X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • MamaFabianka Ekspertka
    Postów: 222 156

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    A ja sie doigralam... marudzilam ze nic nie boli i nie kluje to mam...boli mnie pochwa,boli szyjka i boli macica. Jakbym miala dostac okres za 3 sekundy. Dodatkowo zalewa mnie sluzem takim bialy rzadkim. Zapalenie to na 100% nie jest bo od 15dc nie bylo <3 (maz sie uczy do egzaminu) i nic nie swedzi i nie piecze,sluz nie jest grudkowaty...
    Ja mam to samo. I na dodatek ciągle bym spała,codziennie czekam az maly pojdzie na drzemke bo zasypiam na siedząco. A gratis mam jeszcze bolace plecy na dole tak jak dzien dwa przed okresem. Niech to juz jest wioooosna:(

    Fabian 06.2014
    Dwa aniołki 02.2017 06.2017 [*]
  • AnnaManna Ekspertka
    Postów: 247 218

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kochane moje, mam pytanie: czy spotkałyście się może kiedyś ze zrostami u osoby, która nigdy nie miała operacji lub zabiegu? Wiem, że to rzadkie przypadki, ale może jednak?

    Od trzech dni znowu boli mnie cała prawa strona, od jajników po żebra, stosunki też bolesne jak "wyceluje się" w konkretne miejsce po prawej stronie i tak się właśnie zastanawiam.
    Nie bolało mnie już chyba przez dwa, czy trzy miesiące, teraz znowu... miałam robione kilka razy USG ginekologiczne i USG jamy brzusznej i oczywiście wszystko wyszło idealnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2017, 18:06

    ijpbio4pgzuzz66o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki dopadło mnie jakieś wieczorne zwątpienie :/ bo niby dlaczego w tym cyklu miało by sie udac skoro do tej pory zawsze kończyło się rozczarowaniem :(

  • Natalia@26 Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z całego serca życzę Ci żeby się udało &&&&&&&& kciuki ;)

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Kobitki dopadło mnie jakieś wieczorne zwątpienie :/ bo niby dlaczego w tym cyklu miało by sie udac skoro do tej pory zawsze kończyło się rozczarowaniem :(
    Dlatego że walczymy!!nie można się poddawać predzej czy później zostaniemy mamami w ten czy inny sposób. Cieszmy sie że medycyna jest daleko posunięta w tej dziedzinie.
    Głowa do góry wieczory zawsze są przygnebiajace

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Kobitki dopadło mnie jakieś wieczorne zwątpienie :/ bo niby dlaczego w tym cyklu miało by sie udac skoro do tej pory zawsze kończyło się rozczarowaniem :(

    Kochana wiem co czujesz... :( ja sobie wkrecilam, że może nie będę miała problemu z zajściem w ciazę, ale ze nie będzie się ona prawidłowo rozwijać, tak jak było w grudniu... druga połowa cyklu jest dla mnie ciężka w tym miesiącu. M. mówi że jestem wściekła jak osa i boi się cokolwiek do mnie powiedzieć.. a ja wiem, że to wszystko dlatego, że w głowie wciąż mi fasol lub jego brak :(

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer fakt duży plus za medycynę


    SURI tez sie tego boje jedna ciaze juz steacilam i teraz wiem, ze nie bede umiała sie cieszyc dasolkiem tak bardzo jak reszta społeczeństwa, która nie jest świadoma zagrozen

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Flowwer fakt duży plus za medycynę


    SURI tez sie tego boje jedna ciaze juz steacilam i teraz wiem, ze nie bede umiała sie cieszyc dasolkiem tak bardzo jak reszta społeczeństwa, która nie jest świadoma zagrozen

    mi to już zaczęło się wydawać nierealne, że mogę być w zdrowej ciazy bo ciągle jest jakiś problem... :/ aj ciężkie kilka dni mnie czeka... jutro spotykamy się wieczorem że znajomymi i powiem Wam, że kompletnie nie mam na to ochoty. wolałabym przespać ten czas do niedzieli.

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem Cię kochana... ja w weekend jadę oglądać bratanka bo w czwartek wychodzą do domu... niby sie cieszę ale wiem, ze bedzie płacz :(

  • Tusiek86 Przyjaciółka
    Postów: 85 29

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę , że smutno się jakoś zrobiło...
    u mnie dziś 1 dzień okresu więc porażka i oczywiście dół ale i jakaś taka pustka , bezsilność , zwątpienie i zmęczenie. Wszystko na raz a dookoła same ciężarne. Dwie koleżanki w pracy , wczoraj szefowi się syn urodził , kuzynka i przyjaciółka rodzą w lutym. Nie da się uciec od tego a boli jak cholera gdy człowiek widzi obok takie szczęście ale musimy się trzymać dziewczyny. Mussimyy.

  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. @ mnie zaskoczyła 2 dni wcześniej, przenoszę się do Was. Kolejny termin testowania to 24 lutego.

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • Malus9393 Koleżanka
    Postów: 40 4

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje ze jutro test owu wyjdzie pozytywnie dzis zakupilam z apteki mialam aleggrowskie ale to porazka jakas i na tescie z apteki wyszla juz bardz widoczna kreska na allegrowskim nic ;) oby sie w tym cyklu udalo nam wszystkim ktore nieciepliwie czekaja ♥

  • agacia Koleżanka
    Postów: 39 32

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rok temu mniej więcej o tej godzinie wchodziłam na salę porodową... i kiedy ten rok zleciał?

    Zamówiłam sobie ovarin, ciekawe czy coś pomoże.

  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Was baby zostawić na wieczór same! Prosze o pozamykanie dołów tam gdzie zamykamy negatywne testy ciążowe!

    Agniechaa, Suri - bo jak w dupska kopne!

    Dlaczego ma się udać? Bo kurde walczymy! A jak ktoś walczy to w taki lub inny sposób zawsze wygra i tyle! Nie ma dolinowania. Zaraz będziecie brzuchate, z tymi wszystkimi przypadłościami i będziecie to kochać bardziej niż ktokolwiek na świecie. Czy dołowanie się pomaga w zajściu w ciąże? NIE! Dołowanie się kończy się depresją, depresja rozregulowuje hormony i trzeba robić przerwy w staraniach. A my nie lubimy przerw w staraniach...JASNE?!

    summer86, malka, Paulina48 lubią tę wiadomość

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 05:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedys się nam wszystkim uda.czy normalnie czy z pomocą

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kobitki moje preziebienia nabiera na sile :/ pojawił sie lekki katar ale najgorszy jest ból głowy :/ No nie do wytrzymania po prostu :/

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba się zaraz do Was przeniosę ;) dziś 13 dpo a testy uparcie nie wychodzą, więc czekam na @. Tylko nie wiem kiedy przyjdzie, bo nigdy nie mam 25-26 dniowych cykli a ten niby powinien taki być :p
    Wnioskując po zachowaniu cycków to @ powinna się zjawić w ciągu 2 dni.

    Widzę, że jakieś zwątpienia Was nachodzą - to chyba normalne. Grunt, żeby tego nie rozdrapywać tylko szybko zmienić tor na myślenie motywacyjne :) u mnie to działa :)
    Zobaczcie, że pięknie Was styczeń/luty zaskoczy :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie aktulalnie styczeń bierze i kopie po tyłku :/ niech to przeziębienie sie konczy bo czuje ze zdechnę :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i doczekałam sie stanu podgoraczkowego 37,30....

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś - u Ciebie to ciążowe dolegliwości :) czekaj Ty spokojnie i bez nerwów :)
    Ile czasu Ci jeszcze zostało do testów?

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ