X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Magiczny GRUDZIEŃ
Odpowiedz

Magiczny GRUDZIEŃ

Oceń ten wątek:
  • mephala246 Znajoma
    Postów: 18 21

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe wrote:
    Rozbawila mnie ta choroba miesiąca miodowego xD akurat przeczytałam o tym jak wychodząc z WC uznałam, że mogłabym nie wychodzić bo co chwilę siku się zbiera :P i powiedziałam sobie, że może zapalenie pęcherza, do tego od dwóch dni mam klucie w podbrzuszu :P problem jedynie nie nie było za dużo i za często :P

    Agge rozumiem, że na wyrost zapisalas się na sylwestra a tu jednak?
    N

    No ja mialam jakieś nietypowe to zapalenie, bo nic mnie nie bolało przy oddawaniu siusiu, tylko ból podbrzusza i częstomocz. Bakterii też nie wykazał mocz jakoś ponad program no ale podobno w ogóle nie powinno ich być na wyniku. Grunt że juz po wszystkim :]

    Iwona28 lubi tę wiadomość

  • mephala246 Znajoma
    Postów: 18 21

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaSzczurek wrote:
    Ja przed ciążą cały cykl miałam jasną drugą kreskę (poza dniem skoku). Ale jak chcesz to mogę Ci później sprawdzić jaka kreska na owulacyjnym wychodzi w 10 tygodniu ciąży, bo zostało mi kilka testów Facelle :D

    Nie zawracaj sobie głowy :] to jak wróżenie z fusów te testy na owu. Poczekam jeszcze pare dni aż bedę mogła zrobić ciążowy. Już niedaleko.... :P

  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    To ona tak samo, ale już nawet nie o to chodzi. Od urodzenia bardzo mało spała, jako noworodek potrafiła spać tylko w nocy, od 6 do 22 czasem nie spała... jako noworodek powtarzam :D płakała non stop przez pierwsze miesiące. Cały czas musiałam ją nosić bo inaczej ciągły płacz.
    Potem też za wiele się nie zmieniło, ciągle taka wymagająca. A jak się jej cos nie spodoba to jakie histerie... Od urodzenia ma charakterek. Już w szpitalu się wszyscy śmiali, że spokoju to ja nie będę miała, tak płakała od samego początku.

    Do tego kolki miała przez 4 miesiące, z zębami też dramat był, nie spalysmy po nocach.
    Do tego przez 1,5 roku rehabilitacja na wzmożone napięcie i asymetrię. Codziennie 4 razy sama ją rehabilitowałam w domu.
    Charakterna babka bedzie. Mój zasypiał do roku bujany w bujaczku . Inaczej nie spał . A że wagę swoją miał do zaczął leżaczek puszczać na szwach i trzeba było go oduczac tego.

    agge lubi tę wiadomość

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety beta w 8-10 dpo negatywna. Nie ludze sie, ze to za wczesnie. Zycze Wam wszystkim powodzenia, oby Mikolaj byl laskawy i hojny. Mam nadzieje, ze niewiele z Was spotkam na watku styczniowym. Trzymajcie sie cieplo

    Weronika2018 lubi tę wiadomość

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka5 wrote:
    U mnie niestety beta w 8-10 dpo negatywna. Nie ludze sie, ze to za wczesnie. Zycze Wam wszystkim powodzenia, oby Mikolaj byl laskawy i hojny. Mam nadzieje, ze niewiele z Was spotkam na watku styczniowym. Trzymajcie sie cieplo

    Przykro mi :( oby nowy rok dobrze się dla Ciebie zaczął

    Sasanka5 lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka5 wrote:
    U mnie niestety beta w 8-10 dpo negatywna. Nie ludze sie, ze to za wczesnie. Zycze Wam wszystkim powodzenia, oby Mikolaj byl laskawy i hojny. Mam nadzieje, ze niewiele z Was spotkam na watku styczniowym. Trzymajcie sie cieplo
    :(

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • Marianka@87 Autorytet
    Postów: 1122 666

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro idziemy na wizytę w klinice niepłodności i bardzo się stresuje... Nie wiem czego się spodziewać? Tylko rozmowy, planowania działania czy masy ponownych testów? Najgorsze że jestem w 3 dc i jak na złość dosc mocno jeszcze krwawie, chociaż zwykle mam niezbyt obfite krwawienia... Jak zaczyna się takie działania w klinice? Ma ktoś jakieś doświadczenie? Dodam że dotąd nie znaleziono żadnego "problemu" ani u mnie ani u męża... Kurde aż mnie żołądek boli z nerwów :/


    lprkqps6ca147zr2.png

    Starania od 2016 r.
    Decyzja o IVF grudzień 2018.
    I podejście: kwiecień 2019
    30/4 transfer, 8/5 dwie kreski! 10/6 pierwsze USG i jest ❤
    Wrzesień 2020- zaczynamy starania o drugie dziecko!
    15/1 dwie kreski!!!
  • staraniowa Autorytet
    Postów: 781 719

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny...
    Mam już pena do insuliny. Całą procedurę znam itd... ale jeśli w piątek się mi wszystko potwierdzi to chyba poproszę lekarza o zwolnienie.

    Jestem mega zmęczona, głodna, a powinnam jeść co 3h... I dodatkowo mam mierzyć cukier po insulinie między 2 a 4 rano...

    W pracy po 6 h umieram już, w sensie zasypiam. Zero produktywności...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2018, 16:33

    Starania o pierwsze dziecko od 12.2015
    03.2016 - ciąża pozamaciczna
    07.2017 - ciąża biochemiczna
    01.2019 - poronienie w 9 tc...
    Z czym się zmagam? PCOS, niedoczynność tarczycy, nieprawidłowa glikemia na czczo
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marianka, a do której kliniki? Długo czeka się na termin?

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraniowa wrote:
    Hej dziewczyny...
    Mam już pena do insuliny. Całą procedurę znam itd... ale jeśli w piątek się mi wszystko potwierdzi to chyba poproszę lekarza o zwolnienie.

    Jestem mega zmęczona, głodna, a powinnam jeść co 3h... I dodatkowo mam mierzyć cukier po insulinie między 2 a 4 rano...

    W pracy po 6 h umieram już, w sensie zasypiam. Zero produktywności...

    To faktycznie dobrze by było dostać zwolnienie. Popracować jeszcze w życiu zdążysz :D

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraniowa odpoczywaj to najważniejsze :) Ja akurat uważam, że w ciąży trzeba o siebie dbać i myśleć o sobie przede wszystkim. W tym kontekście trzeba być egoistą w końcu chodzi o drugie życie.
    Btw zrobiłam własnie OVU i są zdecydowanie bledsze od wczorajszych. I nie wiem co wpisać.. chyba negatywny ... Myślicie że ten test może wyjść pozytywny tylko jednego dnia ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2018, 17:10

    Marianka@87 lubi tę wiadomość

  • Marianka@87 Autorytet
    Postów: 1122 666

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Marianka, a do której kliniki? Długo czeka się na termin?
    Ja nie mieszkam w Polsce więc to jest szwedzka klinika, ale jestem tak zesr**a, że każda informacja czy wasze doświadczenie jest pomocne. A czeka się jak do specjalisty ok 2-3 m-cy. Skierowanie wystawia ginekolog po min rocznych staraniach. Gdy znajdzie większy problem, który przeszkadza w zajściu w ciążę to odsyłają szybciej.


    lprkqps6ca147zr2.png

    Starania od 2016 r.
    Decyzja o IVF grudzień 2018.
    I podejście: kwiecień 2019
    30/4 transfer, 8/5 dwie kreski! 10/6 pierwsze USG i jest ❤
    Wrzesień 2020- zaczynamy starania o drugie dziecko!
    15/1 dwie kreski!!!
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, myślałam ze gdzieś tutaj w pl. Ja mimo ze to dopiero 6 miesięcy staram, a grudzień jeszcze nie przesadzony to chyba bede nastawiała sie na klinike. Ale jak znowu zaczęliby te sane kroki co u normalnego gin (czyli stymulacja clo lub innymi lekami) to ja nie wiem...

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Staraniowa odpoczywaj to najważniejsze :) Ja akurat uważam, że w ciąży trzeba o siebie dbać i myśleć o sobie przede wszystkim. W tym kontekście trzeba być egoistą w końcu chodzi o drugie życie.
    Btw zrobiłam własnie OVU i są zdecydowanie bledsze od wczorajszych. I nie wiem co wpisać.. chyba negatywny ... Myślicie że ten test może wyjść pozytywny tylko jednego dnia ?

    Pokaż porównanie z wczorajszym. Może już dziś była owulacja :)

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • ewa22062005 Przyjaciółka
    Postów: 86 20

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka5 wrote:
    U mnie niestety beta w 8-10 dpo negatywna. Nie ludze sie, ze to za wczesnie. Zycze Wam wszystkim powodzenia, oby Mikolaj byl laskawy i hojny. Mam nadzieje, ze niewiele z Was spotkam na watku styczniowym. Trzymajcie sie cieplo

    Witaj Sasanka...8-10 dni po owu nie koniecznie pokaże z krwi...może owu była troszkę pózniej i badanie jeszcze nie pokazało...
    Ja tak miałam....i było zero...poczekałam jeszcze kilka dni i było już prawie 300..
    Wiec jeszcze nic straconego:)
    Moze sęi udało :)
    Tego Ci życzę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2018, 18:01

    Sasanka5 lubi tę wiadomość

    eva22062005
    Mój aniołek...11 tydz [*]- 03.10.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa, dziekuje Ci, Kochana. Tak bym chciala, by ten cykl okazal sie szczesliwy

    ewa22062005 lubi tę wiadomość

  • Kinga13 Autorytet
    Postów: 1888 1709

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) u mnie bóle podbrzusza ustały, w końcu mogę normalnie funkcjonować. Wczoraj wieczorem miałam gorsze skurcze niż przez pierwsze 2h na oxy xD ale kąpiel mnie uratowała. Te pierwsze owulacje jak wszystko zaczyna ruszać są koszmarne ;( teraz pozostaje czekać na testowanie <3 bardzo się napalam na ten konkretny cykl, mam jakąś nadzieję, że przy pierwszej owulce organizm pójdzie po bandzie i będą bliźniaki :D

    widzę, że mamy tu podobnych Stasiów w podobnym wieku :)

    08.09.2017 - Staś <3
    24.02.2019 - Aniołek [*] 7tc
    18.05.2020 - Lilka i Nelka <3 <3

    konflikt serologiczny w układzie białek zgodności tkankowej
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Ja jeszcze zapomniałam dopisać, że moja córka zasypiala tylko na rękach przez 18 miesięcy :D nosiłam ją przez 1,5 roku, dopóki nie zasnęła. Inaczej po prostu nie spała. Ani w wózku, ani w łóżeczku, ani bujana na rękach na siedząco. Trzeba było nosić i już :D ręce to myślałam że mi odpadną w końcu.
    Ja tak mialam ale 4 Msc krócej, teraz zasypia na kolanach moich i rzadko sama w łóżeczku

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Pokaż porównanie z wczorajszym. Może już dziś była owulacja :)
    Edit dzisiejszy sam i wczorajszy z paskowym
    Na paskowym dzisiejszym nic nie widać to nawet nie wrzucam
    https://naforum.zapodaj.net/298f4fbb592e.jpg.html
    https://zapodaj.net/3de37d1d5537b.jpg.html

    Ja je wyrzucam także nie porownam:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2018, 18:36

  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga13 wrote:
    hej :) u mnie bóle podbrzusza ustały, w końcu mogę normalnie funkcjonować. Wczoraj wieczorem miałam gorsze skurcze niż przez pierwsze 2h na oxy xD ale kąpiel mnie uratowała. Te pierwsze owulacje jak wszystko zaczyna ruszać są koszmarne ;( teraz pozostaje czekać na testowanie <3 bardzo się napalam na ten konkretny cykl, mam jakąś nadzieję, że przy pierwszej owulce organizm pójdzie po bandzie i będą bliźniaki :D

    widzę, że mamy tu podobnych Stasiów w podobnym wieku :)
    Faktycznie . Te same roczniki :)Twój też taki wszędobylski jak mój ?

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
‹‹ 54 55 56 57 58 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ