X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciriątko się zagnieżdża:)!
    Acz dla równowagi entuzjazmu powiem, że ja też w tamtym cyklu kilka dni po owu miałam bardzo silne bóle jak na @ a tu dupa cycki.
    Ja zawsze ważyłam mało i choćbym chciała nie potrafię przytyć, ale odżywiam się normalnie i dość zdrowo. Mam nadzieję, że moja mama nie wykrakała - zawsze mi mówiła, że jak jestem tak chuda to nie będę mogła zajść w ciążę:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wiem ale jest mi niedobrze a bol to tak sobie dodatkowo :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Ciriątko się zagnieżdża:)!
    Acz dla równowagi entuzjazmu powiem, że ja też w tamtym cyklu kilka dni po owu miałam bardzo silne bóle jak na @ a tu dupa cycki.
    Ja zawsze ważyłam mało i choćbym chciała nie potrafię przytyć, ale odżywiam się normalnie i dość zdrowo. Mam nadzieję, że moja mama nie wykrakała - zawsze mi mówiła, że jak jestem tak chuda to nie będę mogła zajść w ciążę:/
    Noo mnie to cycki i nawet bol i plamienie implantacyjne ostatnio mialam wiec mnie juz chyba nic nie nakreci...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, a Ty nie zagniezdzasz sie przypadkuem? Skoro owulacje źle przechodzisz, to moze gmeranie w macicy tez wywoluje brzydkie objawy?;)

    Badalam dzis BMI, mam 23. Niby w normie, ale czuje sie jak krowa/ prosiak. Dzis zupka brokulowa, jutro szparagi. Dieta pelna para;)

    Jestem w tym momencie cyklu, kiwdy twierdze, ze nie bede sie nakrecac, ze zatestuje w dnou spodziewanej @, ze bwde na luzie, nie bede myslec o ciazy. Po owulacji pewnie wszystko perdolnie i zacznie sie szal testowania i wkrecania objawow.
    Zmiana planow. Jutro robie badanie tsh, fsh, lh i toxo. Reszte niech przepisze lekarz.

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na szczescie z waga nie mam problemu;) akurat. I nigdy nie mialam. Ani za chuda ani za gruba.

    No pamietam Ciri te wszystkie objawy... Hehe. Ja tez sobie w poprzednim cyjlu niezle wkrecalam.

  • mama91 Przyjaciółka
    Postów: 102 24

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EE tam niedowaga. Ja z Julkiem zaszlam ważąc uwaga! 41 kg. Za trzecim cyklem. Teraz zaszlam za pierwszym razem ważąc 46 kg. Mam 157,5 cm.
    Tu chodzi bardziej o zdrowie ogólne, niedobory i takie tam a nie o sama wagę.

    2fd53eed.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moze to ten seks ostry wczorajszy? Choc nigdy tak nie mialam zeby mnie macica bolala po seksie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewuchy:) Jak tam?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki mama moje BMI to góra 19, ale naprawdę jem normalnie. A Ty mama to szczypior byłaś musiałas świetnie wyglądać z brzuszkiem ciążowym potem:)
    Morel czaję klimaty i mam tak samo dlatego proszę Was jak już zacznę świrować to mnie usadźcie;)
    Morel czemu badasz toxo? Generalnie groźne jest tylko wtedy gdy zachorujesz w ciąży nie wcześniej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2015, 20:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Arizona już rośniesz?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Hej Arizona już rośniesz?:)
    w sensie czy dupa rośnie? Spokojnie apetytu nie mam:) A tak serio to brzuch wielki jak balon, dopiero na dniach się zmniejszył...powoli wzdęcia ustępują:)
    Generalnie jelita tak wypych do przodu, że wyglądam co najmniej na 5mc podobno po 10tyg powinno się zimniejszych:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    w sensie czy dupa rośnie? Spokojnie apetytu nie mam:) A tak serio to brzuch wielki jak balon, dopiero na dniach się zmniejszył...powoli wzdęcia ustępują:)
    Generalnie jelita tak wypych do przodu, że wyglądam co najmniej na 5mc podobno po 10tyg powinno się zimniejszych:)
    To masz taki trailer późniejszego wyglądu;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla.a..a czego ja już nie mam:) chyba tylko spodni w które się dopnę :)
    a macica ledwo wyczuwalna....eh siedzę całymi dniami w domu bo boje się że zejście i wejście na 4 piętro znowu naruszy krwiaka i głupieje w domu
    widzę, że mamie91 jednak wywróżyłam...to dobrze, za resztę też trzymam kciuki, już trochę podejrzałam wasze wykresy:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co u mojego ulubionego "oszołoma":P...ciekawe czy wie, że o niej mówię:P

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie zapinaj rozporka:-D hehe.
    Ty wiruski wysylaj a nie tu wykresiki podgladasz;-D albo przy podgladaniu kichaj na nie, co by zielone byly;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka2712 wrote:
    To nie zapinaj rozporka:-D hehe.
    Ty wiruski wysylaj a nie tu wykresiki podgladasz;-D albo przy podgladaniu kichaj na nie, co by zielone byly;)
    myślisz, że niedopięcie coś pomaga? Nie dopinać to ja mogłam 3tyg temu, teraz to już nic nie mogę:P
    Mam na Was kichać?...pewnie , że Wam życzę brzuszków a co myślicie, że będziecie miały lepiej? że cisza? że nic nie będzie bolało? że nie będziecie miały biegunki przed każdą wizytą? że wyśpicie się spokojnie a jedzenie nie będzie Wam śmierdzieć? a ja Wam tego z całego serca życzę...jednego czego na pewno nie to problemów w ciąży
    ja jestem tak zestrachana i zmęczona, że w najgorszych momentach zastanawiałam się czy gdyby coś czy zdecydowałabym się ponownie, czy jestem na tyle silna....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wykresiki podglądam bo czas może znów powróżyć:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla, kiedys toxo wyrzadzila niezlevszkody w moim organizmie, nie badalam sie kilka lat. Wypada zrobic;)

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    myślisz, że niedopięcie coś pomaga? Nie dopinać to ja mogłam 3tyg temu, teraz to już nic nie mogę:P
    Mam na Was kichać?...pewnie , że Wam życzę brzuszków a co myślicie, że będziecie miały lepiej? że cisza? że nic nie będzie bolało? że nie będziecie miały biegunki przed każdą wizytą? że wyśpicie się spokojnie a jedzenie nie będzie Wam śmierdzieć? a ja Wam tego z całego serca życzę...jednego czego na pewno nie to problemów w ciąży
    ja jestem tak zestrachana i zmęczona, że w najgorszych momentach zastanawiałam się czy gdyby coś czy zdecydowałabym się ponownie, czy jestem na tyle silna....

    Jak zobaczysz Cudo na raczkach to stwierdzisz ze bylabys tak silna by ponownie sie zdecydowac:)

    Wroz Kochana, byleby wszystko sie spelnilo:-P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już nie pamiętam co to jest sex! I jak to cholerstwo się nie wchłonie to na dobre zapomnę:)

‹‹ 135 136 137 138 139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ