X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Maj abyś nam cuda dał :) Testowanie majowe :)
Odpowiedz

Maj abyś nam cuda dał :) Testowanie majowe :)

Oceń ten wątek:
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się oficjalnie w nowym cyklu :) temperatura trochę spadła, @ się rozkręca, maj będzie piękny! :)

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki! :)
    Założyłam post, bo nie zauważyłam ze majowe testowanko juz istnieje :) mam nadzieje ze bedzie mi to wybaczone ;)
    Ogólnie staramy sie ponad rok, teraz wrocilam do stymulacji luteina+clo, monitoring cyklu do tego Ew. Pregnyl jak sam nie pęknie.
    Miałyście styczność z clo?

    Trzymam za nas wszystkie kciuki! :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2017, 07:50

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inffinito22 wrote:
    Hej kobietki! :)
    Założyłam post, bo nie zauważyłam ze majowe testowanko juz istnieje :) mam nadzieje ze bedzie mi to wybaczone ;)
    Ogólnie staramy sie ponad rok, teraz wrocilam do stymulacji luteina+clo, monitoring cyklu do tego Ew. Pregnyl jak sam nie pęknie.
    Miałyście styczność z clo?

    Trzymam za nas wszystkie kciuki! :P
    Jestem w trakcie ☺

  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja73 wrote:
    Jestem w trakcie ☺

    Który to juz cykl z clo jesli mogę zapytać? :) monitoring cyklu tez masz? (Juz wczesniej brałam clo ale bez monitoringu i nic nie zaskoczyło, dlatego nie wiem co jest przyczyną braku fasolki)
    Dlatego w tym lekarzu pokładam wielkie nadzieje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2017, 07:58

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inffinito22 wrote:
    Który to juz cykl z clo jesli mogę zapytać? :) monitoring cyklu tez masz? (Juz wczesniej brałam clo ale bez monitoringu i nic nie zaskoczyło, dlatego nie wiem co jest przyczyną braku fasolki)
    Pierwszy z Clo. U mnie jest to bardziej skomplikowane, ponieważ poprzedni cykl trwał tylko 17 dni.czyli @ miałam dwa razy w kwietniu.W poniedziałek idę na monitoring.Zobaczymy jak będzie.

  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja73 wrote:
    Pierwszy z Clo. U mnie jest to bardziej skomplikowane, ponieważ poprzedni cykl trwał tylko 17 dni.czyli @ miałam dwa razy w kwietniu.W poniedziałek idę na monitoring.Zobaczymy jak będzie.
    No to faktycznie, ciężki temat. Mam nadzieje, ze n monitoringu wszystko dobrze bedzie :)
    Ja ten tez zaliczam do pierwszego z clo, tylko na razie Luteina wywołuje @ bo ostatnia miałam 20 lutego. Choć czasem jak nie brałam noc na wywołanie to i pol roku jej nie było :/
    Ja mam luteinę teraz przez 8 dni, odstawić czekac na @ i clo od 2 dnia cyklu przez 5 dni.
    Masz tak samo w dniach jak ja?

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inffinito22 wrote:
    No to faktycznie, ciężki temat. Mam nadzieje, ze n monitoringu wszystko dobrze bedzie :)
    Ja ten tez zaliczam do pierwszego z clo, tylko na razie Luteina wywołuje @ bo ostatnia miałam 20 lutego. Choć czasem jak nie brałam noc na wywołanie to i pol roku jej nie było :/
    Ja mam luteinę teraz przez 8 dni, odstawić czekac na @ i clo od 2 dnia cyklu przez 5 dni.
    Masz tak samo w dniach jak ja?
    Jutro ostatnia tabletka .Całe szczęście, bo ten ból jajników daje mi popalić.

  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja73 wrote:
    Jutro ostatnia tabletka .Całe szczęście, bo ten ból jajników daje mi popalić.

    Przynajmniej wiesz, że coś tam się dzieje :)
    Mnie dopiero to czeka, jak brałam clo za pierwszym razem to też czułam jajniki strasznie, plus jak nigdy mnie nie bolały to sutki były tak wrażliwe :o nie dało sie tego znieść. Zobaczymy jak tym razem ;)

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inffinito22 wrote:
    Przynajmniej wiesz, że coś tam się dzieje :)
    Mnie dopiero to czeka, jak brałam clo za pierwszym razem to też czułam jajniki strasznie, plus jak nigdy mnie nie bolały to sutki były tak wrażliwe :o nie dało sie tego znieść. Zobaczymy jak tym razem ;)
    Będę trzymać kciuki za Twój cykl ☺

  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja73 wrote:
    Będę trzymać kciuki za Twój cykl ☺
    Dziekuje bardzo :) mam nadzieje ze u ciebie tez będzie udany :)

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inffinito22 wrote:
    Hej kobietki! :)
    Założyłam post, bo nie zauważyłam ze majowe testowanko juz istnieje :) mam nadzieje ze bedzie mi to wybaczone ;)
    Ogólnie staramy sie ponad rok, teraz wrocilam do stymulacji luteina+clo, monitoring cyklu do tego Ew. Pregnyl jak sam nie pęknie.
    Miałyście styczność z clo?

    Trzymam za nas wszystkie kciuki! :P
    U mnie Clo nie działało i trzeba pionować endometrium bo często upośledza go. Czyli do ovu na jego poprawę pić lampkę czerwonego wytrawnego wina.
    Ja od piątku wpisuję się do grupy AA ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • madzia8lenka Autorytet
    Postów: 693 1138

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    U mnie Clo nie działało i trzeba pionować endometrium bo często upośledza go. Czyli do ovu na jego poprawę pić lampkę czerwonego wytrawnego wina.
    Ja od piątku wpisuję się do grupy AA ;)

    Kochane a może założymy przedciążowo-owulacyjny wątek grupy AA :P

    Flowwer lubi tę wiadomość

    13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia8lenka wrote:
    Kochane a może założymy przedciążowo-owulacyjny wątek grupy AA :P
    Jestem za!!! Ja tam z moimi zdolnosciami korzenie puszczę ;P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2017, 09:36

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    hej dziewczynki!!! nie wiedziałam że ten wątek już istnieje !! ja się wstepnie wpisuje na 4go maja ale do końca nie wiem jak mój organizm zareaguje na clostibegyt.
    I teraz mam pytanie do Wszystkich Dziewczyn po stymulacji!!! Czy przyjmowanie clo wpłynęło na Waszą długość cyklu??? Czy Wasza owulacja była wcześniej?? Ginekolog kazał mi przyjść 12go dnia cyklu na rozpoczecie monitoringu a ja własną owulację mam po 20tym dniu cyklu. Myślicie, że clo może ją przyspieszyć?? Proszę o pomoc Dziewczyny!!!!!!

    Mi tez kazał przyjśc 12 dnia cyklu, również jestem na stymulacji CLO :)
    mi przy wcześniejszym zażywaniu, owulka wychodziła właśnie 12-13 dnia cyklu, a cykle miałam 28 dniowe :P

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    U mnie Clo nie działało i trzeba pionować endometrium bo często upośledza go. Czyli do ovu na jego poprawę pić lampkę czerwonego wytrawnego wina.
    Ja od piątku wpisuję się do grupy AA ;)

    zaczyna mi się podobać :D tak to mogę podrasować endo, zawsze dobra wymówka!
    zobaczymy cyz u mnie coś zdziala, ok 9 maja idę na monitoring

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inffinito22 wrote:
    zaczyna mi się podobać :D tak to mogę podrasować endo, zawsze dobra wymówka!
    zobaczymy cyz u mnie coś zdziala, ok 9 maja idę na monitoring
    Ja jeszcze dodatkowo drugi cykl acard biorę na ukrwienie macicy.
    I badałaś poziom wit.D3 ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja jeszcze dodatkowo drugi cykl acard biorę na ukrwienie macicy.
    I badałaś poziom wit.D3 ?

    o acardzie nie słyszałam :o
    nie badałam witaminy D3 zlecone miałam inne badania hormonalne, które wyszły w normie więc nie wiadomo czemu @ nie mam naturalnie :P
    A czemu ta witamina jest ważna? Ja mialam wcześniej estrofem zapisany ale ten lekarz nie zlecił, dodatkowo oczywiście biore kwas foliowy :)
    zastanawiam się też nad śluzem, bo nigdy nie widziałam u siebie płodnego...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2017, 10:21

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia8lenka wrote:
    Kochane a może założymy przedciążowo-owulacyjny wątek grupy AA :P
    Jak najbardziej.Ja praktycznie piję już chyba drugi miesiąc :D

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedobór witaminy D może obniżyć Twoje szanse na ciążę niemal o połowę, jak pokazuje nowe badanie przeprowadzone we Włoszech.

    Badaniem objęto 154 kobiety biorące udział w programie zapłodnienia in vitro. Naukowcy porównali odsetek ciąż uzyskanych u kobiet z niedoborem witaminy D do kobiet, u których poziom tej witaminy był wystarczający (co najmniej 20 nanogramów na 1 mililitr krwi).

    Badanie wykazało, że kobiety o dostatecznym poziomie witaminy D miały większe szanse na produkcję wysokiej jakości zarodków, oraz większe szanse na uzyskanie ciąży, niż kobiety z niedoborem witaminy D. Odsetek ciąż był najwyższy wśród grupy pacjentek z najwyższym stężeniem witaminy D we krwi.

    Jak tłumaczą autorzy badania, witaminy mogą wspomagać zarówno dojrzewanie komórek jajowych wysokiej jakości, jak też implantację zarodków w macicy. Podobny wpływ witaminy D na płodność zaobserwowano także u wielu ssaków.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Niedobór witaminy D może obniżyć Twoje szanse na ciążę niemal o połowę, jak pokazuje nowe badanie przeprowadzone we Włoszech.

    Badaniem objęto 154 kobiety biorące udział w programie zapłodnienia in vitro. Naukowcy porównali odsetek ciąż uzyskanych u kobiet z niedoborem witaminy D do kobiet, u których poziom tej witaminy był wystarczający (co najmniej 20 nanogramów na 1 mililitr krwi).

    Badanie wykazało, że kobiety o dostatecznym poziomie witaminy D miały większe szanse na produkcję wysokiej jakości zarodków, oraz większe szanse na uzyskanie ciąży, niż kobiety z niedoborem witaminy D. Odsetek ciąż był najwyższy wśród grupy pacjentek z najwyższym stężeniem witaminy D we krwi.

    Jak tłumaczą autorzy badania, witaminy mogą wspomagać zarówno dojrzewanie komórek jajowych wysokiej jakości, jak też implantację zarodków w macicy. Podobny wpływ witaminy D na płodność zaobserwowano także u wielu ssaków.


    Rozumiem, że takie badanie można wykonać w labo na własną rękę? :)
    Chyba się jutro wybiorę przed pracą, jeśli tak.
    A te witami ( w razie niedoboru) można kupić w aptece? Wiem, może głupio pytam, ale nigdy nie wpadłabym, że witamina może spowodować nizszą szanse na zafasolkowanie

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ