X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe staraczki.
Odpowiedz

Lutowe staraczki.

Oceń ten wątek:
  • naox Ekspertka
    Postów: 244 256

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja teściowa była na początku boska. Kupowała mi nawet prezenty chociaż głównie szlag mnie na to trafiał. Później zaczęła się czepiać, że za krótko myję okna, że czyszczę kibel inaczej niż ona i w ogóle. Wojna zaczęła się jak przy obiedzie, który ugotowałam mój J powiedział, że obiad jest wyśmienity, pyszny i w ogóle nie to co zawsze tłusta breja i teściu potwierdził.. no i tak wbili mi tym gwóźdź do trumny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2015, 12:12

    Morisek28, Sówka_83 lubią tę wiadomość

    p19uyx8dnezstxe3.png
  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tym jestem na swoim i udaje ze sprzatam to chyba podamy sobie rece hahahahahhaa

    Morisek28 lubi tę wiadomość

  • naox Ekspertka
    Postów: 244 256

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    współczuję morisek kochana. Moja teściowa to alkoholiczka, tego nic nie przebije :P

    p19uyx8dnezstxe3.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2015, 08:34

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • naox Ekspertka
    Postów: 244 256

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa-dominika właśnie przyszedł mój J i ja w piżamie i przed kompem, ale 3/4 domu sprzątnięte. Powiedziałam, że nie tylko ja udaję w soboty, że sprzątam :D

    Zakocona co teściu...zajebi*te przekazuje wartości.


    niecierpliwa-dominika lubi tę wiadomość

    p19uyx8dnezstxe3.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naox, nie cenzuruj. Tu jest temat bez cenzury :D:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2015, 08:34

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2015, 08:35

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dooobbbrryyy :) Ale mi zafundowałyście lekturę w ten sobotni leniwy (no może już nie poranek). Nie chcę, ale muszę powrócić do wątku Meleny...wiecie co, w takich przypadkach jest najgorsze - że im się najszybciej udaje spłodzić potomstwo...Melena nie obraź się - ale nie będę Ci kibicować w zielonym zakończeniu w najbliższym czasie. Ustabilizujcie sobie życie własne i dopiero wtedy zacznijcie myśleć o stworzeniu nowego. Bo przez nieodpowiedzialne widzi mi się rodziców - po dupie najbardziej dostają finalnie dzieci.
    Jeżeli chodzi o teściów - to współczuję Wam wszystkim, którym się nie poszczęściło...ja póki co narzekać nie mogę...właśnie lenię się u nich (wszyscy robią coś konkretnego- a ja przy laputapu, hehe).
    Byłam wczoraj u a'la bioenergoterapeutki...nic nowego nie powiedziała - problem z działaniem jajnika i przysadki - więc jest duży problem...ale ma nadzieję, że będzie mogła pomóc...sceptycznie jestem trochę nastawiona, ale dopóki krzywdy nie robi to skorzystam...następna wizyta 6 marca - choć śmiałam się do przyjaciółki, że do tego czasu to wolałabym być już zafasolkowana i pojechać tylko rekreacyjnie ;)

    Morisek28, niecierpliwa-dominika, naox lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wam mogę się przyłączyć? Co prawda @ mam dostać 5 lutego a jeszcze styczeń ale jak już przyjdzie będę lutowa staraczka :-D Ciekawe tematy poruszacie hihi. Ha byłam kiedyś na forum staraczek gdzie też był troll potem wracała kilka razy pod innym nickiem ale zawsze ja dziewczyny poznały :-P Ja mam teściów ok bo mieszkają daleko. Z tesciem bym mogła mieszkać natomiast z teściowa nie. Jest specyficzna a z drugiej strony w porządku nie wiem jak to napisać no... Bo można z nią posiadać zawsze pomoże itd ale jak się na coś uprze to nie przetlumaczysz i zawsze musi wtrącać swoje trzy grosze. Np jak moja córka była malutka i płakała to mi ją z rąk wyrywala :-/ chyba dlatego ze córki nigdy nie miała i jak do niej przyjezdzalusmy to wiecznie bitwa o dziecko dajcie spokój potem już jak urosła było ok ale tak to dajcie spokój. Teść zawsze spokojny teraz choruje bardzo i nie wiadomo ile pozyje biedaczek...

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starsza przyjazna pani, pyta co cie sprowadza- więc szybka historia. Kładziesz się na kozetce i przykłada ręce - mi w okolicach podbrzusza. Po jakiś 10 minutach ręce pod głowę - a po kolejnych 5 parę razy "pojeździła"dłońmi nad całym ciałem... niektórzy twierdzą, że w tym czasie coś czują...mi (ale to jeszcze przed wejściem) cholernie chciało się siku ;) podsumowanie wizyty - tak już pisałam - że będzie problem z zajściem (jakby nie było, heheh),ale ma nadzieję,że będzie mogła pomóc,umowienie się na nastepną wizytę (co ciekawe w ogóle nie namawiała, że muszę, że to konieczne - tylko jak mam ochotę) 50zł i do domu :) Może się troche rozczarowałam - bo gdzieś w głowie siedziała myśl - jeden raz pojedziesz - powie ci, że w następnych tygodniu będziesz w ciąży (tak jakby to ona miała zapłodnić hihi). Wielu ludzi korzysta z jej usług i wracają - obłożenie terminów na miesiąc do przodu też o czymś świadczy...pożyjemy ...zobaczymy...

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byłam na lutówkach niedawno ale wyleciałam bo mam przerwe w starankach. Jednak zaglądam do Was i podczytuje i widzę, że tu życie na gorąco :) To ja się martwiłam co będzie jak zajdę w ciążę a umowę mam do końca lutego (choć wiem, że mi przedłużą to zamartwiałam się) a tu "haj lajf". Biedny ten chłopak... Posikałam się ze śmiechu :p

    Morisek28, zakocona lubią tę wiadomość

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek, moje pierwsze pytanie do przyjaciółki - po wizycie brzmiało - Ty, ale powiedz, że ona nie czyta w myślach/...bo jak tak to pomyśli, że popier....na jestem...milion tłoczących się myśli, ale jedna przewodnia...SIKU...ale w sumie nie powiedziała, gdzie jest toaleta, więc chyba nie grzebała w mózgu...;)Niektórzy czują jakieś ciepło...ja na wstępie poczułam lekkie drżenie nóg - ale to może od pozycji:)

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nie.Nniewielki gabinet z kozetką, biurkiem i dwoma krzesłami...klimatyczna lampa i mnóstwo suszonych kwiatów. Nic specjalnego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedyś byłam u znachora hmm nie wiem jak go nazwać... Takim wahadelkiem machal i mówił gdzie prądy wodne są i trzeba ich unikać no a potem wyrzucal zła energię ze mnie rękami tak strzepywal ale ja nic nie czułam :-/ a byłam tam bo miałam bóle głowy ale nie pomogło :-(

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek, nie mam pojęcia jak to działa i na jakiej zasadzie ta kobita pomaga...to była pierwsza wizyta i głupio było pytać...może na kolejnej się odważę...

  • naox Ekspertka
    Postów: 244 256

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak byłam dzieckiem, to przyjeżdżała do nas bioenergoterapeutka i z nią coś było nie halo ewidentnie. Bardzo długo trzymała rękę przy powitaniu (co moja mama gdzieś po kilku latach wyczytała, że kradnie energie). Później zapalała świecę i kazała patrzeć w płomień ale ja mdlałam zawsze na tych spotkaniach i mama w końcu wykopała ją z domu. Wtedy zjeżdżało się pół rodziny na te spotkania i właśnie ja i kuzyn zawsze mdleliśmy.

    Jeszcze muszę wrócić na chwilę do kwestii teściowej.

    Kiedyś weszła do pokoju a ja siedziałam tyłem na J i się bzykaliśmy. Jak ona weszła, to mnie zmroziło i przestałam go ujeżdżać haha. J myślał, że się zmęczyłam...i on zaczął się ruszać. Jak to teraz wspominam, to śmiać mi się chce. Wtedy byłam wściekła. Było dobrze po 22 a ona nawet nie zapukała.

    Morisek28, olimama lubią tę wiadomość

    p19uyx8dnezstxe3.png
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naox, haha a udało Ci się dojść :D ?

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy nie zapomnę akcji - jak w domu brat zrobił imprezę i kilkanaście osób nocowało. zabrakło kocy, a mi się przypomniało, że u brata w wersalce jeszcze są schowane...wbiłam się do pokoju (światła nie włączałam) -tam akcja w pełni - a ja tylko sorry - nie przeszkadzajcie sobie - koce tylko wezmę - podeszłam do wersalki, kazałam się przesunąć na jedną stronę, otworzyłam wersalkę, wzięłam koce i grzecznie się ewakuowałam...:)

    Morisek28, olimama, Nymeria lubią tę wiadomość

  • naox Ekspertka
    Postów: 244 256

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kena1983 hahaha nie pamiętam, ale chyba nie :D bynajmniej nie tego wieczoru. Ale mam dziś lenia. :D

    p19uyx8dnezstxe3.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahahh naox :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2015, 08:35

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ