X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz stawiam na zaspokajanie i dogadzanie mojemu by organizm do tego sir przyzwyczail to moze libido mu skoczy ;D

    kofeinka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej jak ja mam w tej chwili duzo pozytywnej energii ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Jej jak ja mam w tej chwili duzo pozytywnej energii ;D

    Ciri w każdym temacie musisz to samo drukować :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak bo to moj temat i kolezanki ktore sama zebralam wiec mam do tego prawo.

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dla odmiany mam dzis paskudny humor. Jakies takie zniechecenie i dolek. I poczucie, ze znow nic z tego nie bedzie...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fionka nie doluj sie dla pocieszenia powiem ze moj kot sie tak nazywa jak Twoj nick ;)

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona a co ty masz taka wysoką ta temperaturę?

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A noo wlasnie baronowa ma racje. Od czego to?

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri moj nick to wynik braku pomyslu na nick :D

    Generalnie jest podobna do tej co byla w poprzednich dwoch miesiacach. Wczoraj tylko poszybowala wyzej z niewiadomego powodu. Pamietajcie, ze ja mierze w odbycie, a tam zawsze jest wyzsza.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa nooo tak w odbuciw zawsze jest o 1stopien wyzsza ;) pamietajcie przy dzieciach zeby sie nie przestraszyc ;D

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, wyjechałam na dwa dni i tyle nadrabiania :P
    Arizona, super, że wpadłaś do nas! Rozsiewaj wirusy i nadzieję :)
    Magdziulla wrote:
    To się rozstrzeliłyśmy po całej Polsce:) Chociaż tak całkiem z dołu to na razie nikt się nie ujawnił, chyba, że CCiri przeprowadzi się do tego schroniska w górach:) właśnie wysłaliście te cv?

    Ja jestem urodzoną krakowianką, ale od 5 lat mieszkam w Katowicach. Najpierw facet mnie tu zatrzymał, potem praca. Ale za Krakowem tęsknię bardzo!

    U mnie wszystko się sprzysięgło i w dniach okołoowulacyjnych mój S. idzie na badania... Więc kolejny cykl na straty. Plusem jest to, że będziemy wiedzieć na czym stoimy.


    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochan zeby ten cykl Ci zaskoczyl ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukradkiem z pracy piszę - Ciri dobrze Cie "czytać" taką pozytywną:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no wczorajszy wieczorej dal mi sily ;D ciekawe na jak dlugo ale zawsze. Pamietniczek uzupelniony i mi lepeij ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dobrze tak trzymać.Może jak Twój zobaczy jak na Ciebie to działa to będzie bardziej chętny, poza tym im częściej tym bardziej jemu powinno wzrosnąć libido:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy ;p codziennie go przesada ale co dwa trzy dni bede stosowac na nim rozne techniki ;D mam nadzieje ze bez dobrych pieszczot nie bedzie mogl pojsc spac ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, jeszcze na dodatek mnie oszukano na 45 zl...mialam dostac ziolka, a dostalam pusta paczke babelkowa...brawo ja...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurwa? Ale gdzie? Skad zamawialas?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ sie rozpisałyscie! :) Ciri super, że masz lepszy humor, to najwazniejsze! Mam nadzieję, że po wakacjach wszystkie będziemy szczesliwe i z brzuchami!! Musi się w koncu udać! Co do tych wszystkich temeratur, miałam mierzyc w tym cyklu ale jak zwykle mi sie nie udało, nie mam termometru :P zainwestuje w niego w lipcu...
    A co do zakupów przez internet, to jeżeli chcecie jakies ciuchy dla siebie, czy buty, torby to polecam zalando, wlasnie dzis odebrałam paczkę, jestem mega zadowolona!!

‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ