X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe staraczki.
Odpowiedz

Lutowe staraczki.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne ze indywidualna - dlatego napisałam wcześniej ze to jest tylko moje zdanie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek święta racja. I zanim się na kogoś rzuci z pytaniami o dzieci trzeba wyczuć jakie ma podejście do sprawy. Moja rodzona młodsza siostra jest bardzo zamknięta na te tematy więc ją nie wyciągam na zwierzenia. A ma dziewczyna ciężko z niektórymi babsztylami bo jest kilka lat po ślubie i nic. A mam też w rodzinie parę która się starała 7 lat i że tak powiem otwarcie kibicowała im całą rodzina bo się z tym nie kryli. (Mają już rocznego szkraba :]) Także podstawa to wyczucie.

  • monia30 Ekspertka
    Postów: 209 152

    Wysłany: 17 lutego 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek zgodze sie z Toba, ja tez mam taka rodzine bez wyczucia ze tak powiem i ciezko by bylo cokolwiek przetlumaczyc

    201510241762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Menka ja jak się dowiedziałam podobnie jak Ty o rodzinnych sekretach to pod koniec ciąży spać nie mogłam: babcia 1 dziecko zmarło, mojej mamy siostra 1 dziecko zmarło wreszcie moja mama 1dziecko czyli ja ledwo mnie odratowali. Wbiłam sobie głupia do głowy jakąś klątwę 1. dzieci. Wariatka normalnie ale wtedy byłam przerażona.

  • kamka Autorytet
    Postów: 1913 1190

    Wysłany: 17 lutego 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas wszyscy mysla ze poprostu nie chcemy narazie dzieci poki sie nie "ustawimy" i wielkiego weselicha jie wyprawimy... Wyjatkiem jest moja mama ktorej sie pewnego dnia wyplakalam w rekaw po kolejnym negatywnym tescie... I niby wiem ze jako staranie nieapelna rok to nie przepasc to jednak kazdy kolejny negatywny test mnie dobija...

    wg USG +2 dni
    ba2a000b163c3cb7173d75c7702b7262.png
    f2w3pc0zmvsiktz7.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 17 lutego 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, kiedy beta hcg moze cos pokazac najwczesniej? ja do niedzieli nie zniose czekania a gdzie do konca cyklu, myslalam ze moze beta bylaby szybsza, oprocz dzisiejszych wzdec doszly jeszcze nudnosci, przed chwila jak mylam naczynia mi sie nie dobrze zrobilo i jak jadlam zupke to dwa podejscia do mieska robilam i nie dalam rady odrzucalo mnie :/ a po poludniu jadlam ja normalnie :/

    Zajsonek lubi tę wiadomość

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 17 lutego 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2016, 17:18

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 17 lutego 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale naklikałyście...ja ostatnimi czasy tak od serca i wnikliwie z nikim nie rozmawiam na temat starań...oczywiście nie licząc WAS ! jakoś staram się szybko zmieniać temat, co by sie bardziej nie dołować i nie tłumaczyć po tysiąc razy...co raz bardziej chodzi mi po głowie in vitro...i kto wie, czy na wakacjach (jak tylko uda się zdobyć gotówkę) nie podejmę jakiś działań w tym kierunku...szczerze mówiąc to nawet z małżem nie rozmawiałam na temat in vitro...pożyjemy...zobaczymy...
    brzuch daje już znać, że @ czyha za rogiem...więc albo jutro albo po jutrze znów będę miała dzień wycięty z życia...padam na "pysk"...kolejny dzień spędzony na produkowaniu nie wiadomo komu potrzebnej papierkologii...:/ kolorowych snów i czekam jutro na dobre wiadomości!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2015, 22:02

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odpadam...@ się niestety powoli rozkręca...

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 18 lutego 2015, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ♡
    Dawno mnie nie było :(
    Nie nadrobie was na pewno :(
    Zerkne później trochę wstecz :P
    U nas zawrót głowy w tym tygodniu. Wczoraj dobilismy targu i kupiliśmy rodzinne autko :)
    właśnie się zbieramy do urzędów załatwić sprawy :)
    Trzymam za was kciuki i zarażam ~~~~~~~~~~~~ ♡ !
    jutro idziemy do lekarza, może zobaczymy maczka , już się nie możemy doczekać :)

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 18 lutego 2015, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pchelkaa wrote:
    Robilam test:-) jest cien cienia:-) jutro ide na bete:-)
    Trzymam kciuki ♡

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 18 lutego 2015, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia N. wrote:
    dziewczyny, kiedy beta hcg moze cos pokazac najwczesniej? ja do niedzieli nie zniose czekania a gdzie do konca cyklu, myslalam ze moze beta bylaby szybsza, oprocz dzisiejszych wzdec doszly jeszcze nudnosci, przed chwila jak mylam naczynia mi sie nie dobrze zrobilo i jak jadlam zupke to dwa podejscia do mieska robilam i nie dalam rady odrzucalo mnie :/ a po poludniu jadlam ja normalnie :/

    U mnie beta 12dpo wynosiła 116.8 :)
    Ale myślę, że na to nie ma reguły :)
    Jedna zrobi 10dpo i ma piękną bete inna 14dpo będzie miała bardzo niska :)

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 18 lutego 2015, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja rada !
    Odpuścić na maksa jak się tylko da ♡

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • astoriaa Ekspertka
    Postów: 391 91

    Wysłany: 18 lutego 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie @ jak nie było tak nie ma. A chciałam już zaczynać kolejny cykl :(

    7470gov3xicgdrhg.png
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 18 lutego 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!
    Morisku to poszykujemy się razem ;) Jeżeli chodzi o Twoją ovu - cierpliwości - wstrzymaj się jeszcze jeden, dwa dni od psioczenia...pamiętaj, że to tylko program, który nie myśli, tylko mechanicznie wyznacza...mi zaznaczył dopiero na 4 dzień po owu.

    Zajsonek, ile cykli się starałaś ?

  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 18 lutego 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Mi też ovf nie chciał ostatnio wyznaczyć owulacji więc ją sama zaznaczyłam. Po kilku dniach wyłączyłam tą funkcję i program wyznaczył mi owulację sam.

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 18 lutego 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kena łącznie 7, w międzyczasie laparoskopia, bo mam endometriozę i torbiel mi się zrobiła na jajniku..
    Mieliśmy jechać ale niestety zaczęło się, zwymiotowalam, gdy poczułam dym papierosa..
    Mój się ze mnie śmiał, bo przytulalam muszle i płakałam ze ja nie chce :) ha ha ha :P

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 18 lutego 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    No to poczekam jeszcze dwa dni,później zacznę marudzić
    Dzielna Dziewczynka :D

    Morisek28 lubi tę wiadomość

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 18 lutego 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny napisze Wam z rana coś "fajnego" bo tak miło mi się dzień zaczyna!
    Wstaje rano do pracy z nastawienie to będzie dobry dzień nie można się poddawać nowy cykl nowa nadzieja będzie dobrze ot co!! Jadę do pracy! Kawusia sruttu tutu z koleżanka dobra czas włączyć kompa i popracować ale najpierw FB i Ovu, dobra loguje się jest i ooooo a z FB od razu atakuje mnie macica 18-sto letniej córki koleżanki, która zaliczyła wpadkę i się cieszy oszzzz (!!!) - a to jeszcze nie najgorsze! Biorę trzy głebokie wdech myślę nie denerwuj się i ty się doczekasz maluszka! Jest dobrze! No i co??? Wyskakuje babcia mojego i wszem i wobec oznajmia teściom ( i przy okazji wszystkim w biurze!), że przepisała nam mieszkanie bo ona już umiera (pewnie pociągnie z 10 lat jeszcze!) i w związku z tym, że oddała wnukom mieszkanie ona rodzicom anuluje dług który zaciągnęli u nas (WTF??????) - pożyczyliśmy rodzicom pieniądze raz, że z kredytu na remont mieszkania, który spłacamy z naszych pensji dwa nie mała sumę trzy co to ku*** za dysponowanie cudzymi pieniędzmi!!! Ojjjj babunia się obraziła na własnego wnuka bo wkur*** się strasznie i zaczął awanturę co to ma być i ma sobie z powrotem wziąć to mieszkanie i nie wpierd*** się w nasze życie! Ojjj taki miły poranek!

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 18 lutego 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z rodzina najlepiej na zdjeciu;)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
‹‹ 182 183 184 185 186 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ