X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór dziewczyny :) a mi się ten czas tak ciągniee niemiłosiernie! dzisiaj 14 dc, jutro lub pojutrze owulka, czekam i czekam. Na szczęście te dwa tygodnie do testowania chyba szybko mi zlecą. Kupiłam sobie pół kilo galaretek i siedzę i jem i jem... nie wiem czy to był dobry pomysł :D Idę podjeść grejpfruta i do nauki...

    Gratuluję kolejnych II :) Listopadowe testowanie zapowiada się bardzo ciekawie!

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 9 listopada 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 1.9 wiec fasolki nie ma :( czas wyciągnąć z lodówki wino ;)

    malka lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 9 listopada 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mdlosci wrocily :) zauwazylam ze na wieczor sie nasilaja. Podbrzusze dzisiaj do poludnia mocniej dawalo znac a teraz o dziwo az tak bardzo nie boli

    kaha lubi tę wiadomość

    l22nhdgen92nqanl.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 9 listopada 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh, a u mnie teoretycznie już 7 tydz. A kawa nadal mi smakuje :) tylko od wczoraj co jakiś czas mnie "muli".

    Gratuluję wszystkich pozytywów i życzę dużo spokoju i cierpliwości na najbliższe tygodnie, bo po sobie wiem, że szybko można zacząć się schizować ;) i to na tyle, że na 2 dni przed wizytą u gina poleciałam na prywatne badanie USG.. No ale przynajmniej dowiedziałam się, że jajo dotarło na miejsce i ponoć było ciałko żółte. Mam powtórzyć badanie za 7-10 dni, ale pójdę za 2 tygodnie ;) i modlę się o serduszko ;)

    Dooti lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Dooti Autorytet
    Postów: 1331 1435

    Wysłany: 9 listopada 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Heh, a u mnie teoretycznie już 7 tydz. A kawa nadal mi smakuje :) tylko od wczoraj co jakiś czas mnie "muli".

    Gratuluję wszystkich pozytywów i życzę dużo spokoju i cierpliwości na najbliższe tygodnie, bo po sobie wiem, że szybko można zacząć się schizować ;) i to na tyle, że na 2 dni przed wizytą u gina poleciałam na prywatne badanie USG.. No ale przynajmniej dowiedziałam się, że jajo dotarło na miejsce i ponoć było ciałko żółte. Mam powtórzyć badanie za 7-10 dni, ale pójdę za 2 tygodnie ;) i modlę się o serduszko ;)

    Mnie strasznie teraz wieczorem mdli, a jeszcze godzinę temu byłam strasznie głodna a teraz wszystko mi w gardle stoi...

    Mam nadzieję że już niedługo wszystkie zobaczymy pięknie bijące serduszka. Jutro dzwonię do mojego ginka, zobaczymy co mi powie, pewnie się zdziwi hehe

    Nasz cud ANTOŚ <3 24.06.2018 (33tc +2) 52cm, 2200g
    atdcanliaa6igbwu.png
    trombofilia-niedobór białka S, dodatnie ANA
    Aniołki 06.2016 9tc, 12.2016 9tc , 03.2017 9tc
    "Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego" ŁK 1,37
  • Gosiaczek2234 Znajoma
    Postów: 22 5

    Wysłany: 9 listopada 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny jestem w 19dc, termin miesiacZki przypada mi 17.11 posmak dziwny w ustach , migotanie w brzuchu piersi rozdrażnione pełne, bole kręgosłupa jak na okres , dodatkowo opetyt niechęć do słodyczy, kłucie w miednicy . Dodam że się staram o dzidziusia 3 cykl, nie mogę już wytrzymać do @ żeby zrobić test. W pierwszej ciąży zrobiłam test dzień po miesiączce planowanej słabe II bety wogole nie wyszło usg też nie dopiero później mój syn ma już 3 lata. Objawy wcześniejszej ciąży nie pamiętam bo nie zwracalam na to uwagi. A teraz to czekanie doprowadza mnie do szału. Potrzebuje wsparcia

    Izape91 lubi tę wiadomość

    Gosiaczek2234
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 9 listopada 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczek2234 wrote:
    Część dziewczyny jestem w 19dc, termin miesiacZki przypada mi 17.11 posmak dziwny w ustach , migotanie w brzuchu piersi rozdrażnione pełne, bole kręgosłupa jak na okres , dodatkowo opetyt niechęć do słodyczy, kłucie w miednicy . Dodam że się staram o dzidziusia 3 cykl, nie mogę już wytrzymać do @ żeby zrobić test. W pierwszej ciąży zrobiłam test dzień po miesiączce planowanej słabe II bety wogole nie wyszło usg też nie dopiero później mój syn ma już 3 lata. Objawy wcześniejszej ciąży nie pamiętam bo nie zwracalam na to uwagi. A teraz to czekanie doprowadza mnie do szału. Potrzebuje wsparcia
    ja mam mieć @ w niedziele/poniedziałek i wierz mi że to czekanie mnie wykańcza również... my dopiero pierwszy cykl starań o drugiego brzdąca ale jak to my wszystkie mam nadzieje że szybko pójdzie. mi właśnie apetyt spadł ale już nic sobie nie wmawiam bo mnie tylko szlak trafia, ja już robiłam testy pod słońce usilnie szukałam cienia hehe. A jak przyjdzie @ to wypije trzy piwa bo mam ochote nieziemską :P

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zrobiłam testy owulacyjne jeden z domowego laboratorium a drugi z allegro. Domowe laboratorium dwie tłuste krechy a na tym z allegro dwie krrezki są ale jedna duzo bledsza. Jak to jest z tymi testami?

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 9 listopada 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczek2234 wrote:
    Część dziewczyny jestem w 19dc, termin miesiacZki przypada mi 17.11 posmak dziwny w ustach , migotanie w brzuchu piersi rozdrażnione pełne, bole kręgosłupa jak na okres , dodatkowo opetyt niechęć do słodyczy, kłucie w miednicy . Dodam że się staram o dzidziusia 3 cykl, nie mogę już wytrzymać do @ żeby zrobić test. W pierwszej ciąży zrobiłam test dzień po miesiączce planowanej słabe II bety wogole nie wyszło usg też nie dopiero później mój syn ma już 3 lata. Objawy wcześniejszej ciąży nie pamiętam bo nie zwracalam na to uwagi. A teraz to czekanie doprowadza mnie do szału. Potrzebuje wsparcia


    Ciężko cokolwiek powiedzieć, skoro do testowania masz jeszcze 8 dni. Równie dobrze mogło jeszcze nawet do zagnieżdżenia nie dojść, więc nie sądzę żeby cokolwiek z tego co wymieniałaś świadczyło o czymkolwiek. Niestety trzeba czekać. :( Ja też jakoś za tydzień testuje, a to już 8 cykl starań...

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 9 listopada 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczek2234 wrote:
    Część dziewczyny jestem w 19dc, termin miesiacZki przypada mi 17.11 posmak dziwny w ustach , migotanie w brzuchu piersi rozdrażnione pełne, bole kręgosłupa jak na okres , dodatkowo opetyt niechęć do słodyczy, kłucie w miednicy . Dodam że się staram o dzidziusia 3 cykl, nie mogę już wytrzymać do @ żeby zrobić test. W pierwszej ciąży zrobiłam test dzień po miesiączce planowanej słabe II bety wogole nie wyszło usg też nie dopiero później mój syn ma już 3 lata. Objawy wcześniejszej ciąży nie pamiętam bo nie zwracalam na to uwagi. A teraz to czekanie doprowadza mnie do szału. Potrzebuje wsparcia
    Czy dobrze zrozumiałam, ze w poprzedniej ciąży z synkiem dzień po @ wyszła ci blada kreska, ale beta z krwi wyszła ujemna? Szukałam ostatnio na ten temat informacji, czy to możliwe. Napiszesz coś więcej o tym?

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Gosiaczek2234 Znajoma
    Postów: 22 5

    Wysłany: 9 listopada 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Czy dobrze zrozumiałam, ze w poprzedniej ciąży z synkiem dzień po @ wyszła ci blada kreska, ale beta z krwi wyszła ujemna? Szukałam ostatnio na ten temat informacji, czy to możliwe. Napiszesz coś więcej o tym?
    Tak to prawda wyszła mi beta mnie niż 2 a test ciążowy 2 krechy druga blada wieczorem, rano 2 grube ,cztery dni brak pęcherzyka na usg u lekarza i zlecił betę wyniki mniej niż 2 i powiedział lekarz że nie ma ciąży wg bety i coś mnie tknęło i zapytałam czy to nie za wcześnie było na betę a on być może i zrobil usg i był pęcherzyk

    Gosiaczek2234
  • Gosiaczek2234 Znajoma
    Postów: 22 5

    Wysłany: 9 listopada 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszych staraniach zaszlam w ciążę w pierwszym cyklu. A co do mojego teraz 19dc do się inaczej czuję niż w poprzednich dwóch cyklów starań o 2 baby

    Gosiaczek2234
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 9 listopada 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Beta 1.9 wiec fasolki nie ma :( czas wyciągnąć z lodówki wino ;)

    Eh... skąd ja to znam tez jak przuychodzi @ to otwieram wino alko piwo. Tak na pocieszenie po 2 tygodniach abstynencji ;)

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Eh... skąd ja to znam tez jak przuychodzi @ to otwieram wino alko piwo. Tak na pocieszenie po 2 tygodniach abstynencji ;)

    Oby w tym roku sylwester był na trzeźwo :D

    malka lubi tę wiadomość

  • Nadzieja2016 Koleżanka
    Postów: 34 22

    Wysłany: 9 listopada 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Czy ktoś miał słabą bardzo kreskę w teście wieczorem z moczu 3 dni przed @

    Nadzieja
  • elinkagd Autorytet
    Postów: 1912 1536

    Wysłany: 9 listopada 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę spójrzcie na mój wykres bo jakiś tak dziwnie temperatura się zachowuje. Chyba będzie bez owulacyjny. tak jeszcze nigdy nie miałam.

    d53de7841f.png

    7f0b268dce.png

    III. 2016r - początek starań
    VI.2017r. - Gameta Gdynia
    Jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna
    08.01.2018 - cb :(
    09-12.2018 3podejscia IUI :(
    04.2019 - start IVF długi protokół - nieudany
    17.07.2019 - start IVF krótki protokół
    29.07.2019 - PUNKCJA, mamy 4❄️ blastki
    VII. 2019 - VI. 2020 4 transfery - 1 cb
    V-VII. 2021 - 2 podejście do IVF - 6 mrozaczkow (3x4.1.1, 1x4.1.2, 1x3.1.1, 1x3.2.2)
    14.02.2022 -5 FET-10dpt-262,5 U/I, 12 dpt-603 U/I, 16 dpt-3162,9 U/I, 22 dpt-24847,9 U/I, 26dpt-55594,4 U/I
    22.03.2022 jest ❤️ CRL 1,63cm
    11.04.2922 CRL 4,2cm
    23.06.2022 USG połówkowe - wszystko ok - chłopiec 452gr.
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 9 listopada 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    Oby w tym roku sylwester był na trzeźwo :D
    Daj Boże !!

    kaha lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 9 listopada 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Nie patrz na objawy bo mogą być takie same jaka przed @ jak zaszlam w pierwszą ciążę to 5 dni po owu miałam dużo białego śluzu bóle jak na @ bóle głowy takie dziwne i i dziwne sny noc w noc i czułam jak się corka zagniezdza bo to się działo w nocy aż się obudzilam a nigdy nic takiego się nie działo. Także jedynie pozytywny test da nam pewność co do ciąży :* trzymam mocno kciuki.

    Haha dziewczyny czy owocna czy nie to się cieszę że w końcu będę mieć normalny cykl ! A nie jak poprzedni 44 dniowy w tym czasie Agniechaaa miała 2 cykle !

    Ja też w pierwszej ciąży mialam dziwne sny, jeszcze zanim się okazało ze jestem w ciąży. A w dniu testowania byłam senna, nie miałam apetytu, mąż się zasmial ze ciąża. I była:-) a to było. 12dpo.

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • Katja11 Przyjaciółka
    Postów: 122 46

    Wysłany: 9 listopada 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli chodzi o testy owu to ja sie wypowiem. Bardzo chyba za bardzo im wierzylam i stracilam trzy cykle na nich. Potem poprostu monitorowane usg bylo i gina i juz pyklo w drugim cyklu! Takze polecam

    Dwa - jestem w ciazy. No jestem! Ale nie mam objawow powiem
    wam. Musialabym sie doszukiwac i to bylaby nadinterpretacja.bola mnie piesi, czuje zapachy inaczej mi cos smakuje ale czy czasem przed okresem nie bylo podobnie... no i brak okresu rzecz jasna :) boli mnie tez podbrzusze. Ale gdyby nie testy to moglabym obstawiac ze to @.

    f2w33e3k0yyvbxsq.png
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 9 listopada 2016, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli testy pokazywały Cu ze jest owulacja a jej nie było? Czy na odwrót? Czy była w całkiem innym terminie?

‹‹ 82 83 84 85 86 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ