Forum W oczekiwaniu na testowanie Marcowe staraczki
Odpowiedz

Marcowe staraczki

Oceń ten wątek:
  • Basha Autorytet

Wysłany: 30 marca 2016, 15:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, piszę tutaj z nadzieją, że ktoś potwierdzi, że jeszcze nie zwariowałam. W styczniu przeszłam poronienie zatrzymane w 10tc i zgodnie z zaleceniami lekarza zaczęliśmy się starać po pierwszej miesiączce ( lekarz stwierdził, że nie ma co czekać, jeśli jesteśmy psychicznie gotowi). Cykle mam mniej więcej regularne, 35-dniowe, ale raz na jakiś czas zdarzy się kilka dni krótszy lub dłuższy. Od przyszłego miesiąca chciałam robić testy owulacyjne, badać temperaturę itp, żeby wiedzieć kiedy dokładnie mam owu, a tu nagle kilka dni temu zorientowałam się, że czuję się jak w pierwszej ciąży. Od kilku dni boli mnie brzuch jak przed okresem, kręgosłup, popołudniami mnie mdli. Od razu zaczęłam szukać w internecie czy to rzeczywiście pierwsze objawy, czy przypadek i znalazłam informacje o podwyższonej temperaturze. Zmierzyłam i od 3 dni mam 36.9 ( normalnie jak mierzę i nie mam gorączki to mam zazwyczaj 36.4) Jeżeli miałaby mieć 35-dniowy cykl to okres powinnam mieć w przyszłym piątek. nie wytrzymałam i zrobiłam dzis test - oczywiście negatywny, a przerwie obiadowej skoczylam do laboratorium na betę. Czuję się jak Wariatka.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2016, 15:20

f2w3ugpjqs7gupgd.png
  • Offca88 Autorytet

Wysłany: 30 marca 2016, 15:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    offca a kiedy @ ma do Ciebie zawitać? może poczekaj z następnym testowaniem do tego dnia, dziewczyny pisały, że nawet w dzień spodziewanej miesiączki się druga krecha nie pojawiła tylko później ;) także jeszcze wszystko może się zmienić :) trzymam kciuki :*
    Dzięki za wsparcie

Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2016, 15:23

relgh371o1ycy1mg.png

relgh371v6aoitp9.png
  • kredkaczarna Autorytet

Wysłany: 30 marca 2016, 15:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basha a kiedy masz dostać @?
    Też przeszłam poronienie zatrzymane :(

26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • Basha Autorytet

Wysłany: 30 marca 2016, 15:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredkaczarna wrote:
    Basha a kiedy masz dostać @?
    Też przeszłam poronienie zatrzymane :(
    Powinnam dostać w przyszły piątek, ale zdarzają mi się cykle nawet tydzień krótsze, jeśli ten by taki był to wypadałoby w ten piątek

f2w3ugpjqs7gupgd.png
  • MagdaKrakow Przyjaciółka

Wysłany: 30 marca 2016, 17:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kredka- zrób może betę, będziesz wiedziała przynajmniej na czym stoisz. Ja bym nie wytrzymała:)

Ninkali- no to starania przeniesione na kwiecień :) Może nie informuj w ogóle faceta o płodnych żeby nie strasować?

Wysłany: 30 marca 2016, 17:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basha- nie martw się, chyba każda z nas ma takie ciśnienie na testowanie i doszukuje się objawów :) A przynajmniej ja tak też mam

• Offca88 Autorytet

Wysłany: 30 marca 2016, 17:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec nie wiem czemu nie wysłało mi całej wiadomości ...:/ Tyle się napisałam i nic...:/ Jeszcze raz dzięki za wsparcie i @ mam dostać w piątek w sumie...więc już niedługo, może jutro jeszcze zatestuję, mam parę testów ...chciałabym mieć choć cień nadziei...choć rozsądek mówi zaczekaj...

relgh371o1ycy1mg.png

relgh371v6aoitp9.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 30 marca 2016, 18:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja tak sobie myślę, że chyba bym nie wytrzymała z testowaniem. Ostatecznie poleciałabym na betę :) Choć ten medal ma dwie strony- obawa przed stratą...
    Cień cienia- to zawsze jakaś nadzieja :) w sumie- najpierw cień a potem krecha:) Och tak trzymam za Was kciuki!!!! I za nas wszystkie, by i do nas "kreska przyszła" :P

• nick nieaktualny

Wysłany: 30 marca 2016, 18:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda- też o tym myślałam by nic ale to nic nie mówić...tylko mój M. ma taką pracę wyjazdową. I czasem musi wiedzieć- inaczej nici ze starań. Zobaczymy czy się uda... Ale wtedy mam taki plan, skoro mam owu około 12/13 dc to zaczne szybciej w dni cyklu 8, 10, 12, 14,16 dc :) taki plan, a co wyjdzie....
    A może któraś z dziewczyn ma jakiś pomysl jakie dni są najlepsze?

• nick nieaktualny

Wysłany: 30 marca 2016, 18:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I już ktoś zrobił nowy wątek kwietniowe staraczki :)
    https://ovufriend.pl/forum/w-oczekiwaniu-na-testowanie/kwietniowe-staraczki,9953,1.html?sd=1
    No i ja też tam sie przeniosę :) bo już w marcu nic nie będzie ;(
    Tylko wychodzi na to, ze co miesiac na kolejny miesiac...

• Basha Autorytet

Wysłany: 30 marca 2016, 19:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam już wynik bety 0.2
    Czy mogę być pewna, że to nie ciąża?

f2w3ugpjqs7gupgd.png
  • wianna Autorytet

Wysłany: 30 marca 2016, 20:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basha który dzień po owulacji??

Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2016, 20:11

Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3
  • Basha Autorytet

Wysłany: 30 marca 2016, 20:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli była w terminie to 5

f2w3ugpjqs7gupgd.png
  • wianna Autorytet

Wysłany: 30 marca 2016, 20:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieee, to zdecydowanie za wczesnie. Ja 10 DPO miałam 20,6, także daj sobie jeszcze szansę i czas ;)

Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3

Wysłany: 30 marca 2016, 21:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo to dużo za wcześnie, bez sensu robić tak szybko bo nic nie wyjdzie.

• Vea Koleżanka

Wysłany: 30 marca 2016, 22:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam dola.Im blizej terminu okresu tym bardziej nerowa i zdolowana jestem.Nastawiam sie na kolejna porazke,poprostu nie wierze ze w koncu moglo by sie udac.Przestalam sie juz podniecac tymi swoimi cieniami bo i tak wyniki po takim czasie sa nie wazne.w piatek planuje kolejny test a byc moze i bete....

Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2016, 22:29

Niedoczynnosc tarczycy,poczatki Hashimoto.
    19.03.2008 - Victoria <3
    08.04.2015 - Aniolek [*]
    11 cykl staran i 2 kreseczki!!!!:-)
  • reddie137 Ekspertka

Wysłany: 30 marca 2016, 23:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego ja przestałam testować. Jak dostaje okres to mam zalamke dwa dni. A tak latam jak kot z pęcherzem i zastanawiam się jest kreska nie ma kreski...

• M5 Koleżanka

Wysłany: 31 marca 2016, 00:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vea:
    http://www.fotosik.pl/zdjecie/bb3cc6f55f920ba0#
    Mój cień cienia wyszedł w ciągu 5 min...
    Boże, oby @ nie przyszła :(
    Chociaż czuje, ze jest tuż za drzwiami :( :(
    Juz sił mi brakuje...

Kwiatek6
  • Rudzielec91 Autorytet

Wysłany: 31 marca 2016, 05:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie niestety wynik negatywny. Czekam więc na @ i też przenoszę się na kwietniowe staraczki

ckai9n73i3etzh5b.png
  • Offca88 Autorytet

Wysłany: 31 marca 2016, 09:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vea nie trać nadziei nie ma jeszcze @ więc są duże szanse ☺
    M5 poczekaj jeszcze ciąża ma też objawy @ wierzę że @ nie przyjdzie .
    Rudzielec dzisiaj dopiero miała być u Ciebie @ a przecież nieraz po terminie dopiero test wychodzi ☺

relgh371o1ycy1mg.png

relgh371v6aoitp9.png
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ