X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2017, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was cieplutko.Jestem bardzo miło zaskoczona bo ovu wyznaczyło mi owulację.Wszak przerywana linia ale zawsze to coś :P.także kochane nie testuję 7.10 ale 17.10.A teraz wracam do lektury was nadrobić bo niedawno wstałam :) .

    Bocianiątko, KateHawke, Flowwer lubią tę wiadomość

  • ma_rtha Koleżanka
    Postów: 56 7

    Wysłany: 5 listopada 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pasiasta wrote:
    Hmm.. Czuje się źle, ale nie jak na @.. Boli mnie trochę brzuch, trochę krzyże... Nie wiem. Boje się zobaczyć jedną kreskę. A Ty czujesz?
    jesteśmy w identycznej sytuacji mnie dodatkowo pobolewa jeszcze głowa...

    ma_rtha
  • Bobisia Autorytet
    Postów: 278 214

    Wysłany: 5 listopada 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczkanika po Hsg tez miałam brunatne plamienia do 4 dni po badaniu. Pytałam się pielęgniarki i mówiła ze tak może być. Chociaż nie przypomina mi się żeby te plamienia były intensywne.
    Summer gratulacje !!!❤
    Ktoś pytał o ovarin ja biorę go od 3 tygodni i jestem bardzo zadowolona dzisiaj mam termin @ a brak plamienia zawsze męczyly mnie trzy dni przed@
    Miałam dzisiaj testować ale tak jak pasiasta boje się bieli.
    Brzuch i krzyż boli jak na @
    Progesteron 7 dpo miał 21.6 norma do 20. Wiec owu była na 100%
    Trzymajcie kciuki żeby @ nie przyszła.
    Jak znajdę odwagę to może we wtorek zatestuje.
    Pozdrawiam was serdecznie w słoneczna niedziele.

    Flowwer lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]nzjddqk300ej2dix.png[/link]
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 5 listopada 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    StaraczkaNika to faktycznie sporo tej krwi jak na zwykłe HSG :( nic Ci tam nie usuwał? Lepiej się jutro do dopytaj lekarza.
    Rozkminiłam to sobie już we własnym zakresie - może to jest tak, że przy PCOS gorzej się tam oczyszczam, i dlatego teraz więcej tych powideł wypływa z kontrastem. Co za życie, co dzień to jakieś atrakcje!

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 5 listopada 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:

    Flowwer, nie doczytałam - kiedy będziesz wiedzieć, że już startujecie z ivf? :)

    W przyszłym tygodniu ale wątpię że jutro będzie wynik. Ale zostały mi 2 tab cyklo-preygnova i potrzebuje recepty

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 5 listopada 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Justya85 gratki!

    Aaaaaaaa dziewczyny a ja mam jutro wizytę. I zaczynam panikować. Oczywiście dzisiaj mam wrażenie że wszytskim objawy mega osłabły i już schiza. Dzisiaj mam 50dc, ostatnio w tym dniu się dowiedziałam, że ciąża się nie rozwija i na następny dzień byłam już w szpitalu. Trzymajcie kciuki żeby nie było powtórki!
    Jesteśmy wszystkie z Tobą pod gabinetem!! Musi być dobrze <3

    malka, innamorata88 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • gabi90 Ekspertka
    Postów: 156 186

    Wysłany: 5 listopada 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny chciałabym się dopisać na testowanie, ale jeszcze nie wiem dokładnie na kiedy :) Staramy się od niedawna z mężem o pierwsze dziecko, pierwszy cs niestety nieudany - brałam CLO i zastrzyk Ovitrelle. We wtorek mam monitoring, żeby zobaczyć czy coś urosło w tym cyklu. Trzymajcie kciuki :)

    0d1y43r8v9izoka3.png
    3 cs - udany <3
    Beta-HCG 29.12.2017 - 209 mIU/ml, 02.01.2017 - 1995 mIU/ml
    CLO + Ovitrelle
    AMH - 9,13 ng/ml
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 5 listopada 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj gabi :)

    Czy macie stwierdzone jakies problemy, że od razu startujecie z CLO i Ovi?

    Powodzenia!

    gabi90 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 5 listopada 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrobiłam! Gratuluje bladziochow.
    Bunia jutro powtarzasz betę? Bardzo dużo wirusków i dobrych myśli do Ciebie wysyłam!
    Jutro wraca moja gin w końcu. Miała to być moja pierwsza wizyta, a tymczasem miałam już 4 usg robione przez cztery różne osoby z różnych powodów... się zdziwi ;)...
    Ja mam dzisiaj od rana helikopter, rosół ugotowałam i jak się położyłam przed 10 na chwile to przed chwilą mnie głód obudził, czekam na makaron.
    Polecicie jakieś ciekawe książki? Tylko ja z tych co średnio lubię opisy krajobrazów i w ogóle dużo opisów. Lubię jak się dużo dzieje i gada :p

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We wtorek ide na bete, w środę mam ginekologa... Hmm... Może się skusze na to
    test. Ale wy razem ze mną!

    Bocianiątko, KateHawke lubią tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 5 listopada 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    StaraczkaNika, ja miałam dwa dni brązowe upławy, ale nie w tak dużych ilościach jak piszesz. Jeśli do jutra-wtorku się nie uspokoi, zadzwoń dla spokoju do swojego lekarza.
    Cieszę się, że eMek się ogarnął :)


    Flowwer, jutro trzymam mocno kciuki za Twoją wizytę i za operację eMka! Za wynik biopsji trzymam nieustannie od dawna.
    Mnie wszysto w środku rwie na @
    A ja gotuję obiad skazańca bo na szpitalnym to odpokutuje ;)
    A kw.foliowym przy takiej wartosci nie przejmuj się lepiej wyższy niż niski.
    A herbata zielkona obniża a ja tak uwielbiam z opuncją

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • gabi90 Ekspertka
    Postów: 156 186

    Wysłany: 5 listopada 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer mam policystyczne jajniki, miałam bardzo długie cykle. Jak tylko się dowiedziałam o diagnozie, a wiedziałam, że chcemy starać się o potomstwo to zgłosiłam się do kliniki i takie leczenie mi zaproponowano oczywiście po badaniach. Zdaje się na lekarza :)

    Przy pierwszym cyklu BYŁAM PEWNA, że się udało - jakie było moje zdziwienie gdy zobaczyłam jedną kreskę na teście. Niestety wszystkie objawy to ovitrelle :( Boję się rozczarowania i podziwiam Was wszystkie, że nie poddajecie się nawet po długich staraniach :) Trzymam mocno kciuki i kibicuję bardzo!

    Lunaris lubi tę wiadomość

    0d1y43r8v9izoka3.png
    3 cs - udany <3
    Beta-HCG 29.12.2017 - 209 mIU/ml, 02.01.2017 - 1995 mIU/ml
    CLO + Ovitrelle
    AMH - 9,13 ng/ml
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 5 listopada 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Nadrobiłam! Gratuluje bladziochow.
    Bunia jutro powtarzasz betę? Bardzo dużo wirusków i dobrych myśli do Ciebie wysyłam!
    Jutro wraca moja gin w końcu. Miała to być moja pierwsza wizyta, a tymczasem miałam już 4 usg robione przez cztery różne osoby z różnych powodów... się zdziwi ;)...
    Ja mam dzisiaj od rana helikopter, rosół ugotowałam i jak się położyłam przed 10 na chwile to przed chwilą mnie głód obudził, czekam na makaron.
    Polecicie jakieś ciekawe książki? Tylko ja z tych co średnio lubię opisy krajobrazów i w ogóle dużo opisów. Lubię jak się dużo dzieje i gada :p

    Tak powtarzam jutro. 6 raz już..

    A jaki rodzaj książek lubisz?

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 5 listopada 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia wszystkie będziemy z Tobą czekać na wynik i wspierać w nerwach.
    Różne lubię, aktualnie potrzebuje czegos luźnego takiego na odstresowanie. Ale też kryminały (które uwielbiam ;)) nie wchodzą w grę bo ostatnio za szybko się boję, potem spać nie mogę, a serce wali ;)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 5 listopada 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak chcesz lekkie i do pośmiania, to Natali Olgi Rudnickiej może? Albo cokolwiek Joanny Chmielewskiej, albo Moniki Szwaji

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2017, 14:21

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 5 listopada 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Bunia wszystkie będziemy z Tobą czekać na wynik i wspierać w nerwach.
    Różne lubię, aktualnie potrzebuje czegos luźnego takiego na odstresowanie. Ale też kryminały (które uwielbiam ;)) nie wchodzą w grę bo ostatnio za szybko się boję, potem spać nie mogę, a serce wali ;)
    Ja uwielbiam Joanne Chmielewska : ) jak nie mogłam czytać to słuchałam audiobooków i sa świetne, nie zawiodłam sie do tej pory i z chęcią sięgnę po jej książki jeszcze nie raz

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 5 listopada 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i wstyd sie przyznać ale Nicholasa Sparksa tez lubię i pochłaniałam jego książki : p Regina brett tez ma fajne takie książko-poradniki, poza tym wszystkie arabskie księżniczki itd kiedyś lubiałam taka tematyke i tez duzo czytałam, prawdziwe książki o życiu kobiet z muzułmanami itd.. potrafią byc wstrząsające

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 5 listopada 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaoe to na pewno! Muszę coś poszperać.
    Chmielewskiej bardzo dużo czytałam, Szwaji nie znam, ale to chyba taki klimat na aktualne potrzeby ;). Przejdę się jutro do biblioteki i zobaczę co mają u mnie :) dzięki!

    Melevis lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 5 listopada 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie miałam Chmielewska też wymienić.
    Czytałam ostatnio najmroczniwjszy sekret, thriller, ale wcale nie taki że się trza bać, jak dla mnie zaskakujący, zwłaszcza zakończenie. Ciekawy thriller córeczka, bardzo dobrze sie czyta, ja w ogóle lubię kryminały i thrillery, tu mogłabym dużo wymieniać :)

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 5 listopada 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co z mierzeniem temperatury po pracy nocnej?

    f2w3k0s3plke7odf.png
‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ