X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Odlczam...
Odpowiedz

Odlczam...

Oceń ten wątek:
  • kejt90 Przyjaciółka
    Postów: 104 30

    Wysłany: 9 marca 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goplana może owulacja się przesunęła i będzie to wszystko opóżnione??
    Najlepiej zrobić sobie bhcg, jak wyjdzie ciąża to odrazu pójdziesz do gina i zobaczy czy to pozamaciczna, ale wątpie ;) uda ci się napewno, trzymam kciuki ;*

    u mnie plamienie ustało od wczoraj od 13 czysto, mam nadzieje, że wredna @ nie nadejdzie hehe

    8.04.2014 [*] Mój aniołek ;*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musimy sie uzbroic w cierpliwosc dziewczyny! Za kilka dni wszystko sie wyjasni, a tymczasem milej niedzieli wam zycze:)

    slodka100 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejt90 jestem ciekawa jak tam u Ciebie, bo mam podobna sytuacje. Jeden test pozytywny, dwa nie i dzis plamienie w 31dc

  • kejt90 Przyjaciółka
    Postów: 104 30

    Wysłany: 10 marca 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej.
    koło wieczorka dam znać bo właśnie wróciłam z bety heh pewnie nici z tego, ale trudno lepiej wiedzieć niż żyć w niepewności ;)
    ty też rób betę szybciutko ;) mamy taką samą sytuacje, bo mam dziś 30dc he

    8.04.2014 [*] Mój aniołek ;*
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 10 marca 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny ;)

    Ile ja bym dała żeby mieć cień kreski tak jak niektóre z was :(
    Dzisiaj robiłam test i znowu niestety - :( Straciłam już wszelkie nadzieje :(
    Teraz czekam tylko na tę wredną @ termin może jutro w 30dniu cyklu bo przed poronieniem takie cykle miałam ale ostatnią pierwszą @ po poronieniu dostałam po 24dniach dlatego robiłam już 3 testy :(
    Ech to czekanie jest najgorsze nie ma to jak @ jak w zegarku

    Powodzenia dziewczyny dla Was ;)
    Ja będę musiała niedługo zacząć nowe starania :(

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • kejt90 Przyjaciółka
    Postów: 104 30

    Wysłany: 10 marca 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,.
    odebrałam wynik bhcg - 22mIU/ml

    wydaję mi się ze kijowo prawda??? :(:(
    do zagnieżdzenia najprawdopodobniej doszło 8 marca(sobota), jak myślicie kochane jest szansa???

    8.04.2014 [*] Mój aniołek ;*
  • sponge Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 10 marca 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie panikuj, normalny wynik dla wczesnej ciąży , mieści się w normach.
    Zjedz coś dobrego, obejrzyj jakiś fajny film i wyluzuj...
    Nie stresuj się tak bo po pierwsze nie ma czym, wynik jest w porządku a po drugie jeszcze sobie tymi nerwami zaszkodzisz.
    Udało się, jesteś w ciąży :)

  • kejt90 Przyjaciółka
    Postów: 104 30

    Wysłany: 10 marca 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    starsznie panikuje, dzięki sponge że mnie uspokajasz ;)

    mam wrażenie że to malutko bo miesiączka była 10 luty =/

    8.04.2014 [*] Mój aniołek ;*
  • sponge Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 10 marca 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dopiero 29 dc. Beta zaczyna rosnąć dopiero po zagnieżdżeniu, zagnieżdżenie z tego co pisałaś było 2 dni temu, daj fasolce trochę czasu , nie od razu beta wygodzi trzy czy czterocyfrowa. Jesteś już po terminie miesiączki czy przed, który to dzień po owulacji?

  • kejt90 Przyjaciółka
    Postów: 104 30

    Wysłany: 10 marca 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miesiączke powinnam mieć wczoraj ewentualnie dzisiaj, ale nie zapowiada się jakoś bo mam bardzo dużo śluzu..... owulacja była podobno 23-24 luty.

    8.04.2014 [*] Mój aniołek ;*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to kejt, chyba mozna Ci gratulowac, trzymam kciuki:)
    U mnie 31 dc i koniec. Rano przyszla @. Rozczarowanie tym wieksze, ze od lat moje cycle sa 28 dniowe a wczoraj jeden test pokazal 2 kreski (dwa nastepne nic) i przez moment poczulam sie mama...Dobrze, ze partnerowi nie mowilam...chcialam byc pewna. Dzis zalamka i dzien w pizamie. Jak dlugo jeszcze???

  • kasia88 Koleżanka
    Postów: 50 16

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Ci fajnie kejt! Ja również trzymam kciuki!
    Póki co ja mam bóle krzyża i pobolewanie w dole brzucha, co mi się zdarza jedynie w trakcie @. Ale u mnie dopiero 6 dpo więc to chyba jakiś zbieg okoliczności niż objaw wczesnej ciąży, co myślicie?

    3jgxvfxm9ld5b0qy.png
  • kasia88 Koleżanka
    Postów: 50 16

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angel, uda się za miesiąc!

    angel100 lubi tę wiadomość

    3jgxvfxm9ld5b0qy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic, dziś pozwoliłam sobie na chwile slabosci ale zycie pędzi dalej. Masz rację Kasia, uda się za miesiąc. Jutro lece na silownie wyladowac caly stres i nastawić się pozytywnie. Dobranoc moje drogie!

  • kejt90 Przyjaciółka
    Postów: 104 30

    Wysłany: 12 marca 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane.

    dziś odebrałam wynik drugiej bety (minęły 2 doby) tamta była 22mIU/ml , natomiast dzisiaj 50mIU/ml.... ?Czy to jest dobrzE??? Od ostatniej miesiączki minęło praktycznie 4 tygodnie, czy to nie za mały przyrost?? Znowu panikuje :(

    8.04.2014 [*] Mój aniołek ;*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kejt, Czy owulacja była potwierdzona usg czy wyłącznie objawami i testami owu? To bardzo istotne informacje. :)
    I o której godzinie wykonałaś pierwszą, a o której druga bete?
    Póki co nie panikuj! Pamiętaj, że nawet jeśli przyrost jest za mały, to najczęściej po kilku dniach się wyrównuje, a na usg widać piękny pęcherzyk, później z zarodkiem i wtedy już nikt nie będzie się przejmował o Twój poziom bety.
    Myślenie pozytywne to podstawa!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2014, 09:57

  • Caribbean Przyjaciółka
    Postów: 72 54

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przyłączam się do was i jak na razie cierpliwie czekam na efekt starań :)Nie nastawiam się, że się uda, bo to właściwie pierwszy cykl starań, więc spokojna jestem, choć nie powiedziane, ż za tydzień też będę. Pozdrawiam :) i trzymam za was mocno kciuki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2014, 15:00

    2fwarjjgjx3lpg1h.png
  • kurka Przyjaciółka
    Postów: 106 32

    Wysłany: 13 marca 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-)...i ja odliczam, wg owuFriend testuję za 7 dni. Ostatnia FL była 10 dniowa, teraz też mi tak zaznaczył. Testowanie wypada w 11 dpo, nie za wcześnie?

    Oby tym razem się udało....

    1d5b735a757b8cea70c0983c25cb73c0.png

    Dawidek czeka na rodzeństwo...
  • kurka Przyjaciółka
    Postów: 106 32

    Wysłany: 13 marca 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście trzymam kciuki, żeby wszystkim nam się udało, to by oznaczało grudniowe dzieciątka,.... piękny prezent na Boże Narodzenie, takie maleństwo w domu :-)

    Caribbean, a kiedy testujesz?

    Dawidek czeka na rodzeństwo...
  • Caribbean Przyjaciółka
    Postów: 72 54

    Wysłany: 13 marca 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurka trzymam za Ciebie kciuki, żeby za 7 dni pojawiły sie dwie kreski. Ja zatestuję nie wczesniej niź w dniu spodziewanej miesiączki (o ile nie przyjdzie w terminie),czyli za 10 dni, nie chcę wcześniej się nakręcać....

    2fwarjjgjx3lpg1h.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ