X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe staraczki.
Odpowiedz

Lutowe staraczki.

Oceń ten wątek:
  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 23 lutego 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plkasia powtarzaj test:)

  • monia30 Ekspertka
    Postów: 209 152

    Wysłany: 23 lutego 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 43.12 nawet 50% nie przyroslo :(

    201510241762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, wiece co robiłam wczoraj test na wieczór i druga kreska wyszła, dziś rano powtózyłam test i muszę przyznać, że są one tej samej intensywności. Nie za blade, ale też nie bardzo ciemne. Czy myślicie, że to dobrze?

  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 23 lutego 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    buffy czemu sie tak nakrecasz negatywnie od samego poczatku?

  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 880

    Wysłany: 23 lutego 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia przykro mi, wiem że się boisz ale trzeba mieć nadzieję do końca. Moja lekarka mówiła że czasem na początku tak bywa a potem rośnie ładnie. Trzymam kciuki żeby w Twoim przypadku tak właśnie było :)

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buffy czemu nie pojdziesz na bete?

  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 23 lutego 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia a bedziesz powtarzac bete?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka moja natura ;)
    Mam wizytę u ginekologa dopiero na 05.03., bo wcześniej moja ginka jest na urlopie dlatego póki co po przejrzeniu "internetów" mam aż nadto złych info.

  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 23 lutego 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zeby zrobic bete ginekolog potrzebny ci nie jest, a zamiast sie nakrecac i czytac bzdety w internecie juz dawno ta bete bys zrobila i byloby jasne

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekam :)
    Niestety i tak mam wyjazd za granicę w środę, więc do kolejnego pn nic nie sprawdzę.

  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 23 lutego 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to bym nie wytrzymala od razu bym leciala

  • monia30 Ekspertka
    Postów: 209 152

    Wysłany: 23 lutego 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata dziekuje, mam nadzieje ze bedzie dobrze.

    Dominika dzwonilam do mojego lekarza i powiedzial ze faktycznie przysrost jest maly ale trzeba czekac. Kazal przyjsc jak nic sie nie bedzie dzialo za okolo 10 dni a jak nie wytrzymam to za tydzien w piatek. Bety kazal nie robic zeby niepotrzebnie sie nie martwic ale nie wiem czy wytrzymam. W srode bym musiala druga zrobic. O bol krzyza sie pytalam powiedzial ze to dobry objaw i w ciazy tak jest. Jak nie plamie nie krwawie nie ma skurczy to kazal sie nie zamartwiac i po cichu sie cieszyc. Choc ja i tak nie potrafie :( siedze i rycze :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2015, 17:22

    201510241762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co i tak nie mam kiedy, jutro jestem cały dzień - od 8 do 18 na uczelni, taki plan mam ciulowy i po prostu nie wcisnę pobrania krwi. W pn ide na badania krwi i tak, bo mi lekarz jakiś czas temu zleciła profilaktycznie kontrol to pewnie od razu betę zrobię.

  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 23 lutego 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia skoro lekarz tak mowi to nie zamartwiaj sie az tak, wiem latwo mi mowic...

  • Viki Autorytet
    Postów: 1104 744

    Wysłany: 23 lutego 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia i dlatego ja bety nie robię!!! Będę to powtarzać do usranej śmierci.

    Więcej szkód z tej bety i nerwów niż pożytku. A po co to?

    aaagaaatka lubi tę wiadomość

    km5stv73cogtpx8e.png

    4.01 3200 g 54 cm- moja cudowna kruszynka
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 23 lutego 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym wolała zrobić bete i cokolwiek wiedzieć niż czekać np. do 5 marca i zamartwiać się czy kreski sä dobrej intensywności.

    Moniś 3mam kciuki za Ciebie kochana :) słuchaj swojego lekarza. A jeżeli nie wytrzymasz to i bete sobie zrób, po co masz się denerwować. Rób tak jak Ci serce podpowiada.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2015, 18:37

    Izzy lubi tę wiadomość

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 23 lutego 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokladnie madlenka dlatego mowie ze ja bym tyle czasu nie wytrzymala ponad tydzien

    madlenka lubi tę wiadomość

  • Izzy Autorytet
    Postów: 692 482

    Wysłany: 23 lutego 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, nie poddawaj się! Jest jeszcze wcześnie, beta jeszcze może urosnąć <3 Bądź dobrej myśli, nastawiaj się pozytywnie <3 Może znajdź laboratorium które szybko zrobi Ci betę, powiedz jaka sytuacja i może od ręki Ci zrobią.. Moja koleżanka uprosiła i w godzinę miała wynik :) A Ty będziesz spokojniejsza Słoneczko :*

    madlenka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wytrzymam. Każdy jest inny, a beta tez potrafi w głowie namieszać ;)
    Chyba przestanę jednak tutaj o cokolwiek radzić się, jedyne co dostaję w odpowiedzi to beta beta beta a na moje, może i infantylne pytania, jakieś pełne przytyk odpowiedzi.

    Dzięki co po niektórym za pomoc :)
    Życzę powodzenia wszystkim starającym się - dacie radę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2015, 19:02

  • Izzy Autorytet
    Postów: 692 482

    Wysłany: 23 lutego 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buffy, rozumiem Cię bo przy ostatniej ciąży też nie poszłam ani raz na betę. To jest naprawdę duży stres i jeśli wolisz go sobie oszczędzić to Twoja decyzja :)
    Ja z perspektywy czasu żałuję, że nie robiłam bety ale to z czystej ciekawości jaka była.

‹‹ 232 233 234 235 236 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ