X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe staraczki.
Odpowiedz

Lutowe staraczki.

Oceń ten wątek:
  • kasialora Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 5 lutego 2015, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki !
    U mnie plamienie trwa nadal(takie łososiowe), nie wiem o co chodzi. Temp mam wyższą, nie czuje się źle, może troche boli mnie podbrzusze, ale raczej obstawiam, ze to tylko moje wymysły. Kurcze, boje sie, ze jednak bez wizyty u ginekologa sie nie obejdzie... aAJĆ, nie lubie tego !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2015, 23:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    no właśnie też tak myślałam... ale ile kobiet tyle opinii :))) ale może jednak któraś z was po owulce badał szyjkę i wie jak powinna wyglądać? Czytałam na różnych stronach i raz piszą że nisko zakmnieta i twarda inne ze wysoko i otwarta, a ze zawsze badalam tylko do owulki i potem olewalam sprawe to nie wiem jak to ma wygladac :)


    Moja szyjka przed @ jest nisko, twarda i zamknięta.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko ale się rozpisały dziewczęta.
    Ja o 21.00 wróciłam z zakupów, bo lodówka już pusta heh. Podchodzę w sklepie do kasy...i wypatruję mojego M bo gdzieś po drodze go zgubiłam oczywiście, a ten biegnie do mnie i się wydziera żebym poczekała bo cos dla mnie ma.
    No więc czekam na niego...a ten kładzie na kasę stolnicę i wałek, to sobie myślę... no super haha. Skąd taki pomysł?



    zakocona lubi tę wiadomość

  • Anulk88k Ekspertka
    Postów: 235 52

    Wysłany: 6 lutego 2015, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczynki dzisiaj piątek! Ale się ciesze :)

    AnaAna ciekawy prezent :) myślę że o takim marzyłas co?:)

    Aniolek [*] - 04.2016 7/8 tc [*] 18.08.2016 6/7tc
    19.01.2017 - 12/13 tc

    Synek 05.2008 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wam co słychać? U mnie też szaro i ponuro do tego wczoraj przyszły plamienia wiec nici z ciąży. Jutro powinna przyjść @. Morisek współczuję snu... Ja wczoraj miałam taki ze ktoś mnie gonił i się darlam jak głupia przez sen i co chwila budziłam się i co zasnęłam to ten przeklęty sen wracał i dupa... Chodziłam jak zmora cały dzień.

  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 880

    Wysłany: 6 lutego 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w piateczek :) dzis malujemy salon. Ale bedzie pieknie :)
    Morisek niezly horror, az mnie wzdrygnelo....

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 6 lutego 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobitki ;) Ana zazdroszczę prezentu zawsze o taki marzyłam :P
    Morisku co za sen poczytałam w senniku co oznacza krew ;)
    KREW
    Bardzo wiele znaczeń, także seksualne. Krew wiąże się ogólnie z żywnością, siłą fizyczną i świadomością ciała, które to cechy umożliwiają prowadzenie aktywnego życia. Ponadto mogą się w ten sposób wyrażać relacje międzyludzkie, lęki i zahamowania. Krew ma wiele możliwych interpretacji, które dają się wywnioskować dopiero z okoliczności towarzyszących we śnie oraz z rzeczywistej sytuacji życiowej.


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2015, 08:52

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 6 lutego 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    łoj tam będzie dlugi 9 miesięczny :*

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 6 lutego 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jak już to czarownicą do wiedzmy brakuje Ci jakieś 20 lat :P - tak zawsze mój teść mówi :P
    Morisku będzie dobrze :)
    Wiesz obiecałam sobie,że jutro w totka wygram te miliony :P podesle Ci na te in vitro jak mi się uda :D

    Morisek28 lubi tę wiadomość

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 6 lutego 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!
    Fufcia - ale tymi milionami to się dzielimy - bo też mam plan wygrać :D
    Jak ja lubię piątki - jedyny dzień w tygodniu, gdy z pracy wracam o przyzwoitej godzinie ;)
    Małż wczoraj stwierdził, że odpada z gry...5 dni kichania pod rząd wypompowało go...i pierwszy raz powiedział dość...SZOK...

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 6 lutego 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Matko święta spaaaac.. ale muszę wstać, bo o 10 wyłączają wodę na caly dzień :/

    A mi się śniło, że L przespał się ze swoją byłą i urodziła ona przede mną we wrześniu mu jego pierworodnego syna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2015, 09:22

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 6 lutego 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wygram - to wszystkie "Lutówki" spotykamy się w najlepszym SPA w kraju - funduje ;)

    Fufka30 lubi tę wiadomość

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 6 lutego 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kena wygrwamy dwie to się "złożymy" :P

    Kena1983 lubi tę wiadomość

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, jak tu czuć kasiorke, z całego zera życzę Wam wygranej

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 6 lutego 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    Cześć dziewczyny! Matko święta spaaaac.. ale muszę wstać, bo o 10 wyłączają wodę na caly dzień :/

    A mi się śniło, że L przespał się ze swoją byłą i urodziła ona przede mną we wrześniu mu jego pierworodnego syna.

    Łoooo Jezu, Zakocona.....nie masz o czym śnić ;)?

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 6 lutego 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moris przestan uprawiac czarnowidztwo to nie zdrowo :P
    Jeśli ktoś będzie chial zdradzać to będzie to robil obojętnie czy miał wcześniej partnerow czy nie

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 6 lutego 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek, nie możesz tego wykluczyć, ale nie możesz też tym się zamartwiać...
    Chyba każda z nas gdzieś wewnątrz ma takie obawy i nie ma reguły - czy jest pierwszą czy też nie...Swoją drogą ciekawa jestem czy w drugą stronę też to działa...tzn czy faceci mają jakieś chwile zwątpienia w stosunku do nas...
    Mój M. np. - mam wrażenie że w ogóle nie jest zazdrosny - albo o tym nie wiem - bo raczej w tym temacie wylewny nie jest - co czasami mnie wkurza - z drugiej strony to ok - bo mam wielu kumpli płci męskiej ;)

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 6 lutego 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój się brzydzi zdradą przez ojca. Na całe szczęście.
    Choć mój dziadek zawsze mawiał, że nie zna faceta, który by nie zdradził...

    Morisek28 lubi tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 6 lutego 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też nie należy do zazdrośników :P za to ja łoooo żeszzz matko :P ale chyba dlatego, że on przede mna miał już narzeczoną wiec kiedyś stwierdziła, że to nie ja byłam ta jego pierwszą jedyna - ale mnie ochrzanił :P ale my to mamy właśnie pod tym względem dziwne historie...

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Monika:) Przyjaciółka
    Postów: 88 22

    Wysłany: 6 lutego 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fufka - wiem co czujesz, też na początku dziwnie się czułam, bo mój też był zaręczony przede mną. Ale potem odpuściłam, bo to przecież było "dawno i nieprawda" i to moje imię ma teraz wygrawerowane na obrączce ;)
    Co do snów - mi się śniło wczoraj, że jadę na koniu i myślę o tym, żeby wczuć się w rytm jego ruchów, "popłynąć". Nie pierwszy raz mi się coś takiego śni i zazwyczaj znaczy WYLUZUJ! :D
    Melduję, że zrobiłam test i nic z tego. Więc pewnie jednak owulkę miałam 20ego - więc pewnie cykl na straty :/

    rfxg9jcgzbzrvpp9.png
‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ