X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2019, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga super niech dzidzia sie zadomowi !
    Pauliska widac widac trzymam kciuki!
    A mnie jakos niedobrze zly dzien .... Glowa pobolewa i jakas biegunka ... Mam nadzieje ze nie zlapalam jakiegos wirusa... Wieje u nas niemilosiernie nic mi sie nie chce normalnie najchetniej poszlabym spac... A tu jeszcze trzeba jechac do do roboty... Od meza odpoczywam do soboty ... Heh jutro wolne dzien z chlopcami ;) ... Na jedno dobrzee robi ta robota bo mlody juz powoli zapomina o cycku ... ;) jeszcze raczki mu wedruja pod bluzke ale juz nie ma walki o cycucha mam nadzieje ze wkoncu zaprzestanie ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2019, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    Olga, booooziu cudownie :) mocne kciuki za Was :*

    Szona, każda zmiana daje nadzieje... I oby to było TO! :)

    Sasanka, ale nic nie piszesz co tam, jak tam? Krwawienie, wszystko? Melduj szybko!

    Monika, w końcu muszą popękać :D do dzieła i trzymam kciuki! :*


    Moni, dziekuje, ze pytasz :*:*:* Napisalam przed chwila cale wypracowanie i sie usunelo :/ Nie mam juz weny, wiec skroce swoje wypracowanie do 1 zdania: Uwielbiam Was wszystkie, wierze w Was, mam nadzieje, ze wszelkie bole i choroby pojda szybko precz, a seksy beda niezapomniane :*

    U mnie tak sobie, boje sie, ze na Dzien Kobiet dostane po mordzie spadajaca beta, ale zalatwilam sobie urlop, wiec bede lezec, czytac ksiazki, obejrze tez jakis fajny film, poslucham dobrej muzyki, zamowie cos pysznego, a maz niech spada, bo chwilowo go nie lubie!
    Raz sa krwawienio-plamienia, raz ich nie ma. Generalnie kiedy zdaze sie ucieszyc, to bach, leci.

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 7 marca 2019, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka na dwóchpierwszych testach od góry widać, ale na tym trzecim taki bardzoo jadny bladzioch, ale mało widoczny. Idź jutro na bete !!!

    Malgonia, objawy ciąży przed owulacją powiadasz :D no nieraz ich doświadczyłam, ale nigdzie nikomu się z tego nie zwierzałam hyhyh :DDD

    Olga kciuki moocne :)

    MonikA_89! lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2019, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://m.youtube.com/watch?v=a1kGi-X2_C8&fbclid=IwAR2rbb1ybv2LUJpMKUQnZ44edfTsS-ZMvADLmawbq7w1k0EkyQOi_2INQME

    Dziewczynki dla Was heh zaje**isty hymn matek ;)

    Ania_85_, MonikA_89! lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2019, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 19:53

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2019, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina, ja az sie poryczalam, ogladajac teledysk...

    Pauliska, ja widze i wierze :)

    Malgonia, objawy ciazy przed owu sa super znakiem :*:*:* :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2019, 18:39

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 7 marca 2019, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgoniu silna wizualizacja u Ciebie widzę :P dobrze dobrze, niech się dzieje :)

    Pauliska widzę, że coś tam jest. Leć jutro na betę i będzie wiadomo :)

    Ja pojadłam ananaska, ale nie wiem jak Wy możecie jeść środek jak on taki twardy :P coś tam pogryzłam, może pomoże :P

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 7 marca 2019, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko trzymam kciuki, by wszystko było dobrze, jeśli jednak beta spadnie, to oby leczenie dało oczekiwane skutki w zdrowej ciąży w kolejnym cyklu!

    Niecierpliwa, dobrze, że jajowody czyste! Uff

    Moni piękna dzidzia :) oby wszystko było dobrze i ta amnio była zbędna.

    Szona, ja też bym chciała mieć migrene na spadek proga :P, a nie kursy jej się chce to jest :P ale niestety leczenie nie przynosi żadnych skutków, a chciałabym choć ograniczyć napady, już nie marzę o ich braku :)

    Olga kciuki by się wszystko szczęśliwie zakończylo :)

    Ja byłam dziś na wizycie, dostałam skierowanie na połówkowe, które mam zrobić za miesiąc, a tymczasem słuchałam serduszka i cieszę się, że dzidzia żyje ^^

    Kingulla, Sasanka55, szona, moni05, MamaStasia :), Nuch lubią tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 7 marca 2019, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewuszki a stercza Wam sutki przed miesiączką?

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2019, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe, dziekuje :* Ciesze sie bardzo, ze u Ciebie wszystko w porzadku :) Dzidzia na pewno ma sie super :) Jak dzisiaj z migrena? Ciut mniej boli?

    Kingulla, chyba pojde w Twoje slady i tez dzisiaj zjem ananasa :) Taka mi ochote narobilas :) Gryz, gryz, na pewno pomoze! No, Mala, nie ma innej opcji :)

    Dzulka, mam wrazenie, ze moje to caly cykl :D Teraz jeszcze ta obwodka wokol sutkow (o mamo, coz za znajomosc biologii) zrobila sie taka wielka jak u hipopotama :o

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2019, 18:57

  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 7 marca 2019, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haba napisałabym czy zrobisz zdjęcie dla porównania hahaha ale to tylko żart, ja mam wrazenie, że są takie pełne, sutki ciągle stercza, żyły widać (albo wmawiam sobie) i nie same brodawki ale obwódka mi chyba ściemniała i ciągle szukam czegoś w sobie co mi powie, że się udało 😁 za to na pocieszenie napilam się szampana

    Sasanka55, Ania_85_, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 7 marca 2019, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też sterczą i bolą, ale ja tak mam co cykl także nie wiążę tego z pozytywnym zakończeniem :) jak na razie to nie mam innych objawów jak co miesiąc, a to przecież już 7dpo :P jak mogę jeszcze nic nadzwyczajnego nie czuć :P

    Sasanka55, DzulkaJ lubią tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2019, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Mi też sterczą i bolą, ale ja tak mam co cykl także nie wiążę tego z pozytywnym zakończeniem :) jak na razie to nie mam innych objawów jak co miesiąc, a to przecież już 7dpo :P jak mogę jeszcze nic nadzwyczajnego nie czuć :P

    W takim razie Sasanka Ci powie, ze brak objawow to najlepszy objaw w Twoim przypadku. Bedzie ciaza i koniec!

    Dzulka, kciuki :) Ktoras z Was kiedys pisala o ciemniejacej waginie w ciazy, wiec ciemniejsza obwodka piersi to prawie to samo :D jest znak-jest ciaza :)

    DzulkaJ, Kingulla lubią tę wiadomość

  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 576 528

    Wysłany: 7 marca 2019, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukanie objawów jest wg mnie ważne ;) U mnie objawy się sprawdziły, tylko nie wiedziałam jeszcze wtedy, że to objawy bo były nietypowe :D

    Olga - gratuluję i kibicuję :* Mocno !!!

    Sasanka, koniecznie jutro daj znać jak najszybciej jak beta ;)

    Cukrzyca typu 1, Hashimoto, Prolaktyna średnia (?), + ANA1, + aTPO, + antykoagulant tocznia (LA), + MTHFR 667tc i PAI - obie mutacje heterozygoty
    Starania o pierwsze dziecko - (7cs)- II


    Leki: metformina, insulina (OPI), letrox 75, wit. D3, olej z wiesiołka, selen, kwas foliowy, luteina , tardyferon, heparyna
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 7 marca 2019, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha i tak testuje dopiero w poniedziałek 🤗 muszę się pochwalić, bylam dzisiaj w aptece po leki dla mojego Trolla, bo się przeziębił, a musimy szybko wyleczyć, żeby była siła w nowym cyklu walczyć i nie kupiłam testu, żeby nie kusić siebie!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2019, 19:16

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 7 marca 2019, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cukrzyk1991 wrote:
    Szukanie objawów jest wg mnie ważne ;) U mnie objawy się sprawdziły, tylko nie wiedziałam jeszcze wtedy, że to objawy bo były nietypowe :D

    Olga - gratuluję i kibicuję :* Mocno !!!

    Sasanka, koniecznie jutro daj znać jak najszybciej jak beta ;)
    A jakie miałas objawy?

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2019, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cukrzyk1991 wrote:
    Szukanie objawów jest wg mnie ważne ;) U mnie objawy się sprawdziły, tylko nie wiedziałam jeszcze wtedy, że to objawy bo były nietypowe :D

    Olga - gratuluję i kibicuję :* Mocno !!!

    Sasanka, koniecznie jutro daj znać jak najszybciej jak beta ;)

    Nie dam :P za duzo juz o mnie. A Ty, Kochana, milczysz i milczysz. Napisz chociaz, jak sie czujesz. Wypuscili Cie tak jak obiecywali?

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 7 marca 2019, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do masakrycznego bólu cycek doszedł jakiś dziwny śluz - wodnisto-kremowy. Zawsze jest raczej susza. No i owulak mi znowu ciemnieje. Jak już za te 9 dni przyjdzie @ to będę mogła napisać: „kochany pamietniczku, miałam już wszystkie na świecie objawy ciąży - BEZ CIĄŻY” :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2019, 19:31

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 7 marca 2019, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka, ale to nie jest normalna @... Czyli cos sie tam dzieje :)
    Zrob nam wszystkim prezent na dzien kobiet jutrzejsza beta :*

    szona, Sasanka55, Ochmanka lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 576 528

    Wysłany: 7 marca 2019, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko - milczę, bo nie nadążam za Wami :D Dziś wróciłam już ze szpitala, więc piszę już z domku <3 5 kwietnia mam się stawić znowu na oddziale (uroki posiadania cukrzycy). Czuje się spoko. Zarodek ma 11-12 mm i serduszko bije 153 razy na minutę :) Słodko ;)
    Gdzie tam za dużo o Tobie na tym forum, stanowczo się nie zgadzam :* Mogę złożyć pisemny sprzeciw.

    Dzulka - moje objawy może ponumeruję :P będzie prościej :
    1. myślałam, że cykl bedzie mało wartościowy bo nie miałam tak jak zwykle duzo śluzu płodnego + miałam niski progesteron w 20/21 dc (11,9)
    2. jednego dnia to płakałam i jednocześnie się z siebie śmiałam bo nie wiedziałam czemu
    3. ogólnie to w drugiej połowie czułam się wyjątkowo dobrze i spokojnie. Ale nie wiązałam tego z ciążą, myślałam że się pogodziłam z tym że nie będzie wcale tak łatwo i postanowiłam ciut wziąć się za siebie i chyba dlatego czułam się dobrze psychicznie.
    4. Około 10-20dc mnie wysypało, a potem cera się poprawiła. Ale jak zobaczyłam to pierwsze wysypanie to myślałam, że @ tuż tuż
    5. Z typowych objawów to miałam ból piersi i mini mini pajączki na piersiach.
    6. Aaaa, no i nie bolał mnie ani razu brzuch wiec myślalam, że nici z ciąży. W cb miałam delikatne bóle pomiędzy 14 a 27 dc.
    7. Zdziwiło mnie też moje TSH, które nagle urosło do 2,4 a zawsze miałam około 0,6.

    szona, Sasanka55, Magduullina lubią tę wiadomość

    Cukrzyca typu 1, Hashimoto, Prolaktyna średnia (?), + ANA1, + aTPO, + antykoagulant tocznia (LA), + MTHFR 667tc i PAI - obie mutacje heterozygoty
    Starania o pierwsze dziecko - (7cs)- II


    Leki: metformina, insulina (OPI), letrox 75, wit. D3, olej z wiesiołka, selen, kwas foliowy, luteina , tardyferon, heparyna
‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ