X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 30 listopada 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Yos, Bociek - dziękuję za pomoc Kochane!
    Boćku, miłego pobytu w moim białym Krakowie!
    Yos - spakowana?:)
    Oj biało jest strasznie! Sypie jak szalony!!! :) a dziś na śniadaniu w hotelu powitało mnie Last Christmas :P dobrze ze hitel jest naprzeciwko JCI :) mam przerwę to mogę się wczytać :)

    Jeśli chodzi o ANA to chyba nie masz sie czym martwić bo miano jest b.niskie... ale moim zdaniem masz je zrobione wyrywkowo dla konkretnych antygenow ale musiałabym zobaczyc wynik... ja bym zrobila ANA4 w diagnostyce. Tam bedziesz miala miano, typ świecenia i immunoblot dla 16 amtygemow...

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 30 listopada 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena powodzenia!!!

    Nika, a ile razy zamierzasz sprawdzać betę? Ja pójde jeszcze raz w piątek - to będzie 13dpo i już chyba więcej nie sprawdzam. Za bardzo mnie to stresuje.

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 30 listopada 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agulineczka wrote:
    Lena powodzenia!!!

    Nika, a ile razy zamierzasz sprawdzać betę? Ja pójde jeszcze raz w piątek - to będzie 13dpo i już chyba więcej nie sprawdzam. Za bardzo mnie to stresuje.

    AGniuleczka a możesz przypomnieć swoje wyniki bety

    mój pierwszy z wczoraj 9dpo lub 11dpo niecałe 25
    jutro chcę iść zrobić kolejny i potem w niedzielę, myślę żeby na tym zakończyć jak będzie wszytsko ładnie rosło

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 30 listopada 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset tak ja Bociek pisze zrob ANA dla pewnosci dla 16 antygenow :)


    Tak pakuje sie wlasnie.. odliczam juz godziny i minutki :)


    Dzis mam jeszcze nocke w pracy, tak mi sie nie chce isc, no ale jak trzeba to trzeba :)

    Flowwer, Czrna 81, pilik lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 30 listopada 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczyny ten wątek był MEGA :D Tyle serduszek i nasza Flo w dwupaku <3

    Trzymam kciuki za dzisiejsze bety i wizyty :)

    Ja też dziś idę podejrzeć jak tam wygląda u mnie po remoncie ;) Na grudniowe testowanie nie mam raczej co liczyć, ale w styczniu ohohohooo Hope szykuj się że tam przytuptam :D

    Czrna 81, Lunaris lubią tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 30 listopada 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justaaa wrote:
    Testowałam dzisiaj i znowu nic, nawet cienia, a jest około 18 dpo. Oszaleć można, niech już przychodzi @ albo pokaże się druga kreska :/

    Jesteś pewna że w tym czasie była ovu ?

    ANkaG wrote:
    Flower jest wpisana tak jak Ja na testowanie 6.12 :) może mi szczęście przyniesie bo wzięła dużo wirusów z listopada :D

    A żebyś wiedziała że te dziewczyny które ze mną testują mają || kreseczki.


    Bajka powodzenia !!!

    Lena[b/] za <3

    Reset zdrowa jesteś jak ryba :D ale jak pisze Yos ja jestem też takim przypadkiem. A M przebadany?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 30 listopada 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Fajny był ten wątek :) mam takie przeczucie że grudzień nie będzie taki owocny. Za to styczeń :D hiehiehie zobaczymy co będzie :) czas zbierać foremki i zmieniać piaskownice.
    Ja Cię za sutki powiesze !! Grudzień ma być magiczny i kilka weteranek ( w tym ja) bedę siać wiruski na styczniówkach :D


    Bazylkove mam nadzieję że z korzeniami wycięty!!

    Czrna 81, malka, Barbarka1984, Maja84 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 30 listopada 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Reset zdrowa jesteś jak ryba :D ale jak pisze Yos ja jestem też takim przypadkiem. A M przebadany?

    Flo, kochana - M. idzie na badania po naszym powrocie z nart, czyli po 17.12. Dałam się przekonać, żeby te dwa tygodnie dać sobie jeszcze luzu, może akurat zaskoczymy na wyjeździe? Gdyby coś wyszło nie tak, to dla odmiany wyjazd byłby pod presją, pewnie wertowałabym net i w ogóle... U nas niby 6 cykl starań, ale jak teraz myślę, to na poważnie należałoby to liczyć jako trzeci - wcześniej miałam trak nieregularne okresy, że chyba nigdy nie wstrzeliliśmy się w owu. Dopiero od początku października chodzę na monitoring, robię badania itp., więc może M. ma rację, że te dwa tygodnie nic nie zmienią?

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo ja sobie powiedziałam jak nie będzie grudzień to już w styczniu muszą być || krechy bedzie dla mnie prezent urodzinowy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2017, 10:59

    Amy333 lubi tę wiadomość

  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 30 listopada 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olik321 wrote:
    AGniuleczka a możesz przypomnieć swoje wyniki bety

    mój pierwszy z wczoraj 9dpo lub 11dpo niecałe 25
    jutro chcę iść zrobić kolejny i potem w niedzielę, myślę żeby na tym zakończyć jak będzie wszytsko ładnie rosło

    u mnie 9dpo 9,22
    11 dpo 31,82

    sprawdzę jeszcze jutro w 13 dpo

    olik321, reset, Flowwer, Barbarka1984, by7mistake, Selina lubią tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 30 listopada 2017, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Flo, kochana - M. idzie na badania po naszym powrocie z nart, czyli po 17.12. Dałam się przekonać, żeby te dwa tygodnie dać sobie jeszcze luzu, może akurat zaskoczymy na wyjeździe? Gdyby coś wyszło nie tak, to dla odmiany wyjazd byłby pod presją, pewnie wertowałabym net i w ogóle... U nas niby 6 cykl starań, ale jak teraz myślę, to na poważnie należałoby to liczyć jako trzeci - wcześniej miałam trak nieregularne okresy, że chyba nigdy nie wstrzeliliśmy się w owu. Dopiero od początku października chodzę na monitoring, robię badania itp., więc może M. ma rację, że te dwa tygodnie nic nie zmienią?

    Reset myślę, że te 2 tygodnie Was nie zbawią, a chyba faktycznie lepiej mieć udany wyjazd i relaks, obojętnie co wyjdzie w tym cyklu chwila odpoczynku Wam się należy, aczkolwiek trzymam mocno kciuki

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Justaaa Ekspertka
    Postów: 234 281

    Wysłany: 30 listopada 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    A żebyś wiedziała że te dziewczyny które ze mną testują mają || kreseczki.


    Bajka powodzenia !!!

    Lena[b/] za <3

    Reset zdrowa jesteś jak ryba :D ale jak pisze Yos ja jestem też takim przypadkiem. A M przebadany?
    100% pewności nie mam bo nie mierzyłam w tym cyklu temp. Nie robiłam żadnych testów był totalny luz :) przeważnie była owulka 21 dc a cykle 31 dniowe, ale teraz zaczynam podejrzewać że faktycznie mogła być później. Jutro postaram się zrobić betę nawet jak się troszkę przesunęło wszystko to mam nadzieję że już coś się sytuacja wyjaśni :)

    2nn3skjovezv3wxq.png
    iv09t5odpg9q4qsv.png
    29.10.21 dwie kreski 🥰
    19.02.21 💔6tc [*]
    2.02.21 kolejne dwie kreski ❤️
    5.03.18 dwie kreski na teście !!! :D
    Hiperinsulinemia, PCOS
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 30 listopada 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olik321 wrote:
    Reset myślę, że te 2 tygodnie Was nie zbawią, a chyba faktycznie lepiej mieć udany wyjazd i relaks, obojętnie co wyjdzie w tym cyklu chwila odpoczynku Wam się należy, aczkolwiek trzymam mocno kciuki

    Olik - wygląda na to, że wyjazd może być nawet okołoowulacyjnie, więc tym bardziej warto podziałać ze spokojną głową. Jeśli M. ma problem, to i tak chwile nam zajmie jego leczenie... Mimo wszystko liczę, że będzie ok - w końcu jedno dziecko już ma :)
    A tak czy siak nieco go suplementuję od ponad miesiąca:)

    olik321 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 30 listopada 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, kciuki za wszystkie testujace dzis. Ja w pracy, za oknem pieknie, oczy same sie zamykaj. Oby do 16 :-) milego dnia wszystkim

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 30 listopada 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Hmm tak naprawde to niczym, tak jakos wyszlo. No chyba ze grzaniec galicyjski sie liczy bo gdy nadchodzi jesien i zima to jestem od niego uzalezniona :)
    też jestem uzależniona! :)
    I to dobre pocieszenie gdy @ przychodzi... chociaż Grzańca się mogę napić :)

    reset lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 30 listopada 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja Cię za sutki powiesze !! Grudzień ma być magiczny i kilka weteranek ( w tym ja) bedę siać wiruski na styczniówkach :D


    Bazylkove mam nadzieję że z korzeniami wycięty!!
    O to, to właśnie! :-) My też chcemy się znaleźć na pierwszej stronie ex-staraczek hihi!

    Flowwer, Maja84, Jedna_z_Wielu, Amy333 lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 30 listopada 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agulineczka wrote:
    Lena powodzenia!!!

    Nika, a ile razy zamierzasz sprawdzać betę? Ja pójde jeszcze raz w piątek - to będzie 13dpo i już chyba więcej nie sprawdzam. Za bardzo mnie to stresuje.
    Ja dopiero w środę mam lekarza - chyba sobie jeszcze w poniedziałek skoczę na betę. A jak dziś będzie słabo z przyrostem albo progiem, to też w sobotę. Mnie też stresują te wyniki, przez tych kilka godzin czekania, ale potem jestem na około dobę spokojniejsza, więc ogólnie badania są na plus. Wiem, że schizuję i nic mi nie da takie badanie się co chwilę, ale z drugiej strony przez PCOS i zamieszanie w hormonach, wysoką krzepliwość, skaczący cukier wszystko się może zdarzyć, a jak widzę, że ta beta rośnie, to mi łatwiej

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 30 listopada 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam kciuki za wszystkie powtarzające bety i za wizyty :)
    Ja mam dzisiaj dzień lenia. Siedzę sobie, czytam forum, pije herbatkę pod kocykiem i zaglądam najpiękniejsze widok za oknem :) mega się cieszę, że spadł śnieg :) koty śpią i jest taka zimowo, świąteczna atmosfera :)
    Tylko uczyć bym się musiała a mobilizacji brak... tak miło się nic nie robi :)

    Amy333 lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 30 listopada 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Ja dopiero w środę mam lekarza - chyba sobie jeszcze w poniedziałek skoczę na betę. A jak dziś będzie słabo z przyrostem albo progiem, to też w sobotę. Mnie też stresują te wyniki, przez tych kilka godzin czekania, ale potem jestem na około dobę spokojniejsza, więc ogólnie badania są na plus. Wiem, że schizuję i nic mi nie da takie badanie się co chwilę, ale z drugiej strony przez PCOS i zamieszanie w hormonach, wysoką krzepliwość, skaczący cukier wszystko się może zdarzyć, a jak widzę, że ta beta rośnie, to mi łatwiej

    Nika a masz jakieś bóle?
    bo mnie tak jak wczoraj od koło południa zaczyna boleć brzuch jak na okres plus oczywiście dużo śluzu
    W sumie chyba lepiej ze boli, przynajmniej wiem ze nadal się tam wszytsko rozwija

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 30 listopada 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olik321 wrote:
    Nika a masz jakieś bóle?
    bo mnie tak jak wczoraj od koło południa zaczyna boleć brzuch jak na okres plus oczywiście dużo śluzu
    W sumie chyba lepiej ze boli, przynajmniej wiem ze nadal się tam wszytsko rozwija
    Wcześniej miałam mokruśko, teraz już mniej. Cały czas mnie lekko boli podbrzusze, zwłaszcza wieczorami. Wczoraj rano miałam częstomocz, a potem był też ból pleców, ale też dużo siedziałam w pracy. Od wczoraj (15 dpo) mam też odczucia podobne jakbym zjadła coś nieświeżego (a jem same zdrowe i świeżutkie rzeczy!) - jakieś takie, bulgotki, zaparcia, leciutka zgaga. Też jestem taką masochistką - im mi gorzej, tym bardziej cieszy. No i mam potwornie wrażliwe suty - jak mi dziś pod prychem strzeliła w nie woda z dysz (bo mąż sierota nie umie przestawić na słuchawkę!) to aż odskoczyłam.

    olik321 lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
‹‹ 508 509 510 511 512 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ