X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny spotkalyscie sie z czyms takim? Robilam przed chwila test ciazowy i jest slaba kreska za to owu dwie grube, o co kaman? Luknijcie na moj wykres, moze wy cos z tgo zrozumiecie












  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu oba testy t2445987_cam02724.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko i córko jak mnie n sen zlapało. Wszystko robię w półśnie. Dawno tak nie miałam.

    Morelu a progesteron to jest sens teraz badać mi lekarz kazał w okolicach owu badać.
    Trzymam kciuki za wyniki.
    A może Ciri uuu:)?

    Anka pewnie, że lepiej nie wkrecać,ale kiedy testujesz?, bo Nam skuteczność spada i ktoś musi tu zaciążyć no i na Ciebie pada cień podejrzenia;);)

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusiakpp jak dla mnie jest groszek. Ba tescie hcg jest druga blada kreska, a na ovu testowa jest ciut ciemnijsza niz kontrolna- co czesto takze potwierdza ciaze. Smigaj na bete szybciutko i wszystko bedzie jasne!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie gdzie tam.... Skutecznosc w tym watku jest jakas znikoma a tyle bockow rozdalam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusia były tu głosy, że testy owu wcześniej wykrywają ciążę niż ciążowe. Faktycznie coś widać, a w którym dc jesteś?

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    O matko i córko jak mnie n sen zlapało. Wszystko robię w półśnie. Dawno tak nie miałam.

    Morelu a progesteron to jest sens teraz badać mi lekarz kazał w okolicach owu badać.
    Trzymam kciuki za wyniki.
    A może Ciri uuu:)?

    Anka pewnie, że lepiej nie wkrecać,ale kiedy testujesz?, bo Nam skuteczność spada i ktoś musi tu zaciążyć no i na Ciebie pada cień podejrzenia;);)
    Nic nie mow... Ja spalam 2h po pracy:-D ciagle spac mi sie chce.
    Cien podejrzenia haha dobre:-D
    Ale fakt skutecznosc nam spada cos, trzeba tu rozzielenic:)

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A testuje 26 chyba ze malpeczka przyjdzie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Jusia były tu głosy, że testy owu wcześniej wykrywają ciążę niż ciążowe. Faktycznie coś widać, a w którym dc jesteś?

    24Dc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może Twoje boćki ciut opóźnione, poza tym po sobie wiem, że w marcu najlepsze dzieci się rodzą;);)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra to ja tez siklam i jestem 5 dni po owulacji test owu pozytywny ;p taka sama druga kreska to co tez w ciazy jestem? ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusia smigaj na betę, bo wygląda to obiecująco!:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Dobra to ja tez siklam i jestem 5 dni po owulacji test owu pozytywny ;p taka sama druga kreska to co tez w ciazy jestem? ;p
    A daj losie, wcale bym się nie zdziwiła tylko Ty na ciążowy nasikaj:):P

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musi byc mocniejsza:) czytalam kilka info na ten temat, nawet jak ginekolodzy sie wypowiadali. Bo w ciazy zawsze jest pozytywny test owulacyjny- aczkolwiek nie zawsze jest to jej zwiastun.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babo jestem 5 dni po owulacji to nie mozliwe noo max 6 :p predzej sikalam na owulacyjny bo myslalam zw moze jednak owu nie bylo. Nie jest gruba jak kilka dni temu ale taka sama

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tam oj tam żebyś się nie zdziwiła, a kiedy sikniesz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dwa tygodnie ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie wytrzymasz na pewno. Ja mam jeszcze 20 dni do @. To może już poczekaj razem sikniemy;)

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tak pozno?:-D kurcze mi tydzien zostal:-P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo mi 9 dni do @ zostalo wiec zamierzam czekac czy sama przyjdzie. Nie bede sikac wczesniej.

‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ