X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeczytaj moj pamietknik od razu Ci sie wyda ze Twoje problemy to nic :P Mowie Ci poprawi Ci sie humor :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczytałam i powiem, że jestem zdziwiona. Musisz go moze odpowiednio podejsc ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś padam na twarz w dodatku temperatura wzrosła, już nic nie rozumiem. W ogóle nie czuje się okresowo, zobaczymy jutro w dzień planowanej @... Może w końcu mi się ten cykl wyregulowal bo już nie wyrabiam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie był spadek, ale @ nie ma :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga007 wrote:
    Ja dziś padam na twarz w dodatku temperatura wzrosła, już nic nie rozumiem. W ogóle nie czuje się okresowo, zobaczymy jutro w dzień planowanej @... Może w końcu mi się ten cykl wyregulowal bo już nie wyrabiam...
    Testuj jutro badz pojutrze :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wełenka wrote:
    U mnie był spadek, ale @ nie ma :(
    A to masz jakis wykresik czy nic?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orientacyjnie rano zmierzylam i po przebudzeniu mialam 36,40 wiec to nizej niz nizej dla mnie :P

    Nawet patrzac na temp. Z poczatku tego cyklu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2015, 16:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to teoretycznie @ czai sie za rogiem.... No ale wiadomo jak to jest.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwszy cykl jaki mierzylam temperature to bylo wlasnie jak @ mi sie spozniala i zaczelam mierzyc w 29dc... I wlasnie po temperaturze wiedzialam ze @ sie zbliza

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym, ze wiesz a temp. skacze w ciagu dnia do ponad 37...nawet wczoraj wieczorem mialam 37, 47...wiec to dziwne takie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to kazdemu tak, jak zaczynalam mierzyc to sprawdzalam ze 3 razy dziennie i tez wieczorem mialam 37,8 i nic z tego bo rano juz byla 36,4 i zaraz okres dostalam :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wełenka niestety lecz CLO zapisywali tylko jedno opakowanie, a to czemu szukasz do odkupienia a nie normalnie w aptece? Nie masz recepty?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To takie glupie akurat jest moim zdaniem :P Zobacze rano co bedzie, ale w tamtym cyklu przy takiej temp. juz mialam okres :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja np. dwa cykle mialam takie ze okres mialam przy 36,4 a teraz moja temperatura po owu jest tak mizerna ze chyba przy nizszej bede miala @

    A moze owulacji jednak nie mialas? Tez jest taka szansa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2015, 16:30

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Testuj jutro badz pojutrze :)
    Tak zrobię, o ile znów tempka nie spadnie jutro:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga007 wrote:
    Tak zrobię, o ile znów tempka nie spadnie jutro:)
    NOo tak no tak, ja was na tesciory namawiam a sama co? NIe chce testowac do 18 wyzszej temperatury

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byc moze, wlasnie tez zakladam taka opcje. Dlatego potrzebuje CLO :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wełenka wrote:
    Byc moze, wlasnie tez zakladam taka opcje. Dlatego potrzebuje CLO :(
    To lekarz Ci nie przepisal czy co?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    NOo tak no tak, ja was na tesciory namawiam a sama co? NIe chce testowac do 18 wyzszej temperatury
    Ja z natury niecierpliwa bestia jestem i całe szczęście testy mi się skończyły a dziecko mi coś choroba zbiera więc nie mogę do apteki wyskoczyć po testa:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga007 wrote:
    Ja z natury niecierpliwa bestia jestem i całe szczęście testy mi się skończyły a dziecko mi coś choroba zbiera więc nie mogę do apteki wyskoczyć po testa:(
    Moze i lepiej :P

‹‹ 142 143 144 145 146 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ