X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Odlczam...
Odpowiedz

Odlczam...

Oceń ten wątek:
  • Gorąca30 Znajoma
    Postów: 17 9

    Wysłany: 4 marca 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aliss, daj nam znać jak wszystko wyglada:-) może ten 30 sty będzie udany:-) ja cierpliwie muszę czekać jeszcze 11 dni ...

    Gorąca 30
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 4 marca 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gorąca30 wrote:
    Będzie dobrze:-) razem wytrwamy:-) ja testuje dokładnie za 11 dni...

    o to tak jak ja !:) @ mam przewidziana na 13-14 marca i modle sie aby nie przylazla ta wredota :)

  • kejt90 Przyjaciółka
    Postów: 104 30

    Wysłany: 5 marca 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka kochane ;)
    ja też się modlę żeby małpa nie nadeszła ;( ale troszkę mam bóle miesiączkowe... mam do was pytanko ;)
    aczkolwiek miałam dwudniowy spadek temp. rano wynosiła 36.5 - 36.6 natomiast dziś aby się obudziłam i było znowu 36.8 - 37 ;)
    czy to mogło mieć związek z zagnieżdzeniem??? jestem 12 dni po ovu.

    błagam odpiszcie ;)

    Aliss i agule - trzymam kciuki ;)

    8.04.2014 [*] Mój aniołek ;*
  • Gorąca30 Znajoma
    Postów: 17 9

    Wysłany: 5 marca 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi temperaturami rożnie bywa:/ ale podobno spada w momencie zagniezdzania... Moze to właśnie to!:)chyba jednak nie wolno sie tak nakrecac:/ lekarzowi jest trudno ocenić czy jest ciąża czy nie , a co dopiero nam:-) ale trzeba mieć wiarę , wiarę , ze tym razem zaskoczyło i cierpliwie czekać :-) wiec czekamy!

    Gorąca 30
  • Goplana Autorytet
    Postów: 1281 2171

    Wysłany: 5 marca 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do odliczania :)
    Biorę Duphaston, więc nie wiem czy mogę jakiekolwiek objawy brać pod uwagę.
    Duphastonu nie odstawiam od czasu monitoringu i dnia owulacji (więc @ nie przyjdzie dopóki się go nie odstawi). Testuję zatem w 15dpo. - 10 marca.

    jftycms.png
  • kejt90 Przyjaciółka
    Postów: 104 30

    Wysłany: 5 marca 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ponownie ;)
    wiedziałam że nie wytrzymam, i zrobilam przed chwilą test, mogłam zrobić rano ale kurde już nie mogłam a coo hehe i druga kreska jest ledwo widoczna, nigdy tak nie miałam bo zawsze była jedna kreska i koniec kropka a tu taka cieniutka podczerwonawa kreseczka... mam nadzieje że maleństwo jednak się rozwinie ;)

    jestem 12 dni po owulacji wczoraj miałam spadek - oby to znaczyło zagnieżdzenie ;)

    Gorąca30, iwcia77, isabelle, Goplana lubią tę wiadomość

    8.04.2014 [*] Mój aniołek ;*
  • Gorąca30 Znajoma
    Postów: 17 9

    Wysłany: 6 marca 2014, 02:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejt90 daj nam znać:)

    Gorąca 30
  • Lolek Znajoma
    Postów: 29 10

    Wysłany: 6 marca 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goplana wrote:
    Dołączam do odliczania :)
    Biorę Duphaston, więc nie wiem czy mogę jakiekolwiek objawy brać pod uwagę.
    Duphastonu nie odstawiam od czasu monitoringu i dnia owulacji (więc @ nie przyjdzie dopóki się go nie odstawi). Testuję zatem w 15dpo. - 10 marca.

    Goplana - mam ten sam problem. Przez Duphaston postanowiłam ignorować objawy ;)

    view.php?sid=70638
  • KUNIAK Autorytet
    Postów: 727 1325

    Wysłany: 6 marca 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ja tez zrobi łam dzis rano test,dzien po spodziewanej @
    I mam to samo co kejt bledziutką drugą kreskę,jeszcze się boję cieszyc,
    jutro spróbuje podjechac na bhcg

    isabelle, Goplana, iwcia77, Magdalenna, paaulla84 lubią tę wiadomość

    gg64l6d8uplrbvce.png
  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 6 marca 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kusi teścik, kusi. Progesteron 7dpo mam 24 przy normie 15. Coś to mówi?

    uwo9skjovnetfmk9.png
  • Goplana Autorytet
    Postów: 1281 2171

    Wysłany: 6 marca 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się boję testować... Już nie mam właściwie żadnych objawów buuu... oprócz przeziębienia :/

    jftycms.png
  • kejt90 Przyjaciółka
    Postów: 104 30

    Wysłany: 7 marca 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kobietki.
    ja mam doła :( chyba nici ;( wczoraj zrobiłam test Amil i wyszła tylko jedna kreska :( niby oststnio robilam nordtest i jest on najczulszy ale kurde wiedzialam ze tak bedzie ;(
    niestety teraz w kwietniu bede miala badanie HSG :( bardzo sie boję, że wyjdzie że mam niedrożne jajowody :( bo jedną myśl jaką mam to, że jestem jakaś bezplodna :(:(:(:(

    a u was jak dziewczynki??
    KUNIAK robiłaś betę???
    Idia - życzę fasolki ;)
    Goplana - mi aby z objawów aby podwyższona temp. została i mega bolesne piersi i sutki ;(;(

    8.04.2014 [*] Mój aniołek ;*
  • malu Przyjaciółka
    Postów: 98 22

    Wysłany: 7 marca 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kejt, poczekaj do dnia @ i wtedy zrób test. Teraz nerwy nic nie dadzą.

  • Goplana Autorytet
    Postów: 1281 2171

    Wysłany: 7 marca 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejt90 - nadal trzymam a Ciebie kciuki! Mnie też czeka najprawdopodobniej w kolejnym cyklu HSG, bardzo mi się to badanie nie podoba i najchętniej bym się wcale mu nie poddawała - lekarz jednak ciągle napiera.
    U mnie przeziębienie w pełni, objawów zero i stres, że trzeba będzie testować... szkoda, że na Duphastonie sama @ nie przyjdzie...
    KUNIAK - również trzymam kciuki

    jftycms.png
  • Goplana Autorytet
    Postów: 1281 2171

    Wysłany: 8 marca 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AAaaa... dziewczyny! Nie wytrzymałam, ponieważ się rozchorowałam i muszę wziąć antybiotyk - zrobiłam test - a tam bledzioch!... ale jest.... ale bledzioch...
    O kurcze cała się trzęsę...

    jftycms.png
  • kejt90 Przyjaciółka
    Postów: 104 30

    Wysłany: 8 marca 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka. wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet kochane ;)

    u mnie najgorsze kobiece święto ;(
    dostałam plamienia ;( dziś 27 dzień cyklu, jeszcze nigdy nie miałam tak krótkiego cyklu masakra jakaś ;( najpierw myślałam ze może to implantacyjne plamienie ale to jest zbyt piekne ;( zreszta 27dc to pozno juz =/ od owulki 14 dni minęło;( płaczę jak bóbr masakraaaaaaaa ;(

    za resztę trzymam kciuki ;*

    8.04.2014 [*] Mój aniołek ;*
  • Gorąca30 Znajoma
    Postów: 17 9

    Wysłany: 8 marca 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie , trzeba wytrzymać nerwowo. Ja testuje za tydzień w sobotę , ale szczerze powiem to raczej nic z tego ...

    Gorąca 30
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Gratulacje dla tych, którym już się udało a za całą reszte trzymam kciuki.
    My się staramy jakies 2 lata i na razie nic. Wczoraj miała przyjść @ ale jeszcze jej nie ma. rano test negatyw. Płakać już nie płaczę bo się przyzwyczaiłam ale przykro...
    Staram się nie nakręcać ale trochę dziwnie się czuje, od tygodnia mam mdłości, czasem zawroty głowy, lekki ale ciągły ból w podbrzuszu...ech, szkoda gadać. Testować postanowiłam za 5 dni czyli 13, jeśli wcześniej ta małpa się nie przypałęta:)

    Pozdrowionka!

  • anka30 Koleżanka
    Postów: 56 50

    Wysłany: 8 marca 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam!Ostatnią @ miałam 6.02 a cykle zwykle 27-28 dni,ale chyba bezowulacyjne bo wykres z temp płaski zero skoku.W tym cyku ziółka piłam i skok był i liczę ze się uda mimo iż dziś testowałam i negatyw :( Według wykresu owu była 20dc a dziś jest 11dpo więc może za wcześnie testowałam? Co myślicie jest nadzieja ?

    fe242a737dbe9c19b9f52d3b41eb0c21.png
    To nasz 32 cykl starań
  • Goplana Autorytet
    Postów: 1281 2171

    Wysłany: 9 marca 2014, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj zrobiłam 3 testy, 1 cień cienia, natomiast 2 pozostałe - znów bledziutkie kreseczki... nie wiem co o tym myśleć...
    To już 14dpo - nie powinno być lepiej? W dodatku temperatura spadła nieco...
    Boję się ciąży pozamacicznej...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2014, 08:03

    jftycms.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ