X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 18 marca 2019, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    W piątek było 59,60, dziś 234. Prog tydzień temu 16 dziś 9 mg/ml. Biorę duphaston 2x1.
    Dupek nie wychodzi we krwi więc rzeczywisty prog jest wyższy. Luteina ponoć jest lepsza. Pogadaj z lekarzem

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • OO83 Przyjaciółka
    Postów: 105 443

    Wysłany: 18 marca 2019, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Dziękuję Wam Dziewczyny. Każda z nas czeka tak samo. i te co się krócej starają i te co dłużej. Może my się tym bardziej stresujemy, ale pragnienia mamy takie same.

    Ciężaróweczki a Wy tak wpadacie i żadna wirusków nie zostawi? no nieładnie :P


    To i ja Wam też zostawię pełno pozytywnych wirusów:
    %¥$©**&&&--++&&$$|||££^^^```****.....*****°°°°!!&&
    :)

    Trzymam za Was kciuki✊

    Sasanka55, Malgonia, ef36, Angelika1313, Salome, MonikA_89!, aeiouy, Madziandzia, Iseko lubią tę wiadomość

    9.10.19 witaj synku :)

    5.06 połówkowe
    10.04 - prenatalne
    19.02 beta - 4001,1
    Aniołek (5tc) - Styczeń 2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliska, oddaje Ci czesc swojego spokoju, wiary i optymizmu. Jak widac, rozne rzeczy moga sie nam przydarzyc, ale dlaczego akurat Tobie i akurat teraz? Wybralas sobie najgorsza z mozliwych opcji i sie jej trzymasz, a tak nie mozna. Za kilka dni beta bedzie tak wysoka, ze gin ujrzy pecherzyk w macicy i mam nadzieje, ze to Cie uspokoi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila1996 wrote:
    Miał być piękny dzień a jest jakiś do dupy, smutny :( Ja za to dzisiaj jakaś rozchwiana emocjonalnie jestem, właśnie wydarłam się do swojego M. Przez telefon w sumie o głupotę bo mnie podirytował, po czym rozpłakałam się jak małe dziecko.. :/ chyba wezmę się za sprzątanie bo na mózg mi dzisiaj pada..

    Sasanko podziwiam Cię za Twoją siłę i pozytywne nastawienie mimo tylu przeciwności, a przede wszystkim za wiarę ❤️

    Pauliśka nie myśl o głupotach, przyrost masz piękny 😍 proga podratuj i będzie pięknie.


    :* :* :* <3 trzymaj sie cieplutko i nie denerwuj na eMka

    Mila1996 lubi tę wiadomość

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 18 marca 2019, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko bardzo mi przykro :( walczyłaś jak lew o te maleństwo. Mam nadzieję, że nie spotka Cię już nigdy takie rozczarowanie :*

    Ja chyba też trochę ograniczę forum. Będę Was od czasu do czasu podczytywać, ale muszę ograniczyć myślenie o ciąży do minimum. Nie mierzę już temperatury, nie sprawdzam szyjki, pójdę tylko na monitoring bo jeszcze ten miesiąc będę na clo i 19.04 lecimy do kliniki. Mam nadzieję, że wszystkie niebawem będziecie cieszyły się ślicznymi bobaskami :*

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 18 marca 2019, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliska Ty chcesz chyba nasza cierpliwosc sprawdzic, bo gorzej z Toba jak z dzieckiem ;)
    Piekny przyrost. Gratuluje :) proga mozna podnuesc suplami wiec spokojnie, ale poszlabym do lekarza po recepte na luteine.


    Kingulla odpocznij sobie. In vitri to obciazenie i dla cisla i dla glowy. Trzymam kciuki

    ef36, MonikA_89!, Olliiii, Sasanka55, Ochmanka lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 18 marca 2019, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka jesteś mega dzielna babka! Ważne, że pomimo wszystkich przeciwności losu się nie podajesz.. W końcu się uda i Tobie i mnie i wszystkim nam tutaj! :*

    Malgonia, MonikA_89!, aeiouy, Sasanka55, Iseko lubią tę wiadomość

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga_89 wrote:
    Sasanka jesteś mega dzielna babka! Ważne, że pomimo wszystkich przeciwności losu się nie podajesz.. W końcu się uda i Tobie i mnie i wszystkim nam tutaj! :*

    Olga nie robiłas juz sikancow?

  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 18 marca 2019, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian, a ty kiedy masz wizytę? Kciuki aby wszystko okazało się być dobrze!

    5ylwian lubi tę wiadomość

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Kocie, Ty juz niczego nie badaj!!! :* Pamietaj, ze u mnie od poczatku bylo zle, w przeciwienstwie do Ciebie. Masz cudownego Kropka w brzusiu i nie spaczaj swojej glowki historiami takimi jak moja
    Masz racje. Prawidlowy przyrost tez mi nie gwarantuje ba pozniejszym etapie,czy pojdzie wszystko dobrze. Mimo wszytsko wewnetrznie mnie to jakos uspokoi.

  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 18 marca 2019, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa dostałam meeega @ wczoraj.. Wiec transfer mam mieć 5 lub 6. 04. Bilet do Pl już kupiony w super cenie. Normalnie cena biletu 200-300 funtow, w tych dniach co mi potrzeba 70funtow.. Przecież to znak z góry! :) także kochane w kwietniu będę w ciąży jakby co ;)

    ef36, moni05, Szczesliwa_mamusia, cukrzyk1991, Niecierpliwa..., Salome, APrzybylska, MonikA_89!, Tele...79, szona, Ania_85_, aeiouy, Sasanka55, Mila1996, Ochmanka, Iseko, nuśka91, moyeu, Arashe lubią tę wiadomość

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 18 marca 2019, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    W piątek było 59,60, dziś 234. Prog tydzień temu 16 dziś 9 mg/ml. Biorę duphaston 2x1.
    Który masz dzisiaj tc? Jeśli już jesteś w skończonym 5 to idź do gina szukać pęcherzyka. Wtedy może zaznasz spokoju :D


    Sasanko, nie będę pisać jak bardzo mi przykro, bo chyba wiesz, że wszystkim dzisiaj tu tak nie za bardzo, a zwłaszcza Tobie. Wierzę, że mimo wszystkich przeciwności losu niedługo zajdziesz w zdrową ciążę i za kilka miesięcy zostaniesz mamą. Jesteś cudowną osobą i w końcu los musi się do Ciebie uśmiechnąć <3 <3

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 18 marca 2019, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w ciąży, planujecie zrobić lub robiłyście badanie na hpa1a (konflikt płytkowy)?

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 576 528

    Wysłany: 18 marca 2019, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko - tyle tu już padło ciepłych słów pod Twoim adresem, nie wiem czy dokładając swoje poprawie Ci jakoś humor, ale kochana byłaś bardzoooo dzielna :* I prędzej czy później (a raczej prędzej) będziesz wspaniałąąaaaa mamą :)))) Wiem, że Ci teraz mega cięzko...zwłaszcza, że musisz przeżywać TO po raz kolejny...

    Niestety z doświadczenia wiem, że niskie bety typu 30 lekarze nie uznają za ciąże i np. nie wpisują w karty jako poronienia. Ale ogólnie to pomimo tego, że (chyba?!) nie przysługują Ci na NFZ jeszcze badania genetyczne to może rozważ je co? Bo naprawdę bardzo łatwo zachodzisz w ciąże, tylko wygląda to tak jakby był jakiś nieprawidłowy podział materiału genetycznego i organizm odrzucał 'nieprawidłowy' zarodek ? Cholernie brutalnie to brzmi, wiem :( Oczywiście może to być też kwestia tej niedomogi i cienkiego endo, ale wtedy skąd by się wzięło poronienie w 9tc? Wiem, że wtedy nie brałaś jeszcze heparyny, ale sama mówiłaś , że heparyna w przypadku PAI nie jest taka jednoznaczna jak w przypadku Leiden ?

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    Cukrzyca typu 1, Hashimoto, Prolaktyna średnia (?), + ANA1, + aTPO, + antykoagulant tocznia (LA), + MTHFR 667tc i PAI - obie mutacje heterozygoty
    Starania o pierwsze dziecko - (7cs)- II


    Leki: metformina, insulina (OPI), letrox 75, wit. D3, olej z wiesiołka, selen, kwas foliowy, luteina , tardyferon, heparyna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaSzczurek wrote:
    Który masz dzisiaj tc? Jeśli już jesteś w skończonym 5 to idź do gina szukać pęcherzyka. Wtedy może zaznasz spokoju :D


    Sasanko, nie będę pisać jak bardzo mi przykro, bo chyba wiesz, że wszystkim dzisiaj tu tak nie za bardzo, a zwłaszcza Tobie. Wierzę, że mimo wszystkich przeciwności losu niedługo zajdziesz w zdrową ciążę i za kilka miesięcy zostaniesz mamą. Jesteś cudowną osobą i w końcu los musi się do Ciebie uśmiechnąć <3 <3
    Przy tej becie,to pęcherzyka nie bedzie jeszcze widac. Ale pod koniec tygodnia jest duza szansa. Pecherzyk zaczyna byc widac przy becie od 1tys. Wiec Pauliśka jeszcze popanikuje nam

    JaSzczurek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ef36 wrote:
    Dziewczyny w ciąży, planujecie zrobić lub robiłyście badanie na hpa1a (konflikt płytkowy)?

    Ja nie w ciąży, ale jak już się uda to będę chciała diagnozować w tym kierunku, bo mi w badaniach genetycznych wyszła zwiększona możliwość wystąpienia konfliktu płytkowego. Mój gin mnie z tym zlewa, nie wiem jeszcze nawet gdzie to się bada.

    ef36 lubi tę wiadomość

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 18 marca 2019, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka, ja Cię proszę. Po czym wnioskujesz, że to CP? Po TAKIM przyroście? No nie osłabiaj nas, błagam :) bo ja osobiście już mam dość Twojego pesymizmu i naprawdę należy Ci się kopas w dupas na poprawę myślenia!! :D błagam! Myśl pozytywnie, ciesz się ciążą!!
    A progesteron na szczęście jest do podniesienia. Bierz więcej dupka, leć do lekarza po luteinę i już!

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 18 marca 2019, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cukrzyk1991 wrote:
    Sasanko - tyle tu już padło ciepłych słów pod Twoim adresem, nie wiem czy dokładając swoje poprawie Ci jakoś humor, ale kochana byłaś bardzoooo dzielna :* I prędzej czy później (a raczej prędzej) będziesz wspaniałąąaaaa mamą :)))) Wiem, że Ci teraz mega cięzko...zwłaszcza, że musisz przeżywać TO po raz kolejny...

    Niestety z doświadczenia wiem, że niskie bety typu 30 lekarze nie uznają za ciąże i np. nie wpisują w karty jako poronienia. Ale ogólnie to pomimo tego, że (chyba?!) nie przysługują Ci na NFZ jeszcze badania genetyczne to może rozważ je co? Bo naprawdę bardzo łatwo zachodzisz w ciąże, tylko wygląda to tak jakby był jakiś nieprawidłowy podział materiału genetycznego i organizm odrzucał 'nieprawidłowy' zarodek ? Cholernie brutalnie to brzmi, wiem :( Oczywiście może to być też kwestia tej niedomogi i cienkiego endo, ale wtedy skąd by się wzięło poronienie w 9tc? Wiem, że wtedy nie brałaś jeszcze heparyny, ale sama mówiłaś , że heparyna w przypadku PAI nie jest taka jednoznaczna jak w przypadku Leiden ?

    Każde z poronień mogło mieć inną przyczyne.
    Jeśli teraz beta była 400 to można to już uznać za wcześne poronienie i poprosić interniste o skierowanie do poradni genetycznej.
    Kariotypy warto zrobić...

    PAI jest kontrowersyjne, np. Instytut Hematologii nie uznaje tego badania jako przydatne w diagnostyce.


    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko, bardzo mi przykro :(

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 18 marca 2019, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malamisia wrote:
    Ja nie w ciąży, ale jak już się uda to będę chciała diagnozować w tym kierunku, bo mi w badaniach genetycznych wyszła zwiększona możliwość wystąpienia konfliktu płytkowego. Mój gin mnie z tym zlewa, nie wiem jeszcze nawet gdzie to się bada.

    Niestety ginekolodzy w większości badgatelizują problem. Ja o badaniu dowiedzialam sie wczoraj od koleżanki... Badanie można zrobić na pewno w Instytucie Hematologii.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2019, 17:34

    malamisia lubi tę wiadomość

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
‹‹ 216 217 218 219 220 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ