X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe staraczki :)
Odpowiedz

Majowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Natala89 Znajoma
    Postów: 19 14

    Wysłany: 5 maja 2016, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim :) Widzę same ranne ptaszki ;) Kozisina, Marta95 trzymam kciuki za pozytywne testowania :) Offca wiem, że Twoja beta to wyłącznie formalność więc ciekawi mnie czy występują u Ciebie już jakieś objawy?

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 5 maja 2016, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    To dobry znak ;)
    No nie wiem nie wiem, dopiero teraz by była owulacja, dziwne :D

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 5 maja 2016, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    a może? Owulki twierdzisz nie było to sobie maly mcgaver męża sam kom jajowa zrobil i zaplodnił;)

    Offca wiem wiem. Masz racje.
    Hahahah! Albo dopiero owulka :P

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 5 maja 2016, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala89 wrote:
    Dzień dobry wszystkim :) Widzę same ranne ptaszki ;) Kozisina, Marta95 trzymam kciuki za pozytywne testowania :) Offca wiem, że Twoja beta to wyłącznie formalność więc ciekawi mnie czy występują u Ciebie już jakieś objawy?
    Dzięki ale u mnie raczej bez testowania :)

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 5 maja 2016, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuś. A kiedy ty masz planowaną @ w ogóle?

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 5 maja 2016, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Misiak poczekaj jeszcze test niczego nie przesądza !

    Ja już straciłam wiarę w ten cykl. Niemożliwe, żeby przez bardzo krótki sen i płacz do 00.00 temp spadła aż o stopień, mogłaby o np. 0,3 ale nie 1,0 :(

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2016, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też się chyba niebawem obejdzie bez testowania. :(

    Temperatura spadła i dupa. :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2016, 07:39

  • Natala89 Znajoma
    Postów: 19 14

    Wysłany: 5 maja 2016, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta nie doczytałam dokładnie poprzednich postów, przepraszam :) Myślałam, że też czekasz na testy :)

  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 5 maja 2016, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepsze jest to, że mi ciężko nawet określić kiedy powinna być @. To pierwszy cykl stymulowany i jakoś wszystko to takie niewiadome. :(

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 5 maja 2016, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Martuś. A kiedy ty masz planowaną @ w ogóle?
    Miałam niby wczoraj, ale u mnie to nigdy nic nie wiadomo, więc może się po prostu wydłuży :)

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 5 maja 2016, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala89 wrote:
    Marta nie doczytałam dokładnie poprzednich postów, przepraszam :) Myślałam, że też czekasz na testy :)
    Spoko :) może bym i testowala ale i tak raczej nic z tego :)

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 5 maja 2016, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala89 wrote:
    Dzień dobry wszystkim :) Widzę same ranne ptaszki ;) Kozisina, Marta95 trzymam kciuki za pozytywne testowania :) Offca wiem, że Twoja beta to wyłącznie formalność więc ciekawi mnie czy występują u Ciebie już jakieś objawy?
    Ja jakoś ostatnio spać nie mogę ;) dzięki kochana ale ja się nadal nią stresuje ;) co do objawów to teraz piersi bolą . Tak to czasami rano mnie trochę mdli. Poza tym chodzę częściej sikac ale nie żeby cały czas ;) mam spadek apetytu. No i czasami bóle podbrzusza ale nie mocne. No i jestem bardziej senna. Tak to póki co w sumie szczególnych znaków nie widzę. Może jeszcze cera. Ale to już przed @ była taka ładna bez wypryskow wyjątkowo bo przed @ strasznie mnie Wysypuje. Także chyba tylko tyle ;) w tamtej ciąży miałam podobnie tylko tam wszystko było jeszcze później.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 5 maja 2016, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a nie mierzcie tej temp do końca. Tylko się stresujecie niepotrzebnie że spadła że przyjdzie @ itd. A tak wcale nie musi być. Stres też źle wpływa na Was. Dajcie sobie spokój z tym :) zmierzyć trochę jeszcze po owu i czekajcie :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Natala89 Znajoma
    Postów: 19 14

    Wysłany: 5 maja 2016, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Ja jakoś ostatnio spać nie mogę ;) dzięki kochana ale ja się nadal nią stresuje ;) co do objawów to teraz piersi bolą . Tak to czasami rano mnie trochę mdli. Poza tym chodzę częściej sikac ale nie żeby cały czas ;) mam spadek apetytu. No i czasami bóle podbrzusza ale nie mocne. No i jestem bardziej senna. Tak to póki co w sumie szczególnych znaków nie widzę. Może jeszcze cera. Ale to już przed @ była taka ładna bez wypryskow wyjątkowo bo przed @ strasznie mnie Wysypuje. Także chyba tylko tyle ;) w tamtej ciąży miałam podobnie tylko tam wszystko było jeszcze później.

    Ja mam dokładnie takie same.. Jestem prawie tydzień po spodziewanej @ i doszło do tego teraz ogólne osłabienie, do tego stopnia, że wczoraj wcześniej zwolnili mnie z pracy. Senność jest wręcz dokuczliwa.

  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 5 maja 2016, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Dziewczyny a nie mierzcie tej temp do końca. Tylko się stresujecie niepotrzebnie że spadła że przyjdzie @ itd. A tak wcale nie musi być. Stres też źle wpływa na Was. Dajcie sobie spokój z tym :) zmierzyć trochę jeszcze po owu i czekajcie :)

    Jak to silniejsze od nas :)

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 5 maja 2016, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala89 wrote:
    Ja mam dokładnie takie same.. Jestem prawie tydzień po spodziewanej @ i doszło do tego teraz ogólne osłabienie, do tego stopnia, że wczoraj wcześniej zwolnili mnie z pracy. Senność jest wręcz dokuczliwa.
    Przepraszam ale nie pamiętam to kiedy robisz test ? :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 5 maja 2016, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam sie cieszę jak idzie w gore :P wiec bez stresu.

    Dzisiaj idę w odwiedznki do babci, obiadek...znowu nie będę się mogła ruszyć hahaha :P

  • Natala89 Znajoma
    Postów: 19 14

    Wysłany: 5 maja 2016, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do tych temp to faktycznie nie ma co się tym sugerować. Dokładnie wiem kiedy miałam owulację a w tygodniu w którym powinno dojść do zagnieżdżenia u mnie temp jednego dnia wynosiła 36,7 a następnego 37,2 i tak w kratkę. i tak przez ładnych kilka dni. dopiero kiedy test pokazał już grubszą drugą kreskę temp mi się unormowała i nie spada poniżej 37,1

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 5 maja 2016, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaimis wrote:
    Jak to silniejsze od nas :)
    Lepiej się żyje bez wyroczni na karku :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 5 maja 2016, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Ja tam sie cieszę jak idzie w gore :P wiec bez stresu.

    Dzisiaj idę w odwiedznki do babci, obiadek...znowu nie będę się mogła ruszyć hahaha :P
    Ale Ci dobrze ;) ja gotuje na 3 gary ;D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ