X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • myssss Autorytet
    Postów: 499 218

    Wysłany: 30 listopada 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny :) chwile mnie nie bylo (jakies 2 dni) i nie ma szans ze nadrobie :P Trzymam kciuki oczywiscie za wszystkie testujace i za wyniki bet :)
    Powoli zamykamy miesiac, ktory mial byc tym moim, bo urodzinowym, no ale coz :( Walczymy dalej. Prosze o kciuki, bo moj maz idzie w poniedzialek na badanie nasienia i licze na cud (tj. że ruchliwosc wielokrotnie wzrosla)...
    Powiedzcie mi jeszcze na co wapno pomaga przy staraniach? Mialam odczyn alergiczny i siegnelam, ale w sumie zuzylabym cale opakowanie, bo wazne do lutego, gdybym tylko wiedziala czy mi to cos da :P widze ze niektore staraczki biora, a wujek google nic nie mowi :/

    gyxwqps6hogdm1kg.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 30 listopada 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myssss wrote:
    Czesc Dziewczyny :) chwile mnie nie bylo (jakies 2 dni) i nie ma szans ze nadrobie :P Trzymam kciuki oczywiscie za wszystkie testujace i za wyniki bet :)
    Powoli zamykamy miesiac, ktory mial byc tym moim, bo urodzinowym, no ale coz :( Walczymy dalej. Prosze o kciuki, bo moj maz idzie w poniedzialek na badanie nasienia i licze na cud (tj. że ruchliwosc wielokrotnie wzrosla)...
    Powiedzcie mi jeszcze na co wapno pomaga przy staraniach? Mialam odczyn alergiczny i siegnelam, ale w sumie zuzylabym cale opakowanie, bo wazne do lutego, gdybym tylko wiedziala czy mi to cos da :P widze ze niektore staraczki biora, a wujek google nic nie mowi :/
    Ja wiem, że wapno jest dobre przy PCOS. Na co inne biorą to nie wiem, może też na skórę? Mój mężyk je na czerwone plamki

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 30 listopada 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja Cię za sutki powiesze !! Grudzień ma być magiczny i kilka weteranek ( w tym ja) bedę siać wiruski na styczniówkach :D


    Bazylkove mam nadzieję że z korzeniami wycięty!!
    Jak chcesz mnie wieszać za sutki pamiętaj żeby ich szukać w okolicy pępka :D

    A serio to ja mocno przestrzegam przed testowaniem w takie dni jak wigilia czy święta czy nowy rok. O ile cudnie będzie jak będą dwie kreski o tyle ból przy jednej będzie podwójny. A każdy dzień z pozytywnym testem stanie się niesamowity.

    innamorata88, Flowwer, Bocianiątko, KateHawke, Meśka, Czrna 81, Amy333 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 30 listopada 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Jak chcesz mnie wieszać za sutki pamiętaj żeby ich szukać w okolicy pępka :D

    A serio to ja mocno przestrzegam przed testowaniem w takie dni jak wigilia czy święta czy nowy rok. O ile cudnie będzie jak będą dwie kreski o tyle ból przy jednej będzie podwójny. A każdy dzień z pozytywnym testem stanie się niesamowity.
    Co racja to racja :P Ja tak całe ostatnie święta przeryczałam :P

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 30 listopada 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie to lotto- już się przyzwyczaiłam do negatywów. Jak zawsze -kupię sobie coś ładnego na pocieszenie :P

    KateKum, innamorata88, Czrna 81, Amy333, Izape_91 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 30 listopada 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer skoro tak to chyba zmienię datę testowania ;)

    Bajkaaa kciukam i życzę powodzenia ;)

    Karolina lałam wczoraj wosk (pierwszy raz w życiu) i wyszło mi dziecko z wózkiem (z resztą cóż innego mogła bym zobaczyć haha)

    Aga zdrowia życzę :*

    mysss trzymam kciuki :*

    Nika jestem z Tobą i trzymam kciuki <3

    Powodzenia dla każdej, nie pamiętam wszystkiego. Kciuki za testy, bety, egzaminy (?) <3

    StaraczkaNika, Bajkaaa, myssss lubią tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 30 listopada 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Jak chcesz mnie wieszać za sutki pamiętaj żeby ich szukać w okolicy pępka :D

    A serio to ja mocno przestrzegam przed testowaniem w takie dni jak wigilia czy święta czy nowy rok. O ile cudnie będzie jak będą dwie kreski o tyle ból przy jednej będzie podwójny. A każdy dzień z pozytywnym testem stanie się niesamowity.

    Też mi się tak wydaje. I mimo, że termin testowania mam na Wigilię to wolę mieć to za sobą dzień wcześniej. Bo nie wierzę, że cierpliwości starczy mi do testowania po Świętach (zwłaszcza gdyby się coś spóźniało).


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2017, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Jak chcesz mnie wieszać za sutki pamiętaj żeby ich szukać w okolicy pępka :D

    A serio to ja mocno przestrzegam przed testowaniem w takie dni jak wigilia czy święta czy nowy rok. O ile cudnie będzie jak będą dwie kreski o tyle ból przy jednej będzie podwójny. A każdy dzień z pozytywnym testem stanie się niesamowity.
    Trochę masz rację, ale to chyba zależy od człowieka. Ja się zapisałam na testowanie w Wigilię, ale znając mnie zatestuję wcześniej :-P

    Trochę mnie martwi, czy w tym cyklu wgl będzie owulacja, bo powinnam mieć już jakieś pobolewania jajnika (lewego), a tu czuję prawy (mniej ulubiony, była ostatnio z niego owulacja). Także albo będzie z prawego albo wcale. Hmmmm...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obudziłam sie właśnie plus taki, ze głowa przestała bolec :) ale mdłości i wymioty nadal, zjadłam właśnie cos i błagam aby zostało w żołądku :p

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 30 listopada 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez powinnam testowac przed swietami, moze zarezykuje i zatestuje.. moze dostane piekny prezent na swieta albo wielkie gowno..

    No zobaczymy jak sie to wszystko potoczy.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 30 listopada 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:

    Karolina lałam wczoraj wosk (pierwszy raz w życiu) i wyszło mi dziecko z wózkiem (z resztą cóż innego mogła bym zobaczyć haha)

    Nika jestem z Tobą i trzymam kciuki <3

    Powodzenia dla każdej, nie pamiętam wszystkiego. Kciuki za testy, bety, egzaminy (?) <3
    Wierz mi, nie chcesz być teraz ze mną! Zjadłam na II śniadanie kalarepkę, bo ponoc zdrowa i ma mnóstwo luteiny. I teraz pierdzioszki idą :/ Całe szczęście, że ciche tajniaki ;)
    A jak wózek wyszedł we wróżbie to już nie ma przeproś! I właśnie to się liczy, co sama w tym wosku wypatrzysz!

    Maja84, Jedna_z_Wielu, Flowwer, lamka lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Trochę masz rację, ale to chyba zależy od człowieka. Ja się zapisałam na testowanie w Wigilię, ale znając mnie zatestuję wcześniej :-P

    Trochę mnie martwi, czy w tym cyklu wgl będzie owulacja, bo powinnam mieć już jakieś pobolewania jajnika (lewego), a tu czuję prawy (mniej ulubiony, była ostatnio z niego owulacja). Także albo będzie z prawego albo wcale. Hmmmm...

    Lamcia mnie w tym cyklu wybitnie bolał lewy jajnik a mam owulację z prawego :) tak się zdarza :)

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 30 listopada 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo za wszystkie kciuki jednak nie dostałam pracy, mega trudny test był... Jakby pod kogoś? :) hehe żartuję, no trudno nie udało się, ale za to mogę startować ze staraniami na maxa w tym cyklu bo nie zmieniam pracy więc mogę szybko iść na L 4:)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 30 listopada 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka , Izolda - gratuluję pięknego przyrostu <3

    Meśka - super! :)

    Olik - troszkę się uspokoiłam to prawda :) taki maleńki kamyk z serca, ale cieszyć się zacznę jak <3 usłyszę :) Co do L4 - dziś idę do ginki i mam nadzieję, że mi da. Już się nie mogę doczekać kiedy będę miała znów dużo czasu dla Was :D
    A ten lekarz nienormalny, mi ginka powiedziała, że mi nie potrzebny dupek ale jeśli mam mieć przez to spokojną głowę to mi da - i dała :) I wcale to nie jest nie mądre, bo nic nie szkodzi a pomóc może.
    Mnie też często pobolewa podbrzusze jak na @ (nasila się wieczorami) i do tego lewy jajnik z torbielą daje o sobie znać. (ps. jak byłam w pn. u gin to sprawdziła że torbiel jest i ma 2,5 cm. ale kazała mi się nią nie przejmować) A jeśli chodzi o śluz to nie mam go praktycznie wcale. Więc chyba u każdego inaczej ;)

    Flo - Bliźniaki <3 <3 ahhhh marzenie!!! Ale zadowolę się jednym zdrowiutkim Maleństwem :) <3

    Kasias - moim zdaniem beta pozytywna i koniecznie powtórz po 48h :)

    Bocianiątko - wysyłam Ci całe mnóstwo "betowych" fluidów i odprawiam czary mary żeby to był Twój ostatni cs!!! Jak już mówiłam do pełni szczęścia brakuje mi Twoich 2 ślicznych kreseczek :D <3 ale legalne wiruski będę wysyłać jak usłyszę serduszko :) bo na razie nic do końca nie wiadomo...

    Justya85 - cudny bąbelek <3

    Lena - bardzo mocno kciuki zaciskam :)

    Justyna14 - ja wczoraj miałam taki odlot w pracy ;) prawie na stojąco usypiałam i przez to czas mi się dłużył niemiłosiernie. Także życzę szybkiego dnia do 16 :*

    Malka - mam dziś dokładnie tak samo, leżę sobie, nadrabiam Was w końcu i patrzę co chwilę za okno jak pięknie biało się robi :) i taki nastrój świąteczny już łapie, jedyne co mi w tym przeszkadza to atak kichania, który mnie łapie i ten potworny kaszel :/ to strasznie stresuje ehhh

    Nika trzymam kciuki! będzie pięknie <3 :D

    Bajka kciuki za rozmowę! Daj czadu :D

    Agniecha duuuuużo wytrwałości! za parę miesięcy zostanie Ci wynagrodzone jak usłyszysz płacz Zajączków!!! <3

    Ohhh WOW chyba Was w miarę nadrobiłam w kooooońcu :D
    Mam nadzieję, że już Was nie opuszczę :* Uwielbiam Was, dzięki Waszemu wsparciu jestem spokojniejsza, bo tak to bym drżała jak galareta cały czas ;) a jak ktoś powie " możesz już być spokojna" to działa to jak balsam dla duszy :D <3 <3 <3

    Meśka lubi tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 30 listopada 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka przykro mi :( ale może ta praca nie była Ci pisana to może jakieś bobo przyjdzie w Nowym Roku :)

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 30 listopada 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ubrałabym już choinkę :D

    Meśka lubi tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 30 listopada 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Dziękuję bardzo za wszystkie kciuki jednak nie dostałam pracy, mega trudny test był... Jakby pod kogoś? :) hehe żartuję, no trudno nie udało się, ale za to mogę startować ze staraniami na maxa w tym cyklu bo nie zmieniam pracy więc mogę szybko iść na L 4:)

    Może to znak żebyś zafasolkowała :D

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 30 listopada 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak myślę że to o to chodzi hehe :) jednak z nowej pracy ciężko byłoby mi na początku zrezygnować bo w pracy w której nie przerobi się min rok to raczej się nie wraca, trudno było minęło teraz to już historia, żeby tylko emek nie był tak często zmęczony i denerwujacy to może coś się uda na święta zrobić hehe :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 30 listopada 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Wierz mi, nie chcesz być teraz ze mną! Zjadłam na II śniadanie kalarepkę, bo ponoc zdrowa i ma mnóstwo luteiny. I teraz pierdzioszki idą :/ Całe szczęście, że ciche tajniaki ;)
    A jak wózek wyszedł we wróżbie to już nie ma przeproś! I właśnie to się liczy, co sama w tym wosku wypatrzysz!
    Jeżeli tylko dlatego nie mogę to spoko.
    Zatoki mam tak zatkane, że nic nie dociera więc mogę być hahaha

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 30 listopada 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Jeżeli tylko dlatego nie mogę to spoko.
    Zatoki mam tak zatkane, że nic nie dociera więc mogę być hahaha
    To jesteś uratowana :) Pamiętasz co jest najlepsze na zatoki - parówki w nos :D Zrób sobie wieczorkiem.

    Jedna_z_Wielu, Meśka, KateHawke, Flowwer, Bocianiątko, Amy333 lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
‹‹ 509 510 511 512 513 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ