X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona na pewno byś się zdecydowała teraz masz najgorszy czas, a potem będzie tylko lepiej, z małą przerwą na poród:)
    Kichnij na mnie tak konkretnie, bo mi się przyda na najbliższe dni:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak serio...atrakcji mam co niemiara i bywają gorsze dni...teraz czekam do poniedziałku, żeby usłyszeć, że maleństwo jeszcze ze mną jest...no ale nie przeskoczę tego, nie wszystkie ciąże są bezproblemowe...jedne wymiotują inne krwawią...tak bywa
    i z tego wszystkiego to ja Wam tych wymiotów życzę:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Arizona na pewno byś się zdecydowała teraz masz najgorszy czas, a potem będzie tylko lepiej, z małą przerwą na poród:)
    Kichnij na mnie tak konkretnie, bo mi się przyda na najbliższe dni:)

    idę podejrzeć Twój wykres i powiem Ci co tu mi wychodzi...:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda wiesz co ja Ci radzę kobieto? Czemu tam nie ma serduszek? Na co czekasz? Chyba, że nie zaznaczasz?

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona to czekamy oczywiscie na ifo w pon. I ja trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze:-*

    Arizona_R lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    idę podejrzeć Twój wykres i powiem Ci co tu mi wychodzi...:)
    jeszcze nic nie wychodzi, bo najpierw musi "wejść";);)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella...patrzę, że Ty dopiero zaczynasz cykl...kurczę, boje się takich rzeczy pisać...ale jak tu wlazłam i się rozejrzałam to mam takie przeczucie, że to będzie Twój cykl:) Trzymam kciuki

    ej a Alicja czasem nie miała ciąży biochemicznej?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj wykres jest paskudny wiec nie masz co Arizona na niego patrzec... ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    jeszcze nic nie wychodzi, bo najpierw musi "wejść";);)

    Magda zacznij od dzisiaj co dwa dni...błagam Cie! Nie czekaj na domniemaną owulację bo możesz do usranej śmierci się bawić...mówię serio i jednocześnie powtarzam słowa swojego lekarza...wiecie ile razy tak mi gadał, na każdej wizycie i to nie raz a non stop.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Moj wykres jest paskudny wiec nie masz co Arizona na niego patrzec... ;p
    i tak patrzyłam ale Tobie boję się prorokować...Ciebie ciąża zaskoczy kiedyś, i to wtedy gdy najmocniej będziesz się zapierać:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    Magda wiesz co ja Ci radzę kobieto? Czemu tam nie ma serduszek? Na co czekasz? Chyba, że nie zaznaczasz?
    Dopiero zobaczyłam, że miałam zablokowaną widoczność serduszek, ale już włączyłam. Jednak szału nie ma jak chłop jest tylko na weekendy. Choć w tym msc ma być od soboty i awaryjnie wbić we wtorek żeby poprawić, conceive w ruchu to się trochę zaczerwieni:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bede sie zawsze zapirac bo wiem ze ciaza teraz mi nie jest pisana. Musze rozne rzeczy poukladac.

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze co lekarz to inne zdanie. Moj mowil zeby kilka dni przed owu wstrzemiezliwosc, i dopiero dzien dwa przed strzelac;) ja w tym cyklu strzelalam kiedy tylko moglam czyli w weekendy jak Maz w domu. Wiec ten cykl raczej na straty

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dlaczego wy tak rzadko współżyjecie, wiem o co chodzi z Ciri bo pisała ale pozostałe?
    Przecież powinno się współżyć zaraz po krwawieniu niemal do końca

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    Morella...patrzę, że Ty dopiero zaczynasz cykl...kurczę, boje się takich rzeczy pisać...ale jak tu wlazłam i się rozejrzałam to mam takie przeczucie, że to będzie Twój cykl:) Trzymam kciuki

    ej a Alicja czasem nie miała ciąży biochemicznej?


    O pani, od kwietnia sa " moje cykle";)
    Jesli dobrze wywrozysz, stawiam kosz slodyczy z dostawą na wycieraczke;)

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wynika to z faktu, ze Maz tylko na weekendy. Ale w nastpenym cyklu juz bedzie!:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Dopiero zobaczyłam, że miałam zablokowaną widoczność serduszek, ale już włączyłam. Jednak szału nie ma jak chłop jest tylko na weekendy. Choć w tym msc ma być od soboty i awaryjnie wbić we wtorek żeby poprawić, conceive w ruchu to się trochę zaczerwieni:)
    masz taką samą sytuację jak ja w poprzednich cyklach, facet z doskoku...to proszę przemęczcie się jeden cykl i chociaż co 3 dni...Magda mówię poważnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    O pani, od kwietnia sa " moje cykle";)
    Jesli dobrze wywrozysz, stawiam kosz slodyczy z dostawą na wycieraczke;)
    Tylko jak sama przyjedziesz do przyjmę prezent:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w tym cyklu, slucham sie meza. Co drugi dzien, ostro i bez trzymanki:D

    Arizona_R lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A skad jestes?

‹‹ 136 137 138 139 140 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ