X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe staraczki.
Odpowiedz

Lutowe staraczki.

Oceń ten wątek:
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 28 lutego 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badzmy razem bo w kupie razniej hihih :D

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 28 lutego 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ratunku dziewczyny, nie wiem co mam robic, rozmawiam z moja praca magisterska, mowie prosze blagam, obiecalam nawet zlota oprawe a ona sie nie chce napisac! co robic? :D

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • sniezka81 Ekspertka
    Postów: 180 244

    Wysłany: 28 lutego 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze 300 km i robie test:)

    w1hgp1.png

    40cs + 8mscy visanne
  • Lucy7 Ekspertka
    Postów: 226 184

    Wysłany: 28 lutego 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienia nasilają się....;( ;( ;(

    16uddqk3x9bbni2d.png
  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 28 lutego 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia N. wrote:
    ratunku dziewczyny, nie wiem co mam robic, rozmawiam z moja praca magisterska, mowie prosze blagam, obiecalam nawet zlota oprawe a ona sie nie chce napisac! co robic? :D

    Moja też mnie nie słucha ;)

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Martosza83 Autorytet
    Postów: 327 242

    Wysłany: 28 lutego 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny nie wiem co mam myśleć...w 30 dc zrobiłam rano test ..czuły 10 mul/l...
    wyszła blada kreska....zrobiłam w czwartekwieczorem bete 7,5.....
    @ przewidziana na 4 marca.....co myślicie?

    f2wlanlibm0fi1og.png
  • Lucy7 Ekspertka
    Postów: 226 184

    Wysłany: 28 lutego 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Lucy!!!! Trzymaj sie!!!! Wszystko w rękach Tego na Górze!
    Morisku wiem,modle się....

    16uddqk3x9bbni2d.png
  • olcia88 Autorytet
    Postów: 671 1001

    Wysłany: 28 lutego 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    pisałam już na inny wątku, ale tu chyba więcej osób zagląda, może ktoś coś będzie wiedział :(


    Coś mnie dziś zaniepokoiło. Obstawiam że to 9 max 8 dpo. Do miesiączki tydzień bo zawsze mam w soboty. Staram się 3 cykl. 2 poprzednie cykle miałam brązowe plamienia, kilka kropelek, myślałam, że implantacyjne, ale niestety nie.

    Dziś często biegałam do toalety ale też dużo piłam. Na wkładce nic nie było, po pół godzinie zakręciło mi się w głowie dziwnie. Pół godziny później na wkładce kilka brązowych plamek. A kolejne pół godziny później jasna krew z 2,3 strzępkami, w ilości, że trzeba było zmienić wkładkę. Nowa wkładka na razie czysta, ale nadal jakby mi się kręci w głowie. Zakuwa mnie podbrzusze, inaczej niż ból jajnika i jelit. Takie kłucia sekundowe. Czasem mnie zaswędzą piersi, ale to pierwszy cykl z dupkiem więc pewnie od tego.

    Nie robiłam sobie w tym cyklu nadziei bo endo przed owu 8mm po owu 5,7 mm;/ ale na 2 innych sprzętach. Nadal sobie nie robię nadziei, bo te skrzepki... czy to mogłobyć np zapłodnione jajeczko które się zagnieżdżało i sobie nie poradziło ? Czy to może być tzw. ciąża biochemiczna ?

    Tempka w wyższej fazie od poniedziałku. Od 2 dni 37. Czy któraś miała coś takiego ? W środę wzięłam pół tabl. na obniżenie prolaktyny.

    Pozdrawiam i trzymam za wszystkie kciuki ;)

  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 28 lutego 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2016, 17:11

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • monia30 Ekspertka
    Postów: 209 152

    Wysłany: 28 lutego 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny kochane jestescie :* moj M tez troche podlamany ale nie okazuje tego tak bardzo. MOja corcia tylko mowi ze jestem w ciazy bo mnie brzuszek boli, widac cos tam uslyszala i teraz gada :)

    Hafe dam znac jak tam wyniki, ja tez trzymam kciuki za Twoje.

    Lucy jedz na izbe przyjec, jak plamienie bardziej sie rozkreca, wierze ze bedzie dobrze :*

    Morisek ja teraz mam taki wzdety brzuch , przed @ mialam ale to tylko chwilowe i pozniej wracalo do normy ze tak powiem a teraz to jest jakas masakra...

    201510241762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny.

    Ostatnio mam przesrane w pracy i nawet nie miałam czasu wczoraj się zalogować. miałam testować jutro, ale oczywiście nie mogłam się doczekać i testowałam dziś rano, niestety jedna kreska, szłam do łazienki, kuchni pod słońce, pod światło lampy z nadzieją że zobacze chociaż delikatniutką 2 kreske, ale niestety ;/ jestem 12 dpo, jutro mam dostać okres.... no i pewnie dostane.
    Wszystko mnie boli.... po schodach nie mogłam wejść bo grawitacja mnie przyciągała (biust) ;p
    No nic... pozostaje mi czekać na jutro i zacząć następny cykl starań

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek po tym teście to już się poddałam i na nic nie licze.

    A tak pytanie z innej beczki.... miałyście badane tsh? mnie gin skierowałą, mówiła że musi być mniejsze od 2,50 dla staraczek mam 2,15. Niby ok. ale jak tak czytam fora to w większości jest napisane że musi być mniejsze od 2?
    juz sama nie wiem ;/

    kr0pka lubi tę wiadomość

  • olcia88 Autorytet
    Postów: 671 1001

    Wysłany: 28 lutego 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agurola, ja też mam 2,10. Gin mi powiedziała, że ok, chociaż inni mówili że lepiej jak przy staraniach jest 1. Znam dziewczyny co zaszły z 2 coś i z 3. U mnie przyczepiła się do prolaktyny która była 24 a norma do 25. Niby dla staraczek dobrze jak jest 10. Dostałam tableki

    Dzięki dziewczyny. Morisek boję się bety, zrobiłam w zeszłym cyku tak w 11dpo i to było "twarde lądowanie". Strasznie źle czekało mi się na @. Wolę powolutku... niech się dzieje co chce... natura zadecyduje. Teraz wkładka już czysta, tylko brzuch boli jak na @ ale to niemożliwe żeby cykl trwał 22 dni zamiast 29, chodziłam na monitoring, także @ wykluczam.

    No nic, czekam :) Nie ja jedna hihi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2015, 21:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi nic nie wspomniała o prolaktynie, fakt staramy się od niedawna ale myślałam że podstawowe badania zrobiłam ;/ w poniedziałek sobie pójdę do lab.

  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 28 lutego 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agurola wrote:
    Morisek po tym teście to już się poddałam i na nic nie licze.

    A tak pytanie z innej beczki.... miałyście badane tsh? mnie gin skierowałą, mówiła że musi być mniejsze od 2,50 dla staraczek mam 2,15. Niby ok. ale jak tak czytam fora to w większości jest napisane że musi być mniejsze od 2?
    juz sama nie wiem ;/

    Ja wczoraj dostałam od endokrynologa skierowanie na tsh, t3, t4, anty-TPO.. i prolaktynę ale z obciążeniem.. zobaczymy.. co do samego tsh to w 2013 mialam 1,95, rok temu 2,65 a w tym: zobaczymy. Mi powiedział, że nie musi być mniejsze niż 2,5 Więc wiesz: co lekarz to inna opinia :/

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też miałam właśnie robione te wszystkie f3,4 tpo, i niby w normie.
    mi wszyscy mówią że mam duże wole, ale winiki tego nie wykazują. poza tym oglądałam zdjęcia przed 1 ciążą i cały czas wyglądam tak samo (jak buldog :P)
    U endo nigdy nie byłam....

  • Lucy7 Ekspertka
    Postów: 226 184

    Wysłany: 28 lutego 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia ja kciukam za Ciebie:*
    U mnie jest tak ze plamienie jest teraz widoczne na wkładce,rano tylko na paierze, na początku jasno brązowy śluz, teraz troszke ciemniejszy...nie mam silnych bóli brzucha tylko takie jak na @ codziennie w ciagu dnia mnie tak pobolewal brzuch..Pierwsza wizyte mialam w 4 tyg.i byl tylko pecherzyk, beta niby w normie tydzien temu.. Ten tydzien byl dla mnie bardzo stresujacy...a dzis te plamienia...:(

    16uddqk3x9bbni2d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Locy a zapisał Ci gin luteinę? lub coś innego ?

  • Lucy7 Ekspertka
    Postów: 226 184

    Wysłany: 28 lutego 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zapisala nic, karty ciazy nie zalozyla, powiedziala ze na nastepnej wizycie, na usg byl pecherzyk tylko, mialam wyniki bety powiedziala ze ladnie przyrasta i zapisala na kolejna wizyte..wszystko bylo dobrze az do dzis;( dzwonilam dzis do ginki ale nie odebrala,nie wiem co robic

    16uddqk3x9bbni2d.png
  • monia30 Ekspertka
    Postów: 209 152

    Wysłany: 28 lutego 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy tak jak pisalam ja bym pojechala do szpitala, moze byc to faktycznie zwykle plamienie albo tez nie. Bedziesz spokojniejsza jak sprawdzisz, bo teraz to tylko sie zamartwiasz.

    201510241762.png
‹‹ 259 260 261 262 263
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ