Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe staraczki.
Odpowiedz

Lutowe staraczki.

Oceń ten wątek:
  • Tosia85 Koleżanka

Wysłany: 3 marca 2016, 15:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potrzebuję rady dziewczyny, bo już się gubię w tym wszystkim. Robiłam testy owulacyjne od 11 dc bo od jakiegoś czasu mam je dość krótkie (24-26 dni). W 11 dc druga kreska była ledwo widoczna. 12 dc bardzo widoczna, 13 widoczna, ale bez szału, a dziś, 14 dc już słaba. Trochę to dziwne, bo skoro wzrost był w 12 dc to teoretycznie poziom powinien się utrzymywać jeszcze co najmniej 36h, a tu spada. Do tego temperatura podwyższona 37,2 co by wskazywało owulację. Dziwne to. Któraś z Was miała takie sprzeczne objawy?

‹‹ 260 261 262 263 264
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego