X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 8 listopada 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beatka_c wrote:
    A mnie bierze jakaś infekcja, siedzę w pracy i zaczynam się naprawdę nie za dobrze czuć, martwi mnie to tym bardziej iż zakłóci obserwacje temperatury :(

    Nic się nie przejmuj - ja na tydzień przed pozytywnym testem też byłam przeziębiona ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • beatka_c Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 8 listopada 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Nic się nie przejmuj - ja na tydzień przed pozytywnym testem też byłam przeziębiona ;)
    I właśnie za to kocham to forum i Was dziewczyny, bo nawet w nieprzyjemnych sytuacjach potraficie znaleźć jakieś pulsy ;)

    35l, starania o pierwszego bobaska, niedrożny lewy jajowodów,makroprolaktemia, niedoczynność tarczycy, laparohisteroskopia-wszystko ok
  • beatka_c Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 8 listopada 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plusy :)

    35l, starania o pierwszego bobaska, niedrożny lewy jajowodów,makroprolaktemia, niedoczynność tarczycy, laparohisteroskopia-wszystko ok
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 8 listopada 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anga, katja testy cudne :)

    Ja w czwartek beta i progesteron.
    Ostatnio robiłam w 23dc i wyszło 31 ( norma 10-80).
    Jaki powinien być progesteron w 4/5 tc?

    Katja11, Anga1989 lubią tę wiadomość

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 8 listopada 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja troche podlamana... Wczoraj poznym wieczorem zaczęło mnie kłuć w jajniku, owulacja pełną parą, ale niestety przytulania nie było, mąż bardzo chory... Udało nam się przedwczoraj, ale nie wiem czy plemniki dotrwaly do owulki. Musialyby przezyc okolo 36 godzin. Ehhhh:-((

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Az sie w oczach mieni od tych pozytywow :) tylko zazdroscic!!!

    Katja11, Anga1989 lubią tę wiadomość

  • Katja11 Przyjaciółka
    Postów: 122 46

    Wysłany: 8 listopada 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywna zazdrosc jest motywująca kochana :)

    f2w33e3k0yyvbxsq.png
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 8 listopada 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    byłam wcyoraj na becie tyle że w innym laboratorium i przyrost jest mały w sobote było 2150,8 a wczoraj 2225
    dzwoniłam do gina powiedział że progesteron bardzo ładny, i że mam bardzo wysoka bete jak na 26 i 28 dc pytał jak wyglądała ostatnia miesiączka bo może już wcześniej zaszłam w ciąże-takie jaja co prawda ostatni okres przyszedł po 24 dniach ale wyglądał normalnie. Dziś ide do niego na wizytę na 17:30 powiedział ze musi mnie zbadać
    a na bete na razie nie mam patrzeć bo robiłam w dwóch różnych laboratoriach.

    a wczoraj moi teściowie mieli 30 rocznice ślubu, tak się obżarłam że zaczął mnie bolec żołądek i się zmyłam spać, ale oczywiście nie zasnęłam bo tak strasznie bolał, mąż podał mi krople żołądkowe i przeszło dopiero koło 4 więc zasnęłam o 5 obudziłam się na siku. Wstałam do pracy wzięłam prysznic i co żyganko zaliczyłam....

    gratuluje zafasolkowanym :)

    bertha lubi tę wiadomość

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katja zobaczymy w grudniu ;) dzis 3dzien z clo wiec to juz 5dc. Za tydzień mam monitoring ;p na okrągło pije wino dzis na obiad ryba a podwieczorek migdaly

    Katja11 lubi tę wiadomość

  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 8 listopada 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Dokładnie w którym dniu była owulacja ? bo u mnie ostatnia @ 15.10 a owulacja w 15/16 dc i się zastanawiam kiedy zrobić bete termin @ mam na niedziele/poniedziałek. Czekanie jest najgorsze
    Ogromne gratulacje !
    W ten sam dzien mamy ostatnia@ I owulka chyba tak samo. Kiedy testujesz? Bo ja juz nie wytrzymalam ale jedna krecha...

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 8 listopada 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak myślicie? Jak owu była dziś w nocy a ostatnie przytulanie przedwczoraj to jest jakas szansa?

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 8 listopada 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MavisDracula wrote:
    Dziewczyny jak myślicie? Jak owu była dziś w nocy a ostatnie przytulanie przedwczoraj to jest jakas szansa?

    Patrząc na mój wykres to jak najbardziej ;) spokojnie plemniczki powinny przeżyć :)

    zubii lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • beatka_c Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justya85 wrote:
    W ten sam dzien mamy ostatnia@ I owulka chyba tak samo. Kiedy testujesz? Bo ja juz nie wytrzymalam ale jedna krecha...
    To ja dziewczyny tak jak Wy ostatnia @15/10 ale ja testuje pierwszy raz 11/11

    35l, starania o pierwszego bobaska, niedrożny lewy jajowodów,makroprolaktemia, niedoczynność tarczycy, laparohisteroskopia-wszystko ok
  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę testować 21 bo wtedy wypada mi @. Ale pewnie nie wytrzymam i zatestuje wcześniej, chociaż ten cykl spisuje na straty przez chorobę. Ale trzymam kciuki za was:-)

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się chyba muszę przepisać z jutra 9.11. na piątek 11.11. :) Niech i będzie jak pokazuje mi OF :) Może się uda i będzie patriotyczny test na weekendzie ze znajomymi :D

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie co jest najlepsze w tym wszystkim? Ze mam najlepszy prezent urodzinowy bo urodziny mam 9.12 :) boje sie tylko o progesteron jaki wyjdzie... No i niedziele pewnie spedze jak na szpilkach...

    tu macie zdjecie testu z dzisiaj. Quixx czulosc 25 wyszła blada kreseczka, więc chyba jest dobrze bo wczoraj pink o tej samej czułości wyszedł baaaaardzo blady

    f018630e4bd6c098med.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2016, 11:25

    bulkaasia, malka, Izape91 lubią tę wiadomość

    l22nhdgen92nqanl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,podczytuje was i przez chwile udzielalam sie w pazdziernikowym watku.Dzis moj 9dpo ,rano robilam test i jest blada krecha:D sama nie wierze,to dopiero drugi cs.A kreska mimo ze blada to widoczna bez kombinowanua;) listopad jest szczesliwym miesiacem:D jutro chyba pojde na bete,troche sie boje ze za wczesnie ta radosc ale co tam,trzeba byc dobrej mysli;)
    Gratuluje pozostalym :)

    Katja11, bulkaasia, malka lubią tę wiadomość

  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotek87 wrote:
    byłam wcyoraj na becie tyle że w innym laboratorium i przyrost jest mały w sobote było 2150,8 a wczoraj 2225
    dzwoniłam do gina powiedział że progesteron bardzo ładny, i że mam bardzo wysoka bete jak na 26 i 28 dc pytał jak wyglądała ostatnia miesiączka bo może już wcześniej zaszłam w ciąże-takie jaja co prawda ostatni okres przyszedł po 24 dniach ale wyglądał normalnie. Dziś ide do niego na wizytę na 17:30 powiedział ze musi mnie zbadać
    a na bete na razie nie mam patrzeć bo robiłam w dwóch różnych laboratoriach.

    a wczoraj moi teściowie mieli 30 rocznice ślubu, tak się obżarłam że zaczął mnie bolec żołądek i się zmyłam spać, ale oczywiście nie zasnęłam bo tak strasznie bolał, mąż podał mi krople żołądkowe i przeszło dopiero koło 4 więc zasnęłam o 5 obudziłam się na siku. Wstałam do pracy wzięłam prysznic i co żyganko zaliczyłam....

    gratuluje zafasolkowanym :)
    Gin ma rację nie ma po co porównywać bety z dwóch różnych laboratoriów. Trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę i czekam na dobre wieści.

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesik gratulacje!!! Zielony mamy listopad w tym roku :) oby tak zostało.

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak to w końcu jest z tym śluzem bo już sama nie wiem. Jak podcieram to jest ciągnący żółty, a w środku jak włożę palec to jest dużo takiego kremowo-wodnistego.

‹‹ 76 77 78 79 80 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ