X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer od razu Ci polecę iść do brafitterki (zboczenie z pracy na studiach), bo coś czuję, że to Twoje super sexy C tak naprawdę to jest zupełnie inny rozmiar ;-) Ja wcześniej nosiłam 70C, a brafitterka dobrała mi 65E i jest idealny. Mam średni biust.

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 29 listopada 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Dzień dobry dziewczyny :) dobrze się czyta że Agnieszka u ciebie wszystko dobrze <3

    Co do wirusówki to chyba ja mam albo to stres przed jutrem, bo od wczoraj mam masakre :( wzięłam dziś wolne by się uczyć ale mam nadzieję że nie spędzę całego dnia w WC :(


    To ostatnio epidemia ;) i nie mam na myśli grypy :D

    agulineczka ściskam kciuki za ładny przyrost <3

    agulineczka lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 DOLMED? Zawsze miło wspominam badania tam, szybko i sprawnie, ale czy laba mają na miejscu to głowy sobie nie dam uciąć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2017, 10:01

    Amy333 lubi tę wiadomość

  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 29 listopada 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :)

    Olik pięknie :) czekamy na betę a Twoim facetem się nie przejmuj, każdy się czasem pokłóci, jak się dowie to zmięknie i będzie Cię nosił na rękach. Prawda jest taka, że kobiety są w tej kwestii silne i twarde, wszystko przetrwają a oni często pod presja otoczenia itd są delikatni jak francuskie pieski

    Współczuje Wam, że tak długo musicie ma bety czekać, ja mam takie laboratorium które jest na terenie szpitala i zawsze po ok 2 h był wynik bety a i tak zawsze wydawało mi się że to wieczność.

    Trzymam mocno kciuki !

    Flo a Ty nas tak nie opuszczaj bez zapowiedzi :)

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 29 listopada 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Jesteś pewna ???? idziemy łeb w łeb ;)

    zwariowałabym ze szczęścia gdyby się udało :-) mikołajki..Święta...urodziny M...ehh, rozmarzyłam się;-)

    lamka, Flowwer, Maja84, KateHawke, Lena21, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • gabi90 Ekspertka
    Postów: 156 186

    Wysłany: 29 listopada 2017, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję wszystkich pozytywnych wyników testów :) Jak widzę pierwszą stronę i tyle serduszek to aż moje serce rośnie :) Jak już pisałam u mnie negatyw, ale zaraz zaczynamy grudzień, więc zmykam na tamten wątek <3

    0d1y43r8v9izoka3.png
    3 cs - udany <3
    Beta-HCG 29.12.2017 - 209 mIU/ml, 02.01.2017 - 1995 mIU/ml
    CLO + Ovitrelle
    AMH - 9,13 ng/ml
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 29 listopada 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Flowwer od razu Ci polecę iść do brafitterki (zboczenie z pracy na studiach), bo coś czuję, że to Twoje super sexy C tak naprawdę to jest zupełnie inny rozmiar ;-) Ja wcześniej nosiłam 70C, a brafitterka dobrała mi 65E i jest idealny. Mam średni biust.

    Byłam :D bo lubię nosić odpowiednią bieliznę a zwłaszcza biustonosz. Wcześniej chodziłam do niej z powodu braku biustu a teraz przez drzwi przechodzą piersi a póżniej ja :D

    lamka, Anna Stesia, Maja84, KateHawke, malka, Amy333, Koteczka82, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 29 listopada 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena21 wrote:
    Hej dziewczynki :)

    Olik pięknie :) czekamy na betę a Twoim facetem się nie przejmuj, każdy się czasem pokłóci, jak się dowie to zmięknie i będzie Cię nosił na rękach. Prawda jest taka, że kobiety są w tej kwestii silne i twarde, wszystko przetrwają a oni często pod presja otoczenia itd są delikatni jak francuskie pieski

    Współczuje Wam, że tak długo musicie ma bety czekać, ja mam takie laboratorium które jest na terenie szpitala i zawsze po ok 2 h był wynik bety a i tak zawsze wydawało mi się że to wieczność.

    Trzymam mocno kciuki !

    Flo a Ty nas tak nie opuszczaj bez zapowiedzi :)


    Lena dzięki za słowa otuchy bo wczoraj miałam takie doła, że o 22 poszłam spać, a całe popołudnie siedziałam sama w pokoju i cisza jak makiem zasiał w domu..
    oczywiście nerwów co nie miara bo wojna trwałą dwa dni no ale... może teraz będzie lepiej

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 29 listopada 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    Beta prawdę Ci powie :) Nie powiem, żebyś się nie denerwowała bo sama drże jak osika czekając na wyniki, boję się potwornie że przyrostu nie będzie albo że za mały :( Ale na pewno nie patrz na test i nie rób ich już :) Mi z wieczornego bardzo rozwodnionego moczu wyszła ładna kreska a z porannego jakieś ledwo co a beta była wysoka. Trzymam kciuki i trzymam Cię mocno za rękę! <3 Będzie dobrze <3

    Dziękuje Kochana. Wiem, że u mnie beta malutka byla w poniedziałek i nie mam co się spodziewać tłustych krech, ale jak zobaczyłam tę biel dzisiaj \z samego rana na tescie to się przerazilam. Z drugiego siku już coś tam widać, także staram się być spokojna. Krew upuszczona. Czekam na wyniki. Trzymam za nas kciuki!!!

    StaraczkaNika, olik321, Lena21, Lunaris lubią tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo - No to jak takie wielkie balony masz teraz to obstawiam co najmniej F :-D <3 a co będzie przy karmieniu, fiu fiu.

    Agulineczka beta będzie śliczna i urocza <3 tylko spokój może Cię uratować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2017, 10:07

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 29 listopada 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer, niedługo to najpierw przed drzwi będzie przechodził brzuszek, potem piersi, a potem Ty :-D

    lamka, Flowwer, Bocianiątko lubią tę wiadomość

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 29 listopada 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi90 wrote:
    Gratuluję wszystkich pozytywnych wyników testów :) Jak widzę pierwszą stronę i tyle serduszek to aż moje serce rośnie :) Jak już pisałam u mnie negatyw, ale zaraz zaczynamy grudzień, więc zmykam na tamten wątek <3
    Pozbieraj tu jeszcze wiruski i w grudniu już będziesz w dwupaku :) Powodzenia!

    gabi90 lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 29 listopada 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka, testy testami, liczy się beta i śliczny przyrost. Obstawiam, że u Ciebie będzie książkowy. U mnie odkąd odebrałam betę przestałam sikać na testy, bo wiedziałam, że gdy zobaczę trochę jaśniejszy to nie będzie ze mnie co zbierać.

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 29 listopada 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Amy333 DOLMED? Zawsze miło wspominam badania tam, szybko i sprawnie, ale czy laba mają na miejscu to głowy sobie nie dam uciąć.

    Wlasnie do nich dzwoniłam i owszem maja laboratorium, ale akurat homocysteine wysylaja do innego, noz kurka! No i nie wiem, szukam dalej

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 29 listopada 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa no i odebrałam wyniki progesteronu z poniedziałku (badanie robiłam w 9dpo, dziś mam 11dpo).

    Wyszło 19,15 ng/ml

    Zakres referencyjny dla kobiet w I trym mam 11,0-44,3

    Myślicie, że taki prog w 9dpo jest ok? Powtorzyć badanie w piątek (13dpo)? Będę koło laboratorium i mogę wdepnąć. Czasami mi aż głupio bo mnie już tam dobrze kojarzą ;))

    KateHawke, StaraczkaNika, lamka, Lunaris, Agniechaaaa, Flowwer, malka, Czrna 81, Bocianiątko, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 29 listopada 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak piszecie o brafiterkach to mam ochote się wybrać. Ja noszę 75C a coś nie mam przekonania, że to dobry rozmiar.

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 29 listopada 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka, prog dobry, nie zaszkodzi sprawdzić w piątek.

    agulineczka lubi tę wiadomość

  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 29 listopada 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Wlasnie do nich dzwoniłam i owszem maja laboratorium, ale akurat homocysteine wysylaja do innego, noz kurka! No i nie wiem, szukam dalej

    AMy jeśli szukasz we wro to szpital na Kamińskiego robi na miejscu wyniki albo Diagnostyka na Opolskiej

    Amy333 lubi tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 29 listopada 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...Flower a potem będzie iść wózek, Ty a potem M :D <3 ...

    agulineczka kciuki zaciśnięte- będzie dobrze <3

    Flowwer lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 29 listopada 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    To ostatnio epidemia ;) i nie mam na myśli grypy :D

    agulineczka ściskam kciuki za ładny przyrost <3
    No u mnie to ewidentnie wirus albo stres bo ja mam 12dc i do owulacji jeszcze bardzo daleko jeśli w ogóle będzie także następna @ dopiero będzie na święta haha

    Ale za to jeśli uda się żeby kasa dodatkowa wpadła w grudniu to zrobię sobie ten pakiet mutacji z testdna a co zaszaleje trochę :)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
‹‹ 490 491 492 493 494 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ