X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 10 marca 2018, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Mam przez to rozumieć, że w takim wypadku każda kobieta mająca własną owulację powinna i tak iść w kierunku stymulacji?
    Mnie ten problem powoli i tak nie dotyczy, ostatnio cykle stały się bezowulacyjne, ale pytam z ciekawości, bo jesienią lekarz cieszył się, że jest owulacja i nic nie wspominał nt. komórki (jedynie nt. moejgo endometrium się wypowiadał...).
    Ja mam PCOS, więc od razu się zakłada, że mam słabsze komórki. A jak pęcherzyk za długo dojrzewa to jakość komórki spada. Nie wiem, czy każdy by miał takie wskazania, ale u mnie i napro i doktorek z kliniki cisnęli żeby skrócić fazę folikularną. Napro regulowali mi niby hormony, ale gucio im wyszło i od nich uciekłam. A gin z kliniki od razu dał clo i lamettę jak mu powiedziałam ze w cgklach owulacyjnych mam owu najwcześniej 26-28 dc.

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 10 marca 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze mi się przypomniało - może są inne forumowe weteranki, którym się to przyda :)

    Po zmianie cennika na ovu, wprowadzili abonament za 10zl/miesiąc dla osób które są ponad 12 miesięcy na ovufriend.
    Miałam taką opcję, jak skończył mi się abonament, chciałam przedłużyć i patrzę, że mam normalną cenę :/

    Napisałam do nich z pytaniem o co chodzi - odpisali, że to była wcześniej pomyłka, i że niższy abonament przysługuje dziewczynom długo starającym się, a ja "szczęśliwie zaszłam w ciążę" :/ więc mi się nie należy, ale dają mi miesiąc gratis.

    Oczywiście się wkurzyłam i odpisałam, że nie "zaszłam szczęśliwie w ciążę" tylko poroniłam.

    No i się zreflektowali, że rzeczywiście muszą to zweryfikować i dali mi pół roku za free. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2018, 19:54

    ANkaG, Czrna 81, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 10 marca 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze wczoraj myślałam że będę ją na spacery wyprowadzać na sznurku od snopowiązałki a dzisiaj takie oczęta śliczne na mnie patrzą :) no jak tu jej nie kochać <3
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6b2d67f15e53.jpg

    Yoselyn82, StaraczkaNika, ANkaG, Czrna 81, Luna1993, Bajkaaa, KateHawke, Lunaris, Bocianiątko, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 10 marca 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    Jeszcze wczoraj myślałam że będę ją na spacery wyprowadzać na sznurku od snopowiązałki a dzisiaj takie oczęta śliczne na mnie patrzą :) no jak tu jej nie kochać <3
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6b2d67f15e53.jpg

    Ojej taki slodziak to rzeczywiście nie mogła Cię pogryźć <3

    liczyłam na <3 wczoraj po małej imprezce ale jak wróciliśmy to mój psi słodziak się ze*** oczywiście na środku dywanu... więc jakby to powiedzieć nie było dobrej atmosfery :D

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 10 marca 2018, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Ja mam PCOS, więc od razu się zakłada, że mam słabsze komórki. A jak pęcherzyk za długo dojrzewa to jakość komórki spada. Nie wiem, czy każdy by miał takie wskazania, ale u mnie i napro i doktorek z kliniki cisnęli żeby skrócić fazę folikularną. Napro regulowali mi niby hormony, ale gucio im wyszło i od nich uciekłam. A gin z kliniki od razu dał clo i lamettę jak mu powiedziałam ze w cgklach owulacyjnych mam owu najwcześniej 26-28 dc.

    Nikuś,też mam PCO, więc informacja dla mnie bardzo cenna <3
    Coś czuję, że po egzaminie zacznę starać się jak szalona, bo czymś trzeba będzie zająć myśli podczas półtora miesiąca oczekiwania na wyniki ;)

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 10 marca 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mamy tego rodzaju niedogodności z rana, kładzie się pomiędzy nami na plecach wyciąga łapki na głowę i domaga się drapania po brzuchu :)
    Kurczę wzięło mnie tak na te psie sprawy, bo oglądałam reportaż o tym piesku co ma przetracony kręgosłup, złamaną szczękę i wiele wiele innych obrażeń. No jak tak można?! To Chyba trzeba nic nie czuć, żadnej empatii wrażliwości... No nie mam słów. Do rowu i żywa ziemia przysypywac aż się nie będzie mógł wydostać. A oni mu trzy lata maksymalnie mogą dac! Wziąłeś sobie zwierzaka to wziąłeś też za niego odpowiedzialność
    Jakoś nigdy nie byłam tak uwrażliwiona na takie kwestie, ale odkąd mamy Funie to strasznie mnie takie wiadomości smuca i wkurzają

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 10 marca 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yos ogromne kciuki żeby się wszystko potoczyło po waszej myśli :) będzie dobrze!

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 10 marca 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta - ja staram się nie czytać, bo od razu płaczę :( chociaż ta sprawa ostatnio była bardzo głośna :( jeszcze faceta chyba nie zlokalizowali

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 10 marca 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phnappy wrote:
    Cheresta - ja staram się nie czytać, bo od razu płaczę :( chociaż ta sprawa ostatnio była bardzo głośna :( jeszcze faceta chyba nie zlokalizowali
    Znaleźli zatrzymali i co więcej obiecuja szybki proces i surowa karę

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 10 marca 2018, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to nie doczytałam, mam nadzieję, że bydlak dostanie najwyższą możliwą karę.
    W więzieniu będzie miał przechlapane.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2018, 20:40

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • Emilkap11 Autorytet
    Postów: 454 508

    Wysłany: 10 marca 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się wieczorową porą. Ale dzisiaj mieliśmy piękny dzień. Czuć już wiosnę w powietrzu :-)
    Siwulec dobrze, że te najtrudniejsze chwile już za tobą.
    AnkaG piękny owulak. Nic tylko brać się do roboty ;-)
    Frelcia fajnie, że wszystko w porządku i mogłaś już wystartować z procedurą. Jak napisałaś, że po badaniu przez doktorka rozkręciła się @, to jakoś wyobraziłam sobie, że badanie wyglądało mniej więcej jak w tym kawale (nie wiem czy znacie?) :-D

    "Dziewczyna u ginekologa. Młody, przystojny lekarz zaczyna badanie, zakłada jednorazową rękawiczkę, wkłada palce. Nagle dzwoni telefon. Lekarz jedną ręka odbiera, a jako że czas to pieniądz, to drugą kontynuuje badanie:
    - Halo! Tu Heniek... ze studiów... jestem w twoim mieście.
    - Nie może być. Przyjeżdżaj, trzeba to oblać.
    - A jak do ciebie dojechać? Dzwonię z dworca.
    - Z dworca to pojedziesz prosto, później w lewo, będzie rondo, na rondzie w prawo, następne rondo i dalej to prosto, prosto i jesteś u mnie...
    Na to pacjentka:
    - Panie doktorze czy mogę prosić jeszcze jedno rondo?

    Czrna 81, Phnappy, Frelcia, ANkaG, Siwulec, StaraczkaNika, KateHawke, blue00, Izape_91, Lunaris, Diamond92 lubią tę wiadomość

    Endometrioza,
    2 x laparoskopia
    4 x histeroskopia,
    leczenie napro
    2 x IUI 😢
    3 x IMSI 😢
    Aniołek 15 tc [*]💔
    10/2019 - ICSI - dwudniowiec 4a 😢
    11/2019 - FET - blastka 4.2.1 beta 8dpt 2,31 10dpt
    <1,2 😢
    09/2021 - FET - blastka 4.2.1 beta 10dpt 5,18 12dpt 1,4 😢
    Boże dlaczego nie zasłużyłam na ten cud...
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 10 marca 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phnappy wrote:
    to nie doczytałam, mam nadzieję, że bydlak dostanie najwyższą możliwą karę.
    W więzieniu będzie miał przechlapane.
    Czy ja wiem... Jak dla mnie to powinien zawisnąć na jajach, każda inna kara będzie za słaba :-/

    Czarna81
    22 cs.
  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 10 marca 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Czy ja wiem... Jak dla mnie to powinien zawisnąć na jajach, każda inna kara będzie za słaba :-/

    prawda.

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 10 marca 2018, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phnappy musi byc min 3 lata stazu malzenskiego, ale slyszalam ze w nie ktorych osrodkach chca od 5 lat

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 10 marca 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Phnappy musi byc min 3 lata stazu malzenskiego, ale slyszalam ze w nie ktorych osrodkach chca od 5 lat

    Ok, dzięki. Może powinniśmy zastanowić się nad ślubem, na wszelki wypadek.

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2018, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka dobre to! Uśmiecham się do tel bo miałam naprawdę głupie myśli hehee ;) bzykankowego wieczoru ja czekam az córcia pójdzie spać bo na zakupach spała ciągle w wózku ale to dobrze bo taki mejdej w biedronce ze się zacieła drukarka paragonów i staliśmy 30 min zanim skasowalam Pani Nam zakupy! Tyle ludzi w sklepach ze masakra!

    Emilkap11 lubi tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 10 marca 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak się nieśmiało spytam... dziewczyny, czy ktoś chce wziąć maj? Bo ja się nie upieram, że to ja mam zakładać. Tak tylko rzuciłam propozycję, bo ciągle jestem na etapie sztucznego wyszukiwania motywacji do dalszych starań. Więc jakby któraś chciała gospodarzyć w maju, to dajcie znać teraz, ok? Bo jakby coś to teraz szukam sobie mało wymagającego zajęcia i mogę machnąć nowy wątek. Ale nie muszę. Ktoś coś?

    Malgonia, summer86, Siwulec, Meśka, Emiilka, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 10 marca 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika będziemy zachwycone goszcząc na Twoim wątku :-) <3

    Czarna81
    22 cs.
  • Emilkap11 Autorytet
    Postów: 454 508

    Wysłany: 10 marca 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika nie widzę na ten moment lepszej kandydatki na majową gospodynię wątku więc zakładaj śmiało. Ja w maju będę staraczką na bank, więc pierwszą "klientkę" już masz :-)

    ANkaG lubi tę wiadomość

    Endometrioza,
    2 x laparoskopia
    4 x histeroskopia,
    leczenie napro
    2 x IUI 😢
    3 x IMSI 😢
    Aniołek 15 tc [*]💔
    10/2019 - ICSI - dwudniowiec 4a 😢
    11/2019 - FET - blastka 4.2.1 beta 8dpt 2,31 10dpt
    <1,2 😢
    09/2021 - FET - blastka 4.2.1 beta 10dpt 5,18 12dpt 1,4 😢
    Boże dlaczego nie zasłużyłam na ten cud...
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 10 marca 2018, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika, ja w kwietniu zamierzam wreszcie dostać @ i rozpocząć stymulowany cykl. A zatem, skoro zacznę go w kwietniu to testować będę u Ciebie i wierzę, że to dobry znak :*

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ