X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2019 - jeszcze zdążymy w tym roku
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2019 - jeszcze zdążymy w tym roku

Oceń ten wątek:
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 24 lutego 2019, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irvine90 wrote:
    Niecierpliwa, kciuki za to, aby to wszystko oznaczało, że organizm już wrócił do normy! :)

    My z mężem też siedzimy nad owulakami i analizujemy ich odcień :P
    W ogóle jakoś mam wrażenie, że po poronieniu mąż dużo bardziej zapragnął dziecka. Wcześniej to było trochę tak na zasadzie "jak będzie to ok, jak nie będzie, to też ok, będzie później". A teraz... mąż co drugi dzień gotowy do akcji :) Nawet wczoraj, choć jesteśmy na weekend u moich rodziców. Rodzice tuż za ścianą, ale my po cichu i jedziemy :D jako że to był dopiero 9dc to nie skończyliśmy zgodnie ze sztuką, tylko ja byłam na górze. Tuż za drzwiami kręcą się rodzice, więc zaraz po akcji chcę złazić z męża, a ten łapie mnie za biodra, przytrzymuje i mówi "czekaj! Dopchaj tam sobie jeszcze tych żołnierzy, żeby za dużo nie wyleciało!" :D
    Hahhaha :D

    Irvine90 lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irvine90 wrote:
    Niecierpliwa, kciuki za to, aby to wszystko oznaczało, że organizm już wrócił do normy! :)

    My z mężem też siedzimy nad owulakami i analizujemy ich odcień :P
    W ogóle jakoś mam wrażenie, że po poronieniu mąż dużo bardziej zapragnął dziecka. Wcześniej to było trochę tak na zasadzie "jak będzie to ok, jak nie będzie, to też ok, będzie później". A teraz... mąż co drugi dzień gotowy do akcji :) Nawet wczoraj, choć jesteśmy na weekend u moich rodziców. Rodzice tuż za ścianą, ale my po cichu i jedziemy :D jako że to był dopiero 9dc to nie skończyliśmy zgodnie ze sztuką, tylko ja byłam na górze. Tuż za drzwiami kręcą się rodzice, więc zaraz po akcji chcę złazić z męża, a ten łapie mnie za biodra, przytrzymuje i mówi "czekaj! Dopchaj tam sobie jeszcze tych żołnierzy, żeby za dużo nie wyleciało!" :D
    Te z clearblue sa naprawdę spoko. Minus, ze drogie ale wtedy po prostu trzeba się bardziej w organizm wsłuchać I wyjdzie 1\2 na cykl :)

    Irvine90 lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 24 lutego 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irvine jakbym swojego widziala (no poza ta gotowoscia co dwa dni). Fajnie jak te nasze chlopy sie angazuja ;)

    Irvine90, MonikA_89! lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2019, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    No i żeśmy wylądowali z chłopem na sorze, zdjeli mu wczoraj te szwy a dzisiaj się rozlazło... I dziura. 2 godziny za nami, ciekawe, co dalej :)

    Moni, jak Maz? Dlugo czekaliscie na SORze? Mam nadzieje, ze nie i ze juz wszystko ok :*

    Malgonia, wciaz w Ciebie wierze! W kazdym razie super, ze FL sie wydluzyla :)

    Niecierpliwa, oby na najblizszej wizycie lekarz przekazal zielone swiatelko!

    Irvine, zainspirowalas mnie. Szybki prysznic i ide do M. :D W dupie, ze dawno po owu, ale w tym cyklu mam wyjatkowo wysokie libido. Fajnie, ze Twoj eMek tak sie angazuje i tez analizuje :) Juz nie moge sie doczekac Twojego testowania :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2019, 10:45

    Irvine90, Tele...79, Szczesliwa_mamusia, MonikA_89!, Niecierpliwa... lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2019, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Moni, jak Maz? Dlugo czekaliscie na SORze? Mam nadzieje, ze nie i ze juz wszystko ok :*

    Malgonia, wciaz w Ciebie wierze! W kazdym razie super, ze FL sie wydluzyla :)

    Niecierpliwa, oby na najblizszej wizycie lekarz przekazal zielone swiatelko!

    Irvine, zainspirowalas mnie. Szybki prysznic i ide do M. :D W dupie, ze dawno po owu, ale w tym cyklu mam wyjatkowo wysokie libido. Fajnie, ze Twoj eMek tak sie angazuje i tez analizuje :) Juz nie moge sie doczekac Twojego testowania :)

    Miłego rzucania sie :D ja też mam taki plan juz mam dosc tego przymusowego postu:D aż dziwnie tak będzie bez myślenia o testowaniu w tym cyklu :)

    Ochmanka, Sasanka55, agge lubią tę wiadomość

  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 24 lutego 2019, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irvine cieszę się że nowa energia jest w Was!

    Niecierpliwa organizm dobrze wie kiedy ma już wystarczająco siły. Teraz już będzie z górki;)

    Faktycznie, jakiś dziwny spokój na wątku od wczoraj. Dziwne to tutaj:)

    U mnie 16dc i nie słychać o owu. Chyba organizm wykorzystał przeziębienie i sam narzucił embargo na dziecko z racji tsh.
    Dziewczyny możliwe że tak szybko czuje różnicę w samopoczuciu po kilku dniach z euthyroxem?

    Irvine90, Niecierpliwa... lubią tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • Irvine90 Autorytet
    Postów: 555 1854

    Wysłany: 24 lutego 2019, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia, dokładnie! Strasznie to fajne, jak facet chce tak samo jak ja... :)

    Sasanka, do dzieła! ;)

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    01.2019 - poronienie zatrzymane (10tc) Aniołek

    age.png

    Antoś 25.12.2019 <3 3740 g, 56 cm

    age.png

    Alicja 07.04.2023 <3 3600 g, 57 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Miłego rzucania sie :D ja też mam taki plan juz mam dosc tego przymusowego postu:D aż dziwnie tak będzie bez myślenia o testowaniu w tym cyklu :)

    No i dupa! Wzielam szybki prysznic, polozylam sie kolo meza i zaczelam dzialac, nie bylo zadnych problemow z jego gotowoscia, a on do mnie z tekstem "chodz tu, wlacze ci cos". Pomyslalam, ze moze jakis film dla doroslych dla podkrecenia atmosfery, a on mi puszcza "jak zrobic butter chickena" na youtube i mowi, ze dzisiaj sprobuje. Pozaluje tego :D

    agge, Nuch, Angelika1313, Tele...79, Niecierpliwa..., MamaStasia :), Beti82, Malgonia, moni05, MonikA_89!, Ania_85_ lubią tę wiadomość

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 24 lutego 2019, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    No i dupa! Wzielam szybki prysznic, polozylam sie kolo meza i zaczelam dzialac, nie bylo zadnych problemow z jego gotowoscia, a on do mnie z tekstem "chodz tu, wlacze ci cos". Pomyslalam, ze moze jakis film dla doroslych dla podkrecenia atmosfery, a on mi puszcza "jak zrobic butter chickena" na youtube i mowi, ze dzisiaj sprobuje. Pozaluje tego :D
    Haha dobre :D

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2019, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 21:59

    Sasanka55, Angelika1313 lubią tę wiadomość

  • Tele...79 Ekspertka
    Postów: 205 429

    Wysłany: 24 lutego 2019, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    buba123 wrote:
    Halooo haloo kto dziś testuje? Zgłaszać sie z dwiema slicznymi kreseczkami
    Ja testuję już od kilku dni i wychodzą dwie piękne krechy!!!
    Tylko szkoda że na teście owulacyjnym!
    Ale za kilkanaście dni też się mi pojawią takie kreski i to na teście hcg. Hahah

    Sasanka55, Angelika1313, buba123, Niecierpliwa..., APrzybylska, agge, Szczesliwa_mamusia, moni05, Ochmanka, MonikA_89!, Nuch, nuśka91, Ania_85_, Arashe lubią tę wiadomość

    31 cykl starań, listopad 2017- CB, Styczeń 2018- PJP Euthyrox.
    HBS+ Niskie AMH
    Krótkie cykle ok.24-26dni.
    w sierpniu 2018 laparo,histero i HSG
    Wiek 40lat.
  • buba123 Autorytet
    Postów: 679 922

    Wysłany: 24 lutego 2019, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tele...79 wrote:
    Ja testuję już od kilku dni i wychodzą dwie piękne krechy!!!
    Tylko szkoda że na teście owulacyjnym!
    Ale za kilkanaście dni też się mi pojawią takie kreski i to na teście hcg. Hahah
    Trzymam kciuki by tak było :)

    Tele...79 lubi tę wiadomość

    21.06.2017 - 1 iUi udana :) - syn
    mhsvx1hp39vz818l.png
    21.01.2019- 2 iUi - udana :)
    02.02.19 - beta 67.5,
    03.02.19 - beta 138,5
    04.02.19 214,7 :)
    05.02.19 343.9
    11.02.2019 3477.8 - rośnij kropku rośnij :D
    w4sqcsqvswtczzdq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    No i dupa! Wzielam szybki prysznic, polozylam sie kolo meza i zaczelam dzialac, nie bylo zadnych problemow z jego gotowoscia, a on do mnie z tekstem "chodz tu, wlacze ci cos". Pomyslalam, ze moze jakis film dla doroslych dla podkrecenia atmosfery, a on mi puszcza "jak zrobic butter chickena" na youtube i mowi, ze dzisiaj sprobuje. Pozaluje tego :D
    Sasanka butter chicken to kuchnia indyjska... W sam raz do nawizania do kamasutry jak juz M. chce iść w orientalne smaki:D

    Sasanka55, agge, Angelika1313, MonikA_89!, Ania_85_ lubią tę wiadomość

  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 24 lutego 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    No i dupa! Wzielam szybki prysznic, polozylam sie kolo meza i zaczelam dzialac, nie bylo zadnych problemow z jego gotowoscia, a on do mnie z tekstem "chodz tu, wlacze ci cos". Pomyslalam, ze moze jakis film dla doroslych dla podkrecenia atmosfery, a on mi puszcza "jak zrobic butter chickena" na youtube i mowi, ze dzisiaj sprobuje. Pozaluje tego :D
    Dobre . Czuje że zemsta będzie slodka :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2019, 12:21

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2019, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz ja mu dam kamasutre :D tak daleko bym nie szla w jego tok rozumowania, po prostu chce sie nazrec, brzydko mowiac :D po tym wszystkim wyszedl i dzwoni co chwile uradowany, ze sklepy dzis pootwierane, to wszystko pokupuje.

    agge, Angelika1313, MonikA_89!, Nuch, Irvine90 lubią tę wiadomość

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 24 lutego 2019, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Juz ja mu dam kamasutre :D tak daleko bym nie szla w jego tok rozumowania, po prostu chce sie nazrec, brzydko mowiac :D po tym wszystkim wyszedl i dzwoni co chwile uradowany, ze sklepy dzis pootwierane, to wszystko pokupuje.
    Hahaha :D

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 24 lutego 2019, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tja... jak.my poszlismy robic dziedzica patrze - maz w telegonie. Te same mysli.. wazne, ze sie stara. A ten rysie oglada ;)
    I nic dziwnego, ze 15 cykl leci...

    Sasanka55, agge, Angelika1313, moni05, MonikA_89!, Nuch lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2019, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rety, a to podobno kobiety sa niezrozumiale... Wrocil stary, bez ZADNYCH zakupow i mowi "ubieraj sie, jedziemy na obiad, zapraszam cie na schabowego" :D i tak oto potoczyly sie losy mojego nieszczesnego seksu. Koniec tej historii taki, zamiast spermy, sa ziemniaki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2019, 13:14

    agge, Angelika1313, moni05, Ochmanka, MonikA_89!, ef36, Nuch, Salome, Niecierpliwa..., Malgonia, nuśka91, Ania_85_, OO83 lubią tę wiadomość

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 24 lutego 2019, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka - my oboje jesteśmy po nowotworze, ale teraz tak jakby docięli mu jeszcze znamię, które im się nie podobało ;)

    Malgonia - dziwna ta @, zawsze tak masz?

    Niecierpliwa - cieszę się i to bardzo dobrze, że wszystko tak szybko dochodzi do normy. Trzymam za to mocno kciuki! :* a Ty, dochodzisz do siebie? jak się czujesz?

    Irvine, z takim wojownikiem to na pewno szybko przyjdzie ten szczęśliwy cykl :) dobrze, że masz takie oparcie w mężu.

    Sasanka, byliśmy w domu przed 5 rano... Rejestracja SOR, opis sytuacji: rana sie rozeszla, dziura w brzuchu, krew. A babeczka: no nie, Pan idzie do przychodni na dół, na nocną opiekę, tam jest INTERNISTA, on stwierdzi, czy to się NADAJE do chirurga... U internisty czekanie około trzech godzin, ludzie po recepty na antybiotyki... Internistka: "No, do szycia, a co oni na tym SORZE wymyślają?!" no i jazda tam, skierowanie wypisała, bo trzeba na sor miec skierowanie, że rana pękła... Opaska zielona na 6h czekania... Czekalismy 1,5h, szycie zajelo 20 minut, rezydenci poogladali sobie dokumentacje jeszcze, no i... Kolejne 1,5h oczekiwania za wypisem. Dopiero wstałam, niewyspana i tak, ale już dzisiaj jakoś przetrwam, byle wieczorem zasnąć normalnie. :) dzieki ze pytasz :*

    Irvine90 lubi tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 24 lutego 2019, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni, o matko, ale się oczekaliście..

    moni05 lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
‹‹ 269 270 271 272 273 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ