Czy masz na myśli histeroskopia? Kurczę ja słyszałam o czyms takim ze dziewczyna miała, ze z immunologia cos, ze jej organizm traktuje zarodek jak wroga i go zwalcza, moze w tym kierunku zrob sobie badania tylko nie wiem jak sie to dokładnie nazywa.
    Badanie histeroskopie miałam wykonaną i wszystko ok ( badanie droznosci ). laparoskopie będę miała robiona pod kątem endometriozy, wady budowy macicy czy jajników. Będą kamerką sprawdzać.
    W przyszłym cyklu wykonam badanie NK ( natural kiler- wytwarzanie przeciwcial przeciwko zarodkowi ) oraz na zespół antyfosfolidowy.
    Teraz przy okazji bety sprawdzę homocysteine oraz D3 bo miałam ostatnio duży niedobór i musze sprawdzić czy końskie dawki 8000 j na mnie działa. ANA1,2,3 wszystkie ujemne.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 8 listopada 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja siostra też się starała długo o dziecko, wszystkie badania, drożność jajowodów, bad genetyczne brała mase leków... tylko że ona zachodziła w ciąże 9 tydz i koniec. U niej niestety przyczyna nieznana. U mnie też nie jest lekko, bo hashi, pierwsza córka ur niedotleniona, przestała rosnąć w brzuszku z niewiadomo jakich przyczyn. Teraz miałam podejrzenie pco, niby wykluczone ale badania są takie ledwo co w normie. Dopiero zaczęliśmy się starać ale lekarze tak mnie nastraszyli że jak mi się uda zajść w ciążę to i tak będę sie stresować przez 9 miesięcy. Jeszcze mi może utrudnić to wszystko bad. dhae-s bo jest niby w normie ale blisko dolnej granicy. Piszę to wszystko bo tak bardzo chciałabym być w ciąży, donosić i żeby mi było dane to wszystko co dane jest rodzicom zdrowych dzieci (moja ur.34tydz, 2 miesiące w szpitalu, nie udało się karmić piersią choć bardzo chciałam itp itd) chyba założe swój pamiętnik bo czuje że muszę się "wygadać" przepraszam że to pisze ale chyba sama nie wierze w to że mogę to wszystko od losu dostać...

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • koniczynka001 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 8 listopada 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kochane
    czytam Wasze wpisy i mam ochotę do was dołączyć :)
    My staramy się o dzieciątko od zeszłego roku. Po drodze były dwie ciążę, ale niestety zakończone niepowodzeniem...
    Termin @ mam na 16.11, owulacja była 29.11.
    Może to moja autosugestia i wielkie "chcenie", ale coś jest na rzeczy...Chociaż skłaniam się ku pierwszemu.
    Jakie objawy?
    - ćmienie w podbrzuszu
    - 10.11 ogromny ból w krzyżu, który minął po 2 dniach
    - wilczy apetyt, zwłaszcza na mięso
    - wahania nastroju
    - zmęczenia i senności nie biorę pod uwagę, bo na to wpływ ma też pogoda
    - temperatura hm... moja wyjściowa to 36,2, a od owulacji utrzymuje się na granicy 36,4-36,8. Niby niewielki wzrost, ale zawsze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2016, 15:07

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 8 listopada 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tutaj możemy się wspierać i nabrać siły na dalszą walkę.
    Idą kolejne święta które spędzimy we dwójkę a co roku mam złudne nadzieje że to te ostatnie :(

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 8 listopada 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koniczynka001 wrote:
    Witajcie Kochane
    czytam Wasze wpisy i mam ochotę do was dołączyć :)
    My staramy się o dzieciątko od zeszłego roku. Po drodze były dwie ciążę, ale niestety zakończone niepowodzeniem...
    Termin @ mam na 16.11, owulacja była 29.11.
    Może to moja autosugestia i wielkie "chcenie", ale coś jest na rzeczy...Chociaż skłaniam się ku pierwszemu.
    Jakie objawy?
    - ćmienie w podbrzuszu
    - 10.11 ogromny ból w krzyżu, który minął po 2 dniach
    - wilczy apetyt, zwłaszcza na mięso
    - wahania nastroju
    - zmęczenia i senności nie biorę pod uwagę, bo na to wpływ ma też pogoda
    - temperatura hm... moja wyjściowa to 36,2, a od owulacji utrzymuje się na granicy 36,4-36,8. Niby niewielki wzrost, ale zawsze.

    10.11 i 29.11 to chyba dopiero przed nami ;) może chodziło o 10dpo?

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 8 listopada 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koniczynka001 wrote:
    Witajcie Kochane
    czytam Wasze wpisy i mam ochotę do was dołączyć :)
    My staramy się o dzieciątko od zeszłego roku. Po drodze były dwie ciążę, ale niestety zakończone niepowodzeniem...
    Termin @ mam na 16.11, owulacja była 29.11.
    Może to moja autosugestia i wielkie "chcenie", ale coś jest na rzeczy...Chociaż skłaniam się ku pierwszemu.
    Jakie objawy?
    - ćmienie w podbrzuszu
    - 10.11 ogromny ból w krzyżu, który minął po 2 dniach
    - wilczy apetyt, zwłaszcza na mięso
    - wahania nastroju
    - zmęczenia i senności nie biorę pod uwagę, bo na to wpływ ma też pogoda
    - temperatura hm... moja wyjściowa to 36,2, a od owulacji utrzymuje się na granicy 36,4-36,8. Niby niewielki wzrost, ale zawsze.

    Witam i tulę cię mocno :) Wielkie "chcenie", to i u mnie chyba występuje od wczoraj. Zrobiłam na obiad spaghetti i nie dojadłam, bo mi po prostu nie smakowało, a mąż zachwycony i chwali, ze pyszne jak zawsze. Dzisiaj powtórka z rozrywki - bigos, no uwielbiam. Odgrzałam, biorę na łyżkę no i znowu niedobry. Ostatnio jedyne co dobre, to wędzone makrele :D Psychika kobiety :D

    Mania25, koniczynka001 lubią tę wiadomość

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ