X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe staraczki.
Odpowiedz

Lutowe staraczki.

Oceń ten wątek:
  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 6 lutego 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yyyyyyyyyyy jakby Ci to powiedzieć ,


    Nie :(

    74di4z174lr410ce.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 6 lutego 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja się męczę dziś w robocie sama. Koleżanki nie ma więc nudno, nie ma z kim pogadać. Tylko Wy mnie trzymacie dziś przy życiu bo w wolnej chwili Was podczytuję. Kurcze miałam ochotę zatestować wcześniej bo ta temperatura tak dosyć ładnie się trzyma, ale rano zwątpiłam we wszystko. Już miałam takie wykresy i nic z tego nie wychodziło. Wcale nie będę testować i juz. Mam dzis slaby dzien. Chce do domu, do lozka. A w pracy do 17.30. Co do związków i facetow to ja z moim M jestem od 2003 roku, i jestesmy swoimi "pierwszymi" :) Czasem sie martwie czy nie będzie chcial sprawdzić jak to jest z inna ale ciesze sie, ze mnie do nikogo nie porównuję. Teraz jesteśmy pól roku po ślubie, jak to mówi M zzerowalo sie i liczymy od slubu staż :) buzki

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 6 lutego 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie się chyba @ zbliża strasznie mnie brzuch boli :(

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 6 lutego 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek a tak w ogole to mój ma przyjeciela z Wrocławia :P nie raz do niego jeździmy w odwiedzinki :P po drodze wpane na kawke :P

    Morisek28 lubi tę wiadomość

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanna wrote:
    Jaką szarlotkę ? milo zjeść cos do kawy w sobote i niedziele :)
    Ja libie drapac KAWE krzyzowka lotto tez puszczam ale nigdy nie wygrałam więcej niż 50 zeta, mój Chrzestny wygrał 1000 kiedyś w zdrapce jak były jakies sporty.

    A swoja droga czasami się zastanawiam czy czasem nie mijam się z którąś z Was niewiedzac o tym :)


    Znalazłam kiedyś jakiś przepis w internecie. Jak upiekę i dojdę do tego jak tu wstawić zdjęcie, to się pochwalę.

    Wy tu piszecie o odległości 300km...haha, to w takim razie ja w porównaniu do was mieszkałam na końcu świata. Jestem z zachodniopomorskiego. Kilkadziesiąt km mam do morza.

    Morisek28, Nymeria lubią tę wiadomość

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 6 lutego 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja obudziłam się z bólem, a na dodatek czuje że coś ze mnie leci, a ja niestety wiem co to oznacza :(

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 6 lutego 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Madlenka to oznacza ze maczek zamieszkał;-) życzę Ci tego
    ja tez :)
    ojjj wyniesli by nas z tego hotelu ;) fajnie by było się spotkać :)

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 6 lutego 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysie upieczone, krem się chlodzi ale będzie wyzera :P i zas w cycki pojdzie :P

    AnaAna, Sanna, Morisek28 lubią tę wiadomość

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 6 lutego 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki, chcialabym żeby tak bylo. Ale ja takie uczucie mam zawsze przed przeklęta @, wredota jedna!

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, oszaleje, czekając na testowanie, o niczym innym nie myślę ... Jak wy sobie z tym radzicie?

  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 6 lutego 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnaAna wrote:
    Znalazłam kiedyś jakiś przepis w internecie. Jak upiekę i dojdę do tego jak tu wstawić zdjęcie, to się pochwalę.

    Wy tu piszecie o odległości 300km...haha, to w takim razie ja w porównaniu do was mieszkałam na końcu świata. Jestem z zachodniopomorskiego. Kilkadziesiąt km mam do morza.
    Ja co roku a nawet częściej jestem w Świnoujsciu KOCHAM TO MIEJSCE

    74di4z174lr410ce.png
  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 6 lutego 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepszy drin na swiecie Long Island Ice Tea :) i martini royal bianco - troszkę już mi się znudzilo :) ale pychaaa

    74di4z174lr410ce.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 6 lutego 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie sobie nie radze :(

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 6 lutego 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenka ale tempka nadal w gorze

    a wiec glowa do góry :)

    74di4z174lr410ce.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli nie tylko ja jestem hm... kopnięta:P

    Sanna, kubecek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fufka30 wrote:
    Łiiiii to mamy do siebie nie daleko ja mam ode mnie jakieś 300 km do Wrocławia - ja ze śląska jestem :P
    Fufka ja też ze śląskiego

    aaagaaatka lubi tę wiadomość

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 6 lutego 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynajelam to mieszkanie :D warto było zapieprzac przez 2 dni, żeby wysprzatac! No i dowiedziałam się, że moja koleżanka jest w 5 mscu ciąży. Zaszła z 1 jajnikiem i TSH 300. Jak widać da radę ;)

    Morisek28, sylwiaśta159 lubią tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona super wiadomość

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 6 lutego 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    % zakupione..jeszcze tylko stworzyć zakąskę i można iść na plotki ;)
    ale kobitki się rozkręciłyście....to do którego SPA jedziemy ;)
    Morisek - ja jestem regularnie we Wrocławiu u lekarza - więc może się zgadamy na jakąś kawkę ;)

  • Anulk88k Ekspertka
    Postów: 235 52

    Wysłany: 6 lutego 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy 11dpo moze wystapic plamienie implanatcyjne? Tzn wg of to jest taki dzien. Dzisiaj zauwazylam wlasnie takie lekkie zabarwienie sluzu na różowo. @ zawsze zaczyna mi sie brunatnymi plamieniami, więc może jeszcze nie wszystko stracone? Chociaz raczej przestaje sie juz łudzic ;/
    moglo by sie rozkrecic jak to @ to bym wypila wino bo stoi i czeka takie pyszniutkie różowe :)

    Aniolek [*] - 04.2016 7/8 tc [*] 18.08.2016 6/7tc
    19.01.2017 - 12/13 tc

    Synek 05.2008 <3
‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ