X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2017, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja karmiłam piersią 2 lata,bardzo miło wspominam ten okres,chciałabym znów tego doświadczyć :),dziś w końcu po 5 dniach znów mogę cieszyć się obecnością mojego kochania i nie dałam mu odpocząć od wejścia :D

    Flowwer, Lunaris lubią tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 25 listopada 2017, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czrna, śliczna sunia! <3

    Czrna 81, lamka lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 25 listopada 2017, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna, Izolda - wielkie gratulacje!
    Za testujące jutro będę trzymać kciuki i liczę na to, że jak wrócimy jutro do domu to przeczytam same pozytywne wieści!

    Opuszczam Was z powodu wyjazdu na weekend, ale wrócę! Z kilkoma pytaniami oraz z siłami do podjęcia walki na nowo! Od poniedziałku zaczynam kolejny raz, akurat będzie 3 dc to zrobię badania z krwi.

    Jeszcze Wam powiem, że mój M. dziś stwierdził, że i tak jesteśmy dalej niż kilka miesięcy temu, bo okres mam wreszcie w miarę regularnie i ten cykl to w ogóle był ultrakrótki tj. 34 dni! I to już jest jakiś plus.

    Na razie zjadłam paczkę rafaello, wieczorem ukoję ból whisky ;) Dobrze, że jedziemy "do ludzi", bo sama bym płakała pół wieczoru.

    Miłego weekendu! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2017, 16:52

    Czrna 81, olik321, pilik, Lunaris, justyna14, KateHawke, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 25 listopada 2017, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna14 Gratuluję dwóch kreseczek! :)
    lamka wrote:
    Dziewczyny wyszło mi, że testowanie wypada na 24.12, a potencjalny termin porodu obliczyło mi na urodziny mojej teściowej. Przypadek? :-D
    To może być całkiem fajne testowanie.

    U mnie cykle długie, ale zakładam, że będę testować między 20.12 a 31.12 :)
    Flowwer wrote:
    Wiem, że nic nie wiem. Muszę czekać do poniedziałku czy któryś z piątki dzieli się nadal.

    Jeszcze trochę stresu Cię czeka. Ale trzymamy kciuki!
    Podziwiam, sama chyba bym nie wytrzymała tylko testowała najszybciej jak to możliwe.

    justyna14 lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset miłego weekendu :-)

    Staraczka111 <3 widziałam już te piękne lamki, brat mnie oznaczył w poście na fb :-D

    Flowwer nie mogę się doczekać Twojego testowania!

    A poród w dniu urodzin teściowej byłby całkiem fajny, nie musiałabym jej kupować prezentu, "wystarczyłoby" go urodzić :-D

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 25 listopada 2017, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:

    A poród w dniu urodzin teściowej byłby całkiem fajny, nie musiałabym jej kupować prezentu, "wystarczyłoby" go urodzić :-D

    Problem jest tylko jeden... do samego końca nie wiedziałabyś czy kupować prezent czy jednak go urodzisz :)

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna, Izolda gratulacje! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2017, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaG wrote:
    Problem jest tylko jeden... do samego końca nie wiedziałabyś czy kupować prezent czy jednak go urodzisz :)
    Zrzuciłabym ten problem na męża :-D

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 25 listopada 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justynka po cichu gratuluje :)

    Izolda po cichu gratuluje :)

    Kaczorka mala slodziukta i piekna :)

    Lamka cudna psinka i super ubranko :)

    Amy333 najwazniejsze ze wiecie o co chodzi i bedziecie walczyc ;) a z czasem przyjdzie maluszek.. trzymam mocno zeby to bylo szybko :)

    Czrna 81 sliczna psinka :) jaki slodziak :)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2017, 17:14

    Amy333, Czrna 81, lamka, justyna14 lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 25 listopada 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Z kina wracaliśmy do domu godzinę tak lało :-/ Chociaż to kawałek drogi bo wiecie że ja mieszkam "w lesie" ;-) A teraz leżę, bo pachwiny jednak znowu pobolewają, a moja kochana sunia mnie wygrzewa :-)

    https://naforum.zapodaj.net/5a7c4034c017.jpg.html

    Hej. Sory za zaczepienie ale widziałam Twojego labradora. Z dawna to zdjęcie? Bo ja mam taką 4 letnia i tak strasznie się kudli. Wy w domu go też trzymacie? Jak sobie radzisz z sierścia?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 25 listopada 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wczesnie nie mialam czasu ale teraz musze Wam to napisac:) Bylismy dzisiaj u tego androloga, czekamy w kolejce, w sumie to juz my pownnismy wchodzić, a tam ciagle jakas kobitka wchodzi, wychodzi z lekarzem, wracaja, znowu ona wychodzi i tak w kolo. A faceta brak..Juz sie nawet z moim smialismy, ze pewnie jej chlop spanikowal, to sama do tego androloga poszla;-)
    No i w koncu lekarz na poprosil, siadamy, a on mowi- ze przeprasza za opoznienie ale byla awaria. Myslelismy ze o komputery chodzi, wiec kiwamy ze zrozumieniem glowami i rozrzucamy nasze wyniki. A on nagle do M-ka- boi sie Pan badania?bo ja tu nie chce drugiego takiego numeru jak przed chwila mialem. My w szoku, nie wiemy o co chodzi, a lekarz na to: ze pacjent przed nami na haslo prosze sie rozebrac zemdlal!!;-))))
    gosciu ponoc nie zdazyl gaci sciagnac, lekarz tylko do niego podszedl, a ten zszedl. Do tego jak lekarz zaczął go cucić, to go w palec ugryzł;-))))
    Ja rżalam w glos w tym gabinecie:))) tym bardziej ze lekarz chwile po tej opowiesci mowi do mojeg- zapraszam za parawanik;-)))

    Pozniej po wizycie, pytam M czy bylo strasznie. A on ze sie wcale nie dziwi ze chlop zemdlal, bo ponoc za parawanem stoi fotel ginekologiczny i on juz tez byl pewien ze ma na ten fotel siadac!!!!;-)))))))))))) W strachu zastanawial sie ściągając gacie co i ktora stroną bedzie miec badane;-))))No ale na szczescie nie zemdlał ;-)

    Meśka, innamorata88, blue00, Lunaris, lamka, Malgonia, Czrna 81, summer86, Ania1003, StaraczkaNika, Flowwer, Kaczorka, Jedna_z_Wielu, Sarna84, Yoselyn82, Bunia86, 91Ewela09, staraczka1111, Anna Stesia, KateHawke, malka, Bocianiątko, pawojoszka lubią tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie dzisiaj przyjechał mąż z psiakiem. Ale się stesknilam za tym futrzatym ryjkiem. Od razu humor lepszy

    Amy333, pilik, Czrna 81, Meśka, lamka, summer86, Flowwer, KateHawke, Agniechaaaa, Bocianiątko lubią tę wiadomość

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 25 listopada 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy :D padlam :D

    Amy333 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 25 listopada 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Hej. Sory za zaczepienie ale widziałam Twojego labradora. Z dawna to zdjęcie? Bo ja mam taką 4 letnia i tak strasznie się kudli. Wy w domu go też trzymacie? Jak sobie radzisz z sierścia?
    Zdjęcie z dzisiaj. Trzymamy ją w domu, ale tak strasznie nie linieje. Oczywiście codziennie latam z odkurzaczem, a ją samą wyczesuję taką specjalną gumową szczotką. Też mieliśmy kiedyś biszkoptowego labcia (niestety zdechła :-( ) i faktycznie liniała duuuużo więcej niż ta czekoladowa. Nie mam pojęcia od czego to zależy.

    Czarna81
    22 cs.
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 25 listopada 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja pod czytuję w komórce pod stołem i ciężko mi nie rżeć ze śmiechu- najlepsza androglogiczna historia jaką słyszałam Amy! :D

    Czrna 81, Amy333 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 25 listopada 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Dziewczyny wczesnie nie mialam czasu ale teraz musze Wam to napisac:) Bylismy dzisiaj u tego androloga, czekamy w kolejce, w sumie to juz my pownnismy wchodzić, a tam ciagle jakas kobitka wchodzi, wychodzi z lekarzem, wracaja, znowu ona wychodzi i tak w kolo. A faceta brak..Juz sie nawet z moim smialismy, ze pewnie jej chlop spanikowal, to sama do tego androloga poszla;-)
    No i w koncu lekarz na poprosil, siadamy, a on mowi- ze przeprasza za opoznienie ale byla awaria. Myslelismy ze o komputery chodzi, wiec kiwamy ze zrozumieniem glowami i rozrzucamy nasze wyniki. A on nagle do M-ka- boi sie Pan badania?bo ja tu nie chce drugiego takiego numeru jak przed chwila mialem. My w szoku, nie wiemy o co chodzi, a lekarz na to: ze pacjent przed nami na haslo prosze sie rozebrac zemdlal!!;-))))
    gosciu ponoc nie zdazyl gaci sciagnac, lekarz tylko do niego podszedl, a ten zszedl. Do tego jak lekarz zaczął go cucić, to go w palec ugryzł;-))))
    Ja rżalam w glos w tym gabinecie:))) tym bardziej ze lekarz chwile po tej opowiesci mowi do mojeg- zapraszam za parawanik;-)))

    Pozniej po wizycie, pytam M czy bylo strasznie. A on ze sie wcale nie dziwi ze chlop zemdlal, bo ponoc za parawanem stoi fotel ginekologiczny i on juz tez byl pewien ze ma na ten fotel siadac!!!!;-)))))))))))) W strachu zastanawial sie ściągając gacie co i ktora stroną bedzie miec badane;-))))No ale na szczescie nie zemdlał ;-)
    Hahahaha aż sobie to musiałam zwizualizować - ryczę ze śmiechu :D :D :D

    Teraz wiem czemu mój nigdy do androloga nie dał się zaciągnąć :D ehhh ciężki przypadek, ale powiedział, że on przy ptaku nie daje każdemu majstrować :D

    I co Wam powiedział? :)

    Dziewczynom z pozytywami serdecznie gratuluję!

    Panan, jak tam na fioletowej? ;)

    Flowwer często brak wieści to dobre wieści! U mnie telefony były codziennie, że któryś kropek odpadał. :P

    Ewela piękny przyrost <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2017, 18:25

    _Hope_, KateHawke, Amy333 lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 25 listopada 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy padłam! Normalnie sikam po nogawkach :-D :-D :-D

    Amy333 lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyobraziłam sobie mężczyznę na fotelu ginekologicznym :-D

    Amy333, Flowwer lubią tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 25 listopada 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe co by było jakbyśmy to my mdlały na widok fotela ginekologicznego - faceci to jest jednak słaba płeć.
    O penisie też znam dżołk (a o pochodzeniu moich dżołków nie mogę napisać, bo mi odbiorą wychowawstwo ;) )

    Siedzą sobie we trójkę: marchewka, ogórek i penis i narzekają:
    Marchewka:
    -Moje życie jest do bani, jak tylko urosnę, biorą mnie, tną na kawałki i wrzucają do sałatki.
    Ogórek:
    -Ty masz do bani?! Wyobraź sobie, że mnie - jak tylko urosnę - biorą, przyprawiają i wrzucają na jakiś czas do słoika pełnego octu w którym czekam aż ktoś mnie wyjmie i wrzuci do sałatki!
    Odzywa się penis:
    -Narzekacie... za każdym razem jak ja urosnę, zakładają mi na głowę, plastikowy worek, wciskają do ciemnego i ciasnego pomieszczenia i uderzają moja głową o ścianę, aż się zerzygam i stracę przytomność

    Trzymałam ten dżołk na specjalną okazję, a ponieważ dziś smutno i deszczowo, to Wam go dziś daję ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2017, 19:05

    Amy333, summer86, Czrna 81, Meśka, innamorata88, Malgonia, blue00, Barbarka1984, Yoselyn82, Karma88, 91Ewela09, Kasiak621, Lunaris, Izape_91, MamaFabianka, Madżka89, pilik, Sarna84, Bocianiątko, pawojoszka lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 25 listopada 2017, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika, zawsze mi humor poprawiasz żartami :D

    StaraczkaNika lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
‹‹ 410 411 412 413 414 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ