X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 18 marca 2019, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko a do kiedy masz L4?
    szczerze jak dla mnie to pytanie podstawowe. Jeśli masz na cały ten tydzień to chyba odstawiłabym leki i poszłabym już po krwawieniu (czy nawet w trakcie po kilku dniach) i wtedy lekarz będzie w stanie stwierdzić jak to się oczyszcza. Wiem, ze to mało komfortowe, ale to jest ważne badanie usg (jeszcze nim endometrium zacznie przyrastać). I za tydzień powtórzyłabym bhcg.
    Ale jeśli miałabyś ronić w pracy to idź i przedłóż zwolnienie, bo nie dasz rady psychicznie. tak naprawdę to głowienie o psychikę teraz chodzi. pewnie po skierowanie do poradni to będziesz miała iść do lekarza na nfz wiec tu się też w miarę szybko zacznij zapisywać, bo wiadomo jakie są terminy.

    Chciałabym Cię teraz przytulić.

    MonikA_89! lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zglupialam... Bety na pewno bede pilnowac, az spadnie do zera, z lekarzem nie wiem.. :( Chyba powinnam, ale czy to cos da? Fuck... Zaraz zwymiotuje z tego zalu. Poczekam z godzine i moze wtedy glowa bedzie madrzejsza. Polecialo teraz sporo krwi, ale bardziej boli glowa, niz cokolwiek innego.

    Wszystkie jestesmy wspanialymi, silnymi kobietami i nigdy zadnej z nas nie powinny sie takie historie przytrafiac, ale wierze, ze dzieki coraz wiekszej swiadomosci swojego ciala i roznych dolegliwosci, zadna z nas nie bedzie musiala zegnac sie ze swoja Kruszynka!

  • Ania_85_ Autorytet
    Postów: 300 1019

    Wysłany: 18 marca 2019, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko :* nie wierzę :( tak strasznie mi przykro :(
    Ale z całego serduszka wierzę, że już niedługo Wam się uda :*

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    uwo9skjob07enzxz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgoniu, dziekuje :* Mam L4 do konca tego tygodnia na szczescie. Moze zrezygnuje dzis z tej wizyty, bo naprawde nie mam sily :( zaraz bede wymiotowac :/ Pojde w srode do swojego lekarza chyba, ktory zna moje historie od poczatku...

    Malgonia, ef36 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa, w ogole moj gin wspominal cos ostatnio, ze nie kwalifikuje sie jako pacjentka z poronieniami nawracajacymi, wiec pewnie z poradnia nie bedzie tak latwo... 1 ciaza zakonczona a 9tc, druga na etapie bety max 30, a teraz na nieco ponad 400...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2019, 14:50

  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 18 marca 2019, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku Sasanko tak bardzo jest mi przykro. Wchodziłam tu codziennie zeby sprawdzić co u Twojego kropka, tak mocno wierzyłam że wszystko będzie dobrze... 🙁 to takie niesprawiedliwe... tulę Ciebie mocno!
    Byłaś teraz na heprynie przy pai-1?

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 18 marca 2019, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Dziewczyny, zglupialam... Bety na pewno bede pilnowac, az spadnie do zera, z lekarzem nie wiem.. :( Chyba powinnam, ale czy to cos da? Fuck... Zaraz zwymiotuje z tego zalu. Poczekam z godzine i moze wtedy glowa bedzie madrzejsza. Polecialo teraz sporo krwi, ale bardziej boli glowa, niz cokolwiek innego.

    Wszystkie jestesmy wspanialymi, silnymi kobietami i nigdy zadnej z nas nie powinny sie takie historie przytrafiac, ale wierze, ze dzieki coraz wiekszej swiadomosci swojego ciala i roznych dolegliwosci, zadna z nas nie bedzie musiala zegnac sie ze swoja Kruszynka!

    Najbardziej prawdopodobnie że kropek nie rozwijał się prawidłowo i wygrała natura.
    Jaką masz grupe krwi? Jesli rh ujemną to powinnaś przyjąć w ciągu 72h immunoglobuline.
    Skoro jest krwawienie to organizm się oczyszcza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2019, 15:00

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs wrote:
    Jejku Sasanko tak bardzo jest mi przykro. Wchodziłam tu codziennie zeby sprawdzić co u Twojego kropka, tak mocno wierzyłam że wszystko będzie dobrze... 🙁 to takie niesprawiedliwe... tulę Ciebie mocno!
    Byłaś teraz na heprynie przy pai-1?


    Tak, bylam od 1szego dnia pozytywnego testu (dawka 0.4), wczesniej acard 150.

    Odwolalam wizyte, w zaden sposob nie mam sily, by gdziekolwiek dojechac. Pojde w srode na kontrole...

    Ef, RH+ :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2019, 14:56

  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 18 marca 2019, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Aaa, w ogole moj gin wspominal cos ostatnio, ze nie kwalifikuje sie jako pacjentka z poronieniami nawracajacymi, wiec pewnie z poradnia nie bedzie tak latwo... 1 ciaza zakonczona a 9tc, druga na etapie bety max 30, a teraz na nieco ponad 400...
    To może jedź do szpitala? będziesz miała udokumentowane drugie poronienie..

    EDIT: uff, przynajmniej RH- się nie musisz martwić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2019, 15:00

    Cytrynka648 lubi tę wiadomość

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ef36 wrote:
    To może jedź do szpitala? będziesz miała udokumentowane drugie poronienie..

    Beta juz jest taka dokumentacja podobno. Nie chce fundowac sobie czekania kilku godzin na IP, by finalnie uslyszec, ze mam czekac i sprawdzac bete...

    ef36 lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 18 marca 2019, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beta 400 to jest ciąża. I nie daj sobie wmówić, ze jest inaczej. Ciąża jest powyżej bety 5. Ja wiem, ze czasem trzeba się o swoje powykłócać, ale wiem, że dasz radę.

    ef36, Sasanka55, szona, MonikA_89! lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie sprawdziłam swój wynik bety przy cp i na koniec przed krwotokiem mialak 240 a po 48 h 160 więc miałam duży spadek a mimo to cp i jeśli CIĘ boli to jedz proszę! Mi mówili że ból wtedy jest znaczący szczególnie jednej strony.

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • Olliiii Autorytet
    Postów: 1335 983

    Wysłany: 18 marca 2019, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka, jak ja odebrałam wyniki bety na poziomie 600 i okazało się, że zaczyna spadać to ginekolog kazała mi odstawić duphaston, poczekać na poronienie i przyjść jak skończę krwawic żeby sprawdzić czy wszystko się samo oczyscilo. Po 4 dniach od odstawienia poronilam i po około tygodniu dopiero pojechałam na wizytę sprawdzić czy wszystko jest okej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2019, 15:07

    Sasanka55, ef36 lubią tę wiadomość

    12.01.2018r. - 2 Aniołki [*] 8tc 👼🏻👼🏻
    06.09.2018r. - Aniołek [*] 5tc 👼🏻
    18.10.2019 r. - Synek 👶🏼❤
    30.10.2021r. - Aniołek [*] 5tc 👼🏻

    07.12.2021r. - ⏸️ hej maluchu 😍❤

    🔸️Mthfr C677T hetero
    🔸️Mthfr A12986 hetero
    🔸️Pai-1 4G homo

    3jgx43r8z5x07y20.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje bety przy drugiej cp
    215
    287
    162
    Wszystkie robione po 48 h

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    beta 400 to jest ciąża. I nie daj sobie wmówić, ze jest inaczej. Ciąża jest powyżej bety 5. Ja wiem, ze czasem trzeba się o swoje powykłócać, ale wiem, że dasz radę.

    Bede walczyc o swoje! :*

    Sylwia, dziekuje, ale juz prawie nie boli, a na pewno nie jest to ostry bol. Uczucie takie jak przy @. Bede siebie obserwowac.

    Ollliii, dziekuje :*

    Edit: Sylwia, wybacz, ale jestem teraz na takim etapie, ze naprawde nie chce juz myslec o CP :( Przypuszczam, ze przy niej bol jest ogromny..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2019, 15:13

  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 18 marca 2019, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Beta juz jest taka dokumentacja podobno. Nie chce fundowac sobie czekania kilku godzin na IP, by finalnie uslyszec, ze mam czekac i sprawdzac bete...

    W takim razie odpoczywaj, wypłacz się, i szykuj się na powrót do walki! Nie myśl na razie o lekarzach i szpitalu.

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 18 marca 2019, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Moje bety przy drugiej cp
    215
    287
    162
    Wszystkie robione po 48 h

    Sasanka miała prawidłowe przyrosty przed spadkiem...

    Sasanka55, agge lubią tę wiadomość

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem nie chciałam żebyś źle mnie zrozumiała i żeby Ci smutno było tylko pamiętaj jak będzie boleć to jedz a teraz połóż się i sproboj zasnąć!

    Sasanka55, szona lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ef36 wrote:
    Sasanka miała prawidłowe przyrosty przed spadkiem...
    No tak. Przepraszam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Wiem nie chciałam żebyś źle mnie zrozumiała i żeby Ci smutno było tylko pamiętaj jak będzie boleć to jedz a teraz połóż się i sproboj zasnąć!

    Wiem, dziekuje, ale zwykle poronienie tez boli, wiec ciezko odroznic. Jezeli cos zlego bedzie sie dzialo, pojade prosto do szpitala. Dosc juz o mnie. Moze jakies mile wiadomosci? :) Pauliska, co z Twoim wynikiem?

‹‹ 214 215 216 217 218 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ