X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mogę tu zrobić progesteron prywatnie ale bez wizyty i recepty nie wiele mi to da

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniqe wrote:
    no wlasnie tu daja skierowania na badania po 2 latach starania a plamienia uwazaja za normalne ciąży nie uznają do 10 tygodnia i nie potrzymują więc ogólnie jest lipa jeśli nie zrobie tego w polsce to tu nie ma mowy
    A w POlsce masz prywatnego lekarza? Czy panstwowo? Ja wiem ze dziewczyny za granica maja w polsce swoich lekarzy co im recepty wysylaja poczta :P Jak dokumenty. To lecisz na badanka w Angli wysylasz je mailem i potem on odsyla diagnoze :) Zawsze mozesz poprosic zeby ktos z rodziny Ci je wykupil i wyslal.
    Tak przynajmniej wiem ze robia inne laski, bo z nimi tam wczesniej pisalam
    Ale do tego trzeba miec dobrego lekarza.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    A ile sie juz starasz?
    W grudniu odstawiłam tabsy. Pierwszy miesiąc jeszcze się leczylam. Potem 2 cykle bez żadnego pilnowania. Ten ostatni juz taki staraniowy byl. Takze tak naprawde jeden cykl

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ma swojego lekarza w polsce bo sie przeprowadzilam daleko od mojego poprzedniego lekarza nie mam mozliwosci pojsc panstwowo bo pracuje za granica wiec tylko prywatnie mam nadzieje ze da mi ta luteine bez wyniku proigesteronu przeciez to tylko luteina kiedys dostalam ja jak mi sie okres spoznial to teraz tym bardziej mi moze dac jak zrobie wszytskie pozostale badania a jak nie to poszukam znajomego lekarza innej specjalnosci i moze mi da recepte i spobie sama zaaplikuje :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2015, 10:47

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    W grudniu odstawiłam tabsy. Pierwszy miesiąc jeszcze się leczylam. Potem 2 cykle bez żadnego pilnowania. Ten ostatni juz taki staraniowy byl. Takze tak naprawde jeden cykl
    Mnie lekarz powiedzial ze po odstawieniu tabletek (odstawilam w styczniu) do pol roku wszystko powinno sie uregulowac i jesli nie zaczniemy dzialania i badania, to moj 5 cykl po odstawieniu, mialam mega przejscia na poczatku, ten jest w miare spokojny i mam nadzieje ze owulacja tez przyjdzie na dniach, jak sie teraz nie uda w kolejnym zaczynam badania a potem wlasnie bede konsultowac z lekarzem. Moj mi nie kazal roku czekac tylko wlasnie te pol bo powiedzial ze wczesniej badania nie maja sensu bo organizm sam sie po tabletkach powinien naprostowac i bez sensu ladowac we mnie leki jak po kolejnym cyklu moze juz byc wszystko wporzadku. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniqe wrote:
    nie ma swojego lekarza w polsce bo sie przeprowadzilam daleko od mojego poprzedniego lekarza nie mam mozliwosci pojsc panstwowo bo pracuje za granica wiec tylko prywatnie mam nadzieje ze da mi ta luteine bez wyniku proigesteronu przeciez to tylko luteina kiedys dostalam ja jak mi sie okres spoznial to teraz tym bardziej mi moze dac jak zrobie wszytskie pozostale badania a jak nie to poszukam znajomego lekarza innej specjalnosci i moze mi da recepte i spobie sama zaaplikuje :D
    Z tym moze byc ciezko, nowe przepisy weszly i nie moze dawac recepty na cos co nie jest jakby jego dziedzina... moze uprawnienia stracic...
    Nooo to moim zdaniem jak nie masz swojego lekarza, pisz tu na owu, dziewczyn jest od groma z zagranicy, to moze Ci jakiegos polskiego lekarza tam wskaza, lub szukaj przez neta jakiegos dobrego w polsce do ktorego bedac tu smigniesz i bedziesz miala z nim kontakt mailowy czy cos :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam mam swojego lekarza i na razie nie chce go zmieniac, choc tez sie przeprowadzilam i mam do niego kawalek...

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do swojego tez mam 70 km prawie ale nie zamienilabym na zadnego innego.

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    upatrzylam juz sobie lekarza tylko ciezko sie dodzwonic zeby sie umowic ale caly czas probuje moze sie uda a jak nie to mam drugiego na oku wiec moze bedzie spoko :) to tylko luteina wiec nie powinno z nią być takiego strasznego problemu tyle dziewczyn ją dostaje więc dlaczego ja mam nie dostać nie wszystkie maja od razu badania poza tym przecież mogę powiedzieć lekarzowi w polsce co chce np. że poroniłam w anglii raz czy dwa i od razu mi da hehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2015, 11:00

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszego syna zrobiliśmy w pierwszym cyklu po tabletkach. Teraz nie mogłam bo musiałam infekcje wyleczyć poczekać aż ciśnienie sie unormuje. No i cykle narazie długie przedostatni 43 dnie:/. Zobaczymy teraz

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Z tym moze byc ciezko, nowe przepisy weszly i nie moze dawac recepty na cos co nie jest jakby jego dziedzina... moze uprawnienia stracic...
    Nooo to moim zdaniem jak nie masz swojego lekarza, pisz tu na owu, dziewczyn jest od groma z zagranicy, to moze Ci jakiegos polskiego lekarza tam wskaza, lub szukaj przez neta jakiegos dobrego w polsce do ktorego bedac tu smigniesz i bedziesz miala z nim kontakt mailowy czy cos :)


    Moja lekarka rodzinna dała mi receptę na moje życzenie na Bromocorn (obniżenie prolaktyny) więc chyba mogą:)

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniqe wrote:
    upatrzylam juz sobie lekarza tylko ciezko sie dodzwonic zeby sie umowic ale caly czas probuje moze sie uda a jak nie to mam drugiego na oku wiec moze bedzie spoko :) to tylko luteina wiec nie powinno z nią być takiego strasznego problemu tyle dziewczyn ją dostaje więc dlaczego ja mam nie dostać nie wszystkie maja od razu badania poza tym przecież mogę powiedzieć lekarzowi w polsce co chce np. że poroniłam w anglii raz czy dwa i od razu mi da hehe
    Niby tak ale karte Ci on zaklada i jesli cos sie stanie to potrafia dojsc do takich rzeczy.... ja to lekarzom w takich sprawach nie klamie to jednak moje zdrowie...

    Baronowa_83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Pierwszego syna zrobiliśmy w pierwszym cyklu po tabletkach. Teraz nie mogłam bo musiałam infekcje wyleczyć poczekać aż ciśnienie sie unormuje. No i cykle narazie długie przedostatni 43 dnie:/. Zobaczymy teraz
    Noo ja tez mam dlugie ale mnie po odstawieniu tabletek nie udalo sie zajsc i niestety lecz chyba byl cykl bez owu, rzygalam caly miesiac, brzuch i jajniki napieprzaly wahania nastrojow i czulam sie jakby przejechal mnie czolg. dopiero od 3 cyklu tego wlasnie dluzszego 38 dni zaczelo sie cos normowac.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    Moja lekarka rodzinna dała mi receptę na moje życzenie na Bromocorn (obniżenie prolaktyny) więc chyba mogą:)
    A to ja nie wiem, moze zalezy o jakie dokladnie leki chodzi, wiem ze jesli chodzilo dupka to nie mogl wystawic. Moze wiesz niektore maja tez inne zastosowanie wiec moze wtedy :D

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tylko waga w gore poszla. Nastrój ujdzie. Jeszcze się nie martwie;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mysle ze to zalezy od lekarza i nie ma powiedziane ze bez badan nie mozna dac lekow tylko to wszystko zalezy od tego co lekarz stwierdzi w wywiadzie mysle ze jak mu pokaze moje wykresy i opowiem o objawach to nie powinno byc problemu badania badaniami ale plamienia sie z nikad nie biora poza tym wydaje mi sie ze lekarze przyjmujacy prywatnie maja lepsze podejscie niz na fundusz i chetniej kieruja na dodatkowe badania i daja leki ja tam jestem dobrej myśli nie ma co się źle nastawiać :)

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo nie wiem, moj lekarze bez gadania mi dal skierowania na badanka, choc ja z nich nie skorzystalam, od zawsze chodze na fundusz i jestem zadowolona, jedyny minus ze w mojej przychodni na dany dzien na badania nie moge sie zapisac, ale maja pospisana z diagnostyka umowe to jak przez pol warszawy przejade to wtedy danego dnia za darmo hormony moge zrobic. Tak samo na podejrzenie astmy dostalam od razu skierowania, jedyny minus ze sie czeka, ale ogolnie ja tam zadowolona jestem :)

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o astmie już sie nie bede wypowiadac i o tych konowałach :/ 20 lat u mnie astmy nie widzieli mowili ze sie dusze bo mam zaburzenia dojrzewania potem 3 lata chorowalam cały czas na angine ropną potem na przewlekle zapalenie krtani ehhh tyle lat cierpialam az wkoncu w lublinie trafilam na lekarza ktory powiedzial ze to oczywiste ze mam astme i stad te wszystkie choroby odkąd leczę się na astmę nie choruję na nic innego... a o zapaleniach jelit nie wspomne (alergia pokarmowa związana z astma)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2015, 11:44

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlatego nie wierze już lekarzom w sprawie ciąży wolę chodzić prywatnie do dobrego specjalisty :) dobrzse że Ty trafiłaś na dobrego na fundusz to przynajmniej nie musisz tracić pieniędzy ja przez fundusz straciłam dużo zdrowia dlatego teraz wolę tracić pieniądze a nie zdrowie

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem ja od dziecinstwa do jednejrpzy chodni chodze tam sa mega lekarze naprawde jest na fundusz ale przychodnia jest niby prywatna. I zawsze trafialam na lekarzy ktorzy bez problemu na wszystko mi skierowania dawali.moze kwestia lrzychodni nie wiem. Ja za to od prywaciarzy slyszalam ze po co i dlaczego i wiem ze tabletki i leki tez bez badan przepisuja a to dla mnie skrajna glupota. (poniewaz z medycyna jestem od zawsze zwiazana to jakos moze inaczej na to patrze)

‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ