X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MAJOWE TESTOWANIE '18, czyli zabierz testy na majówkę
Odpowiedz

MAJOWE TESTOWANIE '18, czyli zabierz testy na majówkę

Oceń ten wątek:
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 3 maja 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa wrote:
    Wczoraj się zagotowałam na zajęciach. Jedna z dziewczyn jest w ciąży, chwilę pogadałyśmy na przerwie. Ma łożysko przodujące, lekarz dał jej zwolnienie i kazał leżeć, bo boli ją brzuch i już dwa razy wylądowała na urgence z krwawieniem (jest w 21tc). Stwierdziła wczoraj, że nie będzie leżeć, bo jej się w domu nudzi... brak mi słów
    No i widzisz, jaki ciekawy ma sposób na nudę? Mi nigdy nie przyszło do głowy " ale nudy! Zrobię coś idiotycznego, żeby mnie zabrali na IP! Tam przynajmniej coś się będzie działo", raczej bym sobie znalazła coś do obejrzenia, czy poczytania, ale każdh jest inny.

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 3 maja 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Wybaczcie ze tak o sobie ale czy ktoras wie co to za dziadostwo ugryzlo mojego synka?
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/06036ea1beeb.jpg

    Martwie sie zeby to nie byl kleszcz :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2018, 11:55

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 3 maja 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Witajcie
    Wybaczcie ze tak o sobie ale czy ktoras wie co to za dziadostwo ugryzlo mojego synka?
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/06036ea1beeb.jpg

    Martwie sie zeby to nie byl kleszcz :(
    Na moje oko mrówki, te takie większe. Właśnie mrówki robia taki rózowy placek a w środku taka jakby krosteczka - tutaj rozdrapana już i ze strupkiem. Kleszcz to całkiem inaczej

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wygląda nieciekawie, ja bym pojechała na IP lub nocna/świąteczną opieka lekarska

    Nika po kleszczu robią się takie rumienie..

    Ja bym sprawdziła na wszelki wypadek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2018, 12:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d513f7ca27f7.png

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 3 maja 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    Meśka wygląda nieciekawie, ja bym pojechała na IP lub nocna/świąteczną opieka lekarska

    Nika po kleszczu robią się takie rumienie..

    Ja bym sprawdziła na wszelki wypadek
    Ja miałam kleszcze ze 3 razy i nigdy nie było rumienia, na trochę się zaczerwieniało po wyrwaniu paskudy, ale też zaraz schodziło, bo potem np chciałam pokazać gdzie był i już ciężko było znaleźć. U męża tak samo :/

    Meśka, a swędzi? Wygląda na rozdrapane, to chyba tak. Kleszcze nie swędzą.

    EDIT teraz mi się kojarzy, że miejsce po kleszczu trzeba obserwować i jeśli się zrobi rumień to leciec do lekarza, a jak nie, to jest w porządku.

    No u mnie nigdy takich rzeczy nie było, ale tez nie jestem alergiczką

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2018, 12:11

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2018, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mimo wszystko bym pojechała, żeby sprawdził to lekarz.
    Ja dwa lata temu myślałam, że córka dostała ospe wietrzna. Pojechałam na ip i się okazało, że to choroba Bostońska.
    A u syna myślałam, że ma alergie na nogach, bo jakiś krosty mu się zrobiły, miał pełno siniaków (myślałam, że go ktoś pobił) poszłam do lekarza i od razu do szpitala nas wysłali. Później w nocy karetka nas przewozili do Zabrza na onkologie, bo było podejrzenie białaczki. Okazało się, że to malopłytkowość (płytek krwi miał 2 tys., a norma od 150000.) już był prawie po drugiej stronie.

    Także ja jestem uczulona na cokolwiek co się dzieje z dzieckiem. Lepiej sprawdzić niż później miałoby się to źle skończyć

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2018, 12:22

  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 3 maja 2018, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Spokojnie, nie już-już. Ale do 14dc napewno nie doczeka


    To by sie zgadzalo, bo ostatnio na monitoringu w 10dc juz byl pęcherzyk na pęknięciu, a cykle u mnie zwykle ok 23dniowe

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2018, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim, u mnie już po obiadku próbuje doczytać od wczoraj ale już znajomi dzwonili że będą do pół godziny więc nie ma szans, pozdrawiam cieplutko i życzę miłego dnia :* Resecik dziękuję za podsumowanie chociaż tak można was nadgonic :)

    Mini89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2018, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja idź jeszcze raz na bete, może rzeczywiście wyłapałas bardzo wczesna ciąże. Trzymam kciuki!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2018, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dzisiaj brzuch okresowo pobolewa i się trochę martwię. Jutro idę powtórzyć bete i prog po 48h. A właśnie co do poga.. przed badaniem wzielam dupka i lutke dopochwowa. Czy to mogło zafałszować wynik?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syn wyglądał tak....

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bb766445c3a1.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2063970fc7e8.jpg

    Także ja już wolę sprawdzić czy się coś dzieje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenusia w którym dc miałaś bete 101?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia2323 wrote:
    Nenusia w którym dc miałaś bete 101?
    31dc, cykle nieregularne 28-33dni

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2018, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    31dc, cykle nieregularne 28-33dni

    Dzięki za odpowiedz. Ja miałam podobna w 28 dc i się martwię ze niska. Wiem, ze to sprawa indywidualna ale pierwszy raz coś zaskoczyło i już wariuje ze stresu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia2323 wrote:
    Dzięki za odpowiedz. Ja miałam podobna w 28 dc i się martwię ze niska. Wiem, ze to sprawa indywidualna ale pierwszy raz coś zaskoczyło i już wariuje ze stresu...
    Spokojnie, u każdej jest inaczej. Nie ma co się stresować. Trzeba sprawdzić przyrost po 48 h

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2018, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    Spokojnie, u każdej jest inaczej. Nie ma co się stresować. Trzeba sprawdzić przyrost po 48 h

    No ja wiem, ale mimo to boje się. Jutro idę sprawdzić przyrost

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia2323 wrote:
    No ja wiem, ale mimo to boje się. Jutro idę sprawdzić przyrost
    Widzisz ja miałam taką betę w 31 dc, a ty w 28dc.
    To jest sprawa indywidualna, tu jest ważny przyrost. Sprawdź sobie też progesteron

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka daj znać czy pojechałaś z młodym

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    Widzisz ja miałam taką betę w 31 dc, a ty w 28dc.
    To jest sprawa indywidualna, tu jest ważny przyrost. Sprawdź sobie też progesteron

    No planuje sprawdzić. Tylko zastanawiam się czy lutka i duphaston fałszuje wynik. Ostatnio wzielam przed badaniem i miałam proga 120 nmol. Wcześniej mi się takie zdarzały ale przy regularnym braniu tabletek a to była dopiero druga dawka bo zaczęłam po pozytywnym teście

‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ