X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe staraczki :)
Odpowiedz

Majowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 3 maja 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    No jakoś 32dniowy, skok miałam dwa do temu, więc myślałam że już a tu wczoraj taka niespodzianka....
    Hm a może coś Ci zaburzylo ta temperaturę. Wyjazd np.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny na zakonczenie majowki zachciało mi sie piwka

  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 3 maja 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie odliczajmy :) odlicza to się czas do @ :P a jak dla mnie, to jej może nie być jeszcze baaardzo długo :P
    Będę żyła sobie spokojnie i czekała na malutkie, cienutkie ale dwie kreseczki :)

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 3 maja 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Dzięki dziewczyny. <3 Póki co co chwilę chodzę do łazienki i sprawdzam czy nic nie ma, bo jest mokro. :P Wysprzątałam już chyba całą chałupę. Do tego koty chyba czują mój stres, bo też im już odbija, latają w te i z powrotem, od drzwi do okien, skaczą po meblach jak małpy... Ale mam nadzieję, że to jedyne małpy jakie dzisiaj będę miała w domu. :P
    Hihi dobre ;D padłam ;D oby Ci się udało :*

    Almanah lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 3 maja 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zw wrote:
    Czesc dziewczyny na zakonczenie majowki zachciało mi sie piwka

    no a mi winka i serduszkowania, a tu M odmawia :(

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 3 maja 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lis87 wrote:
    Offca gratulacje :) zarażając tak jak dziewczyny mówią :)
    Ja zaczynam od nowa, dopiero 2dc :/ ale teraz zabieramy sie już konkretnie do działania :)
    Stad moje pytanie, czy kiedy zacznę mierzyć temperaturę po @ to tez będzie dobrze? Czy muszę już teraz, tzn zacznę od 3dnia. Mam zamówiony żel plus 50testow owu, choć ja czuje kiedy mam to jednak wole zrobic :) to będzie pełen przyjemności i serduszek miesiąc :) w końcu maj :D

    To zależy kiedy mniej więcej masz owu. Jak szybciej niż 6 dni po ostatnim dniu okresu to zacznij szybciej, jak później to spokojnie możesz poczekać. ;)

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 3 maja 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam cały czas wrażenie że dzisiaj jest niedziela ;)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 3 maja 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo w sumie trochę taka wtorkowa niedziela majowa dzisiaj. :P

    Już sobie nawet ciążową aplikację na telefon ściągnęłam, a co. Trzeba być przygotowanym! :D

    Offca88 lubi tę wiadomość

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 3 maja 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lis87 wrote:
    Offca gratulacje :) zarażając tak jak dziewczyny mówią :)
    Ja zaczynam od nowa, dopiero 2dc :/ ale teraz zabieramy sie już konkretnie do działania :)
    Stad moje pytanie, czy kiedy zacznę mierzyć temperaturę po @ to tez będzie dobrze? Czy muszę już teraz, tzn zacznę od 3dnia. Mam zamówiony żel plus 50testow owu, choć ja czuje kiedy mam to jednak wole zrobic :) to będzie pełen przyjemności i serduszek miesiąc :) w końcu maj :D
    Oczywiście że zarazam a już w maju to konieczność ;) szybko zleci bo piękne miesiące tak szybko upływaja :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 3 maja 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    To zależy kiedy mniej więcej masz owu. Jak szybciej niż 6 dni po ostatnim dniu okresu to zacznij szybciej, jak później to spokojnie możesz poczekać. ;)
    Mam dość długie cykle około 30-31 dni, wiec chyba mogłabym zacząć mierzyć po @? Już dwa dni mi przeleciały bo wyjechaliśmy i teraz nie wiem jak będzie lepiej czy czekać czy od jutra zacząć :)

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 3 maja 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Oczywiście że zarazam a już w maju to konieczność ;) szybko zleci bo piękne miesiące tak szybko upływaja :)
    A powiedz mi, bo niestety ale nie aż tak bardzo sie wglebialam, który to był wasz cykl starań? :) jakieś rady dla nas oczywiście oprócz spisania sie :P jeszcze raz mega gratulacje :D :D

    Offca88 lubi tę wiadomość

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 3 maja 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lis87 wrote:
    Mam dość długie cykle około 30-31 dni, wiec chyba mogłabym zacząć mierzyć po @? Już dwa dni mi przeleciały bo wyjechaliśmy i teraz nie wiem jak będzie lepiej czy czekać czy od jutra zacząć :)

    Jak masz dłuższe to możesz spokojnie poczekać do końca @. Tak jest jednak mimo wszystko wygodniej i "czyściej". :P

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 3 maja 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaimis wrote:
    no a mi winka i serduszkowania, a tu M odmawia :(
    Nie wiesz jak się to robi? Podziel się winkiem to mu się zachce ;D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 3 maja 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Bo w sumie trochę taka wtorkowa niedziela majowa dzisiaj. :P

    Już sobie nawet ciążową aplikację na telefon ściągnęłam, a co. Trzeba być przygotowanym! :D
    Haha ja też mam i kalendarz ciąży chyba 3 różne i kalendarz miesiączki ;) szaleje :) w tamtym miesiącu też miałam ;P fajne są naprawdę ;) a Ty się szykuj koniecznie ;D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 3 maja 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Haha ja też mam i kalendarz ciąży chyba 3 różne i kalendarz miesiączki ;) szaleje :) w tamtym miesiącu też miałam ;P fajne są naprawdę ;) a Ty się szykuj koniecznie ;D

    Ja się zastanawiam czy w ogóle jutro na betę nie iść od razu, żeby nie siedzieć kolejnego dnia i się nie zastanawiać czy ta @ będzie czy nie. A tak to będzie już pewne raczej 12 dpo. Oczywiście pod warunkiem, że temperatura pójdzie w górę.

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 3 maja 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lis87 wrote:
    A powiedz mi, bo niestety ale nie aż tak bardzo sie wglebialam, który to był wasz cykl starań? :) jakieś rady dla nas oczywiście oprócz spisania sie :P jeszcze raz mega gratulacje :D :D
    Teraz udało się w drugim cyklu :) specjalista że mnie marny szczerze mówiąc ;D wiesz na to wpływa tyle czynników ale i psychika. Jak powiedziałam że już w sumie nie liczę na ten cykl bo poprzedni nie rozczarował to akurat się udało. Czasami tak bardzo się chce że dlatego też nie wychodzi . To takie moje skromne zdanie. Ale poza tym wiadomo. Wszystko zależy od naszych predyspozycji. :)Wam też się uda tylko trzeba mocno w to wierzyć :) ja jestem wierząca więc dodatkowo wiem że się o to wymodliłam :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 3 maja 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    On pije co innego, a mimo to nie ma ochoty :P

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 3 maja 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Ja się zastanawiam czy w ogóle jutro na betę nie iść od razu, żeby nie siedzieć kolejnego dnia i się nie zastanawiać czy ta @ będzie czy nie. A tak to będzie już pewne raczej 12 dpo. Oczywiście pod warunkiem, że temperatura pójdzie w górę.
    No może i masz rację. Bo w sumie jak test by wyszedł pozytywny to i tak byś poszła. Ale jak wolisz. Ja wolałam czekać na testy bo daja nadzieję do końca :P wiem wiem to nic nie zmienia ale jakoś tak mi łatwiej ;)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 3 maja 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaimis wrote:
    On pije co innego, a mimo to nie ma ochoty :P
    A to trzeba mu zrobić chyba striptiz hihi

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 3 maja 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i znalazłam nawet wykres ze spadkiem 11 dpo i pozytywnym testem 13. :P Koniec przeglądania wykresów...

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ