X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urok długich cykli. W najbliższych dniach dopiero spodziewam się owu, a zanim zatestuję to ho ho - pewnie będę świrowała w między czasie to mnie usadzicie ok?

  • mama91 Przyjaciółka
    Postów: 102 24

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Jusia jak dla mnie to Ty w ciąży jesteś. ;)
    Tez miałam taka blada kreche tyle ze w terminie 3 dni po planowanej @. W dniu @ u mnie beta wynosiła dopiero 2,6.
    Ja to niby w poniedziałek zaczelam 8 tydzień ciąży. Niby wtedy dolegliwości SA najbardziej dokuczliwe. I to prawda. Zrobilam się mega senna, spis codziennie od 22 do 9.30. W ciągu dnia tez spać mi się chce, śluzu coraz więcej, w pachwinach ciągnie, jestem mega nerwus no i ssie mnie często.
    Na moje dziecko juz kompletnie cierpliwości nie mam...

    2fd53eed.gif
  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha oki:-D

    Ale ja tez mialam zamiar testowac dopiero po terminie spodziewanej@:-D juz dzis wiem, ze nie wytrzymam haha.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testowanie w dniu spodziewanej @ jest pięknym i bardzo silnym założeniem ... tyle, że na początku cyklu, a potem z każdym dniem spada i spada i spada;);)

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie juz korci haha... A gdzie tu jeszcze 7 dni:-P ale moze zrobie za 5 tylko proformo sie upwnic ze 1 kreska, bo moze jedno piwko wypije, moze dwa...:-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do tej pory raz wczeaniwj testowalam bo wesele u ciezarnej to G mnie namowil bo chcial im powiedziec ze jestem w ciazy i nic. A tak to nie testuje ;p

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podziwiam za cierpliowsc;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam pije i nie zamierzam sobie zalowac. Jak wyjdzie w dniu @ krecha to dziecku i tak nic nie bedzie. A taka abstynencja to tez tak bez sensu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri ja mam przeczucie, że Tobie się udało!! mi tez cos jajniki dokuczakają, ciągną jakos dziwnie... no ale to pewnie przygotowanie do @, żebym czasem o niej nie zapomniała.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz powiedział żeby nie pić i nie raz przez to sobie biedę napytałam w rodzinie przez to - mistrzem tu jest teściowa, bo jak nie piję to pewnie coś kryję.
    Ja w ogóle podziwiam ludzi cierpliwych ja jak coś zechcę to muszę od razu:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie pilam nic przez pol roku a potem stwierdzilam ze tak to ja moge nic nie pic przez najblizsze kilka lat, a jednak czasem mam ochote wiec jak mam to pije, lekarz mi powiedzial ze nie powinno sie przesadzac z alkoholem ale nawet dwa piwka po owu nic nie zmienia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małami89 wrote:
    ciri ja mam przeczucie, że Tobie się udało!! mi tez cos jajniki dokuczakają, ciągną jakos dziwnie... no ale to pewnie przygotowanie do @, żebym czasem o niej nie zapomniała.
    Nie mowcie mi tak bo jeszcze sie wkrece. Wole mysl nie jestem w ciazy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Mi lekarz powiedział żeby nie pić i nie raz przez to sobie biedę napytałam w rodzinie przez to - mistrzem tu jest teściowa, bo jak nie piję to pewnie coś kryję.
    Ja w ogóle podziwiam ludzi cierpliwych ja jak coś zechcę to muszę od razu:)


    kurcze mam podobnie, jak zaczynalismy sie starac to byłam wrecz pewna, że sie uda! a tu juz 8 raz wielka dupa... ale juz powoli przyzwyczailam do tego... nie wszystko sie ma od razu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ocho zaczyna mnie kłuć jajnik:/ a męża dopiero na sobotę będę miała, może to być kłucie "zapowiadające"? Jeszcze za wcześnie na owu dziś mam 16dc powinnam mieć w 21dc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AAAAAA moj brzuch!!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Ocho zaczyna mnie kłuć jajnik:/ a męża dopiero na sobotę będę miała, może to być kłucie "zapowiadające"? Jeszcze za wcześnie na owu dziś mam 16dc powinnam mieć w 21dc.
    mnie przed owu kilka razy jajniki kluja a owulacje poznaje po tym ze zamiast jajnikow to mnie boli macica jak na @ i pochwa :P Dopiero nastepnego dnia jajniki...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obyyy. Mam nadzieję, że mąż zdąży z żołnierzami;)
    Dziewczyny mam pytanie z innej beczki. Wiadomo, że z nadwagą ma wpływ na starania, a myślicie, że nieduża niedowaga może tak źle wpłynąć?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri co z tym Twoim brzuchem?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Obyyy. Mam nadzieję, że mąż zdąży z żołnierzami;)
    Dziewczyny mam pytanie z innej beczki. Wiadomo, że z nadwagą ma wpływ na starania, a myślicie, że nieduża niedowaga może tak źle wpłynąć?
    Tez moze ale nie musi, podobno lepiej miec lekka nadwage niz niedowage.

    A co do mojego brzucha to nie wiem, jak na okres boli i jest mi mega niedobrze.... NIe wiem... Przytrulam sie chyba... Ale nie wiem czym...

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie zawsze dwa dni pokluje i dopiero jest ovu:)

    Ciri ale przytrucie? Bol jak na okres? Nia bardzo... Przy przytruciu zoladek boli.

‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ