X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Dziewczyny, jak się bada prolaktynę?
    Gdzies iles stron temu pisalam:P ALe nie pamietam... czekaj jak znajde to CI wkleje :P

    Baronowa_83 lubi tę wiadomość

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do prolaktyny, to chimeryczny hormon, badanie na czczo, po wyspaniu się, najlepiej 3 h po pobudce, dzien wczesniej bez stresu,wysiłku fiz, macania cycków, seksu itd. Jak wejdziesz do lab. to usiądź na 15 min przed pobraniem krwi
    Niezaleznie od dnia cyklu.
    To jest cytat od jednej z forumowiczek

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurde to musialabym urlop brać żeby zbadac

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo niestety. Jestes w 3 dniu cyklu to moglas wiekszosc badan dzis zrobic...razem z ta prolaktyna

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten cykl jeszcze powalczymy. Jak przyjdzie okres to sobie zrobię. Ale to musze się podpiąć pod ubezpieczenie prywatne męża i wtedy zrobić prywatnie. Taniej wyjdzie niż płacić za każde ze swojej kieszeni.
    Spróbuję go na te bezpłatne badania umówić w ramach dnia ojca

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo tak, ja mam ubezpieczenie ZUS, ale nie da sie umowic tak zeby dokladnie w 3 dniu cyklu zrobic badania, ja obliczylam w drogim laboratorium za wszystkie badania hormonalne zaplace niecale 200zl, licze ze w tej do ktorej chce isc zaplace mniej.

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny poradzcie mi kiedy kiedy zrobić progesteron dziś mój drugi dzien cyklu w polsce będe dopiero 23 czerwca myślę że wszystkie badania zrobie 24-25 ale nie wiem co z progesteronem myślicie że mogę zrobić go teraz w poniedzialek i potem 24-25 czerwca żeby mieć wyniki z obu faz cyklu ??

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z zusu mam wizytę 8 lipca. Ale to pewnie mi powie ze jeszcze pól roku musze powalczyć zanim da mi skierowanie na cokolwiek

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniqe wrote:
    dziewczyny poradzcie mi kiedy kiedy zrobić progesteron dziś mój drugi dzien cyklu w polsce będe dopiero 23 czerwca myślę że wszystkie badania zrobie 24-25 ale nie wiem co z progesteronem myślicie że mogę zrobić go teraz w poniedzialek i potem 24-25 czerwca żeby mieć wyniki z obu faz cyklu ??
    nie robi sie tego badania w pierwszej fazie cyklu nie ma to w ogole znaczenia.
    On niestety musi byc dokladnie 6-7 dc po owulacji nooo max 8. wiec za bardzo nie wiesz czy sie wstrzelisz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Z zusu mam wizytę 8 lipca. Ale to pewnie mi powie ze jeszcze pól roku musze powalczyć zanim da mi skierowanie na cokolwiek
    A ile sie juz starasz?

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    U mnie dzisiaj spadek, także @ czai się za rogiem...

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie moge sie wstrzelic bo wtedy jest weekend i po weekendzie wracam do polski a chcialabym zeby to zobaczyl jakis lekarz czytalam w necie ze sa rozne normy dla pierwszej i drugiej fazy cyklu wiec powinno cos byc widac jesli jest nie tak a 7-8 dpo progesteron osiaga najwyzsze stezenie przy cyklach nieregularnych robi sie to badanie co drugi dzien ja niestety nie mam wogole tej mozliwosci bo nawet nie mam pojecia jak dlugi bedzie ten cykl

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2015, 10:29

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NOo ale lekarz powie Ci raczej ze nic nie zobaczy... Dlatego niestety lecz moze byc ciezko z tym, mysle ze niestety lecz moze Ci powiedziec ze w kolejnym cyklu zebys robila dokladnie tego dnia... Wiem ze dziewczynom do smieci te badania dali... ze wg noem niby ok a potem sie okazywalo ze za niski albo cos o nie osiagal szczytu...

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaaa wrote:
    Cześć dziewczyny!
    U mnie dzisiaj spadek, także @ czai się za rogiem...

    Kiedy wypada Ci @??

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    Kiedy wypada Ci @??

    Dzisiaj albo jutro. Nie wiem dokładnie kiedy owu była.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2015, 10:33

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaaa wrote:
    Cześć dziewczyny!
    U mnie dzisiaj spadek, także @ czai się za rogiem...
    kochana moze jutro odbic, pamietaj ze Gumisia tez miala spadek przez 3 dni jak testy byly pozytywne :)

    alicjaaaa lubi tę wiadomość

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to bez sensu no ale jesli wyjdzie wszystko ok w pozostalych badaniach to moze da mi ta luteine na zapas zeby sprubowac usunąc te plamienia i uregulowac cykl... kurde jakie to wszystko beznadziejne nawet jesli zrobie te badania w anglii to i tak nie bede mogla skonsultowac ich z lekarzem bawet gdybym skonsultowala z lekarzem przez tel to i tak nie bede miala recepty :( eh jakie to skomplikowane :(

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo zobaczysz ale boje sie ze moze ci powiedziec ze na zas ci jej nie da... A nie masz tam w Angli jakiegos polskiego lekarza, co by Ci dal skierowanie na badania czy cos?

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie tu daja skierowania na badania po 2 latach starania a plamienia uwazaja za normalne ciąży nie uznają do 10 tygodnia i nie potrzymują więc ogólnie jest lipa jeśli nie zrobie tego w polsce to tu nie ma mowy

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ