X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe staraczki.
Odpowiedz

Lutowe staraczki.

Oceń ten wątek:
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łoj, Zakocona co się dzieje?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To do nas do pokoju kiedyś teściowa weszła on na mnie leżał ale pod kołdra lezelismy i ona weszła rzuciła nie przeszkadzajcie sobie ja tylko ręczniki wezmę :-P

  • naox Ekspertka
    Postów: 244 256

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona co jest?
    ja mam wciąż omamy. Coś mi nie gra. Wczoraj dostałam plamienia,w zasadzie dziś w nocy 27/28dc 12/13dpo, więc spisałam cykl na straty. Ale... mierzyłam później z ciekawości temperaturę o 7:30 37,11 a o 7 36,87 .. bez wstawania. Wciąż mi niedobrze, w krzyżu łupie a plamienie malutkie. :( kiedy przestanę sobie wmawiać.

    p19uyx8dnezstxe3.png
  • naox Ekspertka
    Postów: 244 256

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps. Jak nas teściowa nakryła miałam na sobie pończoszki i zajebisty gorsecik koronkowy :D

    p19uyx8dnezstxe3.png
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej Morisek, spokojnie - pamiętaj pierwsza faza może być ruchoma - druga jest stała! Słowa mojego gina - też różnie u mnie bywało...Tylko się nie denerwuj!

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wczesne masz owulacje?
    Może działajcie i tak? Ja tam trzymam mocno kciuki za was!

    --
    Poszłam do apteki, proszę o test superczuły i dostaję ten 25.. No taki to ja mam w domu, podziękuję..

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona tak czasami jest... Kiepskie dni ale minie jesteśmy z Tobą :-*

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek, mi test owulacyjny też 2 kreski pokazał w 10dc (przynajmniej tak mi się wydawało i nadal tak wydaje), potem następnego dnia ujemny i super dodatni kolejnego dnia :/
    Ja nie ogarniam tych testów. zamiast innym kolorem wyznaczyć to trzeba zgadywać kolor kreski czy taki jest dobry czy nie :/
    Patrzyłam na foty niektórych testów i widać było, że dziewczyny źle sobie określają pozytywne owulacyjne czasami..

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy nie używałam tych owylacyjnych jakoś nie wiedziałem z czym to się je ale z drugiej strony się ciesze bo więcej stresu niż to warte i pewnie i tak nie wiedziałam kiedy co i jak.. Tak jak z temp niby była ovu niby się kochaliśmy a tu dupa wiec nie mierze kochamy się kiedy chcemy. A i u mnie jak byłam w ciąży przed terminem @ jak kreski nie wychodziły to szyjka była wysoko i po tym poznałam ze to to :-D sprawdźcie sobie szyjki i jak jest nisko i otwarta i miękka to na okres na wysoko twarda i zamknięta to ciąża u mnie się sprawdziło :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A probowalyscie co dwa dni serduszkowac? Nie patrząc czy była czy nie? To najlepszy sposób. Wiem ze chcecie wiedzieć itd ja też tak miałam sprawdzałam grzebalam codziennie w małej to śluz to wysokość szyjki to temperatura itd ale za bardzo mnie to stresowalo. Mam nadzieje ze jednak te testy temp i sprawdzanie wam pomoże :-D mi się nie udało z tym :-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek daj trochę tego winka bo mi w pracy nudno.... :-/

  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pij morisku pij:) ja dzisiaj znowu sama bo P na nocke idzie:(

  • naox Ekspertka
    Postów: 244 256

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek, popiłabym dziś z Tobą tego wina. Jestem dziś tak naprawdę mocno zdołowana. Szsz kur.. staraliśmy się w tym cyklu. Była nadzieja, były objawy i nic. a jak już słyszę, że znajoma zaliczyła wpadkę i piszę publicznie, że nie chcę być w ciąży, to mi się skręca w środku.

    p19uyx8dnezstxe3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dziś sama bo wracam do domu ogarnąć i spać bo rano do pracy znowu. Mała u dziadków a Ł do ojca do szpitala pojechał...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naox bo to tak jest ze jak się nie chce to się ma a jak się chce to nie można życie jest takie głupie przewrotne. Jak ja bym chciała żebyście wszystkie zaciazyly <3 a długo się starasz?

  • naox Ekspertka
    Postów: 244 256

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalko nie staram się długo, drugi cykl za mną. Natomiast mój brak cierpliwości jest nie do okiełznania. Po prostu wszystkie osoby z mojego otoczenia mają dzieci, są w ciąży i to właśnie z "ups pęknięta guma".

    Postaram się podejść na spokojnie do kolejnego cyklu.

    Mój plan na wieczór drink+sex w wielkim mieście na tvnie.

    W lipcu na wakacjach mój J powiedział, że nudno tak w dwójkę i chciałby jeszcze kogoś do pełni szczęścia. Zapytałam, czy chodzi mu o jakiś mały, fikuśny trójkącik? :P


    Odpowiedział, że chciałby mieć ze mną dziecko.

    Oczywiście ja już od dawna chciałam dziecka, więc te słowa były dla mnie największym prezentem. Nigdy natomiast nie wywierałam presji. Czekałam, aż będziemy chcieli oboje. Odstawiłam tabsy, odczekaliśmy kilka cykli i jazda. :)

    Wiecie co, naprawdę tylko tej małej kruszynki nam brakuje do szczęścia.

    niecierpliwa-dominika, Morisek28 lubią tę wiadomość

    p19uyx8dnezstxe3.png
  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morisek haha lody sie skonczyly:( a seks dzisiaj na tvn leci a wczoraj na necie ogladalam, wiec dzisiaj juz chyba cos innego:)

    naox lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naox ja o pierwsze pół roku się starałam w druga ciążę zaszłam w 1 cyklu czyli spokojnie przyjdzie czas i na Ciebie :-D a ile masz lat? Dominika ja to lubię the walking dead :-P ale dziś za zmęczona jestem żeby cokolwiek oglądać

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaah :D

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • naox Ekspertka
    Postów: 244 256

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakoś mi tak lepiej z Wami :) Dzięki dziewczyny.
    mam 23,5roku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2015, 17:29

    Sówka_83, Morisek28, Justyna89, niecierpliwa-dominika lubią tę wiadomość

    p19uyx8dnezstxe3.png
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ