X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 1 listopada 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi smutno bo mam niewartościowe komórki i inseminacje mi robił

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • staraniowa Autorytet
    Postów: 781 719

    Wysłany: 1 listopada 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    chciałabym ponowić swoją opowieść i poprosić Was o opinię... Wczoraj dostałam zastrzyk o ok. 17:30 2x Gonapeptyl Daily i Ovitrelle. Miałam wtedy pęcherzyk 21 mm. Mam podstawy by się bać, że nie zdąży pęknąć, a że jest tak duży to prędzej się zapadnie samoistnie? Zaczęłam o tym myśleć i się tego boję... :(

    Inna rzecz to endometrium, 6,6 mm wczoraj... W piątek 27.10. było 4,9 mm. Martwi mnie to, że przyrost endometrium jest tak mały... Dziennie przyrost wynosił 0,425 mm, więc do piątku powinno wynosić 7,87 mm. To nadal mało chyba, prawda?

    Ech... :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2017, 10:25

    Starania o pierwsze dziecko od 12.2015
    03.2016 - ciąża pozamaciczna
    07.2017 - ciąża biochemiczna
    01.2019 - poronienie w 9 tc...
    Z czym się zmagam? PCOS, niedoczynność tarczycy, nieprawidłowa glikemia na czczo
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 1 listopada 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraniowa, endo 8 mm jest uznawane jako odpowiednia grubość do zagnieżdżenia. Stosuj przez najbliższe dni dietę na endo - czerwone wino, dużo migdałów i tłustych ryb.
    Wielkość pęcherzyka moim zdaniem ok do podania zastrzyku.

    Nie zamartwiaj się tylko korzystajcie z M. z wolnego dnia i bierzcie się do roboty ;)

    staraniowa lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • staraniowa Autorytet
    Postów: 781 719

    Wysłany: 1 listopada 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    staraniowa, endo 8 mm jest uznawane jako odpowiednia grubość do zagnieżdżenia. Stosuj przez najbliższe dni dietę na endo - czerwone wino, dużo migdałów i tłustych ryb.
    Wielkość pęcherzyka moim zdaniem ok do podania zastrzyku.

    Nie zamartwiaj się tylko korzystajcie z M. z wolnego dnia i bierzcie się do roboty ;)

    Dziękuję! Może wtedy jednak jest nadzieja :D

    Tak jak wyliczałam pęcherzyk pewnie pęknie w czwartek koło 6 rano, więc mamy plan dziś wieczorem "zaszaleć" podobnie, jak wczoraj :P Musi to być wieczór, bo lekarka kazała mi długo leżeć po, co najmniej godzinę-dwie, a najlepiej do rana.

    Winko piję codziennie - czerwone półwytrawne, migdałki zajadam, kurczę, mogłam kupić łososia na obiad... :P Do tego ten Sildenafil, który nie wiem czy cokolwiek daje, ale biorę, bo trzeba.

    Starania o pierwsze dziecko od 12.2015
    03.2016 - ciąża pozamaciczna
    07.2017 - ciąża biochemiczna
    01.2019 - poronienie w 9 tc...
    Z czym się zmagam? PCOS, niedoczynność tarczycy, nieprawidłowa glikemia na czczo
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 1 listopada 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5f99ed260db6.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3976b4e83c5e.jpg

    Za ten miesiąc trzymamy kciuki podwójnie!! I przesyłamy dużo pozytywnych fluidów :)

    Yoselyn82, Paulina.G, klaudiaaa93, StaraczkaNika, Zielona1911, Lejka, staraniowa, lamka, Bunia86, blue00, Luuna, Aksamitna, madzia8lenka, Meśka, Lunaris, Karolina90, summer86, Lena21, Anna Stesia, staraczka1111, Bocianiątko, Flowwer, KateHawke, Agniechaaaa, malka, Czrna 81, kolka, Rucola, Jedna_z_Wielu, Maja84, Amy333, MamaFabianka, KateKum, 91Ewela09, bazylkove, Kargo31, Karma88 lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:
    Witam się oficjalnie w listopadzie i zaciskam kciuki za wszystkie dziewczyny. Wybaczcie Ale nie nadrobie wszystkich stron

    Mnie w nocy obudził ból brzucha a nad ranem mialam przy podcieraniu lekko zabarwiony śluz :( teraz jest ok Ale boję się że to już koniec mojego szczęścia :(
    Przepraszam ze nie pamiętam ale ktory masz tc?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5f99ed260db6.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3976b4e83c5e.jpg

    Za ten miesiąc trzymamy kciuki podwójnie!! I przesyłamy dużo pozytywnych fluidów :)

    Ale pięknie szczęście :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalia nie zalamuj sie. Dzis masz miec termin miesiaczki? Napewno wszystko bedzie dobrze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu zobaczyłam twojego szkraba Kaczorka,slicznosci :) ,u mnie coś z tą tempką nareszcie ruszyło,obym nie zapeszyła,serduszko i tak z rana było :P

    Lunaris, KateHawke lubią tę wiadomość

  • Kejt Ko Znajoma
    Postów: 24 33

    Wysłany: 1 listopada 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale śliczny dzidziol! Nelia ja przed beta hcg 160 nawet cienia kreski nie miałam nie martw się! Czekaj spokojnie na betę nie mamy wpływu na to co się dzieje.. ja nadal nie mam @ i też się nakręcam ale w głębi czuje ze to śmieszne... okropnie męczące są te starania

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszłam na rekord, tydzień w szpitalu -6kg. ;) polecam szybka dieta

    Lunaris, summer86, Czrna 81, klaudiaaa93 lubią tę wiadomość

  • Kejt Ko Znajoma
    Postów: 24 33

    Wysłany: 1 listopada 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Mi smutno bo mam niewartościowe komórki i inseminacje mi robił
    Co to znaczy niewartościowe komórki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis 16dpo wiec jutro przypada termin @. Jak narazie nic mi nie dolega i oby tak zostalo.

    Aksamitna, Lunaris, pasiasta, Anna Stesia, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panan - to jakie masz komórki moze zdecydować wyłącznie emriolog. Innej opcji nie ma, trzeba je odwirowac, oczyścić i sprawdzić pod mikroskopem budowę. Mi moja dr od poczatku mówiła ilość pęcherzyków nie jest równa ilości oocytow. Dlatego iui jest ok przy problemach z nasieniem albo wrogością śluzu.

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

  • Nalia Autorytet
    Postów: 3539 1247

    Wysłany: 1 listopada 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona1911 wrote:
    Nalia nie zalamuj sie. Dzis masz miec termin miesiaczki? Napewno wszystko bedzie dobrze.
    Tak, dzisiaj mam termin miesiączki. Wczoraj beta 105. Dzisiaj test negatywny.

    ❤Ada&Pola❤
    gg642n0atc7priww.png
    o1488ribmfu4nl5k.png
  • Nalia Autorytet
    Postów: 3539 1247

    Wysłany: 1 listopada 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejt Ko wrote:
    Ale śliczny dzidziol! Nelia ja przed beta hcg 160 nawet cienia kreski nie miałam nie martw się! Czekaj spokojnie na betę nie mamy wpływu na to co się dzieje.. ja nadal nie mam @ i też się nakręcam ale w głębi czuje ze to śmieszne... okropnie męczące są te starania


    Tylko, że mi wcześniej wychodziły pozytywy.

    ❤Ada&Pola❤
    gg642n0atc7priww.png
    o1488ribmfu4nl5k.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 1 listopada 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    ja... mam napisane na wczorajszym wypisie, że jednorodne... w poprzednim cyklu w tym samym momencie miałam napisane niejednorodne...
    Jednorodne to prawidłowe. Równe. Gładkie. Niejednorodne czyli nierówne.

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalia wrote:
    Tak, dzisiaj mam termin miesiączki. Wczoraj beta 105. Dzisiaj test negatywny.
    Mozesz wrzucic zdjecia tych testów?

    Kejt Ko lubi tę wiadomość

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4706 3471

    Wysłany: 1 listopada 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Ludzie coraz bardziej świrują : / strach wychodzić z domu... ja nie wiem co bym zrobiła w takim wypadku, pewnie by mnie sparaliżowało, to co to za facet i co chciał Ci zrobic? Moja koleżankę kiedyś chłopak chciał zgwałcić w ciemnej ulicy ale mu sie wyrwała i uciekła...

    A to byli jeszcze za czasów studiow jak wracałam wieczorem z takiej dorywczej pracy. I w kolejce usiadł naprzeciw taki koleś i za płaszcza pokazał nóż. Zaczął gadać ze ciekawe ile Pani jeszcze pożyje i takie tam. Ja spanikowalam i zadzwonilam do przyjaciółki żeby z chłopakiem po mnie wyjechała na stacje bo moi rodzice byli akurat na wyjeździe bo to były ferie. I koleś wyszedł za mną na stacji ale jak zobaczył ze ktoś do mnie podchodzi i się wita to uciekł.

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Kejt Ko Znajoma
    Postów: 24 33

    Wysłany: 1 listopada 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimo wszystko 3 mam kciuki za piękna betę! Też mam niedoczynność i hiperprolaktynemie. I urodziłam zdrowa córeczkę. Teraz niby wszystko ok tzn do tsh lekarz się czepia mam 2.1 nie biorę euthyrox u od 2 lat bo źle się czułam po nim

    Nalia lubi tę wiadomość

‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ