X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    Dziewczyny dlaczego wy tak rzadko współżyjecie, wiem o co chodzi z Ciri bo pisała ale pozostałe?
    Przecież powinno się współżyć zaraz po krwawieniu niemal do końca
    U mnie nie trzeba zachęcać, kicalibyśmy jak króliczki, ale na odległość jeszcze nie wymyślili niestety.
    Mi lekarz powiedział, że najlepsze plemniki 2-3 dniowe są.

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    U mnie nie trzeba zachęcać, kicalibyśmy jak króliczki, ale na odległość jeszcze nie wymyślili niestety.
    Mi lekarz powiedział, że najlepsze plemniki 2-3 dniowe są.
    Mi powiedzial tak samo:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja planuje seksy od soboty tj 18 dc do 22dc co dwa dni, myślicie,że wystarczy czy ściągać Monsza awaryjnie jeszcze na 24dc?
    Niestety u mnie z tym masakra:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka...ja nie podważam zdania Twojego lekarza.
    Jak zgłosiłam się rok temu do swojego i tłumaczę mu co mamy za sobą i, że ciągle nic to on mi wypala...jak ja współżyje? Zabił mnie tym...no bo co jak? normalnie przecież! Wtedy byliśmy parą na odległości i bawiliśmy się tak, że jak tam zbliżało się do owulacji no to jak mógł to był. Tłumaczę temu swojemu lekarzowi, że generalnie gdzieś w granicach dni płodnych, itp. Nie śmiał się ze mnie ale skwitował to pytaniem czy ja wiem kiedy mam w ogóle owulacje...dalej się nie odzywałam jak wyłuszczył mi problem. Powiedział mi, że mam przyjść za 3mc ale przez ten czas co 2-3 dni współżyć...ile my się na kombinowaliśmy , na jeździliśmy i nie dało się dotrzymywać terminów. Zapadły decyzje o przeprowadzce....i minął rok...wróciłam do lekarza i dopiero się zaczęło....to był mój pierwszy cykl stymulowany ale i pierwszy z regularnych współżyciem...i zanim upewniłam się o ciąży lekarz po sto razy pytał się mnie na każdej wizycie czy na pewno regularnie współżyje bo biorę leki i inaczej mogę sobie odpuścić.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moj mi powiedzial dosłownie tak: " seksic sie najlepiej mocno, konczyc głęboko i nie myslec o dziecku. A jak ciagle myslisz o ciazy, to sie zrelaksuj czerwonym winem".

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    A skad jestes?
    o dziewczyno...jak przestaniesz rzygać do z tym koszem zapraszam na Olsztyn:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hiohiohio, gdybym sluchala lekarza to codziennie bym lala wino. Bo ja ciagle o ciazy mysle:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    o dziewczyno...jak przestaniesz rzygać do z tym koszem zapraszam na Olsztyn:)

    Ale Cie wywialo...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    ja planuje seksy od soboty tj 18 dc do 22dc co dwa dni, myślicie,że wystarczy czy ściągać Monsza awaryjnie jeszcze na 24dc?
    Niestety u mnie z tym masakra:/
    Madzia to faktycznie może być trudno ale nie masz pewności kiedy będziesz miała owulacje...a monitoring? Trochę zawęziłby ramy czasowe.
    My np. w środę byliśmy przekonani że już czas owulacji, mój w piątek rano poprawił i pojechał na długi weekend majowy...ja po 15 poszłam do swojego ginekologa a on mi mówi że pęcherzyk jeszcze jest więc zabrałam dupę w kupę i pojechałam grzeszyć w domu teściów...i tak to jest z tą owulacją

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    Anka...ja nie podważam zdania Twojego lekarza.
    Jak zgłosiłam się rok temu do swojego i tłumaczę mu co mamy za sobą i, że ciągle nic to on mi wypala...jak ja współżyje? Zabił mnie tym...no bo co jak? normalnie przecież! Wtedy byliśmy parą na odległości i bawiliśmy się tak, że jak tam zbliżało się do owulacji no to jak mógł to był. Tłumaczę temu swojemu lekarzowi, że generalnie gdzieś w granicach dni płodnych, itp. Nie śmiał się ze mnie ale skwitował to pytaniem czy ja wiem kiedy mam w ogóle owulacje...dalej się nie odzywałam jak wyłuszczył mi problem. Powiedział mi, że mam przyjść za 3mc ale przez ten czas co 2-3 dni współżyć...ile my się na kombinowaliśmy , na jeździliśmy i nie dało się dotrzymywać terminów. Zapadły decyzje o przeprowadzce....i minął rok...wróciłam do lekarza i dopiero się zaczęło....to był mój pierwszy cykl stymulowany ale i pierwszy z regularnych współżyciem...i zanim upewniłam się o ciąży lekarz po sto razy pytał się mnie na każdej wizycie czy na pewno regularnie współżyje bo biorę leki i inaczej mogę sobie odpuścić.
    Ja zawsze myslalam wlasnie ze im czezciej tym lepiej. A osobiscie uwazam ze nie ma reguly:)
    I powiem Ci szczerze, ze jak Maz bylby na miejschto pewnie byloby co 2 dni, co trzy. Ale nid z obowiazku tylko po prostu z checi, zawsze gtam wspolzylismy. Ostatnie dwa cykle tylko malo serduszek. Dlatego mam nadzieje ze Twoja recepta lomoze w przyszlym cyklu, jak juz sie okaze, ze ten poszedl na straty:)

    Arizona_R lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    A moj mi powiedzial dosłownie tak: " seksic sie najlepiej mocno, konczyc głęboko i nie myslec o dziecku. A jak ciagle myslisz o ciazy, to sie zrelaksuj czerwonym winem".
    ja się gimnastykowałam, żeby nie było mechanicznie...w sensie trzeba, zrób to idźmy spać....drugiego takie cyklu bym nie dała rady chyba:)ale fakt myśl o dziecku nie królowała...tliła się bo wiadomo ale nie podchodziłam do swojego z poczuciem...no trzeba to zrobić

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Hiohiohio, gdybym sluchala lekarza to codziennie bym lala wino. Bo ja ciagle o ciazy mysle:/
    lampka czerwonego wieczorem na zdrowie Ci wyjdzie, endometrium poprawi:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystko zależy od żywotności plemników...jedne wytrzymają 2 dni inne 3....więc pilnować terminów!:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona sprawdzam jak mogę poza monitoringiem wydaje się, że powinno się trafić w tym czasie wszystko wskazuje na 20-21dc. Niestety u Nas to nie jest kwestia chęci dojazdu lub nie. Mój Mężu żeby móc przyjechać poza weekendem musi pisać raport kilka dni wcześniej, a weź tu wiedz wcześniej i często po prostu nie może.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Arizona sprawdzam jak mogę poza monitoringiem wydaje się, że powinno się trafić w tym czasie wszystko wskazuje na 20-21dc. Niestety u Nas to nie jest kwestia chęci dojazdu lub nie. Mój Mężu żeby móc przyjechać poza weekendem musi pisać raport kilka dni wcześniej, a weź tu wiedz wcześniej i często po prostu nie może.
    rozumiem...nie jest to łatwa sytuacja...ale kto powiedział, że nie może się udać?:) Będę trzymać kciuki:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki a Ty daj znać w pon jak Twój bąbelek się ma. Ale ja wiem, że to tylko chwilowa niedogodność.
    Morela a Ty skąd, że tak wszędzie daleko, czyżby Warszawa;);)?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje, że trochę Was zmobilizowałam?! Z Wami zaczynałam i mam ogromny sentyment, tym bardziej życzę Wam powodzenia...fajnie się mądrzyć jak się już udało co? Może nie fajnie a łatwo...mam za sobą niezły bagaż a przecież dwa miesiące temu byłam dokładnie w tym samym puncie co Wy i na prawdę nie zapomniałam jak to mało fajnie jest...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morela to pewnie z dołu Polski co?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O właśnie się dowiedziałam, że mężu w nast czwartek wraca do niedzieli:)
    Więc od soboty wieczór do niedzieli następnego tygodnia seksujemy co dwa dni:) musi się udać, chyba, że się owu wyjątkowo przyspieszy i zdecyduje pojawić się jutro.
    Morel Wawa albo Kraków:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morela jest z Lodzi;)

‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ