X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe staraczki.
Odpowiedz

Lutowe staraczki.

Oceń ten wątek:
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 2 lutego 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze ovf zaznaczył mi owulację w takim dniu gdzie nie było serduszka :/ Jak się kiedyś doczekam dzieciaczka, i on dorośnie i będzie pyskującym nastolatkiem, który "na świat się nie prosił" to mu pokażę moje komentarze tu albo zacznę pisać pamiętnik i też mu go pokażę. Żeby pokazać przez co przechodziłam.

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 2 lutego 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arturowa a to wcale nie jest głupi pomysł. Dlatego ja notuje codziennie jak się czuję itd i potem w przyszłości pokażę mu/jej to wszystko.

    Sama dostałam takie coś od swojej mamy i powiem, że to koszmarnie wzruszające jchoćjest (choć może u mnie również z powodu tego, że ona nie żyje).

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • lojkalojka Autorytet
    Postów: 1465 2082

    Wysłany: 2 lutego 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny ! Weekend za nami i czas sie do roboty zebrac . U mnie temp. niby na dobrym poziomie , ale czuje ,ze to tylk taka zmylka. Przeciez miesiac w miesiac nie moglabym zajsc w ciaze jeli wczesniej staralam sie 4 lata. Poki co z teste czekam do 6 lutego.

    Kubecek nie przejmuj sie tym negatywnym testem tylko idz na bete . Ja miesiac temu tez robilam test ,ktory byl negatywny , a beta 84 . Glowa do gory :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2015, 09:33


    Szczesliwa mama dziewiecioletniej Cariny i malego Leonka <3
    [*] 6tc 07.01.2015
    relgwn15o8cdzpyz.png
  • Tosiakowa Przyjaciółka
    Postów: 61 34

    Wysłany: 2 lutego 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i nici z bety... Pomyśleli sobie chyba że jestem z kosmosu, bo totalnie nie wiedzieli o co chodzi. Tu Bete robią przy poronieniu by sprawdzić czy macica już się oczyscila... Tyle się dowiedziałam. Dopóki test nie wyjdzie pozytywny nie mam co zgłaszać się do lekarza. I co tu począć? Tylko czekanie mi pozostało. :(

  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 880

    Wysłany: 2 lutego 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki. Dziś smutna data - minął rok od pierwszej straty ciąży :( Ale... nie ma się co dołować - to tylko data.

    Wytrzymać dziś, jutro, pojutrze w pracy i kilka dni wolnego achhh :D

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 2 lutego 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaagaaatka wrote:
    Witam dziewczynki. Dziś smutna data - minął rok od pierwszej straty ciąży :( Ale... nie ma się co dołować - to tylko data.

    Wytrzymać dziś, jutro, pojutrze w pracy i kilka dni wolnego achhh :D

    Ja datę straty mojej ciąży miałam 10 stycznia dokładnie w rocznicę naszej pierwszej randki :( no ale cóż... Będzie dobrze musi być! Bądź silna! <3

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 2 lutego 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Arturowa mega pomysł!
    zakocona,zabraklo mi slów żeby cos mądrego napisać ,wiem c napisze ze bardzo mi przykro. Aż mi ciarki przeszły.

    fufka (groze Ci palcem) ty sie nie nerwuj! Będzie dobrze! Zobaczysz!
    Ahhh nerwowa jestem cała nie wiem czemu i cycki mnie bolą :/

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 2 lutego 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie co chwile cycki bolą :P w sumie ma co bolec :P ehh ale nie mam zaznaczonej owulacji nie wiem czy była czy nie... kurde najpierwsz czekasz na ovu, później czekasz czy się udało... wiecznie na coś czekasz ;)

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 2 lutego 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potem czekasz na wyniki bety, na wizytę u gina, na zobaczenie pęcherzyka itd itp
    Ciągle coś ;)

    Malgo, chodź no tutaj na wątek :D !!!!!!!

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 2 lutego 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajrzałam do siebie na wykres, żeby ból piersi sprawdzić. Dopiero 10dpo zaczęłam zaznaczać ;)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 2 lutego 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Taki życie :-D

    mnie w ogóle nie bola cycki :-( nic a nic.
    a wlasnie widzialam ze większość dziewczyn z zaciazonych wykresów mialo juz od samej owulacji zaznaczony bol piersi

    kurde musze zadzwonić jednak do tego lekarza. Tylko co ja powiem o tych wajchach :-\
    Morisek tyś się rodzicą udała :D
    Mnie cycki w ciąży na kilka dni przed okresem bolały a nawet nie cycki co sutki :D bolały tak jakbym przemarzła i pyły spięte taki dziwny bol

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2015, 10:29

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 2 lutego 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz to dziwny bol mnie tak cycki bolą a właściwie sutki jak mocno przemarzne i się marszczą i spinają sutki ciężko mi ten bol wytłumaczyć ale na pewno jak go poczyje będę wiedzieć, ze się udało :) chociaż sluszalam choćby od mojej bardzo dobrek koleżanki ze ja nic nie bolały od początku do końca ciązy dopiero przy karmieniu :)

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 2 lutego 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Są nabrzmiałe takie. Najgorzej jest, jak zdejmę stanik, ło matko jaki ból. Tak, to muszę się dotknąć, żeby poczuć. Aż sobie zmacałam je właśnie. Gdzie nie dotknę, tam bolą.
    I powychodziły mi żyły na nich. I mam wrażenie, że sutki ściemniały (ale to może być tylko moja autosugestia).

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 2 lutego 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie, że kobiety w ciaży nie powinny jeść surowych wędzonych ryb i serów pleśniowych

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 2 lutego 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez chociaż nie miałam nawet ochoty na te sery w ciązy za to ogórki kiszone i zupa ogorkowa ymmmmm mniam :

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 2 lutego 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fufka, z serami to mit ;) Bosacka w swoim programie też o tym mówi :)

    Morisek, chce mi się jajek (ale to w sumie nic nowego u mnie :P). Jedyne co, to muszę podjadać (mmmmniiiiaaaammm migdały i cokolwiek innego, co mi wpadnie pod rekę ;)
    Wczoraj za to salami, którym się strasznie zajadałam kilka dni temu, wczoraj zjadłam i myślałam, że zwymiotuję, potem nie mogłam nawet patrzeć, jak L je je.
    Ale to może być od tego też, że jadłam je i popijałam kakaem, które przegryzałam oliwkami czarnymi..

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 2 lutego 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    fufka, z serami to mit ;) Bosacka w swoim programie też o tym mówi :)

    Morisek, chce mi się jajek (ale to w sumie nic nowego u mnie :P). Jedyne co, to muszę podjadać (mmmmniiiiaaaammm migdały i cokolwiek innego, co mi wpadnie pod rekę ;)
    Wczoraj za to salami, którym się strasznie zajadałam kilka dni temu, wczoraj zjadłam i myślałam, że zwymiotuję, potem nie mogłam nawet patrzeć, jak L je je.
    Ale to może być od tego też, że jadłam je i popijałam kakaem, które przegryzałam oliwkami czarnymi..
    Kurcze nie wiem czy mit bo ja dostałam taką książeczke od lekarza z dieta dla ciężarnych i tam pisali, żeby nie jeść serów pleśniowych ? :?

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 2 lutego 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bosacka mówiła, że trzeba by było sobie dopochwowo podać te sery, żeby coś się stać mogło ;)

    Dużo chodzi nadal mitów po lekarzach itd (typu, że koty to zło największe w ciąży i należy się ich pozbyć), więc ja staram się wszystko filtrować wiele razy.

    A dodam jeszcze, że zasmakowało mi pieczywo ciemne, choć normalnie go nienawidzę :)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 2 lutego 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem to, co innego :)

    Ja serów pleśniowych i tak nie lubię, ale jeśli mnie najdzie ochota na zakupienie ich w supermarkecie, to nie będę się powstrzymywać.
    Mam też straszną ochotę na wędzone brzuszki łososia, ale wędzonego się boję już jednak, bo wędzenie rakotwórcze jest, więc L powiedział mi, że mam sobie darować.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 2 lutego 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek ja tez raczej nie będę jadła tych serów :P a ryb wedzonych oprócz makreli i tak nie lubie :P

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ