X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe staraczki.
Odpowiedz

Lutowe staraczki.

Oceń ten wątek:
  • astoriaa Ekspertka
    Postów: 391 91

    Wysłany: 23 lutego 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny...
    Zrobiłam betę.
    Po pierwsze - 40 a jestem w 6. tygodniu...
    Po drugie - zaczęłam plamić...
    Po trzecie - przerabiam ten scenariusz już 3 raz :(

    Po czwarte - dowiedziałam się, że prawdopodobnie mogę mieć PCO.
    Chyba zaprzestanę starań na jakiś czas. Muszę podreperować swoje zdrowie itd.
    Dzięki Wam Dziewczyny za wszystko.
    Na jakiś czas stąd spadam, oby żadnej Was już tu nie było do mojego powrotu.

    7470gov3xicgdrhg.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 23 lutego 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Astoria strasznie mi przykro, tule

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 23 lutego 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buffy wrote:
    Ja wytrzymam. Każdy jest inny, a beta tez potrafi w głowie namieszać ;)
    Chyba przestanę jednak tutaj o cokolwiek radzić się, jedyne co dostaję w odpowiedzi to beta beta beta a na moje, może i infantylne pytania, jakieś pełne przytyk odpowiedzi.

    Dzięki co po niektórym za pomoc :)
    Życzę powodzenia wszystkim starającym się - dacie radę.

    Wybacz, ale jest tu wiele dziewczyn które chciałyby dwa dni pokolei zobaczyć drugą kreskę, nawet bladą. Skoro się tutaj radzisz to nie oczekuj tylko takich odpowiedzi, które będą zgodne z twoimi myślami.

    Kena1983 lubi tę wiadomość

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 23 lutego 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Astoria, przykro mi....ale może jeszcze będzie ok...tule :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlenka wrote:
    Wybacz, ale jest tu wiele dziewczyn które chciałyby dwa dni pokolei zobaczyć drugą kreskę, nawet bladą. Skoro się tutaj radzisz to nie oczekuj tylko takich odpowiedzi, które będą zgodne z twoimi myślami.

    A czy zobaczenie dwóch kresek równoznaczne jest z donoszoną ciążą?
    Czy zobaczenie dwóch kresek wyklucza zmartwienia o tym czy wszystko jest w porządku?
    Czy zobaczenie dwóch kresek i zapytanie o coś koleżanki z forum , któe po raz kolejny mówią o becie podczas gdy ja póki co nie mam fozycznej możliwości jej zrobienia jest karygodne?

    Być może są tu osoby, które miały jak ja i zobaczyły kreski, które nie różniły się intensywnością dwa dni pod rząd, choć czytałam, że stężenie hCG powinno rosnąć każdego dnia od ewentualnego zapłodnienia. A i nawet przy tym musiałabym betę wykonywac codziennie by widzieć czy to stężenie rośnie. Więc co mi da beta w tym przypadku?

  • Izzy Autorytet
    Postów: 692 482

    Wysłany: 23 lutego 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Astoria przykro mi :( Wiem jak się czujesz Kochana bo też 3 razy poroniłam. Jeszcze się wszystko ułoży. Bądź silna <3

  • monia30 Ekspertka
    Postów: 209 152

    Wysłany: 23 lutego 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki kochane jestescie :* wiem ze musze myslec pozytywnie :) ale chyba powtorze w srode ta bete, kurcze tak mnie korci. Najgorsze ze w necie grzebie ale sa polowiczne informacje nawet znalazlam taki sam przypadek jak moj zakonczony zdrowym dzieciatkiem :)

    Astoria kochana przykro mi :( a dlaczego podejrzewaja u Ciebie PCO??

    Izzy a Tobie gratuluje pieknego przyrostu bety :) oby tak dalej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2015, 19:34

    Izzy lubi tę wiadomość

    201510241762.png
  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 23 lutego 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morisku morisku czekam na informacje pozytywne oczywiscie:)

    buffy ciesz sie tymi dwoma kreskami! sama mowisz ze wyszukujesz w internecie jakies bzdety, powiedz po co? na co ci to potrzebne? i tak jak madlenka mowi ogrom dziewczyn na tym forum marzy o dwoch kreskach.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa-dominika, martwi mnie brak zmian w intensywności. Ot wszystko i aż tyle.
    Moja mama miała problemy z zajściem w ciążę, obawiam się ciąży pozamacicznej niestety.

  • astoriaa Ekspertka
    Postów: 391 91

    Wysłany: 23 lutego 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia30 na ostatnim usg, przypadkiem, gin zauważyła wiele niepękniętych pęcherzyków. Jak to określiła 'wygląda na stymulację'. Z tym, że ja nie miałam stymulacji nigdy.

    7470gov3xicgdrhg.png
  • niunia 25 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 23 lutego 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zrobiłam dzisiaj test dwa dni przed @ i jest bardzo słaba druga kreska myślicie że się udało?

    Niunia
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 23 lutego 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunia myślę, że tak. Powtórz rano test lub zrób tak nie lubianą przez niektórych bete. Nawet słaba kreseczka świadczy o tym, że coś jest na rzeczy. Chyba, że test jest z wadliwej serii. 3mam kciuki i dajznać rano. Masz wykres temperatur?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2015, 19:55

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • pati85 Autorytet
    Postów: 320 181

    Wysłany: 23 lutego 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi sie, ze mozna Ci gratulowac :)

    4c3tpc0zeu5it3zr.png


  • monia30 Ekspertka
    Postów: 209 152

    Wysłany: 23 lutego 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AStoria zeby potwerdzic PCO to potrzebny jest wlasnie niewlasciwy obraz jajnikow i/ lub zle wyniki z krwi plus nieregularne cykle choc majac regularne tez mozna miec. Ja mialam podwyzszony androstendion i shgb i moj poprzedni lekarz konowal stwierdzil ze mam pco. @ mialam regularne owulka byla jajniki bez zadnych pecherzykow. I po roznych lekach zrobilo mi sie tak jak mam teraz. Nieregularne dlugie cykle, wstrzymana owulka, stymulowana clo oczywiscie jest, duzo przytylam, wlosy zaczely mi wypadac, eh szkoda slow.

    Pisze to tylko zebys nie dala sobie wmowic ze masz pco bez doglebnej diagnostyki, bo mozesz sobie zaszkodzic jeszcze bardziej.

    Ja mam nadzieje ze mi sie udalo bo nie chce od nowa zaczynac tego wszystkiego :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2015, 19:57

    201510241762.png
  • monia30 Ekspertka
    Postów: 209 152

    Wysłany: 23 lutego 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunia u mnie 3 dni przed @ wyszla blada kreska.. tak wiec powtarzaj test albo idz na bete :)

    201510241762.png
  • astoriaa Ekspertka
    Postów: 391 91

    Wysłany: 23 lutego 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia ja właśnie mam mieć dalszą diagnostykę w najbliższym czasie.
    Niestety sama widziałam te pęcherzyki na usg...
    To był szok, bo ja mam regularne cykle...

    Ja to w ogóle mam takie wrażenie, że zaszkodziłam sobie antykoncepcją doustną. Bo przed tym wszystko było pięknie. Po odstawieniu zaczęły się problemy :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2015, 20:02

    7470gov3xicgdrhg.png
  • niunia 25 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 23 lutego 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro rano dam znać;) dodam że w poprzedniej ciąży też tak miałam z testami;)

    Niunia
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 23 lutego 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunia w takim razie to formalność :) teraz powiedz jak to zrobiłaś bo ja głupieje ...

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 23 lutego 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana moja tule mocno mocno nie poddawaj sie! <3

  • plkasia Koleżanka
    Postów: 47 8

    Wysłany: 23 lutego 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, juz nigdy nie bede patrzec na testy po 10 minutach, nigdy! Ta kreseczka jest taka cieniutka, niteczka, wiec raczej to nie jest ciaza, a tak sie cieszyłam.. Juz w glowie snułam plany ..

‹‹ 233 234 235 236 237 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ