X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 2 listopada 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yose robiłam mnóstwo badań, kariotypy jeszcze nam zostały termin mamy na 5 grudnia, ale lekarz po zrobieniu wywiadu powiedział że jego zdaniem to nie tu problem, ale dla świętego spokoju tak skierowanie

    Mój M ma tragiczne wyniki nasienia, Ale kiedyś miał całkiem dobre a poronienia i tak były. Suplementuje się i powtórka po nowym roku, mimo to doktor kazał się starać, i szukac jeszcze problemów u mnie dalej.

    Nie Wiem już jakie badania, gdzie szukać i co robić :(

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 2 listopada 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Kochane poratujcie
    Dostałam zalecenie od gin żeby zrobić prolaktynę z obciążeniem. Zadzwoniłam do labu żeby zapytać o cenę a pani mi mówi że muszę mieć ta tabletkę którą zażywa sie po 1 pobraniu tylko problem w tym że moja gin nie dała mi na to recepty.
    Mogę sobie załatwić ten lek tylko co to ma być ? Pisałam do mojej Pani dr ale nie odpisuje....

    Mesia, gdziekolwiek (diagnostyka, prywatny szpital u mojej gin) robiłam prolaktynę z obciążeniem, to zawsze dostawałam tę tabletkę przy badaniu. Niestety nie wiem co to za tabletka i gdzie można ją kupić na własną rękę. Nie dasz rady podjechać do jakiejś diagnostyki? Myślę, że w jakimś szpitalnym laboratorium też można by zrobić prywatnie.

    Meśka lubi tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 2 listopada 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha i poprzednia beta w poniedziałek 131

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 2 listopada 2017, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka mi lekarz dal dając skierowanie, a w laboratorium musiałam dać marteczke pd lekarza ze mi to zalecil z tym lekiem. Powiedzieli że to takie jakby skierowanie, i odpowiedzialność lekarza za podanie leku

    Lek to metoklorplamid czy jakoś tak

    Meśka lubi tę wiadomość

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • ma_rtha Koleżanka
    Postów: 56 7

    Wysłany: 2 listopada 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny trzymam za Was wszystkie kciuki w listopadzie! U mnie @ nadal brak, cykle 30-31 dni dziś 32 odwagi na test nie zebrałam w sobie tej pory! Dziś czuje się wręcz tragicznie boli mnie głowa wczoraj spałam od 20 i jak miała bym mozliwosc spała bym do teraz. Ale tak jak mówiliście objawy pojawiają się tydzień dwa po terminie wiec pewnie zbliża się mega @

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2017, 12:52

    ma_rtha
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 2 listopada 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:
    Aha i poprzednia beta w poniedziałek 131

    kochana to albo beta rosnie powoli, czyli pewnie bedzie cb albo to beta juz spadkowa.. boje sie jednak ze cos z zarodkami macie nie tak..

    Tak samo u mnie boje sie swoich brac do crio bo podejrzewam ze maja wady, bo kazde crio to byla strata..Oczywiscie immunologia tez ma znaczenie ale jednak obstawiam ze bardziej u mnie wadliwy zarodek... ech...

    Ale trzymam dalej kciuki zeby beta w sobote byla wysoka!

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 2 listopada 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia, kurcze Kochana, to trochę słabo przyrasta. Nie mogę napisać, że wiem, co przeżywasz, bo po Twojej stopce widzę, że Twoja sytuacja jest znacznie cięższa od mojej, ale też miałam do czynienia ze słabym przyrostem i wiem, co oznacza. Kochana, wbrew wszystkiemu nadal trzymam kciuki. Życzę Ci dużo siły w najbliższych dniach <3

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 2 listopada 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam na kartce z jej pieczątką zlecenie tego badania ale nie dostałam recepty na lek a w SLA nie podają sami. Chyba będe musiała się przejsc do Diagnostyki w takim razie.

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 2 listopada 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 bierzesz acard, encorton i fragmin?

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 2 listopada 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka to ma być metoklopramid. Ale nie mam pojęcia czy jest na receptę. Zapytaj w aptece, bo większość labów tego u siebie nie ma.

    Bunia :( ściskam mocno

    Agniechaaa na pewno nic złego się nie dzieje! Spokojnie!

    Paulina piękna beta

    Bazylkove u mnie coraz silniejsze mdłości, i osłonę osłabienie łącznie z zawrotami głowy. Brzuch czasem pobolewa i trochę plecy. Ale na szczęście rzygania nie było. Najbardziej mdli jak mam pusty żołądek więc trzeba cały czas coś przegryzać :/

    I nie pamiętam co jeszcze chciałam napisać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2017, 12:58

    Meśka, Paulina.G, Flowwer lubią tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86, gdzie badacie kariotyp, w jakim labo?
    My wybraliśmy jednak testdna.pl, ale mam wątpliwości :/ Boję się, że coś spieprzą. Badania robi im invicta, macie z nią jakieś doświadczenia? Pobranie mamy w poniedziałek, a wyniki kariotypu za 4-5tyg.
    Robię też mutacje, wynik niby do 14 dni..

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 2 listopada 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam dzisiaj u mnie w pracy na badaniach (na czczo, mówię wam koszmar). Ale po wyniki pójdę dopiero jutro. Szefowa mi powiedziała że mam dbać o siebie i nie przejmować się praca. Że praca nie jest najważniejsza. Część dziewczyn też powiedziała że mam to olać i nie wracać już do pracy. Ale podobno część gada... Wiecie jak to jest "za moich czasów to się pracowało do 9misiaca"... Głupio mi bo pracuje tam od września a już mnie nie ma ;) ale chyba jednak posłucham szefowej i będę odpoczywać! W końcu szef wie co mówi no nie?

    pilik, KateHawke, Emiilka, Lunaris, Flowwer, Anna Stesia, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moge dodac od siebie ze w 2012 roku gdy zrobilam test ciazowy i polecial na bete to byla 240. Tydzien pozniej z plamieniami pojechałam do szpitala i tam beta 440 i ciaze donosilam

    Bunia86, Emiilka lubią tę wiadomość

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 2 listopada 2017, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia kurde :( tule mocno :(

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Binja trzymam kciuki za ciebie i fasolke żeby z tobą została.

  • madwitka Autorytet
    Postów: 901 630

    Wysłany: 2 listopada 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia przykro mi :(

    Provita Katowice, Nasz cudotwórca DR Mańka!
    2014 1 IMSI==> 2 zarodki(jeden jedyny transfer) , brak mrozaków==> 06.2015córka
    2017 2 IMSI ==> 2zarodki(jeden jedyny transfer) ==>jedno pięknie bijące serduszko==> 09.2018 córeczka:)
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 2 listopada 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam za ciepłe słowa :*

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Trzymam kciuki :) a kiedy wyniki biopsji? ja mam jutro monitoring ;)

    Wiecie co u Bertha i Sylwia???


    Dzięki za pamięć :)
    Ja zbieram się z podłogi, nie idzie mi to najlepiej :(
    Jutro wizyta w naszej klinice, mam nadzieję, że lekarz przedstawi jakiś plan.
    W poniedziałek jedziemy na badanie kariotypu i ja dodatkowo mutacje badam.

    W tym roku z niczym już pewnie nie ruszymy, troszkę poczekamy za wynikiem kariotypu..

    Zapisałam się.na crossfit, dwa treningi już zaliczone, muszę zgubić to co przybrałam od tych durnych hormonów :/ No i zająć czymś głowę, bo zaraz wyląduję u jakiegoś psychiatry :(

  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 2 listopada 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yose Zażywam acard, clexane, Liteine i witaminy
    Encortonu nie mam, wiem że dużo z Was do stosuje, na co on pomaga?
    Obawiam się że to wina właśnie zarodków, ale szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak to sprawdzić I w jakim kierunku iść dalej i czy w ogóle iść dalej

    Sylwia my kariptyp będziemy robić w szpitalu, po wysłuchaniu mojej historii lekarz przyjął nas na NFZ do poradni w przeciągu miesiąca, normalnie terminy były na grudzień 2018 :/ gdyby nie to pewnie byśmy robili prywatnie, tak jak całą imminologie zresztą i wszystkie inne badania

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 2 listopada 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    Dzięki za pamięć :)
    Ja zbieram się z podłogi, nie idzie mi to najlepiej :(
    Jutro wizyta w naszej klinice, mam nadzieję, że lekarz przedstawi jakiś plan.
    W poniedziałek jedziemy na badanie kariotypu i ja dodatkowo mutacje badam.

    W tym roku z niczym już pewnie nie ruszymy, troszkę poczekamy za wynikiem kariotypu..

    Zapisałam się.na crossfit, dwa treningi już zaliczone, muszę zgubić to co przybrałam od tych durnych hormonów :/ No i zająć czymś głowę, bo zaraz wyląduję u jakiegoś psychiatry :(
    Bardzo Ci kibicuję i mocno trzymam kciuki żebyś się szybko podniosła. Ciekawe co wymyśli doktorek?

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ