X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2018, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zmykam do pracy,bawcie się dobrze :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie muszę sie pochwalić bo ta owulacja chciała mnie zrobić w balona! Dzisiaj 24 dc ale jest...piekny cudowny widok aż razi z daleka i chce sie bzykać jak największy bzyczek! ;) EDIT:nie wiem czemu do góry nogami ale jest ;) https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6f43f0cf66d4.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2018, 13:52

    Yoselyn82, Czrna 81, Luna1993, Malgonia, Siwulec, Izape_91, KateHawke, Karma88, Bajkaaa, Emiilka, Koteczka82, Phnappy, Anna Stesia, Morusek, MOJE, Bocianiątko, Diamond92 lubią tę wiadomość

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 10 marca 2018, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Bardzo licze na to ze bedziecie sie zemna cieszyc :)
    Nie ma innej opcji!!! ;-)

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2018, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka owocnych seksow :)

    Nika kochana ja z Kujaw :) już mi trochę przeszło z czeresniami, zgodziłam się na kubelek z KFC i czekam na eMka ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2018, 14:10

    ANkaG lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 10 marca 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, Anka, ale kreche wysikalas :)
    Powodzenia :) owulacja w weekend to dpbra sprawa ;)

    ANkaG lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 10 marca 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie zmasakrowalo.... Od rana się dziwnie czułam jakby mi było niedobrze, nic nie mogłam wcisnąć, dostałam biegunki :/ jedziemy do Lublina mam nadzieję że mnie nie złapie nigdzie bo będzie nieciekawie haha :p

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2018, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia piękne ale oby wkoncu się udało! Wino już kupiłam co by było romantiko

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 10 marca 2018, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, ja jestem mniej romantyczna i kupowalam maxigre ;)

    ANkaG lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 10 marca 2018, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANkaG wrote:
    Normalnie muszę sie pochwalić bo ta owulacja chciała mnie zrobić w balona! Dzisiaj 24 dc ale jest...piekny cudowny widok aż razi z daleka i chce sie bzykać jak największy bzyczek! ;) EDIT:nie wiem czemu do góry nogami ale jest ;) https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6f43f0cf66d4.jpg

    Tak z ciekawosci zapytam, bo u mnie w 24dc zazwyczaj cykl sie konczy, czy owulacja w 24 dniu jest mozliwa ? Jak dlugie miewasz cykle?

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 10 marca 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Tak z ciekawosci zapytam, bo u mnie w 24dc zazwyczaj cykl sie konczy, czy owulacja w 24 dniu jest mozliwa ? Jak dlugie miewasz cykle?

    Jest możliwa, ja w cyklach owulacyjnych z monitoringiem miałam owulację między 22 a 24 dc.

    ANkaG lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 10 marca 2018, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, a moj mąż właśnie zrobił chili con carne i pyszne to było!:) Eh i do tego winko. A wogole to muszę Wam powiedzieć, ze od stycznia jem witaminę b6 na zbicie honocysteiny i zauważyłam ze już drugi cykl mam dłuższy, nie wiem czy to od tego ale teraz miałam 26 dni a już dawno nie miałam tyle bo ostatnio to 22-24 góra. I drugi cykl bez plamien przed okresem tylko odrazu okres a nie dwa trzy dnia rozkręcania. Także ciekawe czy to od tej wit b6 czy b12 czy od czego. Wit b6 brałam 25 mg w formie p-5-p tak co dwa dni raczej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2018, 16:12

    KateHawke, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 10 marca 2018, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Dziewczynki, a moj mąż właśnie zrobił chili con carne i pyszne to było!:) Eh i do tego winko. A wogole to muszę Wam powiedzieć, ze od stycznia jem witaminę b6 na zbicie honocysteiny i zauważyłam ze już drugi cykl mam dłuższy, nie wiem czy to od tego ale teraz miałam 26 dni a już dawno nie miałam tyle bo ostatnio to 22-24 góra. I drugi cykl bez plamien przed okresem tylko odrazu okres a nie dwa trzy dnia rozkręcania. Także ciekawe czy to od tej wit b6 czy b12 czy od czego. Wit b6 brałam 25 mg w formie p-5-p tak co dwa dni raczej.
    Najważniejsze że coś podziałało i cykle się normują :)
    A Chili con Carne mega zazdraszczam :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2018, 16:23

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 10 marca 2018, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Dziewczynki, a moj mąż właśnie zrobił chili con carne i pyszne to było!:) Eh i do tego winko. A wogole to muszę Wam powiedzieć, ze od stycznia jem witaminę b6 na zbicie honocysteiny i zauważyłam ze już drugi cykl mam dłuższy, nie wiem czy to od tego ale teraz miałam 26 dni a już dawno nie miałam tyle bo ostatnio to 22-24 góra. I drugi cykl bez plamien przed okresem tylko odrazu okres a nie dwa trzy dnia rozkręcania. Także ciekawe czy to od tej wit b6 czy b12 czy od czego. Wit b6 brałam 25 mg w formie p-5-p tak co dwa dni raczej.
    Zjadłabym. Ja właśnie badałam homo w tym tygodniu - wyszła 7.44, czyli idealna, a teraz nie wiem co brać, zeby taka została. Odstawiam TMG, ale kwasu przecież nie odstawię. B-complex też wolę łykać, bo na różne rzeczy niby pomaga. Zbijanie jest łatwiejsze niż utrzymywanie na konkretnym poziomie. Ja łykałam cały pakiet jakieś 3 miesiące (po poronieniu nic mi się nie chciało już łykać stąd przerwa). Homo spadła prawie o 4. Skontroluj sobie niedługo znowu, żeby nie spadło za bardzo.

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 10 marca 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie miałam Ciebie pytać co z tym tmg. Ja teraz mam 9,6- spadła po miesiącu brania b6, b12 i tmg tez o 4 jednostki. Zastanawiam się czy teraz nie brać już tylko metylowanego kwasu i raz za czas b12 i b 6 żeby powoli sobie spadła do tego poziomu 7 i żeby nie spadła niżej. I to tmg odstawić już całkiem? Kurczę No ciekawe jak to teraz rozegrać. A wogole to jak byłam u tej świetnej hematolog, to wogole stwierdziła ze homocysteina nie przeszkadza w zachodzenie w ciąże:/ No masakra:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2018, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka ja zawsze miałam między 19-21 dc owulacje tzn.testy pozytywne a Of wyznaczał mi po tych testach owulacji! A teraz mi się 1 raz zdażyło jeszcze później ale za to kiedyś miałam @ nie ok 32 dc a 35!!! Także ja niestety zazdrościć tylko metę tym co mają od9dc do 14 dc owulacje ja muszę czekać jak na zbawienie! Ale mam ok 32-33 dniowe cykle

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 10 marca 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Właśnie miałam Ciebie pytać co z tym tmg. Ja teraz mam 9,6- spadła po miesiącu brania b6, b12 i tmg tez o 4 jednostki. Zastanawiam się czy teraz nie brać już tylko metylowanego kwasu i raz za czas b12 i b 6 żeby powoli sobie spadła do tego poziomu 7 i żeby nie spadła niżej. I to tmg odstawić już całkiem? Kurczę No ciekawe jak to teraz rozegrać. A wogole to jak byłam u tej świetnej hematolog, to wogole stwierdziła ze homocysteina nie przeszkadza w zachodzenie w ciąże:/ No masakra:/
    To u Ciebie pięknie się reguluje. U mnie z 3 razy wolniej. Myślę, że skoro tak fajnie to u Ciebie idzie to może też już odstawiaj TMG - w końcu za niska homo też nie jest dobra. U mnie homo była ok 9.4 jak badałam w 5 tc, czyli taki poziom też już chyba nie jest taki zły. Ja myślałam, żeby teraz brać tylko folian 0,4 codziennie + b-complex co 2 lub 3 dni. Mój nowy gin-endo poważnie podszedł do tematu mutacji, stwierdził, że mogą mnie kiedyś zabić... a mnie to ucieszyło- ktoś wreszcie powiedział, że mają jakiekolwiek znaczenie. kazał brać metyle i być pod opieką zaprzyjaźnionej immunolożki, do której wcisnęłam się już na poniedziałek mimo że normalnie czas czekania na wizytę to 2 miesiące (prywatnie). Mam też od czerwca umówioną do niej wizytę na NFZ - na listopad. Trochę się boję ile badań mi zleci, a same badania immuno to majątek :( W kazdym razie podpytam co z tą homo teraz robić i dam znać w poniedziałek wieczorem

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 10 marca 2018, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Tak z ciekawosci zapytam, bo u mnie w 24dc zazwyczaj cykl sie konczy, czy owulacja w 24 dniu jest mozliwa ? Jak dlugie miewasz cykle?
    Moja ciąża była z owu w 22 dc. Zazwyczaj mam naturalne owu jeszcze później - koło 26dc. 3 ginów niezależnie od siebie mówiło mi, że owulacja to sobie może i jest, ale komórka jajowa jest już wtedy za stara i przez to niezdolna do zapłodnienia

    ANkaG lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 10 marca 2018, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Moja ciąża była z owu w 22 dc. Zazwyczaj mam naturalne owu jeszcze później - koło 26dc. 3 ginów niezależnie od siebie mówiło mi, że owulacja to sobie może i jest, ale komórka jajowa jest już wtedy za stara i przez to niezdolna do zapłodnienia

    Mam przez to rozumieć, że w takim wypadku każda kobieta mająca własną owulację powinna i tak iść w kierunku stymulacji?
    Mnie ten problem powoli i tak nie dotyczy, ostatnio cykle stały się bezowulacyjne, ale pytam z ciekawości, bo jesienią lekarz cieszył się, że jest owulacja i nic nie wspominał nt. komórki (jedynie nt. moejgo endometrium się wypowiadał...).

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 10 marca 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku dziewczyny ciężko nadrobić tyle stron od rana :)
    Frelcia fantastyczne wiadomości <3
    Super że atmosfera na forum się oczyszcza i znowu można poczytać ważne wiadomości.
    Nik, Swiulec dużo siły dla Was w tym trudnym okresie. Myślami jestem z Wami :*
    Reszcie dziewczyn życzę owocnych seksów. Udanego wieczorku:)

    ANkaG, KateHawke lubią tę wiadomość


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 10 marca 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn jak dla mnie 2 latki są najsłodsze <3 na pewno dostaniecie kwalifikacje i będzie wszystko dobrze ;) trzymam mocno kciuki. Czy żeby ubiegać się o adopcję trzeba być małżeństwem?

    Siwulec u mnie próbowali wywołać poronienie tabletkami i nic a nic nie ruszało :( 3 noce byłam w szpitalu w końcu zrobili zabieg... taka procedura w tym szpitalu, że raczej czekają na poronienie a nie robią zabieg. Ale była to dla mnie wielka ulga, bo 3 noce w szpitalu to był koszmar :( Trzymaj się dzielnie <3

    AnkaG odpisalam Ci po moim wykresem, bo chyba nie masz udostępnionego swojego :)

    Yoselyn82, ANkaG lubią tę wiadomość

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ