X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 18 marca 2019, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po prostu boję się cieszyć... Mój M ma mnie dość szczerze mówiąc i ja siebie też! :/ dobra nie narzekam już, progesteron powtórzę na czczo tak jak kazał lekarz i jutro wizyta,chociaż pewnie nie zobaczę nic ciekawego,ale muszę dostać i tak recepty. Luteina doustna czy dopochwowa jest lepsza?

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • makowa Autorytet
    Postów: 628 984

    Wysłany: 18 marca 2019, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Makowa, wezmiecie mnie za cholernego cyborga bez uczuc, ale dla mnie 1 dzien wycia w poduche wystarczy. Teraz musze dzialac i przestac sie mazac. Zaczelam od ulubionej pizzy i piwka (choc wciaz bezalkoholowego- Lech limonka z mieta). Czuje sie taka strasznie nakrecona, zdeterminowana i niezwykle silna. Nie poddam sie, o nie, na pewno nie przy tak cudownych dziewczynach!
    Niemożliwa jesteś :) Ale ten przypływ chęci do działania znam, oj znam :) Ale skłamałabym, gdybym nie napisała, że dni słabości wciąż mi się zdarzały. I gdybym po tygodniu nie wróciła do pracy to bym miała szparki zamiast oczu od spuchniętych powiek. Sama wiesz, co dla Ciebie jest najlepsze, ale nie bój się mieć dni mamwszystkowdupnych ;)

    Raju, kobieto... Nigdy nie piłam takiego Lecha, ale taaaaaaką mi ochotę teraz narobiłaś, że nie wiem co mam zrobić... Dostanę go w Lidlu?:D

    Mila1996 lubi tę wiadomość

    MTHFR, PAI-1 hetero | ANA1, ANA2 + | p/c antykardiolipinowe + | Hashimoto
    OK: V Laiden, R2 | Protrombina II | ANA3 | LA | p/c p. b2 glikoproteinie | białko C, S | homocysteina

    Aniołki 03.2018 12 tc, 06.2018 6 tc
    Udało się! II - 24.12.2018
    x0f7mnb.png
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 18 marca 2019, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    Eh Sasanko no nie nasz :( musze tylko teraz kontrolowac bete i usg czy nic sie zlego nie pokaze :( oby @ przyszla i wszystko sie "zmylo" brzydko mowiac
    Ehhh przykro mi :( szczerze mówiąc wy z Sasanką bardziej zasługujecie na moje przyrosty... Ja totalnie nie doceniam tego,że jakoś idzie to do przodu mimo wszystko :(

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 18 marca 2019, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwian przykro mi :(
    Mam nadzieje, ze jeszcze jakis maly cudzik sie zadzieje.

    5ylwian lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • makowa Autorytet
    Postów: 628 984

    Wysłany: 18 marca 2019, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Ja po prostu boję się cieszyć...
    A to akurat rozumiem. Niby czemu rodzinie o ciąży powiedziałam dopiero w II trymestrze... Nikt nie oczekuje od Ciebie uśmiechu od ucha do ucha. Masz 100% prawa do niepewności. Ale uprawianie skrajnego czarnowidztwa? Bo Ty ciągle z grubej rury ciągle o cp, o najgorszej możliwości...

    szona, agge lubią tę wiadomość

    MTHFR, PAI-1 hetero | ANA1, ANA2 + | p/c antykardiolipinowe + | Hashimoto
    OK: V Laiden, R2 | Protrombina II | ANA3 | LA | p/c p. b2 glikoproteinie | białko C, S | homocysteina

    Aniołki 03.2018 12 tc, 06.2018 6 tc
    Udało się! II - 24.12.2018
    x0f7mnb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliska w końcu piszesz lepiej! Nie odpowiem jaki lepszy ale mocno wierzę w Ciebie!

    I chciałabym takiej siły jak niektóre tu dziewczyny!

    A ja zrobiłam betę ale nie wiem po co bo @ chyba zaraz przyjdzie...tsk czuje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2019, 19:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Pauliska w końcu piszesz lepiej! Nie odpowiem jaki lepszy ale mocno wierzę w Ciebie!

    I chciałabym takiej siły jak niektóre tu dziewczyny!

    A ja zrobiłam betę ale nie wiem po co bo @ chyba zaraz przyjdzie...tsk czuje

    Kiedy wyniki?:)

  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 18 marca 2019, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliska, dowcipna podobno lepiej się wchłania. Ja biorę obie.

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Kiedy wyniki?:)
    Chyba jutro... :(

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 18 marca 2019, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ef36 wrote:
    Pauliska, dowcipna podobno lepiej się wchłania. Ja biorę obie.
    Mój gin też mówi, że dowcipna lepsza :)

    ef36 lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 18 marca 2019, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Chyba jutro... :(
    Czekamy na wynik i głowa do góry.
    Ja już mniej więcej od miesiaca miewam bóle na @..

    syllwia91 lubi tę wiadomość

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka- ja Cie rozumiem. Ja po poronienie, ryczałam jeden wieczor. Potem sie pozbierałam,wiedziałam,jak musze działac. U mnie poronienie bylo przez niedomoge proga. Ale wtedy nie przypuszczałam,ze tak jest nisko,bo wczesniej nie mialam z nim problemu. Po tym wystraczylo 3 mce i znow jestem w ciazy. 1 cykl po poronieniu miałam totalnie rozjechany. W styczniu sie nie udało, a juz z lutowego cyklu jestem w ciazy. Z tym,ze od 16dc faszeruje sie progiem. Ty jestes bogatsza i doswiadczenia. Ustalisz z lekarzem plan dzialania i najpozniej w maju będziesz znowu w ciąży. Czego Ci ogromnie zycze. W koncu mamy razem spacerowac po grodzisku ;-)

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria :* <3 Wszystkie mamy tyle samo sily, tylko czasem trzeba ja znalezc :*

    5ylwian, obie bedziemy kontrolowac bete, na pewno szybko sama spadnie. To male wartosci :*

    Pauliska, luteina dopochwowa, jesli nie ma plamien, jest duzo lepsza, a przynajmniej mama mi tak tlumaczyla, choc srednio ja rozumialam ;) No w kazdym razie lepiej sie wchlania.

    Makowa, ja kupuje w Kerfurze, ale mozna ja znalezc w wielu miejscach :* Sklad dupy nie urywa, ale raz na jakis czas mozna wypic :) Co do humorow- pewnie jeszcze nie raz poleci lezka, ale nie beda to lzy bezsilnosci i poddania sie :*

    Syllwia, oby @ nie przyszla. Nie chcemy jej bardzo i czekamy na wyniki :)

    Pauliska, jak mozesz pisac, ze ktos bardziej zasluguje na ladna bete niz Ty?! Nie mysl tak! Posralo Ci mozg chwilowo, bo hormony szaleja, pojawia sie niepokoj, ale juz dosc, cieszymy sie Twoja ciaza i czarne mysli wyrzucamy gdzies daleko! :*

    syllwia91, Salome, 5ylwian lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syliwa- ja od zeszlego piatku mam bole na @. Wiec to,ze boli brzuch,nie znaczy,że przyjdzie@

  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 18 marca 2019, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka.... Nie tak miało być😢😢 ściskam najmocniej Księżniczko!

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • Mila1996 Autorytet
    Postów: 260 539

    Wysłany: 18 marca 2019, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie Sasanka zrobiła i dla mnie mega ochotę na piwo 😋 piwo bezalkoholowe jest bezpieczne w 100% ? Bo z różnymi opiniami się spotkałam, ciekawa jestem jakie wy macie zdanie na ten temat? Czasami jak najdzie ochota to aż skręca człowieka ;)

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    QojMp2.png

    || - 21.12.2018

    29.08.2019 Zosia 👧 3710 i 58 cm szczęścia ❤️😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa Mamusia :* Wlasnie sie zastanawiam, czy powinnam zrobic pauze i zbadac wszystko, co mozliwe, po prostu miliard wszystkiego, czy "podstawy", ktorych jeszcze nie badalam, a moze wierzyc w niedomoge i krzepliwosc... Robienie kilku miesiecznej przerwy denerwuje najbardziej. No nic, dzis juz nie analizuje.

    PS. Taaaak, pojdziemy do nowego parku :) :*

  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 18 marca 2019, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    Sasanka- ja Cie rozumiem. Ja po poronienie, ryczałam jeden wieczor. Potem sie pozbierałam,wiedziałam,jak musze działac. U mnie poronienie bylo przez niedomoge proga. Ale wtedy nie przypuszczałam,ze tak jest nisko,bo wczesniej nie mialam z nim problemu. Po tym wystraczylo 3 mce i znow jestem w ciazy. 1 cykl po poronieniu miałam totalnie rozjechany. W styczniu sie nie udało, a juz z lutowego cyklu jestem w ciazy. Z tym,ze od 16dc faszeruje sie progiem. Ty jestes bogatsza i doswiadczenia. Ustalisz z lekarzem plan dzialania i najpozniej w maju będziesz znowu w ciąży. Czego Ci ogromnie zycze. W koncu mamy razem spacerowac po grodzisku ;-)
    Jaka dawkę brałaś i czego od 16dc? Ja też mam niedomogę,znaczy mam progesteron jak pani po menopauzie, 0.10, bez duphastonu bym nawet nie zaszła w ciążę...

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 18 marca 2019, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syllwia, Twój wykres jest taki ładny, że będę naprawdę zaskoczona, jeśli beta wyjdzie negatywna! Trzymam kciuki :)

    syllwia91, szona lubią tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodajecie dziewczynki sily bardzo mi przykro z powodu waszych sytuacji ale wiecie co dziekuje rowniez za to ze nie chce tego przechodzic ... Wy juz kochane mam nadzieje ze wszystko co zle za Wami!!!! Zqczynam 1 dc dzis test byl mocniejszy ale po tescie plamienie i krwawienie jest w tej chwili bol i mnie zalewa wiec dla swojego spokoju psychicznego nawet nie ide jutro na bete... :( Tak mialo byc ... Koniec ...
    Dla Was i tak poklon kochane tyle sily moze miec tylko BABA ze tak to powiem ... Tyle walki a tu jak ten wiatrak ... Stawiajac opor urywa skrzydla...

    syllwia91 lubi tę wiadomość

‹‹ 218 219 220 221 222 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ