X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Np mi dziewczyn mowily ze cytoligia na fundusz jest od 26 roku zycia. Ja od 18 co rok mam robiona za darmo i to jeszcze lekarz mo zostawia listy milosne w przychodni ze mam sie stawic na bafaniu ;p

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tam skad pochopdze miałam co roku od 18 roku na fundusz tam gdzie pozniej mieszkalam po 25 roku bylo free wiec musialam placic a teraz w anglii mi przyslali do domu zaproszenie i za free zrobilam ale tu robia co 3 lata wiec to wszystko zalezy skad sie jest i jaki jest tam fundusz

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do tabletek anty to lekarz na fundusz mi je przepisal i jak zaczelam brac to dopiero mnie wyslal na badania na proby watrobowe i tyle potem przestalam brac a po jakims czasie poszlam do innego lekarza w innym miescie tyez na fundusz i powiedzialam ze bralam o nazwie xxxx i przepisalam mi takie same bez zadnych pytan i badan :/ i wlasnie ta sama lekarka dala mi pozniej luteine bez problemu takze naprawde to zalezy gdzie się trafi

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to znaczy ze ja mam mega przychodnie donra i tylko dobrych lekarzy zatrudniaja bo nie mialam takich jazd.

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko Ci pozazdrościć że tak trafiłaś :) przynajmniej jedna przychodnia na polski fundusz jest ok :D

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Dobra laski KOGO JESZCZE NIE MA NA LISCIE STARACZEK U MNIE? :) BEde dopisywac :P


    MNIE! Mnie...! :P EDIT: oooo jestem ;)

    Lekarz prywatny może ci przepisać luteinę jak będziesz chciała, ale jeśli to nie będzie ginekolog to recepta będzie pełnopłatna. I pod warunkiem, że możesz ową luteinę brać, bo muszą to udokumentować - jaka jest podstawa do brania luteiny. Jak ją faktycznie chcesz, to owszem chyba będziesz musiała nakłamać...ale pamietaj, że branie dużych ilości progesteronu bez uzasadnionej przyczyny też może zaszkodzić. Progesteron w zbyt dużej ilości też może wywołać plamienie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2015, 12:42

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio od lekarki rodzinnej dostałam receptę na 4 opakowania, ale: okazałam jej wyniki poprzedniego badania progesteronu (w karcie jest info o poronieniu), i aktualne wyniki że jestem w ciąży. Przepisała, ale zrobiła adnotację w karcie odnośnie tych wyników no i na przyszłość jakby taka sytuacja miała miejsce, to mam mieć karteczkę od ginekologa, wtedy bez problemu rodzinna wypisze receptę. Ale to była sytuacja awaryjna, bo lekarz był na urlopie, a luteina się kończyła i nie mogę przecież odstawić :)
    Myślę, że lepiej najpierw sprawdzić progesteron, niż się faszerować niepotrzebnie (dla własnego spokoju) bo niby progesteronu nigdy za wiele, ale to jednak nie tabletka z witaminą :)

    ciri22 lubi tę wiadomość

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy samej szyjce mam troszeczke rozciagliwego sluzu. Wiec moze i bedzie ta owulacja.

    alicjaaaa lubi tę wiadomość

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Przy samej szyjce mam troszeczke rozciagliwego sluzu. Wiec moze i bedzie ta owulacja.

    Dzisiaj musisz dopaść G., albo raczej on Ciebie ;)

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaa zobaczymy. Zrobie test owu. Juz mialam taka mala ilosc sluzu rozciagliwego z tydzien temu.

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ale ja nie powiedzialam ze bede brac od tak zrobie badania tylko nie bede miała jak ich skonsultować z lekarzem mogę to zrobić tylko telefonicznie a przez telefon recepty mi nie da chodzi mi tylko o kupienie na zapas bo inej opcji nie mam bo w anglii mi tego nie przepiszą :P jeśli się okaże że nie potrzebny to nie będę tego łykać bo i po co :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2015, 15:06

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To na zapas chyba lepsza ta dowcipna luteina ;P, bo ta podjęzykowa pakowana jest po 30 tabletek i tylko w dawce 50mg:/. Przy moim dawkowaniu 2x2, to opakowanie mam na 7,5 dnia :/, więc luteina miesięcznie wynosi mnie ok 60zł.

    h84fe6ydttjiala2.png
  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zobaczymy co wyjdzie z pozostalych badan moze prolaktyna jest za wysoka a luteine dobrze miec w zapasie jakby sie okazalo ze to przez nia te plamienia... zobaczymy co powie lekarz :)

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie troche sluzu wodnistego lekko rociagliwego od ranaa :)

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o Ciri wygląda na to, że może owulka w koncu się pojawi u Ciebie. Dzisiaj też sikasz?

    Ja dzisiaj kupilam testy owu siknęłam i ...zgłupiałam!?
    Czy jestem w koncu przed, czy po... masakra z tym cyklem.

    Tutaj zdjęcie: http://wgrajo.pl/img/2015061116.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka2712 wrote:
    o Ciri wygląda na to, że może owulka w koncu się pojawi u Ciebie. Dzisiaj też sikasz?

    Ja dzisiaj kupilam testy owu siknęłam i ...zgłupiałam!?
    Czy jestem w koncu przed, czy po... masakra z tym cyklem.

    Tutaj zdjęcie: http://wgrajo.pl/img/2015061116.jpg
    negatyw jesli owulacja byla dwa dni temu to mze byc taki :) ale musisz teraz czekac dwa dni :P

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czemu dwa dni?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo ja dzien przed owu bardzo cierpie zle sie czuje wiec dzis ni jest dzien pred owu do tego jeszcze tescior negatywny :P

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaz zawsze jak po owu robilam test to byla mega jasna taki nawret ledwo widoczny cien. A teraz wyglada to tak jakby miala byc dopiero. Glupieje...

    To ciekawe kiedy u Ciebie sie pojawi ale pewnie niebawem skoro juz sluz sie pojawia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tez moj organizm glupieje w tamtym cyklu w ogole nie mialam sluzu w tym mam ale za to natestach nie ma drugiej kreski

‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ